Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
8. okt 2008

Caute, Marfus, vdaka... ano je to fesak... ale to su asi vsetky deti... na plavanie s nami chodi taky chlapcek - otca ma Korejcana, mamu Slovenku madarskej narodnosti - ten je taky chuuuutnyyyy... a este je tam jedno dievcatko, ktore sa narodilo v ten isty den ako nas Matulo. 🙂
Moni, ja by som to radsej konzultovala s lekarom. Inak, asi je lepsie dat si cipok ako tabletku - ked uz...

katika1
8. okt 2008

marfus viem 😔 mi to je velmi lúto 😔 čoskoro sa zadarí uvidíš 😵
kedy sa stretneme u nutky? 😀

katika1
8. okt 2008

moni a uvidíš že roli sa jedného dna pustí do chodenia a kecania a budeme len čumieť 😉

monica25
8. okt 2008

kati-pozicaj mi riska...,nech aj roliho nauci...,ja ked ho daco ucim tak "ma vysmeje" a zdrhne mi ...,
on len po tej svojej reci....

katika1
8. okt 2008

moni žičiam s radosťou 😀 😀 😀

monica25
8. okt 2008

kati-ok,ked vyzdravieme...chudacik roli strasne skaredo kasle a ma plny nostek....v kuse,odsala som dala som aj libenar a predsa.....dnes zas bude noc....ja chora,on chory.....

to mi vela ludi hovorilo,hlavne o chodeni on stoji uz aj sam,ale ked mu xcem pomoct si sadne...tu si chodi pori gauci,tlaci si svoj stolik pred sebou...a tak,moju pomoc odmieta 😠 samostatna jednotka....

katika1
8. okt 2008

chudáčik 😔 nech rýchlo vyzdravie 😨
aj ty!

deina
8. okt 2008

Marfus, to mi je luto. 😔

Ale ta prihoda so samponom, no skvele. 🙂

Znie to asi blbo, ale ja budem hroznaaaa matka - chuda moje Misulo, stale by som od neho nieco chcela, aby vedel to a hento a on je pritom taky sikovny, len ja si nie vzdy uvedomim, ze hej, ved jemu chybaju dva mesiace. Dnes ma to trosku trapi... 😒 To ma prejde, len obcas som z toho trochu smutna.

katika1
8. okt 2008

deinuš ty ho porovnávaj so 7 mes detmi.. on je šikovník podla mna 🙂

monica25
8. okt 2008

kati-dik...
idem si knemu lahnut aj ja....
dobru noc.... 🙂

deina
8. okt 2008

Ja viem, to len mam dnes blbu naladu a vtedy ma to tak chyti, ked vidim, ze niektore deti uz napr veselo stvornozkuju alebo chodia za rucicky. Trapi ma, ze este nesedi - ale plazi sa uzasne. 😅

katika1
8. okt 2008

moni dobru 🙂 ozvi sa ked vyzdraviete.. dojdeme vás kuken 🙂

deina
8. okt 2008

(Hrozna ma boli zub, tak som na nevydrzanie... 🙄 )

Ale bola som dnes vonku s kamoskou z Kosic, ma maleho Jakubka - v marci sa narodil - a je uplne uzasny. 😵 Aj som ho tu kedysi spominala, ze mala velmi tazky porod, skoncilo to kliestami a ozivovanim maleho, potom mu nasli akusi cystu na mozgu, tiez musia cvicit - nastastie je zdravy a krasny, vesely, je vporiadku. 😅

tinusi
8. okt 2008

Deinik, to je v pohode, ja mavam tiez take blue stavy... ved na to sme tu, aby si sa nam postazovala - a potom ta to prejde...lebo budes mat pocit, ze si sa s tym niekomu zverila 😉 ... fakt!
Kazde dieta je ine... netreba ich vobec porovnavat... oni sa vsetky raz naucia to ci ono... ja koli tomu ani nesledujem, co by mal Matko v tom-ktorom veku vediet... aby ma to netrapilo, ked to vediet nebude. Takze pohoda-pohoda... 🙂 🙂 🙂

katika1
8. okt 2008

deinuš ale on ešte nemusí sedieť 😕
tinusi veru- ja som tiež nesledovala radšej Riška že či nie je pozadu, lebo on bol a tak som to radšej vypustila z hlavy 😅

deina
8. okt 2008

Tiez to radsej nesledujem, viem, ze je blbost porovnavat, ale obcas sa tomu clovek nevyhne... Stazujem sa a pritom viem, ze Misulo je na tom velmi dobre. Chodim aj do temy januaroviek a vidim, ze maju velke rozdiely medzi detmi a on medzi ne vpohode zapada. Ale predsa... niekedy myslim na to, ake by to bolo, keby sa narodil normalne v termine. Na druhej strane viem, ze v termine by sa vraj uz zivy nenarodil, tak som rada, ze je tu, aj ked skor. 🙂

Zajtra uz konecne idem k zubarke, tak budem zase dobra. 😅 Dufam.

Moji rodicia vedeli byt velmi narocni - v tom zmysle, ze odo mna vela ocakavali a ja som akosi tie ocakavania vzdy naplnila, takze boli na mna velmi hrdi a nadalej narocni a potom to raz tak padlo, ked som mala problemy so statnicami (a vtedy sa zacala prejavovat moja choroba a proste som nevladala), tazke to bolo a bolo vidiet, ze som ich sklamala. Nerada by som bola taka ista. 😖

marfusaklimca
8. okt 2008

Katika, stretneme 😉 niekedy určite..mám to ale teraz ťažšie lebo chodím do roboty, Nutka tiež pracuje..ale potom prídem aj s mojimi deťmi a to bude Riško zírať čo všetko sa bude musieť doučiť 😀 😀 😀

deina
8. okt 2008

To sedenia ma stve preto, lebo tam ma svaly slabsie (hypotonia - znizene svalove napatie), preto ho sledujem, kedy sa konecne posadi. Potom budem vediet, ze je to uz vporiadku (tie svaly).

marfusaklimca
8. okt 2008

Deina, moja Paulínka sa rodila vakuumextrakciou, a tiež mala v papieroch že hypotomia, cvičili sme vojtovou.....Dancziovej na kontroly chodili....jájáj a keby som vtedy vedela aká bude hepraktívna od 3-4 rokov 😝 😝 .
Si predstav že v našej malej ZŠ je 108 žiakov, ale len JU je počuť stále, len ONA stále behá po chodbách, len ONA je zamiešaná do každej neplechy... 😠 , len ONA je na pretrase v zborovni.. (častokrát za veľa veci ani nemôže)

tinusi
8. okt 2008

Deina moja suseda ma takeho otca - ze je na nu narocny. Vidim na nej, ze to ma s nim tazke, lebo ona sa stale snazi plnit jeho priania - nie doslova, a ani to nerobi narocky, ale predsa je to v nej, ze ked otec nie je s nou spokojny, tak ani ona sa nevie tesit zo zivota. Ona bola sportovkyna - mozno je to tym...

deina
8. okt 2008

😀 No teda, tak teraz neviem, ci si ma potesila alebo vystrasila. 😀 😀 Ja uz to na nom vidim, ze to bude betarisko, ma taky pohlad...

deina
8. okt 2008

No ale kedze si uvedomujem, aka viem byt, tak verim, ze taka nebudem, dam si na seba pozor. 😅

Idem si lahnut, zda sa mi, ze sa krpec vrti. Pa pa a dakujem.

katika1
8. okt 2008

marfus, tak to bude problém ho doučiť 😀
Pauli je čertík, ale je krásna a šikovná 🙂

marfusaklimca
8. okt 2008

Deina- video na yotube- krásny Mišulo (to sú všetci Miškovia také krásne deti? 😀 😀 )

marfusaklimca
8. okt 2008

Dobrú noc babenky..bolo mi potešením byť chvíľu s vami 😉 pa pa

tinusi
8. okt 2008

Dobru noc Marfus, super, ze si sa ozvala... 😉

nutka
8. okt 2008

tak vy tak o mne? 😀

takze uz je stretko katky a marfusky u mna dohovorene a tak ja to len schvalujem a zadavam termin:
tuto nedelu ma byt teplucko a tak vas pozyvam k nam na poobednu kavicku do altanku...co vy na to???

samozrejmepozvanie plati pre vsetky ,hm???

rada sa s vami stretnem ,lebo vas tu nejako zanedbavam a je mi to taaak luto....ale namiesto vas robim dobru vec...chodim hravat bedminton!!!!..... 😀 😀 ...okrem ineho....

no zajtra vas kuknem.papa

renika
8. okt 2008

ahojte

Kati, hurá že ste doma 🙂 Riki nejde na futbal, tak cd neposielaj, aj keby Rišo išiel. V pondelok bol hrať tu u nás a dorazil sa 😔 Čo ste robili v MT?

marfus, milá príhoda 🙂 Ste krásna rodinka. A prajem zo srdca, nech ste čím skôr krásna a väčšia rodinka 😵 😉

lucik77
autor
8. okt 2008

katika si vedľa jak tá jedla 😵

deina aj mňa bolia zuby, resp.zub múdrosti...mi rastie už dobré 2 roky a vždy keď "podrastie" tak to riadne cítim

nutka a kde chodíš na bedminton? Sem do Šurian? Aj my sme od minulého týždňa konečne začali s basketbalom a chceme začať chodiť aj na plaváreň do NZ, len neviem, či je už otvorená 😅 .......

katika1
9. okt 2008

reni chýbali sme ti? 😀 a čo porobil? 😲 boli sme u kamošky 🙂

lucik bože už fakt nechápem o čom. Mne sa nechce naťahovať. Poviem, že Riško to dávno vie a Ty sa urazíš.. čo je na tom na urazenie? A teraz tu rozprávaš v heslách 🙄
viem, že ma neznášaš,aj mojho syna, neviem síce prečo, ale nechajme radšej tak.. nereaguj na mňa a bude pokoj 🙄
tým som nemyslela že matúško je pozadu alebo čo.. ale každá matka sa rada pochváli, nie? a že monika ho chváli? je s ním často a má ho rada.. tak ako ja jej Roliho..
no ale hawk na túto temu dosť 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre