Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
22. sep 2009

dlho Vam robia ten cinzak, inac aj vcera som tam bliko Vas bola, lebo segra mi robi v rotunde, a musela som ist na wc-ko
uz by bolo na case aby Vam to dokoncili

ejusaaa
22. sep 2009

Uz coskoro budes 🙂 My sme uz v sportaku,ale je taky spekulant,on by len chodil achodil a co moje krize 😀 baby,alebo Bzuci,kde si kupila alexikovi topanky,na zimu chcem,v laure je najlepsie? 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

Ze do konca novembra budu..a kde robi v pizzerke? 🙂

eviiik
22. sep 2009

nie ona tam ma kozmetiku

ejusaaa
22. sep 2009

To ani neviem ze tam take daco je a byvam tam 😲

eviiik
22. sep 2009

tam kde je pizzeria, a salon ma oproti zalozni

eviiik
22. sep 2009

a uz to ma otvorene tusim styry roky

ejusaaa
22. sep 2009

Tak som dobra...tak ta zvykne skraslovat ze?ale vyzeras super,to nie ako ja v poslednom mesiaci 😀

eviiik
22. sep 2009

ani nie, pri nejakych prilezitostiach ano, a upravit obocie+depilacia, kym som chodila do prace nemala som vela casu, este sa chystam pred porodom, ku nej na navstevu, nech sa ma mala nezlakne ked ma uvidi

ejusaaa
22. sep 2009

😀 nezlakne sa Ta,ale budes sa pacit doktorom 😀

eviiik
22. sep 2009

tak o to ani nestojim 😀 a neviem ci sa im nejake rodicky pacia, asi ani jedna ppocas porodu nevyzera ako z katalogu, udychcane, spotene, ubolene, asi ziaden pekny pohlad
a jasne ze sa mala nezlakne, chcem to mat pre moj lepsi pocit, ktovie potom kedy sa dostanem na skraslovacie procedury 😀

desszi
22. sep 2009

tak tak evik vyuzi cas, ja som tiez pred porodom absolvovala opeknovanie a teraz uz mam tak odrastene vlasy, no hruuuuza o inom ani nehovorim, esteze makeup zakryje nedostatky pleti a uz sa nastastie nenosia slapky 😅
ejka diky moc, najdem to

eviiik
22. sep 2009

Denka mi hovor, aj mne by sa zisla pedikura, ale ked mi moj sudok zavadzia, ale raz za cas si ich aspon trochu dam do poriadku, aj ked to nieje dokonale,
veru este sa chcem ku kadernicke objednat, hadam to stihnem na buduci tyzden 😀

luckai
22. sep 2009

Ahojte kočky, no tak sa to tu zase riadne rozbehlo - nestíham čítať.
Vítam nové tváre a Ejku späť - super! Ako ste dopadli s nožičkami?
Maminky s väčšími bábätkami - poraďte nejaký šikovný fusak!idem niečo pozháňať, zima sa blíži!
juj, ide mi srdce roztrhnúť. Od štvrtku dávam malú spávať aj cez deň do postieľky a nie a nie si na to zvyknúť, niekedy aj hodinu nezaspí, tak ju potom vyberiem von a nesmie spať do ďalšieho času. Už to aspoň nie je taký srdcervúci plač ako prvé 2 dni, teraz sa mdzitým, aj hrá a tak ale už chcem aby si zvykla. Keď vidím aké je to super večer, vidím že sa to dá. Proste ju dám do postieľky a ko sa otočí na bôčik a zahajká bez jediného mrnknutia! Úžasné!!! Aj večer po kúpaní býva oveľa pokojnejšia, asi za to že sa vymrnčí cez deň. Teraz vidím že to dieťa si proste potrebuje poplakať. No len keby ste videli moje ruky aká som dohryzená a ksicht mám dorýpaný čo nevládzem počúvať to plakanie...no ale bude to dobre, som o tom presvedčená!

mirka1986
22. sep 2009

ejka, mohla by som pridat, keby som mala viac casu... ale mam ich na youtube, spravila som z fotiek take video... 🙂 od narodenia az do tohto leta su tam fotky 🙂 a aj nam by sa hodili tie remene... kde to zozeniem?

desszi
22. sep 2009

lucka pevne nervy a vela lasky 🙂 nas maly cez den tiez nespinka v postielke, jednoducho nie a nie, v naruci mi zaspi alebo na gauci v obyvacke a ked ho prenesieme do postielky, otvori tie svoje teleskopiky a uz aj place. vecer nemame takyto problem.

mirip
22. sep 2009

Ahojte, no tu sa píše vo velkom a my sme len pred pol hodinou vstali z postele 😀 😀 😀 😀
hej eviik má kočík sivo-oranžový a my čierno- oranžový a ked sme sa stretli my dve hned som ju spoznala 😵
a tiež sme videli zamyslenú emmku sa prechádzať s kočíkom po meste, lnak ked sm sa emmkou stretla v santale tak si ma pomýlila s luckou 😀
som inak zevdavá čo nám dnes prinesú majú prísť dnes popoludní stoličky a stol čo sme objednali tie drahé 😖som zvedavá ako budú vypadať naživo a dvere čo nám mali prišť na predsieň namontovať už začiatkom septembra sú ešte v nedohladne 😠 😠 😠vraj som vymyslela do nich komplikované sklá, no uričte myslím že kombinácia mliečne a preihladné sklo nie je až taká komplikovaná a si normálne viem presdtaviť keby sme dali ornamentové sklá kadejaké obrázky a je tam aj vkladanie do kovovej konštrukcie tak nám ich asi až na Vianoce dodajú 😠

ejusaaa
22. sep 2009

Mirka v Snicku maju dostat,dnes tam idem tak Ti poviem,inak aj v Kenguru,len drahsie..no babky ja musim ist,ideme jest a na nakupmale este pridem,zatial papapa 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

A Lucka dopadli sme dobre,uz konecne nemusime prist 😝

janadureckova
22. sep 2009

Ahojte 🙂)) ejusaaa ani ja neviem či som ťa niekedy videla, ale však keď niektorú z Vás stretnem tak teda do Vás drgnem 🙂))
Ináč je neviem, ale my máme nejako horšie dni, malá by stále len papala.... mali ste aj vy niečo také? doteraz jej moje mliečko pekne stačilo aj na 3 niekedy aj 4 hodiny, a teraz by každú hodinku nedbala.... No nejaká zmena asi.... Teraz len zaspala, a to od rána spala dokopy nejakých 50 minút.... dúfam, že tarz potiahne 🙂
idem si aj ľahnúť na chvíľku 🙂

bzucinka2
22. sep 2009

ahojte, ejuska, tak ste mali vzruso 🙂 ja som mu kupovala topanky na zimu v kalnej a teraz sa mi paci aj v nitre daichmann a aj ceny tam maju dobre, tak poslednu dobu nakupujem tam 🙂

lucka ja som kupovala na aukciach minuly rok, ale chvalia si fusak emitex
http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...
aj diskusiu tu mas k nemu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
aj tento sa mi paci
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=10128

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Soutezn...
maja - ako sa to vsetko zacalo, dakujeme 😉

mirip
22. sep 2009

bzuči ja chcem taký istý fusak emitex ale farba čierna-oranžová 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

Ahojte,tak nakoniec ja som nesla do Snicka,maly zaspal,bol len muz,Mirka tie remence by mali dostat buduci tyzden 🙂 Deszi nasla si postu? 🙂 Pekne fusaky 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

Ozaj daju sa aj tri albumy urobit ci len dva?Lebo uz to mam plne 😖

mirip
22. sep 2009

možeš mať tri albumy ejuš 😉

mirip
22. sep 2009

Ozaj dievčatá mám takú blbú otázočku pri porde ste mai na sebe aj košelu teda ked ste rodili? a tiež po porode samozrejme ked bola vizila ste museli mať košelu a nie pyžamo ale nohavičky byť nemohli že? len vložka pichnutá medzi nohami? 🙄

eviiik
22. sep 2009

ahojte, az teraz som sa dostala k netu,
tak na poradni vsetko v poriadku, prietoky ukazkove, a otvorena na spicku prsta, cize este sa nacakam, som zvedava co bude o tyzden, uz by sa to mohlo zacat rozbiehat 🙂
bzuci zahlasovane 🙂
janka len daj malej kolko si pyta, asi ma obdobie prudsieho rastu, ze potrebuje viac mliecka, ono sa to upravi, aspon tak nam hovorili na prednaske 🙂

bzucinka2
22. sep 2009

mirip, pri porode ti daju hned ich koselu, potom na izbe mozes mat aj svoju, ale ja som chodila v tej ich, lebo zo zaciatku som si ju casto prezliekala, ked bola spinava a v pohode mi dali cistu, ale inak tam mozes mat aj svoju 🙂 pyzamo nemozes mat, aj tak by ti asi vadilo, spociatku len vlozku, potom ked som uz nebola taka ubolena, som si davala aj nohavicky, ale pred vizitou vzdy dole 🙂
inak mam 2kusy jednorazovych nohaviciek cisto novych ak by ste niektora chcela, darujem, ja som ich nepotrebovala 😉

evik super, ze si ok, ved este ma malinka trosku cas 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

Ahojte,Mirip presne ako vravi Bzucka,ja som si tiez nabalila pyzamo a svoje nocne a potom aspon tie prve dva dni ked dost rychlo ich zaspinis,tak som ocenila ich nocne kosele,menila som si aj trikrat denne,ja som chcela ist rodit vo svojej ale nedoovolili,ze az potom na izbe 😉 Eviiiki tak super ze vsetko v poriadku 🙂 No ja na dnes koncim,ide sa maly kupkat a potom ordinacia ak sefko dovoli,myslim Tobinka 🙂 Mirip heeej tak si mozem aj dalsi albumik robit 🙂 Verite ze este nemam vyvolanu ani kednu jedinu fotku,len ukladam a ukladam 🙂

ejusaaa
22. sep 2009

A dobru noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre