• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

13. septembra 2017 
ahojte, som tu po dlhom case na skok :slight_smile: rozmyslame s kamoskou, ze by sme v Sahach otvorili anglicku montessori skolku, myslite, ze by o to bol zaujem?
28. sep 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste babule, ci si uzivate este pekne pocasie,
ved tu cely den nikto nebol, ja som si poobede riadne schrupla :slight_smile:
etnicka a a aka je to montessori skolka? ja neviem ci v Sahach bude zaujem, ale v Leviciach pri tomto pocte porodov bude asi problem so skolkou.
28. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja na skok,etnicka to je aka skolka?Mono by aj zaujem bol ale v leviciach skor myslim,ako sa mavate,nemam dako cas sem chodit...asi ste vonku vsetky :slight_smile: Etnicka neurobis si daky albumcek?
28. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, boli sme s malym u kamosky a ked sme isli od nej este von sa hrat, maly mal ruzove licka, ale cielko v pohode, po kupani, ze mu pre istotu zmeriam a 39, :frowning2: po oratani uz , tak sme hodili sirupcek a to bolo asi aj vysvetlenie mrncania aj vonku, co on nezvykne :frowning2:

jani, jasne tu na plavaren, len ma dost obsadene, tak je dobre ozvat sa jej co najskor a ona ta oslovi, ked sa jej uvolni miesto :slight_smile:

etni , ksuhlasim s ejuskou, neviem ako je to v sahach, ale v lv skor a zalezalo by aj od cien :wink:
28. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Levice su moc daleko, to by sa mi nechcelo kazdy den cestovat, okrem toho to tam nepoznam a museli by sme zhanat priestory atd... montessori je specialny sposob vyuky a vychovy, viac na www.montessori.sk v skratke - dieta je v centre zaujmu, ucitel/ka mu nic neprikazuje, len pomaha, nesutazi sa, deti su vedene k samostatnosti a ucte k druhym. Majte sa :wink:
28. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
dnes sa nam trochu zatiahlo, ale prsat by nemusela, dnes mam poradnu a este poslednu prednasku o dojceni, a v dazdi sa mi veru nechce ist.
etnicka sice som si necitala tu stranku na ktoru si hodila odkaz, ale viem co je to pracovat s detmi, len v rodine mam 3 ucitelky z toho 2 MŠ, a ja sama si neviem predstavit, pri niektorych detoch nerozkazovat im. Mozno by sa ten sposob dal aplikovat keby na jednu ucitelku boli max 4 deti
bzuci to z coho mohla malemu tak nahle vyskocit teplota, dufam, ze dnes je lepsie, a sirupcek zabral. skore uzdravenie
29. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
tak noc sme prezili, raz som ho prezliekla, co bol spoteny, este som ho takeho mokreho nevidela :frowning2: rano teplota opat :frowning2: , tak davame sirupcek, vonku je hnusne, tak ani tam dnes asi nepojdeme, takze to bude o hubu, lebo uz od rana chodi v ciapke, ze chce ist von
evik, dakujeme, snad to budu len zubky, pockame este2 dni a uvidime :unamused:
29. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak chudak Alexik je chory :pensive: a k doktorke nepojdete?A kde je nasa Deszi,vcera sa neozvala?Etni to by bola dobra ta skolka,len to by chcela fakt jednu ucitelku na tri deti aspon :slight_smile: a keby to bolo tu,tak tam dam Tobiho :slight_smile:
29. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviik na 1 ucitelku je max 6 deti a funguje to, precitaj si tu stranku :wink: kamoskina dcera v Brne chodi do takej skolky, vlastne teraz uz do skoly. Porozmyslame, mozno nakoniec pojdeme do tych Levic, ale najskor o 3 roky.
29. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak mne sa konečne podarilo uspať malú, nejako nevedela zaspať. Ráno sa zobudila o 7.30 a len teraz zaspala...
bzucinka a od kedy si začala s mlaičkým plávať? a ako prebiehajú tie kurzy?
baby a ktoré ste už porodili, chcem sa vás tak intímne opýtať, dokedy po pôrode ste krvácali? lebo mne to nie a nie skončiť....
29. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prajem pekný deň, ja idem oslavovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani to ti nepomožem ale asi to trvá dlhšie to krvácanie, preto sa tomu obdobiu "nadáva" šestonedelie :dizzy_face:
29. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
no víkend ubehol ako voda. malá si už celkm pekne zvykla na spinkanie,už len troška mrnčieva, niekedy vôbec nie, len sa tam krúti v postieľke a potom pekne zahajká. Len tie noci, v kuse je hore! Keď cez deň poriadne nespávala ,tak mala tvrdý spánok v noci. Teraz sa zobudí, len trošku pocucká a spí ďalej. Potrebuje ma len kontrolovať či som pri nej - potvorka! No uvidíme čo spravia kaše na večeru keď s nimi začneme - ak ich teda bude chcieť :sweat_smile: . Dnes ideme už papať varenú rozmixovanú mrkvičku, 3 dni mrkvovej šťavičky máme úspešne za sebou, veľmi jej chutila, tak otvárala pusinu, ako vtáčatko!
Dnes je na nič čas, hlásia už veterné dni, to je horšie ako dážď! :frowning2:
Inak pekný dník,Alexíkovi a choručký detičkám skoré uzdravenie, aspoň Vás nemusí mzzieť že nepôjdete von...
29. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani, to je fakt individuálne, ako dĺžka, aňtak aj intenzita krvácania, Ja som napr, 4 týždne a na 8. týždeň po pôode som znovu, právekeď som chcela ísť na kontrolu. Taká naštvaná som bola že už mám krámy, že to som čakala že dlhšie potrvá :unamused: a doki že to som sa ešte čistila, že krámy ešt v nedohľadne...

Ozaj, neviem či ste niektorá chodili plávať s bábätkami do Moraviec, ale znovu začínajú tento týždeň!
29. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi je to fakt individuálne.... no ale však ešte dva týždne do konca šestonedelia :slight_smile: tak si to ešte užijem :slight_smile:
Mirka a všetko najlepšie :slight_smile:) dobre si pamätám, že máš narodeniny? alebo si to pletiem?
A ako sa ináč cítiš? A čo Eviiik, nech sa už ozve ako dopadla poradňa :slight_smile:
29. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja som zacala s polrocnym, akurat nam to vyslo na september, ked otvarala novy rok, takze sme sa v pohode dostali, cez rok je to horsie, lebo nema volne miesta. je to v pondelok a v stredu 30minut, najprv sa len oboznamuju s vodou, potom sa zacinaju polievat na signal, ponarat, plavat popod dosku, skakat do vody, lovit kvietky, robit kotrmelce, piruety a rozne hry pomedzi to, ale vsetko sa uci postupne :slight_smile: vela zalezi od deti ako to zvladaju a ci sa im to paci, lebo niektore deti preplacu celu hodinu, spociatku je to ok, ak mrncia, ale ak placu stale a aj po roku, tak ja by som to uz vzdala, ked sa to raz dietatu nepaci, netreba ho nutit :wink:
a vsetkym dakujem za podporu, tlaci sa nam posledny ocny zubok, tak to bude z toho :frowning2:
29. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepletieš jani, dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tento rok budú dúfam veselšie ako tie minulé, malé kopcuje tak je hádam všetko ako má byť :dizzy_face:
29. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirip vsetko najlepsie,nech si v zivote uz len stastna :grinning: ,aj pojdes na termin,tak budes v nemocke na jarmok :grinning: Chudak Alexko,aj tobimu asi ide dalsi,ale to musi ist tak ze spodne dbva a potom vrchne dva?Lebo nas sa zda ze vzadu stale hryze ama take biele ale to ai nie ze? :wink: Fuka vietor,ale na chvilu asi pojde maly von..mirip aj si daky darcek dostala?viem ze najvecsi mas v brusku ale aj tak :wink:
29. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ejus dostala muž i daroval krásnu kyticu a už tuším že mi kúpil jeden nádherný prsteň čo sa mi strašne páčil a som ho chodila okukávať do zlatníctva ale ak ho naozaj kúpil tak asi až ked malá pride dostanem nevadí aj tak sa viac teším na nu :dizzy_face:
29. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jarmok je 9, 10, 11ho oktobra?
29. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat
v prvom rade chcem Mirke zazelat vsetko najlepsie, a zle spomienky treba hodit prec, teraz Ta cakaju krajsie narodky, a narodenie zazraku, ktory nosis pod srdcom :dizzy_face:
mirip jarmok je 16, 17 a 18 to budeme uz hadam doma z porodnice :wink:
no u mna babule ziadna zmena Lucka sa zatial nechysta von, len tolko povedala dr., ze krcok je skrateny na 1cm, ale otvorena na spicku prsta, tak ako min. tyzden a ze je klesnuta, ze citi hlavicku, ale to mi povedala uz aj pred dvoma tyzdnami , inac vsetko ok, aj tlak aj prietoky, vraj jej je tam dobre, ale dufam, ze na buduci tyzden uz bude zmena.
uz som napapana a pojdem sa trochu vyvalit, nejako ma zmohla cesta tam aj spat peso
bzuci tak hadam to budu naozaj len zubky, nech sa rychlo prederu, nech sa Alexovi ulavi, a Ty si budes moct na chvilu vydychnut
veru vonku je riadne veterno, keby nefukalo tak je prijemne, ale vietor dava pocit chladu
29. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, eviik dík :dizzy_face:
no asi sa jej u teba fakt páči ale niekedy to aj u prvorodičiek príde nečakane a rýchlo, možno aj u teba to tak bude :dizzy_face:
ja som zvedavá čo mne povie moj zajtra, či sa to od minulej stredy niekam posunulo alebo nie
29. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru asi sa jej paci, ale ked sa skracuje krcok tak to je dobre, hadam sa aj otvarat pomaly zacnem, a pomaly jej zacnem dohovarat :slight_smile:
tak sa potom zajtra ozvi, budeme cakat na spravy
29. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kolko ste mali tašiek do porodnica ja som akurát dobalila dve také cestovné menšie 50x25x2O /dlžka, šírka, výška/ a som zistila že vložky a hygienické potreby v takej malej kozmetickej taške bude musieť brať v nejakej príručnej bo sa mi to nezmestí :rolling_eyes:
29. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte baby :slight_smile:
evi super, neboj ono maličkej tam bude tesno a raz dva bude pri tebe vonku :slight_smile:
Mirip ja som mala jednu veľkú tašku, jednu "kozmetickú" ale bol to skôr taký kufrík. No ale dobre je mať jednu takú na pôrodnú sálu. Mať tam minerálku nejaké keksy a nejaký cukrík. Ja som mala so sebou aj hroznový cukor, vraj je dobrý ale nestihla som ho zjesť :slight_smile:
29. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pobalila do jednej tažky pre malú a do jednej pre seba akurát tie vložky a kozmetická malá sa mi tam nezmestí :zipper_mouth:
29. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip tak happy birthday, nech sa malinka narodi rychlo a nech je zdravucka, to je teraz najdolezitejsie asi :slight_smile:
ja som mala jednu tasku a pre maleho mi veci doniesol mm pri odchode, ja som si brala len kozmetiku pre drobca, dudle a lyzicku+pampersky :wink:
29. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík bzuči ved aj ja mám pre malé len to čo je v zozname, na kúpanie mydlo po mám olej z lekárne to vraj berú mamičky, dalej dve plienky látkové,pampersky, lyžičku a kefku na česanie a ešte deku keby náhodou, tá bola napísaná že ked je chladnejšie...inak pre malé nemám nič, ešte cumel ale mne sa skrátka do takej malej tašky vložky nevmestia :zipper_mouth:
29. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip, nerob z toho vedu a kludne vezmi dalsiu tasku na vlozky a toaletak, lebo na porodnej sale ti nedaju :angry: aspon ja ked som bola, nemali :confounded:
29. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a taká blbá otázka načo je toaleták k porodu?
29. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip :grinning: asi ked pojdes na zachod, aby si sa mala cim utriet :wink: ma ale prekvapuje, ze v porodnici nemaju vlastny papier :confused:
skusim si spomenut, co som mala ja... dzusy na pitie, mineralku bez bublin, muesli tycinky (neodporucam jest pocas porodu, hned som ich vyvratila), uteraky, zupan, slapky, CDcka, vlozky... z kozmetiky som nebrala nic, maleho sme kupkali az doma (na to staci detske mydlo, samponiky a podobne hovadinky dermatologovia neodporucaju takym malym babatkam). Ej, ale som sa rozpisala :grinning: drzim Ti palce, nech mas nadherny porod :wink:
29. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok