Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
15. aug 2008

Darinka je v tom veľmi rada, má všade prístup, dala som preč behúne a lieta mi po celom byte a všetko rozhadzuje 😀

renika
15. aug 2008

ja neviem vôbec aké mám kúpiť..vy máte autíčko alebo aké?

renika
15. aug 2008

pekné fotky si dnes pridala 😵 Darinka je veľmi pekná a na tú jej babku by som nepovedala, že je to babka 😲 Veeeeeľmi mlado vyzerá 😉

serafinka1
15. aug 2008

🙂 ďakujem, to je moja mama a otec na fotke. myslím, že je tam aj fotka v chodítku, tak také máme. Je tam taká ako hrazdička, na tej visia hračky, potom to hrá jednu melódiu a to je všetko.

renika
15. aug 2008

tak keď je to tvoja mama, tak ty nemusíš chodiť spať v rovnakom čase, aj v osemdesitake budeš vyzerať mlado 🙂

serafinka1
15. aug 2008

😀 😀 😀 no veď ani nechodím, lebo sa mi to nikdy nepodarí 😀 😀 😀

serafinka1
15. aug 2008

ako sa má Maximko? Už mu je lepšie?

renika
15. aug 2008

áno, už včera mal očko lepšie a dnes ešte lepšie 🙂 Má to tam stále, ale ustupuje to. Ups, už 10 min, som mala spať 😲 😝

serafinka1
15. aug 2008

😀 tak rýchlo do postele, aby si bola pekná. Ja ešte mám prácu. 😢

renika
15. aug 2008

akú prácu?? Teraz? Ja som pozerala to odrážadlo, ale pre žiadne som sa nerozhodla 😒 Ozaj, dnes nám vyšiel druhý zúbok 🙂 Tak asi preto stále plakal a tie noci... 😖

serafinka1
15. aug 2008

Nahadzujem kontakty z manželovho mt do pc.
Gratulujem k druhému zúbku, tak Ty už máš záhadu vyriešenú.
Zato ja som dnes pri Darinke trošku stratila nervy, vôbec mi nechcela prijať inú stravu, už ani výživu. Uvarila som jej mesko a zemiačiky a ani to nechcela. Dala som jej to nasilu do pusinky a začala sa tým drhnúť. 😠 Ja neviem čo s ňou budem robiť. Všetko mi odmieta a vkuse by chcela byť len na prsníku.

renika
15. aug 2008

možno ju tiež trápia tie zúbky a preto nechce papať. Aj ja som vždy na nervy, keď varím varím a potom to nechce. Nieže mu to nechutí, ešte ho len dám do stoličky, pripútam a začne plakať 🙄 Ani neochutná. Sem tam sa aj také stane. No čo už...

ak si stiahneš pc suite tak kontakty z mobilu náš v pc za 5 sekúnd

serafinka1
15. aug 2008

ja viem, ale môj drahý nemám kábel do pc k tel. takže asi tak. Preto som bola nútená to robiť ručne. Ale práve som to dokončila.
Darinka keď vidí lyžičku, už otáča hlavu na všetky strany a nechce, tvári sa kyslo, akoby som do nej dávala kyselinu a pritom to je fakt dobré, lebo ani ja nezjem hocičo. 😒

renika
15. aug 2008

tiež sa snažím, aby to bolo chutné, koľkokrát si poviem, že toto sa mi naozaj podarilo, určite spapá veľa a nič z toho. Ale to je asi u každého tak, že občas deti nechcú papať, keď im niečo je. Jaaaaj, ako bolo dobre tých 6 mesiacov, čo sme len kojili, čooooo? Kde sú tie časy 😔

corny
15. aug 2008

Ahoj Serafinka,mi sma spolu chodili na plavanie do Patiniec,tak som vas podla fotiek spoznala.Ako sa mate?

serafinka1
15. aug 2008

No to bolo fantastické, žiadny stres. Teraz to je len o nervoch, čo všetko kupujem a vyhadzujem do koša.

serafinka1
15. aug 2008

Ahoj Corny, jasné že si pamätám, ako sa máte a čo Sofinka, je zdravučká?

renika
15. aug 2008

opísala si to veľmi presne, kupujem a vyhadzujem 😝 Škoda, že sa nemá plne kojiť aspoň do jedného roka, to by bola pohodička 😎 Idete aj v septembri na plávanie?

serafinka1
15. aug 2008

Ano určite. Už sa na to veľmi teším. Aj Darinka bude mať trošku aktivity, nie len to bežné hranie, kočíkanie, uspávania a stále to isté dookola.

renika
15. aug 2008

idem už spať. Dobrú noc 🙂

serafinka1
15. aug 2008

dobrú

janula_nz
15. aug 2008

renika my mame az tri odrazadla 😅 kikovi som kupila k 1.roku auticko ale vobec ho to nezaujima. nevie na tom ist. potom mame malu motorku, co nie je stabilne a ked ho tam posadim, tak sa prevrati. malu motorku veru nekupuj. a laurika ma vacsiu motorku. lenze ona chodi na tej malej motorke, ta jej viacej sede 😀

katika1
16. aug 2008

čaute.. baby vyste sa nepochopili asi.. serafinka, odrážadlo nie je chodítko 😉 reni myslí niečo iné.. ale myslím, že ne to renika máte času a času 😉 väčšinou sú od 18tich mesiacov 😉

renika
16. aug 2008

ja som myslela niečo také, kde ho viem nosiť ja, ale vie s tým aj on sám chodiť, napr.

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

renika
16. aug 2008

katika a prečo od 18m? Veď ja chcem, aby sa o to opieral, keď začne robiť prvé kroky

katika1
16. aug 2008

jáj tak to je skor trojkolka.. odrážadlá sú také motorky a podobne. 🙂

deina
18. aug 2008

Hello baby, ako sa mate? Dnes tu nikto nebol? 😕

lucik77
autor
18. aug 2008

ahojte všetky!
Mám za sebou otrasný mesiac (jeden z najhorších v mojom živote), ale už je dobre a dúfam, že to tak zostane.

Stretko máte za sebou, ale ešte do konca roka hádam nejaké to stihneme.

😉

Čo sa Matúška týka, tak nám idú stoličky, začína papať sám a bežká jedna radosť. Našťastie sme zdraví a to je hlavné. Ako prázdninujete?

deina
18. aug 2008

Co sa stalo, Luci, ze najhorsi mesiac v zivote? 😕 Dufam,ze sa uz mate dobre.

tinusi
18. aug 2008

Preco najhorsi mesiac? Suvisi to so stavbou? Ked je Matusko o.k., co moze byt problem?

Kati, prepac, smsku som si precitala az ked sme sa blizili domov... skoda-preskodaaaaaa... urcite by sme boli prisli. Manzel este spekuloval, ci sa nepojdeme niekam najest... napokon sme dali prednost mojim nakladanym zemiakom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre