Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

pegaga
6. máj 2011

Vdaka za odpoved, matne sa mi mari nieco o tej budove Vahostavu. Viem, ze kedysi to mali za dobru cenu (internetovu),len ak by trebalo reklamovat, je to jednoduchsie. Skusime pozret. Este raz vdaka!

lubinka26
6. máj 2011

ahojte. je tu niekto z Palarikova? hladam partacku na kocikovanie 🙂

kika86
6. máj 2011

@lubinka26 Ja som z palarikova, ale uz byvame v NZ 😉 Mozno sa aj pozname 😉

kaja73
6. máj 2011

@pegaga Nechcete spod ruky? Ja mam a predavam-myslim ten monitor dychu.Mame tento http://e-shop.nanny.sk/ S jednou podložkou.

lubinka26
6. máj 2011

@kika86 ja som z NZ, ale prestahovali sme sa na Meder 😀

domca1511
9. máj 2011

Ahojte.Ja som so semerova.

maja22
9. máj 2011

Potrebujem ísť s malým k zubárovi. Odmieta jesť, tvrdí, že ho bolia zúbky. Už tretí deň. Poznáte niekoho, kto je citlivý a dobrý k deťom? V NZ alebo v Šuranoch. Ďakujem 🙂 .

zuzana84
9. máj 2011

Ahojte mamicky, neviete prosim, ci sa v Novych Zámkoch alebo v okoli robia volajake rekvalifikačné kurzy pre mamičky na materskej dovolnke? 😒

stvura
9. máj 2011

@maja22 ja mam svojho synceka prihlaseneho u Husseinovej na Mostnej skole {on je velmi citlivy na zuby, takze sa mi zda fakt dobra}, kamaratka ma svojho maleho na Devinskej u detskej zubarky
@lubinka26 no o dva mesiace mozeme kocikovat...este zatial sme v NZ 😉

lubinka26
9. máj 2011

@stvura oki, potom sa mi pripomen 🙂 do ktorych koncin sa stahujete?

tinkag
11. máj 2011

ahojte,idete dnes na to cvicenie s detickami?? Ja sa chystam s Martinkou

andrea2603
11. máj 2011

@tinkag ja som dnes chcela ísť, ale ráno brali Liv krv a o 9.00 mi už zaspala, tak snáď o týždeň 😉

lenuska311
11. máj 2011

caute babule....ako bolo na cviceni....kto bol????my sme dnes nestihali...bola som na vystreni a mala bola s babickou....tak snad dalsi tyzden sa vidime

ema.nz
11. máj 2011

@lenuska311 no vies co dnes to nestalo za moc 🙄 bolo nas tam uz na moj vkus strasne vela 😅 🤐 ak to nejako nerozdeli tak my uz asi nebudeme chodit...aj ked je to super,ale nie pre tolko deti ako bolo dnes 😔

mamina2010
11. máj 2011

@lenuska311 ...aj my sme dnes boli, no po prvý krát ...neviem koľko bolo detičiek minulý týždeň, tak neviem posúdiť, aká bola vtedy "atmoška" ...no tiež súhlasím s @ema.nz, že tých detičiek bolo dnes neúrekom ...bolo by dobré, keby to dali aspoň 2x do týždňa, aby sa detičky aspoň vystriedali ...nám sa veľmi páčilo, aspoň mne, tak uvidíme, ako bude najbližšie

kaja73
11. máj 2011

@mamina2010 A kolko deti tam cca bolo?Chcela som aj ja prist,ale maly vstal až o 9h a nestihali sme to. 😒

lenuska311
11. máj 2011

tak ano napad je to dobry ,ale uz minule to bolo take ,ze rychlo rychlo rychlo....keby to predlzili na viac ako 45 minut dalo by sa to zvladnut aj lepsie...ale cas a vela deti je dost obmedzujuci...tak uviidme

mamina2010
12. máj 2011

@kaja73 ...presne neviem koľko, odhadom asi tak 13 ...možno sa však mýlim

michala1515
21. máj 2011

ahojte, este som sa vam nepochvalila, 2.5. sa nam narodila Nelinka, vazila 3260g, merala 50cm, rodila som spontanne bez epi, mala som super rychly a bezproblemovy porod. nerodila som vsak v nz, aj ked povodny plan bol taky, nakoniec som sla rodit do BS. uz mame skoro 3 tyzdne, malinka nacvicuje s nami o106, kedze je to nase prve babatko niekedy ani nevieme preco placka a co s nou robit 😀 ale ucime sa. krasne nam pribera a cela je vlastne krasna 🙂
chcela som sa vas spytat, tusim som to uz niekedy aj citala, len kym sa k tomu dopatram... u nas na plavarni sa robia kurzy aj pre deticky s mamickami? ak ano od akeho veku dietata? dakujem

mamina2010
23. máj 2011

@michala1515 ...blahoželám ku krásnej dcérke, máme rovnaký dátum narodenia 😀 ...nech Vám len radosť robí a zároveň veľa zdravíčka prajem ...je fajn, že sa môžeš pochváliť super rýchlym pôrodom 😉 o čom u mňa nemôže byť ani reči ☹
...v NZ plávanie pre detičky nie je, pokiaľ dobre viem ...my sme chceli s malou chodiť do NR, no nijako nám to časovo nevychádzalo ...od 3-4mesiacov sa zvykne začínať (čo som si prešla viac stránok ohľadom detského plávania)

zuzin78
24. máj 2011

ahojte holky,
potrebovala by som poradit, neviete nahodou kde orginuje detsky kardiolo Mudr.Haramia?
dakujem , zajtra tam mame ist. 😒 😉

domca1511
24. máj 2011

Ahojte ja som zo Semerova.Vy ste tu už dlhsie a založila som podobnu temu ale zamkly my ju vraj aby som šla sem.Tak rada by som si popisala a mam aj otazku že kde je v NZ dobry obchod na detske sandalky?Mam v plane ist do Daichmanu ale zevraj nic moc.

deina
24. máj 2011

@zuzin78, tam, kde je detska pohotovost (v detskej casti nemocnice), aspon este pred asi rokom tam ambulanciu mal. Ked ides akoby na detsku pohotovost, pojdes dalej cez sklenene dvere (rovno) a potom nalavo mas chodbu a na tej su ambulancie lekarov (kardiolog, nefrologicka a imunologicka).

dida81
24. máj 2011

@domca1511 teraz je nový obchodik na detske topánocky na M.R.Stefánika, vedla bižuterie DORA,oproti volksbank /vieš kde myslim?/... a aj v meste maju aj detske.

domca1511
24. máj 2011

@dida81 No jasne dakujem a nevieš ake maju topanky na autobuske?Videla som tam novy obchod s detskou obuvou len som nebola dnu.Nemyslym toho činana ale vedla gastra.

moon1979
24. máj 2011

@zuzin78 presne tam ako pise Deina 🙂 zatial nemenil "stanoviste" 🙂

dida81
24. máj 2011

@domca1511 no to neviem, možem tam zajtra zbehnut pozriet,ak budem stihat. Potom napisem.
a kde to je presne? tam je Kuruc foto a tam niekde?

domca1511
24. máj 2011

@dida81 No nie presne tam ale ako su potraviny Nipek tak tam skoro vedla.Ak by si bola taka zlata a pozrela sa ked budes mat cas.Ak nie ja tam niekedy behnem len musim aj s malou a s nou busom je umot a v teple.

dida81
24. máj 2011

@domca1511 ok, pojdem pozriet teda

dida81
24. máj 2011

@domca1511 tvoja mala je novembrová ? aj moj Jakubko je 26.11.2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre