Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
27. okt 2008

Nieco mi hovor deina... my sme matka okupali o siedmej - posledny tyzden sme ho aj v starom case kupali o siedmej, ale rano bol hore miesto o osmej o siedmej... no a ja som navyse po tazkom vikende a som taka umreta, ze konec...

deina
27. okt 2008

Pritom cez den pekne nabehne na novy cas, minuly tyzden som ho posuvala po troske, nech nie je vecer uz o siestej skapaty - ale rano sups, sest hodin, vstavame. 😒

tinusi
27. okt 2008

Matko ma vsetko posunute, teraz napr. uz polhodku spinka... pred tym chodil spavat najskor tak o pol jedenastej...

deina
27. okt 2008

Boli sme sa vonku prejst a jej, stretli sme moju kamosku z Levic, nahodou si tak s manzelom zmysleli, ze idu nakupovat do NZ (ona je z NZ, ale vydala sa do Levic), lebo u nich su vraj hrozne detske obchody. Ta jej malinka je tak uzastne pokojne dieta, ked ju vidim, nechapem. Ma 5 a pol mesiaca a doteraz vzdy, ked som ju videla, si pokojne sedala bud na tatovi alebo vo vajicku, tichucko sa obzerala, vsetko sledovala, ale ani muk, nic. Taky maly kludas. 😅

tinusi
27. okt 2008

My mame na plavani tiez jednu taku... prvy krat som ju pocula plakat asi na jedenastej hodine...

deina
27. okt 2008

Ona ma aj taky vyraz tvare - velke tmave oci a kuka a kuka. 😅 No zlata je. Minule tak kukala po Misulovi, ale on ju akosi ignoroval (jej hracky sa mu viac pacili) a ona sa taaak pozerala a ked sa obcas na nu pozrel, mala si vidiet ten usmev. 😅 Taka malinka je, aspon mne sa zda byt malinka, to bolo davno, co bol krpec taky krpaty.

katika1
27. okt 2008

čaves 😎
jaja 😀 krásnu máš dceru 😀

tinusi
27. okt 2008

Baby,
vcera som bola na nete a manzel sa ma po chvilke pytal, ze co som nasla noveho. Nedostala som vsak ziadny email ani tu nikoho nebolo, tak mu vravim, ze:"Aaaale, zdochol pes." A on na to ze:"Komu?" 😀 😀 😀 😀 😀 Som myslela, ze zdochnem ja... od smiechu... este dnes som sa na tom sušila... 😀

tinusi
27. okt 2008

Inak, mame druhy zubok, uz ma tie dva dole.. 😵 😵 😵

jaja4
27. okt 2008

Katka, že? 🙂 aj album som jej spravila...kukni 😀

jaja4
27. okt 2008

Už ste presťahovaní???

jaja4
27. okt 2008

Ozaj, pozdravuje ťa Erika a pýta sa, kedy bude kolaudácia... 😉

jaja4
27. okt 2008

No jo...je to tu kus prispaté, idem do sprchy. Gerapppaaaaaaaaaaaaaaaa

renika
27. okt 2008

Ahojte 🙂

jaja, tú škrabku si myslím majú v každých lepších domácich potrebách
tá 6ta a 7ma foto je tu u nás na hodoch? 😲 😀 Prečo ste nepovedali, že ste tuuu?? 😠 Kamarátky 🙄
katka je krásna 😵 😵 😵

a Katika sa ešte dobre že pochváli, ako je v novom 😔

renika
27. okt 2008

tinusi 😀

jaja4
27. okt 2008

Ahoj Reni! Vdaka ti za tip, pôjdem tú škrabku zháňať...i ked ja ani dobré domáce potreby neviem kde sú, ja vačšinou Tesco, Hypernova, Kaufland, Jednota, Billa a taaaak 🙂
Ktorá Katka teraz? 🙂
Tie posledné foto sú zo štúrovského jarmoku, v Dulovciach som nebola...

jaja4
27. okt 2008

Ked si to tak spatne premietnem...tak tento rok sme boli tuším na všetkých jarmokoch a hodoch v okolí 🙂 naposledy som zažívala adrenalín na šurianskom jarmoku tento víkend. Skoro som sa pocikala, tak išiel ten drak rýchlo...a malá tá žiarila od šťastia a opakovala stále dokola "podme ešte, jaja, prosíííííííím" 🙂

jaja4
27. okt 2008

Tu to proste žije 😔 tuším idem radšej skriptá drviť...) dovi a peknú noc

catrin23
28. okt 2008

ahojte...
tak my sme boli na tom gastro... ani nechcite vediet, co tam brian postvaral. ani jedno dieta nerobilo to, co on. ani odvazit sa nenechal 😀 brali mu krv na laktozu z prsta a potom este zo zily... chudatko tak nariekal... a nastastie ma vsetky vysledky vyborne, takze asi sa vyhadyal zo siat alebo potom neviem... 😅

dnes my doniesli laptop, mala som ho uplne zavireny. preto som nevedela dat do albumu ani fotky.teraz to tu mam cele povymienane 🙄 uplne my museli vymenit windows....
a vy ste zatial toho tolko popisali, ze to nestiham ani precitat...

katika... idem okolo 6-7.11. do irl, tak ak chces, donesiem ti tu supravu (ciapka, sal , rukavice)... uz ste prestahovani?

moni... v stvrtok by sme dosli doobeda ak mozme. kedy vstava roli? a kedy chodi spat? prisli by sme tak okolo 10tej

katika1
28. okt 2008

čaute
catrin super 😵
jaja jasné že myslela mna 😀
reni je nám tu super 😀 neožem sa chvalokiť, budete závidieť 😀

katika1
28. okt 2008

jaja kde si??? potrebujem pomoc.. normo strana má kolko písmen v riadku a kolko riadkov???

katika1
28. okt 2008

Normostrana (skratka NS) je štandardizovaná strana s 1800 znakmi textu (vrátane medzier), čo pri písaní na stroji zodpovedá tridsiatim riadkom po šesťdesiat znakov.

už viem 😎

katika1
28. okt 2008

a ešte potrebujem vedieť ako si to nastaviť v pc.. alebo to mám fakt počítať písmenká a riadky? 😲 😝

katika1
28. okt 2008

písmenká som nepočítala, ale riadkov mám 30 😀
som si pokecala aj sama 😀

tinusi
28. okt 2008

Katika, fain monolog ... 😀

katika1
28. okt 2008

tinusi 😀 musím spraviť 9 prekladov 😝

deina
28. okt 2008

9? Co tak vela? Co prekladas?

katika1
28. okt 2008

to je jedno len má ich byť 9 😝

deina
28. okt 2008

Akoby si prelozila slovo "okukany"? Akosi sa mi tam ziadne nehodi... Ked si uz vo svungu... 😀

katika1
28. okt 2008

no to si mi dala 😀 neviem, ja by som sa asi vynašla slovom boring 😅 prečo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre