Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

jaja4
23. okt 2008

no ja neviem, reni. Ak mám byť úprimná ani som ju v živote nevidela na vlastné oči, len na foto. Ich manželstvo trvalo totižto veľmi krátko. Neviem. Môžem sa opýtať zajtra segry, ak chceš.

renika
23. okt 2008

kati, on je námesačný? 😲 Zlatko malé, ešteže zaspinkal naspäť 😵

katika1
23. okt 2008

kedže strácam prehlad o čom točíte idem do ríše snov za juniorom 😵 čaute 😎

renika
23. okt 2008

nemusíš jaja, len som ju nevidela veľmi dlho.. Ale nejakú extra kariéru zase od nej neočakávam 🤐 🤐

jaja4
23. okt 2008

tuším áno, reni. Ale mám taký dojem, že tam bol nejaký problém. Neviem, či je ešte stále u nej.

jaja4
23. okt 2008

aaale, šak nechod ešte, Katkaaaa...noc je ešte mladá 🙂

jaja4
23. okt 2008

🙂 ty ju poznáš?

renika
23. okt 2008

aj ja som sa už chcela rozlúčiť..
jaja, ak ťa napadne heslo na skype, tak sa ozvi, pridám si ťa 😉

čaute, dobrúúúúúúúúúúúú

renika
23. okt 2008

koho či poznám? Terezu alebo jej sestru?

jaja4
23. okt 2008

oki, tak dobrú noc vám prajem. Budem dumať nad tým heslom, ale už som v koncoch. čavte

jaja4
23. okt 2008

terezu

renika
23. okt 2008

áno poznám, chodili sme spolu na základnú školu...ale len asi tri triedy, potom už nie.

teraz už fakt dobrú noc 🙂

jaja4
23. okt 2008

bruuu

deina
24. okt 2008

Dobre ranko. No dnes bola skvela noc, maly spal v jednom kuse, ani dudlik nepotreboval, ani vodu, spal, uuuuzasne. ♥ ♥ ♥ Taaak som ho vybozkavala. 😵

tinusi
24. okt 2008

Caute, ked uz ste pisali o svadbe dvoch bratov a dvoch sestier, ja takych poznam... dve sestry-dvojicky (dvojvajecne) si vzali dvoch bratov a mali aj naraz svadbu... 😉

tinusi
24. okt 2008

Deina, to potesi...matkovi sa to tiez raz stalo... 😀 🙄

klaudi68
24. okt 2008

Čaute
Deina, takú skvelú noc by som aj ja prijala 😉

klaudi68
24. okt 2008

Renika, vyskúšala som tie traky, no je to vynikajúca vecička, celý deň vodíme Viki na tom vodítku ako psíka 😀 a už ovela lepšie udrží rovnováhu. Dokonca už spravila aj pár krokov bez držania 😵 Ešte raz ďakujem za tip 😉

renika
24. okt 2008

klaudi ahoj. To si tak rýchlo objednala a už ti to aj prišlo? Super, že som pomohla 🙂 Áno, aj mne to pripadá ako vodítko 😀

tinusi
24. okt 2008

Klaudi to mala doma, nie? 😕
Inak, Klaudi, Zolko je uz taky fesak, pamatam si ho ako si ho odstavovala alebo ako si sa obavala, co bude, ked odides do porodnice... 😵
A ta fotka, kde Viktorka spi na Simonke je krasna... mas v nej asi velku pomoc, vsak. A este sa mi velmi paci ta, kde Viki stoji v choditku - taka ze naco mi to davate? 😀

renika
24. okt 2008

tinusi, Maťko je zlatý s ponožkami 😵

renika
24. okt 2008

aj ty v ňom máš asi veľkú pomoc, čo? 😀

tinusi
24. okt 2008

Ty si rychla, teraz som to tam pridala...

renika
24. okt 2008

viem, teraz som klikla na koňa a vy ste boli ako prvý, hneď mi to udrelo do očí 🙂

renika
24. okt 2008

*prví 😝

tinusi
24. okt 2008

Ano, mam 😀 najma ked mi hodi na koberec taku fajnu hustu grcku ako dnes. Zatvorila som dvere za susedou a vtom:"Grrg." Kvac,,, a nieco biele s primesou mrkvicky sa rozplestilo na zemi... posledne dva dni grga a grcka ako divy...

jaja4
24. okt 2008

ahojte! Mám otázku: Kde konkrétne v NZ sa dajú kúpiť tie zázračné škrabky na keramický sporák s ktorými sme u Katky drhli okná??? Ja také súrne potrebujem...vopred vďaka.

deina
25. okt 2008

Veru potesi, dnes spal rovnako dobre, tak dufam, dufam, ze sa vraciame do starych kolaji (on totizto takto spaval asi od piatich mesiacov a potom sa pohorsil - asi pred troma tyzdnami). 😵

tinusi
26. okt 2008

To mas fain, matko sa na papanie budi stale... dnes v noci mal dokonca hodinu bdenia... proste hodinu bol taky culy, akoby bol den... skoro ma trafilo

deina
27. okt 2008

Kto vymyslel toto blbe posuvanie casu??? 😠 Teraz mi maly vstava o siestej, hoci sme ho posuvali - ale jemu je jedno, ze ide o hodinu neskor vecer spat, rano je hore uz o siestej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre