Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
8. sep 2009

no super evka, tesim sa s tebou ze je vsetko v poriadku. na rybnikoch? to je tak trosku dalej od nas, ale pozor! uz mam sajnu kde sa to asi nachadza 😀 uz som na 1% levicanka 😀 no veru evka, neviem na co este bude namotavat ten nas drobec baby....ved uvidime... 🙂 😉 potom z tej prednasky o kojeni mi mozno das aj nejake rady, len pozorne pocuvaj 😉

mirip
8. sep 2009

no tak tohoto sa ja práve bojím, v 31tt sme mali 1700g a odvtedy som pribrala ledva ledva kilo tak ktovie akú váhu bide mať malá 😔 ale aj keby som velmi chcela zase prejedať sa nemožem kvoli cukru, inak je to nespravodlivé s tým cukrom, niektoré baby už ked otehotnejú majú xyz kíl navyše jedia sladké a cukor zvýšený nemajú a ja som ani sladké poriadne nejedla a ani vela kýl navyše aj teraz nemám a musím si striehnuť cukroe a nejesť sladké aj ked že by som sa aj predtým sladkým prejedala je blbosť 😔

desszi
8. sep 2009

mirip, to ze ty si nepribrala neznamena ze babatko nepribralo. bud kludna, je som takisto ledva priberala v tehotenstve a vsetko bolo v poriadku. uvidis ze budete obidve ok. 🙂

mirip
8. sep 2009

ja viem ale stále sa ma aj Dr. pýta či mi chutí jesť, že je dobre že si držím váhu ale že by som aj tak mala trochu pribrať ale ja ked priberiem tak len od sladkého a to práve nemožem ked musí držať dietu

desszi
8. sep 2009

a kolko si pribrala od zaciatku?

mirip
8. sep 2009

ledva 6 kíl 😖

eviiik
8. sep 2009

mirip to nevadi, ze velmi nepriberas, mala si to berie z Teba, ja som od poslednej poradne tiez nepribrala, doteraz som +8kg, a posledne dva tyzdne mam teda riadnu chut na sladke, a nepribrala som, bud kludna malinka rastie tak ako ma, moja mala v 31tt okolo1500g, a teraz riadny narast, som zvedava kolko este narastie.
aspon nebudeme musiet vela zhadzovat, vsak Desszi 🙂 Ked Ty si uz kocka mamina, sice som Ta este nevidela, ale aj to bude, ale dam na Bzuckine slova 🙂
Denka ano rybniky tri su uz na konci, smerom na Genu. a neboj aj s Teba sa stane levicanka, ja sice tiez nie som 100% asi ani nikdy nebudem, ale naucime sa 🙂

aadula
8. sep 2009

deszi, už píšeš tak veselšie..vidno, že si zvykáte s Davidkom na seba 😵 už sa teším keď sa stretneme v meste a pozriem si toho tvojho krásavca 😉

bzučinka, vidím, že ty si taká kreatívna osôbka...to ja také, že niečo pekné vytvoriť neviem..ja som v tomto taaakaaa krepá 😀 to skôr moja dcéra

evi, to áno..tým, že mu tie zúbky idú, tak môže mať oslabenú imunitu a skôr sa mu pustia soplíky 😝

mirip, vidíš...ty máš problém pribrať..ja som mala problém už nepribrať 😔 , ale presne ako ti kočky píšu..babuľko si iste berie čo potrebuje a napĺňa si tukové bunky 😉 a v podstate ja ked som sa narodila som mala ledva 2,5kg a teraz som až príliž veľká... 😀 , takže Bianka si to určite dobehne aj keby sa menšia narodila 😉

bzucinka2
8. sep 2009

evik super, ze ste ok a aj vaha je taka akuratna 🙂
mirip, neboj sa mala bude v poriadku a aspon nebudes musiet vela zhadzovat po porode, ma to aj svoje vyhody 😉

katariana
8. sep 2009

Ahojte maminy
Mirip neboj sa,ze nepriberas,aj ja som pribrala zatial 7kg,ale brusko rastie,babo si zoberie z nas,co potrebuje 😉
Evka to je super,ze ste obe v poriadku,mala ma naozaj pekne miery,mne teraz maleho nemerala,vraj bude buduci tyzden,tak som zvedava,my sme v 30tt mali len 1120g,tak dufam,ze to krpcek dobehol 😀
Bzucinka,Aadula normalne ste ma ukludnili,ze ani vasim drobcom sa nechce na bilik,kazdy v okoli sa cuduje,ze este mame plienky 😖 Aj dnes bol len v slipkach,raz sa vypytal pekne sa vycikal a o 15min.na to spravil mlacku na chodbe 😖 😝

desszi
8. sep 2009

adulik trosku veselsie 🙂 , ked som viac oddychnuta aj naladu mam lepsiu a Dadusko nas tuto noc da sa povedat nechal vyspat, spinkal od pol deviatej do tretej. a potom sme zaspinkali az o pol piatej, ale to uz nebolo take hrozne.
evik veru so zhadzovanim nebudeme mat problem,ja som pribrala celkovo 11 kg, mala som 59 kg,ked som prisla z porodnice mala som 53,5 a teraz mam 5o,5 a zatial som nic preto nerobila.
katarinka, chris si znackuje teritorium 😉 a vobec na tom nie je nic cudne ze este mate plienky, ja poznam aj deticky co mali v dvoch rokoch plienocky a az potom si odvykli. vsetko ma svoj cas a drobinko najlepsie vie kedy je zrely na bilik.

bzucinka2
8. sep 2009

kati, ved nemaju ani 2 roky, tak co sa vsetci cuduju, ja uz tych ludi fakt nechapem, jasne ze by nam bolo lepsie bez plienok, ale vsetko chce cas, to si u nich nevieme vynutit, na to musia prist sami 😵 a najvhodnejsi cas je aj tak medzi 2-2,5 rokom 😉

eviiik
9. sep 2009

ahojte kocky 🙂
ja som sa sem uz vcera nejako nedostala, ale zato dnes tu budem strasit viac, musim dohnat zameskane 😒
Denka, ale ved Ty si uz skoro na svojej povodnej vahe, a ta je teda riadne nizko, ja mam normalnu o trosku vyssiu akou si sla Ty rodit, ale aj tak som rada, ze som nenabrala vela, verim ze casom zijdu kila aj spred tehotenstva. Nasi drobci nas k tomu asi donutia, behanim okolo nich.
Nebojte sa Vasi chlapci sa pekne naucia pytat cikat, pride to ked budu na to zreli.
Kati hadam drobcek dorastol, mala mala v 31tt priblizne 1500g, a ked tak bude trochu mensi, ved aj Denku strasili, ze je Dadko malicky a mal peknu vahu. tie utz su naozaj orientacne.
Bzucinka kedy idete plavat?

desszi
9. sep 2009

ajojte,
mame za sebou poradnu, vse ok, pribrali sme pol kila, vazime 3450 g, boli sme na sono mozgu, vsetko v poriadku, nastastie, na buduci tyzden nas caka sono bedrovych klbikov, dovtedy mam balit nasiroko a potom sa uvidi, ale dokina vravela, ze je dobre balit aspon do piatich mesiacov.
cele som to absolvovala sama, som na seba pysna 🙂 (Peto samozrejme zase nemohol, musel do BA sluzobne 😠 )Dadko celu cestu tam a spat prespal, este buva v kociku.
Presne mirip aj ja som mala mat Dadka len 2900 a pozri 3200g bol, nikto to necakal. Este aj ked mi robili uzv pri bolestiach, doki povedal, ze max bude do troch kilov. Prepocital sa 🙂
evik ta vaha pojde uplne sama dole a podla mna ty aj stratis viac kg a budes mat menej ako povodnu vahu. Ja by som uz viac velmi nechcela chudnut, nechcem mat zase 48 kg, aspon tych 50 nech mam trosku maska na sebe. Uz teraz mam nohy ako palicky, ja zvyknuta cvicit, teraz mi to je take cudne. Ale ked zacnem tak sa to vyformuje, dufam. Uz mi ten pohyb chyba.
Idem obedovat. dobru chut aj vam.

mirip
9. sep 2009

ahojte tak ja som sa dnes akurát rozčúlila, mala som ísť pre výsledky z tých sterov čo sa robia v 35tt na streptokoka a na prietoky a stačí vraj ísť za sestričkou čo robí uZV, ked som tam prišla tak sestrička má celý týždeň dovolenku lebo vydáva dcéru a ešte aj v tých steroch mám niečo pozitívne no super, a Dr. dnes ordinuje až popoludní okolo 13tej by mal byť tam, neviem čo robiť..........................som chcela že mu zavolám či mám prísť za ním aj kvoli prietokom aj kvoli tým sterom alebo mám počkať kým pojdem budúcu stredu na poradňu ☹

bzucinka2
9. sep 2009

ahojte maminky a cakatelky 🙂
evik, plavat sme boli na 9,15 🙂 maly bol nadseny, tak sa tesim, ze neplackal ako ostatne deticky 🙂 potom sme natahovali cas vonku, aby nezaspal, dnes bude len raz tak som sa mu to snazila rozlozit, aby spal v strede dna, tak som zvedava kolko potiahne, ako som ho polozila, tak zalomil, ani sa nepohol, aj zakryty ostal 🙂
mirip, no parada, ja by som urcite volala dokimu ze co a ako teraz 🙂
desszi sikulka si ty uz, ja som este sama u doktorky s malym este nebola, vzdy ideme pekne s muzickom 🙂

mirip
9. sep 2009

hej volala som do 13tej je ale v ordinácii v Tlmačoch a povedal mi že teoreticky na prietoky ožem dnes prísť ale že mám volať okolo 13,45 že to už bude v ordinácii v Lv a sa pozrie na tie stery čo mi vyšlo pozitívne a že či bude treba dnes prísť alebo stačí až budúci týždeň ked mám poradňu

mirip
9. sep 2009

mne sa nedá hlasovať bzuči, raz sa dalo a už teraz ani včera ani dnes mi hviezdičky nereagujú

desszi
9. sep 2009

mirip ja to mam tak isto s tymi bzuckynimi hviezdickami, nereauguju, mrchy jedny
a nerozculuj sa, to nie je dobre

mirip
9. sep 2009

tak som volala zase, že to čo mi vyšlo z tých sterov je len banalita a že prietoky urobí v piatok alebo v pondelok že ako sa mi bude chcieť tak som sa pýtrala že budúcu stredu mám napísanú aj poradňu že či nebude stačiť aj potom, aby som tam nebola každý deň / aj tak má stále nátresk pred ordináciu / tak mi povedal že ked sa budem cítiť dobre a nebude nejaký problém stačí v stredu ale ak by náhodou tak hned mám prísť alebo aj na pohotovosť

bzucinka2
9. sep 2009

mirip, tak super, usetris si cestu a aj vysledky su nakoniec dobre, a ty si sa tu uz maxi strachovala, tesime sa s tebou 🙂
ja neviem ako je to s tymi hviezdickami, niekomu sa da stale a inym len raz 😒

eviiik
10. sep 2009

ahojte maminky a buduce maminky 🙂
vidim mirip, ze vcera si mala stresujuci den, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo.
Ja som uz dnes absolvovala preventivku u zubarky, a vsetko je ok, comu sa tesim, este sa dnes a zajtra chystam pracovat a potom uz len oddych, kym nepride Lucka.
mne ide hlasovat zakazdym, neviem od coho to zavisi 😖
bzuci super, ze Alex tak dobre zvladol odmlku od plavania, ale zato Vy ste potajmne planovali aj cez prazdniny 😀 Denka tak si super zvladla poradnu, a stym balenim na siroko, kazdy vravi inac, to je otras, mamicka to musi zvazit asi sama.
idem makat, pekny dnik, asi bude riadne teply ako vcerajsi, hlavne ze zase sa ma na vikend ochladit, a my sa chystame ku nasim

desszi
10. sep 2009

breee ranko,
noc ako tak, od pol piatej Dadusko veselo pozera svojimi kukadlami dokola, trosku sa nam este podarilo zdriemnut o siestej na pol hodinku a teraz vyzera ze zaspinkame (maminka tajne dufa).
No isla som vam objednat Dadula na sono, volam, zdvihne mi nejaka pani, povedala som co chcem a ona na to ze novorodenci sa objednavaju v pondelok a vysetruju v stredu a ona tam nie je preto aby cely tyzden objednavala, nestacila som sa ani nadychnut a polozila sluchadlo. A ja si to mam odkial vycucat ze deti sa objednavaju len v pondelok? 😠 som sa nastvala. 😠

eviiik
10. sep 2009

no to je uzasny pristup, a Ty si si to mala z prsta vycucat, niektory ludia su bezcharakterni 😠

bzucinka2
10. sep 2009

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Soutezn...
dakujeme

eviiik, dakujem, tak ked ta to napadne, hod nam hviezdicky 🙂
desszi parada, co ty hadam nevies citat myslienky? 😀 ale aj mna by to nasr...lo 😠

bzucinka2
11. sep 2009

nikde nikoho? to kde ste vsetky???? 😨
inak dobre ranko, mne maly stale spi, uz mam z toho az zly pocit, lebo inak vstava 6,30, dnes o tom case len mrnkol a zaspal, snad je ok 😒

addulka a co nove v jaslickach? 🙂

eviiik
11. sep 2009

dobre ranko,
bzuci Ty si ma predbehla 😀
ale ja som uz za PC, len som pracovala, veru nikde nikoho, idem ti pridat hviezdicky, lebo dnes som este nedala 😉
bzuci ani sa necuduj, taketo pocasie, sice teraz zacina vykukat slniecko, ale ked som vstavala, tak nevyzeralo ktovie ako. neboj Alex vstane do ruzovo vyspinkany, a bude dobrucky 🙂
aj vcera to tu nejako viazlo
ja sa tu dva dni asi neukazem, lebo sa chystame ku nasim, tak sa neplaste

desszi
11. sep 2009

helou,
noc bola strasna, kazde dve hodiny hore, len by sme papali, ja som na dadok zaspavala, ani rano nechcel spat az o deviatej odkvecol, tak rychlo pisem mailiky a pridavam fotecky do albumu 🙂

bzucinka2
11. sep 2009

desszi, dadusko je nadhernucky, lapajko, esste aj ked sa hneva, je krasny 🙂
a my este stale spime, ale uz aspon zmenil polohu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre