Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

alzbetabenkova
autor
16. jún 2009

jarulka, a ktora fotka,neviem co myslis😀
no to pocasie je dost onicom,ale my asi pojdeme na cankov,zachvilku

jarula25
16. jún 2009

ale vies ty betarka mala 😀 😀 😀 😀 😀

alzbetabenkova
autor
16. jún 2009

myslis tu kde fotis zozadu??😀 😅 😕 sak to je dobra fotka cica co chces 😲

bzucinka2
16. jún 2009

fiiiiha alzbet, ty si fotila ako diva 🙂 krasne fotky 🙂
tinkaaaaaaaa, no parada, ze napadnik 🙂
ejus, co taras, ze sme ostatne na ocot, len ostatnych napadnikov si nam este nestretla, len tinkinho, tak sup sup hladat ostatnych 😀
cipsinka, tak najvyssi cas na babo 🙂

cipsinka
16. jún 2009

bzuci ja bych rada ja bych rada len drahy sa este trosku tomu straaaani 😕 😕 😕 😕 😕 ,chce mat vyplateny dom a moze sa ist na to 😉 😉 😉 😉 ,lenze podla mna clovek nikdy nie je pripraveny na babo,stale nieco kariera,prachy atd.atd.a to sa mne moc nepaci 😒 😒 😒 😒

aadula
16. jún 2009

ahojte, my máme nejaké haktické dni...všetko tak rýchlo beží...sa nestihnem spamätať a už je večer 😝

alžbetka si zlatá 🙂 🙂

u nás tak neskutočne fučí..my bývame na 11.posch. a je tu taký vetrisko....Paťka včera odišli na plavecký do Štúrova, tak nemajú ktovie aké počasie...chcela by som ísť za ňou, ale to ešte uvidíme keďže na piatok hlásia dážď

pekné fotky ste porobili zo stretka...a tinka..náhodou vyzeráš dobre..vôbec sa netráp s váhou..podľa mňa si aj schudla od minula 😉 a dôležité je že sa s manželom máte radi 🙂

sweetangel20
16. jún 2009

je tu niekto??????????????

tinkaaa
16. jún 2009

ešte som vás nečítala ale dočítam o chvíľu pôjdeme papať ja som len teraz prišla domov 😕 a nakúpené nič moc potom napíšem

ejusaaa
16. jún 2009

ahojte,Sweet ja som tu 🙂 Ozaj nic nove v tom obchode,nevies?Ci take babetkovske? 🙂 Ozaj viete ze oproti Lidlu je take nove detske ihrisko?Celkom pekne,vzdy je tam vela deti 🙂

ejusaaa
16. jún 2009

Cipsinkaaaaaaa,vam sa teda zije v Dubline 🙂 a aku tam mas pracu? 😉

cipsinka
16. jún 2009

ejus momentalne som bez prace 😖 😖 😖 😖 😖 ,blba kriza 😖 😖 😖 ale robila som na dublinskom letisku (tam ma dostal drahy kedze tam robi 😉 😉 😉 😉 😉 ) a rok predtym som robila v jednej PC firme a teraz momentalne oddychujem a leziem na nervy drahemu s babatkom 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 .No,inak sa nestazujeme je nam tu fajn ale domov je domov 😉 😉 😉 😉

cipsinka
16. jún 2009

ako pozeram ty mas tiez rada znackove veci,to by si veru ku mne zapadla 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 a tu v Dubline by si sa vyzivala ako ja 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinkaaa
16. jún 2009

och aduullll budem ťa zbožňovať za tú vetu,že som schudla 😀 😀 😀 😀
no kúpila som jedny gate george,jedny letné šaty george a dve mikinky cherokke toť vsjo,inak tam mali podľa mňa veci na väčšie deti a s dlhým rukávom a tak aké som ja chcela tam neboli žiadne 😠 jarul kočík som nekukala,ale ak povieš ako ten tvoj vyzerá možno ho budem vedieť niekde zaradiť
ešte som obehla tesco kúpila som tie biele body čo sú po tri kusy s dlhým rukávom,lebo krátkych máme milión a plastový podbradník a v nay odšťavovač dneska ideme papať mrkvovú šťavu teda ak to mama dokáže uroboť 😅 a herečka nespala,že od obeda,teraz sa napráskala a za toho joba nechce spať 🙄 ani teraz
teta ju už viac asi nepríde strážiť,lebo tie baby čo boli so mnou behali po všetkých obchodoch takže som prišla neskoro a teta bola očividne nahnevaná,lebo potrebovala aj ona ísť od ZM 😖 takže som prišla o oper 😒

ejusaaa
16. jún 2009

Tinka ale teraz vazne,aj ja som si vsimla ze si schudla odvtedy ako sme boli na Mile 🙂 Heeeeeeeeeeeeeej zena,co pre to robis? 😲 😀 ,ja nie a anie schudnut,stale rovnaka cifra 😠 Cipsinka,tak ma zooooooooober so sebou taaam,mmm taka dovolenka by dobre padla,ale aj s malym 🙂 ano tak rada si kupim znackove,lebo ja vecsinou len sportovo chodim oblecena 🙂

cipsinka
16. jún 2009

tinka tak ste nieco predsa nakupili 😉 😉 😉 😉 Ja som dnes pozerala inzeraty na opatrovatelku deticiek ale akosi nic som nenasla 😒 😒 😒 😒

cipsinka
16. jún 2009

ejus no jasne,ze aj s malym bez neho by som ta tu ani chcela 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 ja som tiez sportovy tym v tom sa citim dobre.My s drahym chodime tu do jedneho velkoskladu a tam si kupujeme znackove oblecenie za par supov 😉 😉 😉 😉 tak nehovorim,ze obcas nezajdeme aj do normalnych obchodov ale tam kupim iba vtedy ked sa mi to nenormalne paci 😉 😉 😉 😉

ditka1
16. jún 2009

tinka...kde si nakupovala v cajkove?tak uz predsa idete papat?aj ja by som skusila keby som sa nebala. 🤐
jarul...ze valaga 😀 😀 😀 😝 moja je vacsia 😀
cipsinka...Dublin ach boze tak by som niekedy cestovala 😒

cipsinka
16. jún 2009

nechcela som chcela napisat 😅 😅 😅 😅

cipsinka
16. jún 2009

ja by som tu veru teraz prijala nejaku tu kamosku vsetky mi poodchadzali na SVk a teraz tu mam iba jednu a aj s tou sa stretavam raz za rok,hned by som jednu z vas zobrala na prazdniny a aj s mimcom samoska 😉 😉 😉 😉 ,len skoda,ze mame maly byt 😖 😖 😖 😖 😖 😖 a teraz som doma tak by sme pochodiliiiiiiiiiiiiiii joooj sa nejako do toho vzivam 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

ditka1
16. jún 2009

cipsi...hned by som aj isla 😀 😀 😀

cipsinka
16. jún 2009

ditka by som bola rada 😉 😉 😉 😉 Aj kamoska co je v anglicku ta ma babatko a tiez za nou v sept.idu dve baby z konika 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
16. jún 2009

len vam bude treba plnu buxu penazi lebo pre miminka tu maju nenormalne krasne veci 😵 😵 😵 😵 😵

ejusaaa
16. jún 2009

Cipsinka,jaaaaaaaaj tak Ty nakupujes za par supov?Teda,niekomu sa zije 🙂 🙂 🙂 A keby si nahodou ostala tehotna,tak sa vraciate na Slovensko?Aj si dopredu nieco miminkovske uz kupila?Vsak kym ste tam 😀 Povedz drahemu ze my uz chceme dalsie male konikovske babetko a potom sa prestahujte do Lv,hned pri nas a budeme kocikat 😀 Ditka ja mam najvecsiu valagu 😀

sweetangel20
16. jún 2009

vy sa trápite s kilami "navyše" a ja by som rada pribrala, len to akosi nejde ☹
ejuš, ja som si kúpila v sobotu krátke gate, tričko Playboy ( keď budú kozy, môžem byť playmate 😀 ), marekovi 3/4 gate a ocko si kúpil ponožky, heheeeee

tinkaaa
16. jún 2009

dituš nie ja som bola na burze v medulienke
cipsi v dubline?ja mám tiež kamošku v anglicku,len ako sa to mesto volá neviem,je to blízko dublinu
no keď myslíte,že som schudla,tak vás nechám v tom,ja si myslím,že to tá čierna urobila 😝 ale nie no schudla som 2kg ale na gatiach alebo tak to neni vidno
naši majú v auguste veľké oslavy aj so mnou tak by som sa chcela vpratať do niečoho čo mám doma,len sa mi to nejak nedarí
ditka hej ideme papať- prvý krát keď sa zobudí skúsime mrkvovú šťavičku,škoda,že neni Peťo doma,že by som to aj odfotila do kelu,takto by som musela byť chobotnica 😀
no slečinka spí,takže si to zase všetko poposúvala,to je na nič,lebo bola s cudzou osobou a nevedela sa utrepať to keď je so mnou je to o inom,ja tie jej muchy už trochu poznám,však som jej mamina
inak baby začali mi dosť padať vlasy,tak som si musela kúpiť výživové tabletky tak som zvedavá,či zaberú 😕

ejusaaa
16. jún 2009

jaj Sweet Ty si chuduckaaaaaaaaa,ja Ti dam zo mna takch sest kil 😀 A mala tam tovar odvtedy ako sme my boli? 🙂 Krumplik mi zahajal aj s tatom,tak cakam kym sa zobusi a ideme von,aj ked je vietor,aspon na chvilu.Spapal 17O polievky a za tym 9O mlieka a o pol hodinu,zas 12O 😲 ,jaj len aby mu zle nebolo.. 🙂

ejusaaa
16. jún 2009

Tinka ani nevrav,mne strasne padaju uz taky mesiac,ved za chvilu nebudem mat,ale fakt aj ked si umyvam to je hrozne a to kde si si kupila?aj ja musim,kolko stali?Tak tetuska sa nahnevala?To je vam z rodiny?

sweetangel20
16. jún 2009

ja tých šesť beriem, toľko mám podváhu. tak kedy meníme? počuj, ty máš riadneho hladoša 😀 a tovar neviem ako mali, ale skočím tam dnes, ak bude otvorené a spýtam sa

cipsinka
16. jún 2009

tinus jeeej tak aj ty mas kamosku v zahranici a teraz kde v anglicku alebo v Irsku,lebo Dublin je v Irsku nie v ANglicku 😅 😅 😅 😅 😅 A robim si album na pokeci lebo som tam nikdy nemala ziadne foto tak ked sa mi to podari tak dam vediet lebo to trva nejako pomaly 😒 😒 😒 😒

sweetangel20
16. jún 2009

to vám prestanú samé od seba padať.mne to tiež samé prešlo a nemám pocit, že by som mala redšie vlasy ako predtým. to sa vám len zdá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre