Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
22. máj 2010

Deina- otvaraju v utorok 😅

ericica
22. máj 2010

ahojte kocky....smiem sa spytat kam chodite plavat s drobcami ...?ja sa chystam s kamoskou a este od akeho veku babetka sa tam smie ....jaj a este cenu 🙂 trochu vela otazok co?? 😀

dida81
22. máj 2010

Eri- chodime do NR (ale v NR robia na dvoch miestach)
My chodime do Fantasy, od 3-4 mesiacov sa da a cena: 108 E.

Tu je link:
http://www.aquababy.mediapresent.sk/

deina
22. máj 2010

A nemohli o den skor? To budem chvilku bez deti. 😅

Erika, s Didou chodime do Nitry - Aquababy, ci ako sa to vola? Relaxcentrum na Benickej, cena je 108 eur. V Nitre je aj Hviezdica, tam je cena 70 eur. A niekto este chodil do Patiniec, ale tam neviem, kolko pytaju. Myslim, ze mozes od nejakeho 3.-4.mesiaca plavat?

deina
22. máj 2010

Hehe, spolu sme to pisali. 🙂

dida81
22. máj 2010

ano,, v Hviezdici je len 4 hodiny myslim,, my mame 8... a v Hviezdici nie je masaž,,

My tu mame aj masaž, aj saunu.

ericica
22. máj 2010

to mate 8 krat to plavanie???a kde v nr to je???

dida81
22. máj 2010

ked ides cez Janikovce, tak hned za zabulkou nr. ano 8x,,, prečo?

deina
22. máj 2010

Nie, aj v Hviezdici je 8 hodin, ale je to bez masazi a deti ponaraju az na nejakej 6.hodine.

tinusi
23. máj 2010

Ahojte, dnes sme isli okolo toho noveho obchodu a maju tam napisane, ze otvaraju 25.5. Vyzera to tam dobre...
Inak, ja by som tiez isla plavat s babom, ale nemam kde dat Matka.... v podstate aj on by sa rad cvachtal vo vode, uz sa tesim na leto, napustime bazenik a moze sa hrosit.

ericica
24. máj 2010

no len som nechapala ze hodiny osem ale potom som pochopila.....tehu demencia co uz 😀 😀 😀 😀 😀
jeeeeeeej tinus aka super fotka 🙂 a ako sa ide na janikovce??? 🙂 my ked ideme do nr ideme na komjatice 😒

dida81
24. máj 2010

Eri- da sa ist v poho aj klasika cez Komj. do NR . A potom smer - Baumax a odbocis do prava...
(da sa to na nete na mape nájst)
No a cez Janikovce... Cez Komjatice , na Černík, Vinodol,Cetin.......Janikovce,Nitra...
(ono tj asi to iste casovo)

A to nie je 8 hodin, ale 8 stretnuti,,, bo tam mas 30mun.plávanie, potom saunu (ta je individualna) a potom cca 30min. masaž a kým sa odtial vychystas- stravis tam 2,5 hodky minimálne.. 😉
Ked k tomu prirátaš cestu , balenie sa- je to v podstate celý den. My chodime na pol 12, ciže cca okolo 10 padame z domu, kým sa naložime, pre Deinu vybehnem a kym domov prideme je 15 hodin. 😉

Konečne mame (snad) pekný slnecny týžden pred sebou. 😎
Jakubkovi som kupila okuliare, tak ich využijeme. 😎

deina
24. máj 2010

My sme minule boli v bazene 45min, aj som nechapala. 😀 😨 Ale obom detom sa pacilo, tak asi preto nas nechali dlhsie.

@dida81, drzim palce, nech su vysledky vporiadku. Ako sa ma Kubko?

dida81
24. máj 2010

On sa ma dobre.

45 minut? A to Mirka vravela, že ta necha 15 minut, aby Matko znovu neochorel..asi zabudla.. 😵

deina
24. máj 2010

Asi zabudla. 😀 Nevadi, zostali sme potom dlhsie v saune, nech sa dobre prehreje a nic mu nie je, asi mu ta sauna prospela.

malalady
24. máj 2010

ahojte babulky 🙂 od 12teho budem aj ja v NZ 🙂 zoberete ma medzi seba? 😉

tinusi
25. máj 2010

Jasne malalady, vitaj.
Uprimnu sustrast...

dida81
25. máj 2010

malalady - vitaj... citam tvoj pas, je mi to moc moc luto,co sa ti prihodilo... až mam zimomriavky........ uprimnu sustrast 😔

Stahujete sa do NZ?

lenuska311
25. máj 2010

malady vitaj...lutost sa hadam ani neda vyjadrit...je to hrozne...tinusi jak kukam tak kukam nahod uz nejaky zuzkine fotky nech vidime babatko male...

tinusi
25. máj 2010

Lenuska, jednu tam ma, ale chystam sa pridat dalsie 🙂

deina
25. máj 2010

Malalady, vitaj. 🙂 Stahujes sa do NZ? To mi je luto, co sa stalo. 😔

ema.nz
25. máj 2010

ahojte,

malalady vitaj....a je mi luto 😔

@deina v piatok zo toho nic nebude 😒 zacali nam dnes robit balkony a koncia az v piatok a to musim byt doma.aj dnes som sa dostala von az o 11:45 a to mala musela spat v kociku a jasne ze spala len 30min 🙄

deina
26. máj 2010

Nic to, skusime buduci tyzden, ok? 😉 Nam plavanie odpadlo vo stvrtok, skoda.

ericica
26. máj 2010

malalady vitaj a je mi to luto velmi ☹ ☹ ☹
baby kedy uz bude pekne letne pocasie....mne uz z tohto dazda harasiiiiii 😒

ema.nz
26. máj 2010

ahojte,eri tebe to ale uteka ty kokos ze 35tt 😅 a o pocasi mi ani nehovor,lebo ma asi uz slahne 😝 a vraj cele leto ma byt o nicom 🙄

tinusi
26. máj 2010

Eri, veru, uz sa ti to blizi, a ja som taaak rada, ze je to za mnou. Aj ked oba moje porody su pre mna najkrajsim zazitkom v zivote, najlepsie je, ked je uz po tom a clovek sa ide vynadivat na to malilinkate vonavucke stvoreniatko, ktore akoby zazrakom zilo 9 mesiacov v mojom brusku.... hotovy clovek, so vsetkym, co ma mat a ono si to existuje niekde v bruchu... 😀 😀

deina
26. máj 2010

Cele leto? 🙄

Vsimli ste si, ze tu mame nove materske centrum? Na ulici Pri gymnaziu, co su tie novy byty na konci postavene, na prizemi. Otvoreni su v utorok a stvrtok od 9.00 do 13.00 a vo stvrtok robia nejake spievankovo...

deina
26. máj 2010
ericica
26. máj 2010

cafte hej ma tak byt cele leto.....sice ma byt teplo ale vela burok 😖
hej ema ide to rychlo sice teraz uz trochu pomalsie ale o chvilu je to tu 😒 vcera v noci som myslela ze uz pojde do porodky mala som take krce jak slak aj ma vsetko zospodu bolelo ale chvalabohu to preslo 🙂
@deina a uz si v tom MC aj bola?

dida81
26. máj 2010

Baby ja už nemam slov na to počasie... 😠 to je už mooooc!!!!

Deina- nepocula som o tom,, no waw,, super, že to mame tu u nas v nz...

Baby- dajte nejaký typ na MDD,, co bude tu v nz? Viem , že Jakubko je ešte malinky, no ale aj tak...???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre