Odber vajíčok v sanatóriu Helios

ivanka0603
21. jún 2015

Dievčatá, ako prebieha odber vajíčok pred IVF v sanatóriu Helios? Onedlho ma to čaká a začínam mať z toho strach.

macik9999
21. jún 2015

Ja som bola dva krát nie je to nič strašné neboj sa budeš mať krátku narkozu celé to trvá asi 10minút potom si ešte polezis nejaký čas a pustia tá držím palce máme doma trojročné dvojičky

ivanka0603
autor
21. jún 2015

@macik9999 ďakujem za povzdbudenie 🙂 ja som ešte nikdy nebola uspatá, tak neviem, čo mám čakať....a tebe gratulujem ku dvojičkám, musí to byť krásny pocit byť mamou...

mylullaby
21. jún 2015

Nic neboj aj my sme boli minuly rok a za tyzden cakame miminko 🙂 Nie je to nic hrozne, vsetci su tam velmi zlati. Trva to kratucko, zobudis sa ako nic a trosku si este polezkas ako pise macik9999 a potom ides domkov. Niekto ta bude musiet prist ale vyzdvihnut kedze budes po narkoze. Vobec sa nemusis bat 🙂 pre mna bolo horsie pichanie do bruska pred odberom, samotny odber prebehol rychlo a bezbolestne. Drzim palce.

martinna123
2. júl 2019

@macik9999 ahoj, prosím ako je možné ,že dvojičky keď v Helios vkladaju len jedno embryjko ?
Ďakujem za odpoveď

macik9999
6. júl 2019

@martinna123
@martinna123 nase uz budu mat 7 rokov vtedy sme sa pytali ci by nam vlozili dve ze by bola vyssia sanca ze sa jedno ujme a bac obidve

lauri13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre