Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

viki86
17. aug 2011

@maricom no ahoj tak dnes som bola u havlasa konecne, hanbila som sa aaale... nebolo to take strasne ako som si myslela rychlo som tam vyskocila a hotovo haha

maricom
19. aug 2011

@stvura zaujali ma tie laktačné poradkyne, jednu by som potrebovala ale cez webovú stránku mamily som zistila, že v nz asi nie sú. Nevieš náhodou o nejakej? ďakujem 🙂

maricom
19. aug 2011

@viki86 no vidíš to a máš to za sebou 🙂 je tam fajn... teraz dobre tresknem ale normálne mi to tam bude chýbať, teraz keď už len na preventívky budem chodiť (aspoň dúfam, že len preventívky) 😉

stvura
19. aug 2011

@maricom v Sali su dve...moja kamaratka Stanka Martincekova a este Denisa Hajdukova, potom uz len Nitra...obe maju kontakty na stranke Mamily, ale asi skor ti pride Denisa, lebo Stanka ma male deti. 🙂

stvura
22. aug 2011

Kocky, Novozamcanky a okolie, ak mate niektora z vas chut, cas a odhodlanie stat sa laktacnou poradkynou a chceli by ste sa zucastnit kurzu Mamily pre laktacne poradkyne, dajte mi prosim vediet. Agitujem na usporiadanie kurzu v NZ a potrebujem dat vediet predbezny zaujem zdruzeniu. Este jedna malickost - kedze NZ su dokonale trhovym mestom nie je mozne /mozno niektora z vas vie, no mne sa to nepodarilo/ zohnat prenajom zadarmo, tak kurz by sa navysil o cca 8-10e nakolko najlacnejsi prenajom co som nasla bol za 240e na 6dni.

viki86
22. aug 2011

@maricom inak ako casto sa chodi ked si tehotna?

michala1515
22. aug 2011

@stvura ahoj, to bude super ze tu konecne bude LP, ked som ja potrebovala, nemal kto prist ku mne poradit

tinkag
24. aug 2011

@stvura ahoj, ja by som aj mala zaujem, ty to ako budes riesit s detmi ??? Kedy, ako casto by to bolo ??? Mozme si pisat aj IP, dííííky 🙂

heidynka
24. aug 2011

Ahojte (budúce) maminky 🙂 som tu nová, termín pôrodu mám stanovený na 27.3.2012. Môžem sa spýtať na kedy máte termín tehulhy ?

viki86
25. aug 2011

dobry vecer je tu nejaka novozamcanka ktora sa nudi? alebo sa prave zobudila lebo musi ?viete ako to myslim

tomika
29. aug 2011

Mamičky,neviete dobrého ortopéda v NZ??Hlavne aby sa nemuselo vela čakať..

michala1515
29. aug 2011

@tomika priamo v nz nie je vela ortopedov a u dobreho asi budes cakat, ak nebudes objednana. potrebujes pre seba, ci pre deticky?

tomika
29. aug 2011

@michala1515 dakujem ti za odpoved 🙂 .So synom mám isť.Minuli rok sme boli v KN,teraz máme isť na kontrolu.Ale je to dosť daleko s autobusom,radčej by sme chodili do NZ.

michala1515
29. aug 2011

@tomika v nz je dr tornoczy - byvaly primar v nemocnici, starsi pan. potom dr pinter a dr martinkovicova - ja by som ti odporucila prave ju, aj moju mamu som k nej poslala a ja som s malou tiez u nej bola na sone. okrem utorka je tam kazdy den.

tomika
29. aug 2011

@michala1515 dakujem

tinkag
29. aug 2011

@tomika moja dokina hovorila, ze Martinkovicova je dobra (dr. Sucha mala manzela ortopeda - ale uz nepracuje v NZ). Aj ja k nej musim ist s mojou najstarsou dcerkou, ale musime sa najprv objednat, lebo ze toho ma dost vela.

moon1979
29. aug 2011

@tomika
Dr. Martinkovicova, deticky berie tusim v stredu. Ja som sa objednavala s malym na urcitu hodinu a ak sa dobre pamatam tak som platila len 3 eura, co fakt nie je vela ...

tomika
30. aug 2011

@tinkag
@moon1979 dakujem

tomika
30. aug 2011

@michala1515
@tinkag
@moon1979 mamičky,na nete som ešte našla Dr Suchy Henrich,o nom viete niečo.Podla netu má ordináciu na Komárňanskej,myslim že oproti Hypernove.

michala1515
30. aug 2011

@tomika on uz asi 2 roky nerobi.

zuzana84
30. aug 2011

Ahojte, ja by som potrebovala poradit alergologa pre dospelych. Dnes ma ordinacny den doktor Szaraz, no neviem sa tam dovolat. Viete mi volaktoreho este odporucit? 😒

tomika
30. aug 2011

@michala1515 dobre vedieť,dakujem

tinkag
30. aug 2011

@tomika ved o nom som ti pisala, ale nevadi, mozno si to prehliadla 🙂

tomika
30. aug 2011

@tinkag ale videla som 🙂 ,ale na nete som našla že dr Suchy ordinuje..a myslela som že..No,už je jedno.Asi tento tyžden to ajtak nestihneme..

kika86
5. sep 2011

Ahojte kočky, neviete mi poradit nejakeho (hlavne prijemneho) usneho lekara/rku. Dakujem 😉

michala1515
6. sep 2011

@kika86 dr. Belicova - ambulanciu mala v starej poliklinike pred 3 rokmi, teraz neviem kde ju ma.

gabuci
6. sep 2011

@kika86 pri autobusovej stanici MUDr.Šumská.Ona predtým robila v nemocnici.Na prvý pohľad nevyzerá na to,že by sa moc usmievala na detičky,no ja som s nou spokojná.

skeblicka77
6. sep 2011

@kika86 ta mudr sumska je naozaj super, ja som tam tiez bola s malym, je celkom mila...

gabuci
6. sep 2011

@skeblicka77 ja som tam bola s dcérkami ked ich ucho bolelo,ked som mala problémy tak aj ja som k nej išla,dokonca aj pred dvoma rokmi manžeľ dostal silný zápal mandlí,povedali,že by trebalo vybrať/na staré kolená 49 r./ doktorka ho liečila ambulantne 5 dní,bolo to hnusné niečo,ako mu to čistila,doma som si myslela,že sa zadusí,ale klop klop je v poriadku.

barcabejby
6. sep 2011

@kika86 Ahoj, ja som veľmi spokojná s Mudr. Kršákom. Ordináciu má v poliklinike (G. Czuczora) v hlavnej budove. Myslím, že druhé posch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre