Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

huncut
18. sep 2008

Ahojky...
Deini to ti veru nezávidím, asi to boli fakt stresy... či ms dorazí, že?
A počko? no veru sa mi nezdá lepšie, len vietor menej fúka..ale je ešte chladnejšie.... či v NZ je to iné?
ako sa má Miško a koľko zúbkov má?

katika1
18. sep 2008

deina 😀 ja som tiež mala minule také stresy 😅 😅 😅

renika
18. sep 2008

no baby, som myslela, že ste zodpovednejšie 😲 😀

ale počkaj, Katika ty???? Veď máš v sebe teleso, nie? 😕

renika
18. sep 2008

inak, aj ja si idem dať. Keď sa odhodlám, že vydržím tú bolesť pri zavádzaní 😔 Už mám doma letáčik, to zatiaľ stačí na prvý krok 😀

katika1
18. sep 2008

reni hej ale meškalo, tak ma napadlo všeličo 😅 😝
mne nejde tá sedačkaaaaaaaaaa
opýtaj sa Rikiho ako to robí 😔 a čo tento víkend?

renika
18. sep 2008

kati, kedy prídete? Môžete v sobotu?

katika1
18. sep 2008

reni opakuješ? mirenu.. kozy.. kočík.. sedačku.. 😀 😀 😀 😀
neboj sa! nie je to také hrozné.. inak ja som maxiš spokojná 😵 pri ms žiadne bolesti, mrcha je slabá, pár dní len pár kvapiek 😉

renika
18. sep 2008

keď prídete cez víkend, tak ti to Riki ukáže. Teraz je v BA aj so sedačkou, tak to neviem ísť pozrieť. Ale aj tak sa do toho nerozumiem 🤐

katika1
18. sep 2008

možeme 😎
inak brigáda sa preložila na tento víkend.. tak asi v nedelu bude 🙂
hej som rada že ukáže, lebo ja som zúfalá z toho.. riško chodí tak že to má len okolo pása 🙄

renika
18. sep 2008

plus blúzka, hojdačka aquário... 😔 😀

bojím sa. Ale zase ma láka mať pokoj na 5 rokov. Asi si to dám. A môže sa aj pri kojení, už som študovala letáčik, čo mi včera dala gyn

renika
18. sep 2008

ok, tak v sobotu prídite, kedy vám to vyhovuje. Teším sa 🙂 A potom vyriešime aj autosedačku. Prídite s tvojím autom, kde je sedačka a hneď to aj urobí

katika1
18. sep 2008

hej može ja som ešte kojila keď som si to dala..
ozaj aj hojdačka a blúzka 😀
Riki neprotestuje že na 5 rokov? 😅 moj hej 😀
ozaj ešte aj chlapi sa nám rovnako volajú 😀

renika
18. sep 2008

ja už nemôžem Katika, toľko rovnakého, že nechápem 😲 😀 a teraz to vyzerá tak, že ja opakujem, keďže ty máš staršie dieťa 🙄 😀 A tie kozy ešte len budem opakovať, keď si ich dáme spraviť. Aj naše deti majú rovnakú farbu 😀

protestuje, ale som mu povedala, že sa to dá hocikedy vybrať. Tak sa ma už včera večer pýtal, že kedy si to dám

katika1
18. sep 2008

ale fakt 😀
jasné, že ty opakuješ! 🤐
aj ja som ho zlomila tým, že sa dá vybrať hocikedy 😀

deina
18. sep 2008

Huncut, Misko a zuby??? Ziadny nema. Asi zostane bezzuby. 😀

Ja nie som nezodpovedna, iba leniva. 😉 To bolo take, ze ved raz sa nic nestane...

tinusi
18. sep 2008

Katika, Renika, este aj nick mate podobny... vy ste nejake rovnake 😖 😀 ............ co tym sledujete ???? 😀 😀 😀

tinusi
18. sep 2008

Veru, pocasie je hnus, ale dnes sa to uz celkom dalo. Boli sme s Matkom na dvoch prechadzkach... len skoda, ze nevie este sediet, takto ho musim nosit a ked ho naobliekam, ledva sa do tej klokanky vojde... ale na druhej strane paci sa mu tam... len niekedy krici-ale to od radosti - len sa tak blazni. Dnes nam jeho blaznenie zabezpecilo prednost v potravinach 😵
V sobotu ideme na svadbu - to bude divocina v tejto kose...

deina
18. sep 2008

Tuto sobotu? Nam sa kolegyna bude vydavat, ale asi az buducu sobotu.

Aha, ake smutne video:

https://www.youtube.com/watch?v=JsFT1xEIHzM

Neuveritelne, ze nas drobec bol tiez taky malilinky. My sme tak dobre dopadli, tak sa tesim, ked vidim taketo videa, to cloveku az mraz beha po chrbte, ako vselijak to mohlo skoncit.

tinusi
18. sep 2008

Ano Deina, fakt smutne video... take malinke deticky... musia bojovat s pristrojmi a pritom najlepsie by im bolo u maminky v brusku... zlaticka... to mi pripomenulo: ake to musi prist lekarom nezmyselne, ze na jednej strane zachranuju babatka narodene niekedy aj v 25 tt a na druhej strane robia interrupcie zenam, ktore su tehotne len o niekolko tyzdnov menej... cim to je, ze niektora mama bojuje o svoje babatko casto aj tak, ze cele tehotenstvo prelezi v nemocnici a ina ho da zabit... ☹

serafinka1
19. sep 2008

katika ako má Riško nožičky v autosedačke tak tá spona do ktorej sa upínajú pásy vychádza z takého širšieho otvoru no tak tam nadvihneš trošku poťah alebo tam vlož prst a zdvihni klapku. Už inak ti to neviem povedať, alebo príď ku mne a spravím Ti to. 😉

Inak povedzte mi trošku viac o tom teliesku čo to má byť? Ja už meškám vyše týždňa a neviem čo to je. Test som už spravila, je negatívny. Bojím sa brutálne, neviem čo by som robila. 😠 No začínam si myslieť, že to krvácanie čo som mala v Írsku nebol menzes ale bohvie čo. 😖 Čo by bol lepší prípad.

deina
19. sep 2008

Bohovske video! 😀

No teda, Serafinka, tak aj ty meskas? Nebrala si nejake lieky? Mozno je to len zmenou prostredia.

Tinusi, neviem. Sice som za, ale osobne by som to nespravila, nastastie som to nikdy nemusela riesit, nebola som v takej situacii. Ale chapem, ze su situacie, ked to inak nejde, bohuzial. 😔

serafinka1
19. sep 2008

nie, nebrala som nič. Uvidíme čo bude, ale dr.sa mi nechce ísť, lebo už mi ide na nervy s tými jej dohadmi.

katika1
19. sep 2008

čaute.. seraf ale mne to nejde.. nejde mi to tou klapkou 😔
hádam mi renikin Riki pomože 😔 inak prestrihnem pásy a hodím ju do koša 🙄
akože ona je super, ale odmontovať ju z auta a primontovať a teraz aj toto s tými pásmi.. horor 🙄
tinusi ja by som to nebrala tak, že ho dá zabiť.. keď nemá inú možnosť, myslím, že je to lepšie

renika
19. sep 2008

Ahojte, Katika pomôže, už som mu hovorila 🙂 Neverím, že akurát ty by si to mala nejaké chybné 😕 Veď uvidíme zajtra...

seraf 😲 Držím palce, nech ms rýchlo príde! My sme iné prípady po cs, my nemôžeme byť tehu v žiadnom prípade. To taká Katika by nemala mať žiadny prolém 😀 😉

serafinka1
19. sep 2008

Ved ja viem a preto som taká vylepená a hned som si kúpila test. no dúfam, že už čoskoro prídu. Alebo žeby vôbec a že to írsko bola len zmena klímy? Bohvie. Necháme sa prekvapiť.

Včera sme domaľovali spálňu, taká je krásna. Akurát bordelu tu mám na mraky. ☹

katika1
19. sep 2008

ti šibe reni 😲 ja tiež nemožem 😀
ale poznám milion žien čo otehotneli pár mesiacov po cs a všetko je ok 😉 takže možte aj vy 😀
reni asi to máme chybné 😔 ja neviem 😔
😔 seraf vy máte sedačku v smere alebo proti?

renika
19. sep 2008

akú ste dávali farbu? My ideme v októbri maľovať kuchyňu hore a kuchynku dole 😝

katika1
19. sep 2008

seraf akou farbou? 😎

renika
19. sep 2008

pár mesiacov po cs? 😲 Veď by sa mi roztrhla maternica, ešte aj teraz ma pichá, keď kýchnem, zakašlem alebo sa silno smejem 😔 Je to ohrozenie života dieťaťa a určite aj seba samej...

a ty? Jasné, že môžeš! S Monikou sa budete prechádzať po pešej a Riško s Rolim si budú kočíkovať súrodencov 😵 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre