Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
21. sep 2009

Dakujem 🙂 ,ved to,pochytili sme sa na uplnej blbosti 😀 Teda Mirip,Tebe sa to uz fakt blizi,tesim sa 😀 Akurat sa tu pasujem s malym a nie a nie vypit mliecko 😀

mirka1986
21. sep 2009

ahoj ejuska, uz ste presli z nutrilonu?

ejusaaa
21. sep 2009

Mirka ahoj,no skuame,ale velmi mu chuti tento sunar,ale este striedame,kym sa ne´minie ten co mame doma 🙂 No,idem a aj ja konecne najest,vecer pridem snad 😉

mirip
21. sep 2009

hej blíži ejus aj evke sa to blíži tiež no ja nemám ešte porod ani na rozume ani pobalená nie som 🤐

mirip
21. sep 2009

Ja som sa dnes "pochlapila" sme dostali na svadbu obraz ktorý sa nám nehodí, no komu by sa aj fialovej farby a sme si pred piatimi rokmi z dovolenky priniesli obraz nádherný na papiruse namalovaný a presne nám pasuje do obývačky a rozmery sedia tak som dnes prerámovala ten fialový vybrala a dala do rámu ten pirusový obraz a ešte aj rám sa k nemu hodí, tak muž s otcom skonštaotvali že zo mna niečo bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 srandisti

bzucinka2
21. sep 2009

mirip sikulka 🙂
a teda hadku ti nezavidim, ked to bola taka starina a nevychovana 😠
ejus vitaj spat 😉

aadula
21. sep 2009

ahojte 🙂 vy ste toho popísali teda 😉

tie vybavovačky to máte svätú pravdu, mňa sa tiež dnes pýtala naša mzdárka či som sa bola odhlásiť zo soc. poisť. 😕 tak som ostala mimo...že zamestnávateľ ma prihlási a ja sa musím odhl. 😅 a ešte na ÚP musím vziať papier, že som znova nastúpila..

ejuš, ahoj 🙂

desszi
21. sep 2009

ahoooooooooj Ejka 🙂
evik dakujem za ochotu 🙂
bzuci kapustnica navarena?
a ja som tu len na skok, zelam vam dobru nocku, dadko este mrnci, ideme spinkat cela family.
pa zajtra.

mirka1986
21. sep 2009

ejka, to je super, ze mu chuti 🙂 a pozerala som si tvoj album, maly je strasne chutny a ty mas ake krasne dlhe vlasy 🙂

eviiik
21. sep 2009

ahojte az teraz ma drahy pustil k pc, a Vy ste to tu tak roztocili
ejuska vitaj spat, nam to bolo jasne, ze nas citate nadalej 😉
hadam sa popridavaju aj ostatne 🙂
bzuci mirip Ti objasnila situaciu s dr. zostala som sklamana, ale co uz
dobru nocku, zajtra sa ozvem 🙂

janadureckova
22. sep 2009

Dobré ránko 🙂
no fotky som nejaké pridala, tak neviem možno som sa s niektorými s Vami aj stretla, myslím, že určite s Evkou a myslím, že u Brauna som videla aj Mirip 🙂 Ozaj Mirip už si sa s ním na pôrode dohodla?

maartinkaa
22. sep 2009

Ahoooooj Ejka, no ty si tu velmi chybala 😉 ,este ze si sa umudrila a prisla, ja to tu tiez viac menej citam, ale asi sa zacnem aj ja zapajat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
22. sep 2009

🙂 Dobre ranko,dakujem vsetkym za privitanie spat 😉 Vecer Tobi az o deiatej zaspal,podla mna dalsi zubok,je umrncany..ale inak spal o osmej,mali sme otvorene okno a zrazu taky krik,isla som do okna tam pri nas na parkovisku taky mlady chalan vystupil z auta,nechal nastartovane,presiel kusok a odpadol...jeden pan zavolal policajtov a zachranku a zobrala ho,lenze nevedele kde je kluc od auta tak nam to hodinu pod oknamu hucalo a oni hladali baterkou...tak to maleho prebralo...a ty martinka ako zvladas chlapcov? 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

Janka ja Ta nepoznam...Mirka aj Ty by si si mohla urobit album svojich kociek 🙂 Ozaj baby,dnes sa Tobinko prvykrat postavil v postielke 😲 😉 A chceme mu kupit tie remence,lebo vela chce chodit,tak si to ulahcime ze nemusime byt zohnuti a on nema vytahane rucicky,no len teraz ich akurat nemaju ale do snicka maju dostat 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

Evik pekne fotky,to je pri Hrone ze?Aky budete mat kocik?Tusim som tu sama,konecne maly zaspal,idem aj ja troska,Peto spi tiez,no aspon na par minut oddychnut,som dobra co hned zrana zasa spat 😀

desszi
22. sep 2009

dievcence je v leviciach aj inde posta ako v centre ta velka?

desszi
22. sep 2009

ejka nie si tu sama 🙂 aj ja zvyknem zrana spat ked sa malemu podari zaspinkat, ale dnes budeme asi zase cele doobeda hore

ejusaaa
22. sep 2009

Ajoj Deszi,je aj ina,ale co potrebujes?Ak podat list alebo tak tak to mas jedno,ale ak napr.materska tak musi ist tam jde patris myslim,lebo mne inde nez na velkej nevydaju peniaze..tak hadam poobede Ti zahaja na dlhsie..

desszi
22. sep 2009

potrebujem poslat list do zamestnania a nechcem ist do tej velkej, lebo sa tam s kocikom nevtrepem.
daduso prave zaspal, hladkala som mu tvaricku, dufam ze potiahne trosku viacej, v noci nespinkal velmi dobre.

ejusaaa
22. sep 2009

Tak potom chod najblizsia od vas je ako je urad prace,alebo lidl len na opacnej straane,ale to ti blbo vysvetlujem,pojdes od vas smerom na okruznu,to je ta ulica oproti vasmu cinzaku a tam bude taky most,skola,potraviny a na konci je posta,nie su schody,asi nevies ze?

desszi
22. sep 2009

a vies mi ejka povedat kde je ta posta?

ejusaaa
22. sep 2009

Vyjdes z vchodu po kockatom choniku,na precho a tam sa pustis do prava tam zbadas mostt a potom to uz najdes,len tam maju aj obed tak bud chod teraz alebo po jednej 🙂

desszi
22. sep 2009

ok dakujem, tak to mam blizko 🙂
dadusko sa uz zobudil - mal asi mikrospanok 😀

eviiik
22. sep 2009

ahojte dievcata 🙂
tu sa od rana debati 🙂
ale ja sa tomu len tesim, lebo ja som tu vacsiniu doobeda a trochu poobede 🙂
Denka Ejuska Ti postuj vysvetlila, ved v najkorsom sa spytas, inac oficialne je to tusim Pri Podluzianke, a Ty mas tu najblizsie.
Ejuska fotky su robene na batovskej priehrade, a kocik mame kupeny jane slalom pro, ak vies ktory to je, ale ved sa hadam v meste stretneme, som rada, ze sa nam to tu opat rozrasta.
ja dnes idem na poradnu, som zvedava, ci je nejaka zmena

ejusaaa
22. sep 2009

🙂 Evvik tak ten kcik je super,ja som stokrat olutovala ze sme ho nekupili,lebo bol drahsi nez nas..aku kombinaciu farieb mate? 🙂 Deni urcite to najdes 🙂

eviiik
22. sep 2009

Janka uz som Ta urcite niekde zahliadla, ale dobre ze si si dala fotku, a ak by som niektoru z Vas v meste nespoznala, kludne do mna drgnite 😀

ejusaaa
22. sep 2009

Mala so aj ja do teba v tej lekarni drgnut ked som ta zbadala,ale nebola som si tebou ista 😀

eviiik
22. sep 2009

ved neboj este bude prilezitost,
a kombinaciu farieb mame oranzovo-sivy

eviiik
22. sep 2009

uz by som nedbala, keby som v nom mohla kocikat Lucku 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

Tak to uz ozaj mas o chvilu 😉 ,aj irip,urcite sa tam stretnete 🙂 chcela som spat no neda sa este vzdy tu buchocu robotnici,jaj by som ich hnala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre