Nový módny trend ako si prilepšiť na Modrom koníku

toxica
23. apr 2013

maminy stala sa mi nepríjemná vec,jedna slečna odomňa chcela topánky,trvala na tom nech ich pošlem obyčajne,bez doručenky,namiesto 22€ poslala 20,80€ 😀 napísala som jej že na jej zodpovednosť ich tak pošlem,ale že radšej by som za 2€ ako poistenú listovku,,,prešiel mesiac a dnes mi píše admin že sa na mňa sťažovala a navrhuje aby som jej vrátila € !!!!
toto je asi nový spôsob "obchodovania-" teraz bude mať aj tovar aj €????
odteraz takto nakupujem aj ja a nech mi admin vybavuje vrátenie € 😎 😎

cicamica1980
23. apr 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

admin jej to uznal?

traktor
23. apr 2013

pokial mas komunikaciu, kde pise, ze to chce poslat obycajne, nie doporucene, nemusis ju riesit a ani jej vratit peniazky..obycajna zasielka sa neda dohladat..ak to chcela doporucene, mala si doplatit..ine by bolo, keby si jej balik poslala obycajne bez upozornenia, vtedy nesies zodpovednost..takze ak mas komunikaciu, preposli ju admin

toxica
autor
23. apr 2013

tak dnes to admin nakoniec uznal že to je jej problém,ale slečna je tiež z BA a výhražky ako že ma príde zbiť a nepríde sama mi nepridali na nálade 😀 ja som dala poštovné 2€ ona sa rozhodla že stačí 0,80€ a žiadala poslať obyčajne,potom ma posielala na poštu každý deň nech sa idem opýtať,,,nechápala že sa nemám čo pýtať,,,, 😀

cerez
23. apr 2013

Ak je slečna z BA a ty tiež, čo si to radšej neprevzala osobne?