Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
7. nov 2008

tinusi 😀 ked zrýchli chodzu aby ti zdrhol 😀 😀 😀 ale musí to byť blbé pre teba, nie? netrápi ťa to? 😔
ano catrin, ja chcem to isté čo renika 😀

tinusi
7. nov 2008

Katka, uprimne? Ano, a velmi... ☹ ☹ ☹ no, co mi ostava, ked mam takeho asexualneho chlapa... vlastne on nie je asexualny, len mu to staci tak raz alebo dva krat do mesiaca... 😒

katika1
7. nov 2008

tinus to ti verím, mna by to tiež velmi trápilo.. a rozhovor, že jednoducho aj ty máš svoje potreby by nepomohol? 😔

tinusi
7. nov 2008

Uz sme sa o tom tooolko narozpravali.... vzdy to skonci pri tom, ze mi vycita, ze som s nim len koli vtakovi... 😠 Si niekedy pripadam, akoby som ja bola chlap a on zena... Uplne typicke je jeho: "Nechaj Matka spat medzi nami!".... ale niekedy je mi uz z toho do smiechu... samozrejme, ze by ma potesilo, kebyze pri mne slinta... ale u nas je to proste naopak... co ho mam za to vymenit?!!!! Vy mate ake triky na chlapov? Alebo je moj problem taky divoky, ze som jedina? 😔

deina
8. nov 2008

U nas je to skor naopak. 😖 Teda niezeby sa mi manzel nepacil, ale... tazko to vysvetlit, proste sa neviem odreagovat. Mozno kebyze viac pomaha s krpcom a uz som mu aj hovorila, ze co ma robit a on nic.

tinusi
8. nov 2008

Deina, tak to si ani neviem predstavit, ze by to malo byt naopak... 😒
Chlapi sa na starostlivost o dieta divaju inak...

monica25
8. nov 2008

cavte 😎

tak dnesny vecer zas travim sama...,maly spinka mamina uz je doma...a manzel pride az zajtra poobede....uz sa celkom tesim som si od neho troska oddychla....mamina mi dnes aj navarila..zajtra uz len maso vysmazim 😎

tinusi-aj u nas by moj chlap mohol stale....sa tu predvadza robi "pozy"obcas aj zatancuje 😀 tvrdi,ze by sme mali kazdy den aspon 2x 😀 😀 😀 .....,ale pri malom a ze som tehu sa to neda......nemame to ani my na dennom poriadku,ale nezavidim ti 😔 ja by som nevydrzala,mat staleho partnera a nemat s nim sex............. ☹

je sob.vecer 20.42...a tu vrtaju ako ivy...kebyze som neni sama doma 😠 😠 😠

monica25
8. nov 2008

....a dnes sme boli v meste...,moje dieta nenavidi chodit po obchodoch...,len rychlo dnu a von....a podarilo sa nam daco nakupit....mamina mi kupila pyzamo papuce,ponozky do nemocky kupili sme aj uterak pre baby 😀 ...... ,sa tesim uz len par veci potrebujem do nemocky kupit...a pomaly si pobalim tasku aj ked mam este cas,ale clovek nikdy nevie 😔 pre baby uz len plienky+latkove a ortopedicke noh.ostatne sme uz kupili este rukavicky proti skrabaniu.... 😉

tinusi
8. nov 2008

Moni, normalne mi robis chut na babatko... Matko sa mi zda uz taky velky... do roka by som chcela byt este raz tehu... len neviem, ci si k "tomu" ohlasim suseda...
Tak to ti zavidim s tym muzikom... ten moj odmietal milovanie od 6 mesiaca mojho tehu... lebo vraj nechce aby raz do neho dieta tukalo, ze ci mu je to prijemne... 😉 poznate ten vtip...

monica25
9. nov 2008

cavte-tak uz mam manzela doma 😀 som sa mu tak teeeeeeeeeesssssssssiiiilllllaaaaaaaaa 😀

cat-uz si doma?ako bolo??nakupene??? 😉

kati-ako sa mate,risiak???

katika1
9. nov 2008

čaute.. tinus, to musí byť hrozné 😔 mne by to veru velmi vadilo 😔 no ale určite má vela iných predností 🙂 tinus to je skvelé, že chceš ešte druhé tak skoro 😉 a mne Maťko príde ako malilinké babo stále 😉
Riško občas tiež 😅 😀
moj neodmietal veru.. ešte 21 sme sa a 22 som rodila ráno, takže na poslednú chvilu 😀 no ale každý je iní..

katika1
9. nov 2008

moni máme sa dobre, riško už je trochu lepšie KLOP KLOP
dnes odišli netere a synovec a švagor a mamina, také ticho zrazu 😅 😀

renika
9. nov 2008

ahojte 🙂
kati, tak ste mali veselý víkend, čo? 😵 Daaaaaaj nejaké fotky, ja zbožňujem tvoje náááádherné netere 😵 Som rada, že Riškovi je lepšie, moje malé zlatko 😵

catrin kedy mala prísť?

čo hovoríte na vystúpenie Fizzyho?

katika1
9. nov 2008

reni ja som fizzymu tak držala palce.. 😔 kedže aj riško je už fizzy 😀 ale ja som hrozne nahnevaná na porotu, že ho neposlali samého a hrali sa na doležitých a nech si vyberie a tie hovadá zo skupiny hned všetci, že oni chcú isť dalej 🙄 no dovi.. a porota čakala že ho pošlú samého 🙄
no úžas, tak človek, ktorý má ooooobrovský talent, zanikol a nepojde dalej 😔

nemám fotky, v tom zhone som ich uplne zabudla pofotiť
ale o dva týždne pojdeme do lc a pofotím 😵 a sú nádherný všetci traja.. len čarti za 6tich 😅

katika1
9. nov 2008

ale recitatorovi Istvanovi poslem sms aj keby čo bolo 😀

renika
9. nov 2008

Istvánovi? 😲 😀 🤐 🙄 😀 Ale nečudujem sa, pri tebe je možné všetko 😀 Ale, určite ho to aspoň trošku podporí, keďže na jeho mieste by som sa v momentálnej slovensko-maďarskej situácii aj bála vôbec recitovať 🤐
škoda, že nemáš fotky 😔 Vav a ako si zvládla víkend so štyrmi deťmi? Vtedy si mala určite pocit, že jedno dieťa je veeeeľmi málo 🙂

už sa teším ako bude Maxim s Riškom breakovať vo Vive 😎 😀

monica25
10. nov 2008

cavte....
kati pravda-o tom chlanovy..mne to pripada ako slovensko hlada superstar...postupili 3 kt.budu spievat a tancovat paulinka..............aj ked ta malinka s tou harmonikou je brutalna a aj ta gyongi sa mi paci........,ale som si myslela,ze slovensko ma talent budu ine talenty hladat...no neva....
kati-to som rada,ze mu je lepsie....vikend ta nepresvedcil o tom,ze by si sa dala prehovorit na druhe....plny dom deti....hm????????? 😀
tak tak aj my este rano predtym ako som odisla do nemocky a nepockali sme ani celych 6 tyz.po porode 🤐

reni-catrin mala vcera vecer prist.......

katika1
10. nov 2008

čaute
mne je dnes úplne na..
nevládzem dýchať a bolí ma každý sval.. žeby sprostá chrípka na mna liezla? 😨 🙄
hej mala martinka je skvelá.. ale ja chcem v finále Istvana!!!!
nie moni, presvedčil ma, že sa mám dať vysterilizovať 🤐
samo sa ponatieral od hlavy po paty mojo špirálou, potom všetko čo spravil, tak že to nie ja to riško, alebo nana 🙄 😀 a nana tá zas vkuse plače za všetko a Marika je malý maznoš 😝 oni sú skvelý ale tak na pol dna 😀 nechcela by som tri deti veru 🤐 a už vobec nie s takým malým vekovým rozdielom.. však majú 3 4 a 5 rokov 😝

renika
10. nov 2008

kati, prestaň s Istvánom vo finále 😝
fuj chrípka, daj si rýchlo niečo, aby to neprepuklo

monica25
10. nov 2008

kati-daj si nurofen,teply cajik a sup sup do postele 😉

renika
10. nov 2008

kati a sestra mala oddychový víkend? Najbližšie pošli aj ty Riša a Riška k sestre a daj si relax víkend, zapál si sviečky a okúp sa v tej vašej obrej vani 😎
Nezvykneš piť Theraflu, taký teplý nápoj? Riki,keď cíti, že na neho niečo lezie, tak si dá a je to dobré

katika1
10. nov 2008

bola som u dr.. dala mi atb 🙄
reni nevieš čo je dobré.. na istvana narážam.. ten to tak prežíva že to je pecka. a on vyzerá ako taký plyšový macko, že má človek chuť ho hladkať a že moj zlatučký, tiško už bude radšej 😀
reni oni sú velmi zle so sestrou teraz na tom.. jej švihá a nechce ho.. 🙄 no trubica, taký fešák to je, že aj ja na neho furt musím zírať a ona ho nelúbi 🙄 a proste teraz jej uplne šibe, takže im psychologička poradila nech sa dva týždne vobec nevidia, ale deti on chce vidieť tak preto sem prišli..
a on ju tak miluje že dovidenia.. furt mi tu rozprával, aká je krásna a čo ja viem.. no trubka to je 🙄

katika1
10. nov 2008

a to podotýkam, že sú spolu 18 rokov.. mna neospevuje moj už po troch rokoch, čo bude po 18tich 😲 🤐 a som si hovorila, že ich manželstvo je mi jediným príkladom, že to tak dlho može fungovať a tak.. no po týchto rozhovoroch so švagrom, nechcem sa sa vydávať 🤐 😝

renika
10. nov 2008

kati, tak to prepuklo ☹ Prajem ti skoré uzdravenie a hlavne, aby Riško poslúchal a mohla si ako tak oddychovať
tak to ma mrzí, že u sestry je to takto. Ale snažia sa to riešiť ako vidím, keďže tá psychoška a tak. Ale aj tak si však myslím, že keď ho neľúbi, tak to dobré nebude 😔
no toto ti k svadobnej nálade neprispieva, verím 🤐

katika1
10. nov 2008

reni, veru.. tiež si myslím, že to nebude dobré..ale on robí všetko aby ju získal späť.. a majú 4deti.. to nie je najjednoduchšie 😝
reni ešte je to so mnou ok, som si dala paralen tak sa cítim celkom fajn 🙂 ale zajtra v škole 😝

deina
10. nov 2008

Skore uzdravenie, Katika. 😉

Mna sa dnes maly rozhodol znicit, vstal o pol siestej, ze on je uz vyspaty (to co je za cas??? 😠 ) a cely den ine nerobi, len stoji - liepa sa hore a stoji a ked uz nevladze, tak sa proste pusti (a ked tam nahodou nie som, udrie sa, ale postavi sa este raz) a hned ide zase hore. Asi sa na to stvornozkovanie naozaj vytoto... A pusa sa mu tiez cely den nezastavi, ale zatial mu nie je rozumiet. 😅 A to je podarene, aj to statie, kebyze ho nemusim neustale sledovat. Dnes som aj doucovanie musela zrusit, nedalo sa inak s nim.

Kedy bude svadba? 🙂 Tak pre potesenie - nastastie su ludia, ktorym manzelstvo pekne funguje. 😉 Nasi su spolu uz takmer 30 rokov a ocividne sa stale maju velmi radi.

catrin23
10. nov 2008

ahojte.... tak som at home...

kati reni, mam pre vas ciapky 🙂 tie monkey pre obe, a tu supravu pre kati... reni 1/3roky nemali iba mensie, a tie od 3 by asi boli velke... a nemali ani tie co som ja vybrala malemu, tak som kupila uplne ine

moni, tie ciapky pre teba boli iba do 12-18 a to boli strasne male 😖 ale kupila som v primarku tak ak sa ti budu lubit, ak nie nevadi...

ja som kupila 2 kabaty, 2 ciapky sety a 2 tricka a pancuchy

ale dievcenske veci mali kraaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeee veci... 🙄 😒
a nebol na nic cas, jeden den nestaci, ani moje obchody som nestihla 😖 tak som ani nic nekupila sebe. nabuduce idem aspon na tyzden.... je to tam tak velke ako aupark asi 3-4krat

monica25
10. nov 2008

ahojte...
kati- rychlo sa uzdrav.....paralen je naj naj liek podla rolanda,aj na bolest aj na horucku 😉
je to smutne...to u tvojej sestry 😔 a aj tazke...ked jeden lubi a druhy uz lasku neciti a su tam aj deticky 😔

kati-a od svadby sa dost ludi boji...,ze ten kusok papiera im pokazy to pekne co mali predtym.....ale ja si myslym,ze vy ste taky dokonaly par ze u vas sa to stat nemoze 😉 tak sup sup do priprav,risko bude krasny druzba...aj moj byvali o t om snival ked sme spolu chodili,ze by sme prv splodili dieta a po 2-3 rokov by sme sa zobrali nech si nasu svadbu aj dieta uzije.....mala nevesta,al.zenych.......bude to urcite krasne aj s malym kati... 😉
no ale to bolo...dufam,ze roland to nebude citat 🤐

deina-viem ake to je ...,ke dmaly tak skoro vstane,ty by si spala a on plny zivota.... 😅

a este baby roli dnes presiel z jednej konci obyvacky na druhy -dufam,ze uz coskoro bude aj sam chodit....vzdy spravi par krokov a padne na zadok al.kolena,ke dchidi balanc...nevie este uplne udrzat rovnovahu....
akurat pozeram spravy......,eurokalkulacky za dara budu rozdavat...postary do schranok nam to dorucia...my uz sme to dostali... 😉 dnes vecer 🙂

monica25
10. nov 2008

ahoj cat-ok pozriem...aj roland nakupil ....naj naj vec kt.doniesol je kozak z adams kids pre roliho s h&m suprava pre baby... on dost toho na chlapa nakupil...hlavne pre deti...aj na jar kupil rolimu kabat 😀 tak som spokojna...ale ja kebyze som tam 5 dni ako on tak asi mam este viacej toho,on urcite vbehol do obchodu pozrel,zobral a siel...ja by som tam mohla chodit cele dni a vyberat 😀 a uslo sa nieco aj mne 😀
fakt jeden den nestai na nakupy......

catrin23
10. nov 2008

ahoj mon... tak super, ze takto nakupil... ja som hlavne chcela tie kabaty a ciapky... ostatne brianko ma aj do leta mu to postaci, tak som nechcela zbytocne vela kupovat.... ten kozak sa aj mne lubil v adams
a skoda ze nemali sales ☹
kupili sme mu nike kabat, ten chcel strasne denis, ja som chcela radsej nejaku inu, ale v nexte nemali tu co som vybrala, tak sme kupili nike a este taky elegantny skoro ako flausovy... 🙂 kupila som ho v debemhause (to asi poznas za 37eu a v dunnes mali podobny mozno trosku insi, za 12eu... to bolo na infarkt 😲
nabuduce aspon na tyzden, aj maleho zoberem 😀
ty si co dostala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre