Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
18. apr 2009

Babulky, dakujem vam vsetkym za gratulacie...oslava bola super, torticka zozala uspech 🙂))). Potom hodim fotky... Matko hviezdil a pre neho bol obrovskym zazitkom asi ten huf ludi, co sa tu vystriedal. Svokrovci, susedovci... napokon mi este suseda pomohla umyt riady a vsetko sme to zapili sampusom... no parada!!! 😵 😵 😵

catrin23
19. apr 2009

ahojteeee.....
matkovi vsetko najlepsie k prvemu rocku 🙂 😉 tinusi,. no poriadne ste to oslavili ked si este po polnoci bola hore 🙂

catrin23
19. apr 2009

baby, niektory den budem objednavat z nextu veci cez kamosku z uk, tak ak by ste nahodou nieco chceli tak sa ozvite... 😉

ericica
19. apr 2009

cat a mas aj dake fotky???ja by som daco pozrela pre malu
tinus sa tesim ze chutila a ozvi sa ked budes mat cas 😵

catrin23
19. apr 2009

ahoj eri....

www.next.co.uk

ericica
19. apr 2009

jeeeeeeeeeeeej cat ake super veci a kedy ides objednavat ja si to podrobnejsie pokukam lebo by som chcela aj teplaky aj daco elegantne mozem?????? 😉

catrin23
20. apr 2009

eri tak na buduci tyzden by som chcela... teraz malemu priniesli co som objednala... ale este potrebuje par veci na leto, tricka a tak,,, aj nohavice su super co som objednala tak este inu farbu 🙂)

ericica
20. apr 2009

cat mas IP 😉

ericica
20. apr 2009

potom ti hodim linky co by som chcela uz som si vybrala 😵

catrin23
20. apr 2009

eri a charli mate ip

monica25
20. apr 2009

cavte.ako sa mate...uz vidiet ze je krasne pocasie na konika sa chodi pomenej....
🙂
my sme ok deticky mam zdrave a je krasne pocasie takze sa tesim,,,,, 🙂

serafinka1
20. apr 2009

Ahojte, konečne sme opäť po dlhšom čase doma. Vidím, že ste tu toho veľa nepopísali. Chodievate ešte na ihrisko?

catrin23
21. apr 2009

ahojte,,,
no my sme dnes boli u dr. s briankom, 39mal horucky cely den ... a idu nam vsetky zubky naraz tak to preto 😕

serafinka1
21. apr 2009

Chúďatenko Brianko, tak nech mu čím skôr vyjdú. My sme sa už vytrápili, tiež sme tak horúčkovali 3 dni, vkuse sme boli na nurofene, ale teraz je to už lepšie, hoc stále ju bolia.

ericica
21. apr 2009

ahojte cat nech sa briankovi polepsi aj my mame onku prvy ocny zub ale vysiel tak potajomky ze som sa len cudovala 😲
inac uz som si vybrala veci pockam si ta na skype a poslem ti linky pa 😵

tinusi
22. apr 2009

Juj, nech Briankovi cim skor vyjdu tie zubale... Matkovi ide dolna dvojka, ale asi ho to neboli a ani nema ziadne ine priznaky.
Ide zajtra niekto na Sihot?
Ozaj, ake pouzivate autosedacky? Uz som sa to raz pytala, ale nebolo to take aktualne. Teraz zhanam pre Matka autosedacku, taku, co sa v nej ak pohodlne vyspi. Dajte prosim nejaky typ, lebo sa v nich vobec nevyznam... 😖 😖 😖

deina
23. apr 2009

Tinusi, my mame Chicco, ale este taku, ktora sa da dat aj do protismeru (0-18kg), lebo sme ju kupovali v case, ked bol Misko este malicky a nechcela som ho davat do auta v smere jazdy. Neviem, ci tie 9-18kg sa daju dobre polohovat, na spanok uz asi nie, ale niekde v diskusii (Vybava) sa spominala nejaka 9-36kg, tusim Britax, vyborne sa polohuje a v tejto kategorii je najbezpecnejsia, tak o nej uvazujem.

Bola som dnes v poradni - ja mam taaaky divny pocit zo Stanka, no neviem,vsetko z neho musim tahat... Ale fajn, vsetko vporiadku. 😵

Idem kuknut, ci najdem tu diskusiu...

deina
23. apr 2009

Tak sa asi neda az tak dobre polohovat, myslela som, ze hej... ale to asi vsetky od 9kg uz nie su polohovatelne na spanok...

catrin23
23. apr 2009

ahojte...

dakujeme brianko je uz ok, uz som videla aj zubok vonku 🙂

my mame tinusi BRITAX ale tusim je len do 18kil. a presny nazov musim pozriet, lebo si to nikdy nezapamatam... ja som ju kupovala v irsku, ale uz ich dostat aj na slovensku aj cez internet...

catrin23
23. apr 2009

http://www.britax-roemer.com/car-seats/eclipse/

my mame takuto podobnu ale britax... skusim ju kuknut este niekde
a paci sa mi aj concord...

deina
24. apr 2009

Kebyze chces taku, co sa da uplne polohovat, tak asi Britax od 0 do 18 kg, aj Concord a Chicco taku maju, vlastne asi vsetky znacky.

charlinka
24. apr 2009

Ahoj, tinusi já mám Zoot, je to od 0-18 kg tzn, do nějakých 3 let a je to super, tak se dá polohovat že se malá v pohodě vyspinká. já bych asi do 36 ještě nekupovala, ty se nedají dobře polohovat a detem padá hlavička. já jsem s touto velmi spokojená a je bezpečná a stála tehdy kolem 3600 takže cena taky v pohodě.

Deina a ty jak? jak se cítíš? miminko roste??

deina
24. apr 2009

Charli, vdaka, mam sa dobre. Uz lepsie (strasne sa mi hlava zvykla motat, ale uz menej) a miminko rastie, vcera malo 46 mm. Take krpate ledva 5-centimetrove, videla som ho na ultrazvuku, ale obrazok som nedostala, lebo to tak vyzera, ze Stanko nie je bohvieaky talent na pocitace (nevie zapojit ultrazvuk na tlaciaren tak, aby mu to nerozhadzalo windows).

charlinka
24. apr 2009

On je asi takovej antitalent na techniku🙂 a z čeho se ti točí hlava? i s miškom to bylo tak?

deina
24. apr 2009

Nie, s Miskom mi nic nebolo, teraz mam asi nizky tlak. Ale nie vzdy, v poradni bol napr uplne ukazkovy.

Ja mam taky divny pocit zo Stanka, ze ci som si dobre vybrala... vsetko z neho musim strasne tahat, ako chlpata deka je, a mam taky pocit, ze som jeho prvy pripad s takouto chorobou. Ale mozno to chce len zvyknut si na neho.

charlinka
24. apr 2009

Já jsem u něho byla zatím jednou, předtím jsem byla u ikrenyovej. Jsem ho neslyšela vubec. ale vím že si ho docela vychvalují, ale je to asi ruzný.
A co ti řekli doktoři na těhotenství? budou tě kvuli tomu co se stalo s miškem víc sledovat?? Nebojíš se ty sama? Já bych se asi bála, ale to je asi normální.

deina
24. apr 2009

Aj pri Miskovi som bola viac sledovana (kvoli svojmu ochoreniu), budem asi aj teraz. Napisal mi reumatolog do papierov, nech ma berie ako rizikovu, lebo som mu hovorila, ze podla mna Stanko prvykrat o tomto pocul odo mna. Tak aby vedel, co a ako... ale ja vpodstate uz viem, co treba sledovat, tak mu budem kibicovat do prace. 😅

ericica
25. apr 2009

DEINY aj ja mam taky cudny pocit zo stanka inac proti nemu nic nemam ale ked som k nemu chodila tak aj ja som z neho musela vsetko tahat 😕 a aj banujem ze nemam s rebuskou ten prvy obrazok ale mne povedal ze nema ten kotuc lebo je drahy a ze jeden obrazok by stal okolo 500 sk a ze statne nemocnice to je daco ine ako sukromne 😲 tak ja neviem a ked som sa pytala na pohlavie vzdy povedal ze nic neni vidiet alebo ze je zle otocene ,raz povedal ze to bude dievca a tyzden pred porodom ze to bude na 100% chlapec 😀 a mame babu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre