Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

kika86
6. sep 2011

@michala1515
@gabuci
@skeblicka77
@barcabejby
Dakujem kočky, ste zlaté 🙂
Dnes som bola u Belicovej, ale ta ma vobec nezobrala, lebo tam mala napratanych plno ludi. 😒
Zajtra teda skusim ist k tej, co je na autobuske. Hadam to nejak prezijem (idem sama so sebou a nie s malou) 😖

michala1515
6. sep 2011

@kika86 hmmm, vela ludi, lebo je dobra 🙂 ale mozno je aj inde plno, mozno je vela chorych...

kika86
6. sep 2011

@michala1515 Ved uvidim zajtra. Dufam, ze ma niekde zoberu, lebo takto uz fungovat dlho nechcem.

gabuci
6. sep 2011

@kika86 ja som bola u nej sama so sebou nejak v marci?Presne sa nepamätám.Bola som tam doobeda,neskoršie nejak po jedenástej už brala tých ktorí tam išli na určitú hodinu.Aspon vtedy sestrička tak hovorila.Aj ja by som mala ísť na kontrolu,lebo čo som si myslela pôvodne to sa nepotvrdilo,ale našla mi niečo iné,dala spray do nosa,lenže potom došli iné problémy a to som zanedbala./Bolo mi lepšie tak ma to tam neťahalo,hoci v takých veciach zvyknem byť poslušná a dodržiavať termíny čo mi dajú/.Každopádne skús u nej sa zastaviť, hned ráno keby si išla?O mojom mužovi čo som písala,on tam išiel hned ráno a raz-dva to vybavil.Možno len mal šťastie.

deina
8. sep 2011

Je Pod kopcom nejaka sukromna skolka? Co su zac, nepoznate ich niekto? Nemaju stranku? Len tak pre info...

adrioska
8. sep 2011

@deina kuk: http://www.kvietok.eu/

ale nepoznam ich...

usmev2222
9. sep 2011

kocky, ja osm doteraz chodila este k detskej doktorke..🙂 ale uz nemozem...haha tak zhanam nejaku obvodnu dospelacku.... co mi poradite.. ktora je asi tak najlepsia.. lebo sa nevyznam.

adrioska
9. sep 2011

@usmev2222 Ahoj, ja chodim k Dr. Fujakovej a som zatial velmi spokojna. Ordinuje na Bitunkovej. 🙂

michala1515
9. sep 2011

@usmev2222 ahoj, ja som od fujakovej odisla, nebola som az taka spokojna...teraz chodim k leichenbergovej - je to aj primarka oddelenia dlhodobo chorych.

kubuska
9. sep 2011

Ahoj, já jsem tu nová, nebydlím úplně v Nových zámcích ale ve vesničce kousek od dvorov. Je mi 23 a původně jsem z Prahy. Mám 17 měsíční holčičku Valentinku. Přítel pracuje v bratislavě takže jsem celý táden doma sama a trošku se nudím y hrabe mi, znám tu jen pár mamiček v okolí, ale sejít se s nimi na kávu je těžký:/ Strašně ráda fotím, háčkuji a chodím na prochajdy. myslím že jsem celkem nekonfktní a milá, ale to je na vás🙂 Doufám že mezi Vás alespon trošku zapadnu. 🙂

jajka377
9. sep 2011

@usmev2222 ahoj ja chodím tiež na bitúnkovú, ale k dr. Kalivodovej. Tiež k nej chodíme už roky celá rodina a je naozaj aj veľmi milá a aj dôsledná. Radšej sa spýta aj viackrát a pošle ťa hneď aj na vyšetrenie ak sa jej niečo nezdá. A aj sestrička je milá. Majú teraz celý mesiac dovolenku, takže sú k dispozícii od októbra 🙂

kubuska
10. sep 2011

Kočky mám dotaz, kde a zakolik v zámkách dětem nastřelují naušnice?

usmev2222
10. sep 2011

@kubuska my sme boli vo fann parfumerii .. za 10 eur aj s chirurgickymi nausnickami.

kubuska
10. sep 2011

@usmev2222 jen mi prosémtě prozrad kde to je 🙂 nemusíš detailně už se v zámkách vyznám jen kde asi to najdu 🙂

stvura
11. sep 2011

@adrioska fiha, ta skolka znie uplne skvele, skoda ze tak daleko od nas...xixi...

usmev2222
11. sep 2011

@kubuska je to hore v meste..... ako je orange, tak oproti na rohu to je... hned vedla Petruska cukrarne, pri Country....🙂 dufam ze som ti pomohla a najdes to...... 🙂

kubuska
11. sep 2011

haha ano ano vím kde to je🙂 děkuji moc🙂

kubuska
11. sep 2011

@usmev2222 jen ještě, musím se tam nějak obědnat? To je otázek co:D

usmev2222
11. sep 2011

@kubuska kludne sa pytaj.... nie nemusis sa objednat, je to parfumeria... dojdes tam vyberies si nausnicky ake chces dat nastreli, tie potom treba mat 5 tyzdnov ... nakreslia malej bodecky na usko a pif paf a uz je to tam.... my sme ani vela neplakali a o 5 min sme nevedeli ze nam nieco robili..🙂

kubuska
11. sep 2011

@usmev2222 Tak to je fajn 🙂 děkuji moc moc moc🙂 Já právě potřebuju aby to bylo co nejrychlejší, protože malá je neudržitelná, takže kdyby jí to měli páchat tak by to bylo do Vánoc 🙂

usmev2222
11. sep 2011

aj ja som sa toho bala, lebo ani moja mala vela neobsedi, a hlavne ked cudzi ludia jej idu nieco robit.. ale toto bolo bezproblemove.. odporucam... ved potom napis ako sa podarilo..🙂

zuzana2580
12. sep 2011

Ahojte maminky...ja som sem uz pred nedavnom pisala,ze sa chystam do NZ...tak uz je to tu....uz byvame a teraz idem otravovat domace...babule poradte ...najprv potrebujem obvoďaka a hlavne gynekologa....mate niektora skusenosti ???uz som sa co - to informovala a pocujem len same dobre veci na Dr. Havlasa...hmmm ???a este na pediatricku Dr. Kalinovu....co vy na to Novozámcanky ??

valigurka
13. sep 2011

@zuzana2580 - ja som spokojna s dr.Muranskym (niektore kocky nie, takze je to individualne) - mne sa na nom paci, ze sa malo caka a sestricka aj on su velmi mili 🙂 Pediatricku mam dr. Kuncakovu - je vyborna, len neviem, ci este berie novych pacientov 🙂 A vitaj v NZ 😵

tomika
15. sep 2011

Aj ja chodim k Muranskému,a som velmi spokojná.

lenuska311
15. sep 2011

baby....chcela by som odist od Hrachovskej...proste ten jej pristup ako v nesvojpravnej matke ma uz unavuje....viete mi poradit niekoho v nz v okoli autobusky mesta a tak...najma ked je mala chora aby som sa s nou nemusela trepat cez cele mesto

gabuci
16. sep 2011

@zuzana2580 okrem Havlasa ešte samé chváli počujem na Dr.Halmešovú,robila v nemocnici,ale vraj má už ordináciu aj v meste.

susannz
27. sep 2011

ahojte kočky... je ťažké nájsť nejaké info o jasličkách,.,,nemáte nejaké skúsenosti??? ale so súkromnými, lebo v mestkých už miesto na budúci rok od septembra nemajú 😒

darielka
29. sep 2011

Ahoj skus jasle Kvietok na Tatranskej. Su naozaj neskutocne. Pozri, ich aj na FB maju stranku. Urcite budes velmi velmi spokojna aj ty, aj tvoje dietatko. 🙂 🙂

lenuska311
10. okt 2011

to nase materske centrum funguje????lebo ako nebolo by zle keby niekto podal info ci funguju kedze uz oni samotni sa neuveritelne utajuju

sejsheli
10. okt 2011

zdravim.Ak viete poradte mi s vyberom pediatra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre