Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

stvura
23. okt 2010

@lia09 ale blbost...je to tam celkom v pohode...a to ja ako maximalne nepraktizujuci krestan by som tam asi nechodila ak by nebolo.....xixi...skoda len, ze je kratko otvorene, len jeden den v tyzdni a to sa tam tlaci vela ludi. Uvidime, co to bude v zime ked pride vela mamiciek, no ak sa zvysi pocet deti a mam tak ta mala miestnost bude urcite nevyhovujuca. Inac, pre info, baby planuju oslovit vedlajsie studio Pilatesu a cvicit v utorok od pol desiatej hodinku i Pilates (za nejaku rozumnejsiu cenu ako je povodna 4.80eura)...
Ta stranka Bambini sa nepozdava ani mne, aj ked to mam par krokov od domu ale kedze mam male dieta, tak by sa urcite zaradio do ich kategorie neposlusneho batolata....

dida81
25. okt 2010

@stvura a ty hovoris o tom Mc na Ul.Pri gymnaziu? Lebo v sobotu som sa tadial prechádzala ... a že este to tam pozriem, lebo už aj ja by som s drobcom vybehla sa pohrat a tam už nič nebolo...... proste vo dverách rozne haraburdy a žiadny názov, že MC... vedla Pilates ... ?
A na jar tam boli pomalovane okna a aj nazov ..tak preto sa pýtam. Ci to naschval, aby to nik nenasiel 😅 ?

stvura
25. okt 2010

@dida81 ano, o tom...no bolo to v rekonstrukcii a stale nie je dokoncena.

dida81
2. nov 2010

Baby- kde v NZ maju v reštike detské stoličky? 😉

dida81
2. nov 2010

@stvura pekná foto 🙂

kaja73
2. nov 2010

@dida81 Asi vo vačšine.Ja mam odskušane v chilli a ajaxe.

dida81
2. nov 2010

@kaja73 diky,, prave som zistila, že aj v Grande 😉

deina
2. nov 2010

Aj v Panorame urcite. 😉 (na svadbu nam doniesli, tak asi ju tam maju stale)

@stvura, dobry komentar v pase, pekne si napiekla. 😀

stvura
3. nov 2010

@deina no, to je tak ked clovek robi 10 veci naraz.... 😀

ericica
3. nov 2010

baby poradte nejaku dobru koznu dnes sme dostali vymenny listok tak neviem kam s malou ale taku co ma zoberie presne na cas ked si ho zaplatim lebo malu- kojim kazde dve hodky takze sa musim ponahlat domov...dakujem 🙂

tinusi
3. nov 2010

Ja viem, ktoru ti neodporucam: Markovu... ale napr. na podzamskej je Selicka a este nejaka, vraj celkom fain je na Bitunkovej... u nich neviem ako je to s objednanim...

deina
3. nov 2010

@ericica, ja som s Miskom chodila na Bitunkovu (Freyova) a ked som sa objednala, vzala nas hned, necakali sme. 🙂

ericica
3. nov 2010

@tinusi mas zlu skusenost???a inac ako sa mate uz dlho si sa neozvala...ako mala???
@deina no na tu som myslela akurat dnes som volala Katke ale nevedela mi povedat meno,aj ona u nej bola s Riskom 😉 dakujem....ozaj bola si s nou spokojna,lebo mala ma na tvaricke pod lavym ockom taky maly cerveny fliacik ze vraj je to prasknuty zilka a chcem jej to dat odstranit...

deina
3. nov 2010

Ja som bola spokojna, bola som aj s Miskom, aj so sebou raz... predtym som so sebou chodila k Selickej, aj ta bola dobra, len ak je este stale v starej nemocnici, tam je to blbe s kocikom, na Bitunkovej je vytah, takze pristup bez problemov.

perla200
3. nov 2010

baby a nechodíte niektorá k dr. Muranskému?

valigurka
4. nov 2010

@perla200 Chodim k nemu. Preco sa pytas?

valigurka
4. nov 2010

@dida81 Maju aj v Spirite 🙂

kaja73
4. nov 2010

@deina Selicka by už mala byt na Podzamskej,oproti papiernictvu.

zvonkohra
4. nov 2010

baby ahojte prepacte ze som k vam tak vtrhla ale chcem sa vas spytat nechodite niektora do arc shop v novych zamkoch? 😕

valigurka
4. nov 2010

@zvonkohra Ja tam nakupujem veci do domacnosti - preco?

zvonkohra
4. nov 2010

@valigurka mala by som k tebe prosbu nekupila by si mi vaukove obaly?stoja 4.97 a zaplatila by som t samozrejme aj postovne ak by si mohla a poslala by si mi 😉

tinusi
4. nov 2010

@zvonkohra ved oni predavaju aj cez eshop... je to tak nevyhodne?
@ericica, chodila som k markovej, ale po prve uz na dverach ma napisane, ze cas objednania je informativny, a sama som tam tiez ako objednany pacient cakala neraz aj hodinu. Navyse sa mi nepacilo, ze este sa na mna lekarka ani nepozrela a uz pisala do pocitaca, ze zlepsenie... ja mam sice nevyliecitelne ochorenie, ale mavam lepsie aj horsie obdobia, takze mi to prislo dost neprofesionalne...
Inak sa mame fain, akurat deturence su riadne aktivne a nedaju mi vydychnut, Zuzka by sa uz najradsej plazila, ked ju posadim, tak chvilku sa hra a hned masiruje na styri, ale nejde jej to, ved je este krpec, tak skonci na brusku a to sa jej nepaci... no a Matko spekuluje, kde vyliezt a kde sa schovat, navyse stale nieco zapaja za traktor a ked mu to nejde, tak mi fnuka za usami, kym nevymyslim sposob, ako to tam zapojit. Vacsinou ide o take veci ako zubna kefka, hreben, ponozka, ine auticko.... no kreativna musim byt, ked chcem, aby sa chvilu ticho hral... muzik ma teraz sezonu, tak niekedy ani nespi doma no a ja som na nich celkom sama, takze potom ide vsetko ostatne bokom...
A vam sa ako dari? Ako si rozumeju sestricky?

lenuska311
4. nov 2010

no ja by som si davala na kozne veci pozor....
ericica moja mala mala pupacik pod ockom..nepytaj sa co s nami robili....kozna zistila ,ze je to hemangiom sli sme do ba tam to pomenovali nazvom TUMOR....pak zrazu ,ze abces potom to bola aj upchata cysta....a teraz ked nam konecne niekto predpisal ATB sa zistilo ,ze je to obycajny hnis....a to sme mali absolovvat okamzitu operaciu na kramaroch ct mozgu atd atd...uspavanie...som maximalne vytocena na to co sa tu deje...sama som si musela citat veci na nete co to moze byt..sama ziadat o to aby sme pockali a hned nerezali male dieta...a to ,ze velka bratislava ....vsade abnormalne cakacie doby...a este ked si v detskej nemocnici po 3 hod cakani s 9 mes.dietatom co ma rezim a chce spat a jest my pani D. povie ci by to dieta nemohlo byt ticho...

lenuska311
4. nov 2010

a tu zilku ti odstrania len laserom ktory je iba v ba...alebo je sukromne centrum vo zvolene.....lebo v ba to spravia az ked ma dieta 5 rokov a spolupracuje...zvolen....www.medicentrum.sk

deina
4. nov 2010

Lenka, teda, nemam slov. Ale pravdupovediac som o Kramaroch este vela dobreho nepocula...

@tinusi, ze aj teba tu vidiet. 🙂 Zuzka aka sikovna, ze uz skusa plazenie, ved ta sa ti zachvilku rozbehne.

zvonkohra
5. nov 2010

@tinusi noo babenky predavaju ale vyjde ma postovne na 5 eur cize by som moc preplatila....tak nekupi mi niekto a neposle?

ericica
5. nov 2010

@lenuska311 😲 to vazne normalne si ma vyplasila ☹ tak to je dost smutne ze ten laser maju iba v BA a ZV lebo malinkej sa to tusim zvacsuje ,inac mavam to aj ja a potom to same zmizne len jej to akosik nechce zmiznut 😒 dufam ze dermatologicka nam poradi....
@tinusi no kocky su zlate akurat Rebi je uz druhy tyzden chora uz mame druhe atb a dnes mam volat o vysledy bo jej zbrali vyter z hrdla a zacala kaslat uz aj malinka tak to mam doma pestre....Rebi teraz nechodi do skolky takze mi stale budi malu a neviem sa venovat obom co sa odzrkadluje na starsej bo zacina ziarlit......Edina sa uz chce silou mocou posadit ,ale stale ju tlacim naspet a minule sa mi uz otocila z brucha na chrbatik 😵

kaja73
5. nov 2010

@ericica my sme boli s krpatym,ked mal 6 m tiež na kramaroch na operacii hemangiomu.Ja som bola s pristupom celkovo spokojna.Operoval Dr Bubala,je to super chlapik,šikovny.Povodne sme chceli zakrok laserom,aby nemusel do anestezy, ale mal to moc pri očku,tak to nešlo.Ale vraj po lasery sa to niekomu vrati.Tak neviem.Ale v každom pripade som štastna,že to mame s krku. 🙂 Ten prijem do nemocnice však bol fakt hrozne zdlhavy 😠

roza632
5. nov 2010

caw ericica my chodime na kozne primarke gobrialovej je velmi dobra ordinuje na 13 poschodi v nemocnici a deti maju prednost najlepsie je tam ist v utorok stredu alebo stvrtok tedy tam neni vela ludi a hned sa vybavis pred rym som bola u markovej ale nic moc ledva sa na malu pozrela a co to ma mala edinka

deina
5. nov 2010

@roza632, Gobrialova? Ake zname meno. Ma manzela zo Sudanu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre