Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

janadureckova
1. okt 2009

Ahojte 🙂
tak sme doma z poradni, malá pekne pribrala má 4,9 kg a vyzerá všetko Ok, klop klop 🙂
ale som sa tam dosť načakala, jedny tam boli sokro 45 min. no neviem čo tam s nimi robili....
Mirip veru pekne lež, a jedz lieky, aby si bola fit. A neboj leiky určite ti dali také čo môžeš. Ináč mne dosť pomohli aj homeoptaiká, keď som bola v marci chorá.

luckai
1. okt 2009

Ahojte kočky len chcem pozdraviť,
Miri, všetko najlepšie!
Eviiik! už sa to blíži!
Idem vyložiť nohy a kukať odináciu, som dnes behala po Lv ako stepná koza, malá bola s maminou...no hrpôza, mám dosť, ale malá bola super, po obede doma zaspala bez jedinéhu mrnknutia 😀
Pá, brú noc!

bzucinka2
1. okt 2009

ze stepna koza 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀 😀
aj ja idem kuk ordinaciu 🙂
tak dobru nocku 🙂
deszi a sikulka si aj ty 🙂

ejusaaa
2. okt 2009

Dobre ranko,jaaaaj Lucka tak stepna koza 😀 😀 😀 ,maly nam zacal spavat presne o osmej ,tak aj ja uz vidim vsetko,ale normalne som sa zakukala do doktora Stefana Burgera a riaditela 😀 Dnes ideme troska asi von,musim pokupit paier,sviecky a tak,v nedeleu maju krsniatka narodky 🙂 ,maly strajkuje s mliekom,vsetko ine hej ale mlieko minimalne,ak tak v spanku,no neviem..Deni kremik zabera?

eviiik
2. okt 2009

ahojte
no dnes som nemala najlepsiu noc, budila som sa na hrozne palenie zahy, nadranom to potom preslo, a aj som si trochu pospala, a vcera som si ulezala prave rameno, tak to mam dobre stvrdnute, manzel mi to vcera dva krat masiroval, bude musiet aj dnes. Dnes nieco uvarim, a poobede zbehneme ku nasim, ale nie na cely vikend, v sobotu sa vratime. mam si podla Vas brat tasku aj do porodnice, cesta trva nejakych 30-40min. neviem ci brat ci nie, ale hadam ma to nechyti z rovna tam.
dnes je vonku riadne chladno
baby Vy ste take sikulky tolko toho postihate, mne sa nechce, ked vsetko trva raz tak dlho 😒

desszi
2. okt 2009

ahojky
ejka kremik este nemam, dnes idem pren do lekarne, vcera prisiel Petko domov az po piatej a maly mi spal, tak som nemohla ist skor, ale zatial zda sa zabera repik a indulona 🙂 tak dufam ze to pomoze.
aj my sa chystame do mesta - lekaren, drogeria, posta....mozno sa zrazime 🙂
evik podla mna nemusis brat tasku - ja som este po termine sla do Levic na otocku...ked budes citit akykolvek naznak, sadnete do auta a za pol hodku ste doma, to nie je dlho.

janadureckova
2. okt 2009

Ahojte 🙂
vidím, že skoro všetky tu kukáte ordináciu 🙂 aj som si včera pozrela, malá zaspala o 20.30 tak ma nechala kukať 🙂 a mne sa páči riaditeľ, chichi 🙂
tak len dobre pobehajte mesto dneska niektoré, eviik, neboj tašku neber a uži si pekný deň 🙂
a aj ostatným pekný deň 🙂

eviiik
2. okt 2009

dobre tak tasku neberem, ale pre istotu dobalim malickosti, ako drogeriu, slapky, mineralku a tak, ak by nahodou, nech len bereme tasku a ideme
aj ja veru pozeram ordinaciu, dost na nej ficim, a tiez sa mi paci riaditel, mastalir je uz okukany 😀 Denka aj by bolo super, keby to preslo, bez masticky, tak prijemne nakupovanie
Janka dakujem, budem sa snazit uzit si posledne dni, aj ked potom to bude unavnejsie, ale este krajsie 😵

mirip
2. okt 2009

Ahojte tak my stále rovnako, nachcípaní ako včera 😒 eviiik nestraš, neboj sa nič sa nestane, a tašky nechaj doma, ved to nie je až tak daleko a určite keby to prišlo tak stíhate prísť domov a do porodnice potom 😉
my máme dnes zase takú malú tichú súkromnú oslavu s mužom, štve ma že som nachcípaná, by sme šli večer na večeru, lebo máme piate výročie ako sme sa zapredali jeden druhému 😀 😀 😀 😀 😀 teda že v dobrom aj v zlom 😀 a teraz budeme trčať doma, kvoli tomu mojmu hrdlu 😕 a ozaj som zvedavá či dostanem aspon kvietok 😅

eviiik
2. okt 2009

mirip vsetko najlepsie k vyrociu, aby ste oslavovali vela , vela patrocnic 🙂
a netrap sa, ze si chora oslavite neskor, a uz v trojici 😵
len sa pekne liec a skore uzdravenie

mirip
2. okt 2009

snažím sa eviiik, ale nádchu mám vačšiu ako včera, už aj plačem pri tom a doma mám všetko rozbombardované, je to na nervy, všade samé piliny lebo muž robí striešku na balkone 🙄 už ma normálne prestáva baviť stále vešať rádlo, žehliť prádlo, upratovať........a stále to isté dookola 🙄

janadureckova
2. okt 2009

Mirip všetko naj k výročiu 🙂 a neboj to podľa mňa len dneska choroba vrcholí a zajtra už bude lepšie, uvidíš 🙂
Ja som upratala, lebo zajtra by mali prísť nejaké návštevy a to by som nestíhala. A teraz čakám kedy sa Kristínka zobudí.
A veru užite si obe tehuľky pekne posledné dni 2 v 1, už sa vám to kráti 🙂

bzucinka2
2. okt 2009

mirip, tak vsetko naj naj, nech vam to co najskor vydrzi a veru oslavite vsetko naraz v trojici 🙂
evik neber nic, nemysli si ze porodis do 30 minut, to zas chvilku trva 😀

luckai
3. okt 2009

Ahojte kočky!
dnes je krajšie, včera bol ten vietor hnusný! Boli sme plávať v moravciach, už sme sa ponárali celkom, malá si to užívala! 😀
Eviik, ako? Ešte celá aj po ceste? Ty si chodilka do Medulienky na tie prednášky o kojení? Aj kamoška tam chodila...
Mirip - gratulujeme! Čo nové kočky?
Deszi, ako ste na tom s mliečkom?
No aj ja sa pripájam, riaditeľ z ordinácie je ozaj sexi, hlavne keď hovorí po slovensky! 😝

bzucinka2
3. okt 2009

ahojte, tak ja som doteraz nemala cas sem ani nakuknut, upratovala som cely byt, umyla dlazky, prezliekla periny ako tini, uvarila obedik, pohrala sa s malym, nakrmila, ulozila ho spat a konecne som si mohla aj sadnut 😝 a dnes uz budem len vegetit, pripadne pojdem pozriet nasich mm je stale chory, tak trosku ho nechame oddychovat 🙂

ejusaaa
3. okt 2009

ahojte,dnes som videla Daduskaaaaaaaa,hura je taky krasny,tie ocka a taky bol dobrucky,sam zaspal v kociku,a Deszi kocka,stihla krasna mamina a kocik krasny,no vsetko super,sme sa kratucko prechadzali,lebo nam to vyslo tak ze my sme uz sli domov papata oni troska von,no nabuduce,ale tesim sa ze som ich stretla 🙂 Teraz ideme kupkat a papat,naposledy rano papal mlieko,vymysla huncut,tak zatial pa 🙂

desszi
3. okt 2009

ahojky,
aj ja sa veeeelmi tesim ze sme sa stretli s Ejkou 🙂 dakujeme Ejus za pochvaly, ale rovnako chvalime my vas 😉 my sme teraz zaspinkali, idem nieco schrumat
bzuci ty mas asi vrtulu v zadku 😀 tolko toho vzdy postihas
lucka s mlieckom sme ok, ja to odklopem, nemusime prikrmovat, Daduskovi staci, svadci o tom aj to ze za tri tyzdne pribral 800 g, comu sa velmi tesim 🙂
no tusim musim pozriet aj ja tu ordinaciu, co je to tam za ridasa, ja som neni v obraze 😕

bambulka6
3. okt 2009

ahojte maminy...tak uz sa to tu pomaly zase rozrasta...Katarínke blahozelame...

Desszi aj ja som ta videla u koznej sedela som tam z maminou a sestra bola vnutri,ale nebola som si ista ci si to ty.

Tak my sme uz absolvovali aj nemocnicu.natalka mala silny zapal priedusiek a tak bola od utorku az do stvrtku v nemocnici na infuziach.taka som bola s toho nestastna.ake uz mame aj dva zubky,takze to nas potesilo.

A vy nase kinder vajicka sup sup rodit uz je najvyssi cas. 🙂 🙂 🙂

desszi
4. okt 2009

bambulka fakt? prepac ja som si nevsimla, ja som vseobecne taka nevsimava 😖 aj Ejuska by ti vedela dosvedcit, najprv som pozerala ponad nu v obchode, dobre ze som do nej nenarazila, az ked som bola uplne pri nej som si vsimla, ze ta osobka sa na mna nejako uprene diva a konecne mi doslo na koho sa vlastne pozeram 😀 do mna teda treba fakt drgnut 🙂 je dobre ze uz je Natalka z najhorsieho vonku 🙂
no veru tie kinderka by suz mohli so sebou cosi porobit, my uz sme zvedave na tie prekvapenia vnutri 😉

bzucinka2
4. okt 2009

tak moj maly sikulko si nasiel sposob ako vyliezt na hornu postel pomedzi zatarasy a otrhal si tam celu vyzdobu tak ju tam teraz nema a museli sme este aj zamalovat odtrhnutu cast malovky 😅 , este ze mame v zasobe taku farbu no co uz s nim 🙂 a teraz hodinu pozera krtkove rozpravky a neverili by ste ako sa na nich smeje, on uz normalne zacina rozumiet a chapat rozpravky, zatial vydrzal len jednu a dnes uz pozerame asi 9 🙂
bambulka, chudatko malicke, ale hlavne ze je ok 😔
ale evik sa nejako neozyva, zeby uz bola na sale? 😨

aadula
4. okt 2009

ahojte 🙂

som si vás trošku prečítala v kľude...keď prídem z práce..len tak zbežne miestnosti poprebieham a o deviatej väčšinou už ležím pri telke 😀 😝 Tak aspoň víkend si užívam doma..aj keď ten straaašne rýchlo vždy ubehne a už je tu zas pondelok 🙄

mirip, to vešanie, pranie a pod. .... to ešte len príde..a ešte aj drobčeka budeš mať doma... a skoré uzdravenie prajem 🙂

mňa už ordinácia až tak nebaví ako zo začiatku..ale celkom môžem Burgera 😀

bzučinka, aj Samko sa smeje na rozprávkach..je to podarené..zlatinká naše 😵

eviiik
4. okt 2009

ahojte babule 🙂
este som kinderko, prisli sme domov vcera vecer, a uz sme pc ani nezapinali a dnes som dlhsie spala a potom varila.
pre zmenu teraz vravim, ze nech este par dni vydrzi, lebo na rano prisla riadna nadcha, nastastie nic viac, ale necitim sa uplne fit, a nehnevala by som sa keby som rodila vo stvrtok moja dr. ma sluzbu. uvidim v utorok na poradni, ci sa uz otvaram, a mozno sa na tom stvrtku aj dohodneme.
ale mirip sa cely vikend neozvala
Lucka ano chodila som na prednasky do Medulienky, este zajtra by som mala ist, hadam sa na to budem cititm, a zajtra by som mala ist aj ku kadernicke, ved uvidim
jej super, ze ste sa stretli, aj ja scem 🙂
bzuci Ty si ozaj sikula, tolko toho postihas 🙂
adulka viem sa vzit do role pracujucej, je to riadny kolobeh, a ani sa necudujem, ze o deviatej uz chces mat free
bambulka, som rada, ze ste uz v poriadku a doma z nemocky
vsetkym chorym skore uzdravenie

eviiik
4. okt 2009

bzucinka co to vidim v albume 😵 😵 zo srdca blahozelam nech to dotiahnete do stastneho konca a bez problemov, uz bolo pekne ze to niekto rotocil, ved ked s mirip porodime, nebola by tu ziadna tehula, ale Ty si napravila skore 🙂

bzucinka2
4. okt 2009

eviiik, neprezradzaj, este je to tajomstvo, teda bolo 😒 ty mas vsade ociska 🙂 ale este gratulacie neprijimam 😵

bzucinka2
4. okt 2009

a mas pravdu aj mirip tu bola naposledy v piatok, sa mi zdalo ze to bolo vcera a mylila som sa 🙂 mirip halo, este si cela???? 😨
inak evik mohla by si do ip hodit cislo, aby sme ti vedeli zavolat, pripadne ti hodim aj moje 🙂 nie ze budeme posledne vediet aktualne info 😀

eviiik
4. okt 2009

dobre tak som si akoze nic nevsimla 😉 a potom daj vediet kedy mozem gratulovat 🙂
neboj nebudete vediet posledne, cislo som Ti poslala do IP, a aj na Denku mam cislo 🙂

mirip
4. okt 2009

ahojte hej ešte som celá a dúfam, že do stredy ešte najmenej budem, ešte mám stále antibiotiká, nádcha je na tom lepšie ale stále mám zodratý nos a o došúchaných očiach ani nehovorím 😕

eviiik
4. okt 2009

mirip tak osuchany nos mame dve, ja tiez dufam, ze nadcha do porodu ustupy

mirip
4. okt 2009

aj ty si nachcípaná evi? 😲

desszi
4. okt 2009

jasne jasne Evka, kontakt mame 🙂 treba dolezite info hned sirit 😉
len teraz mam chvilu aj to taku mini, Dadusko cely den nespal, len sem tam zdriemol na chvilu (15 minutiek), velmi je unavkany, place ideme kupat a dufam ze potom uz kludne zaspinka, neviem co mu je drobinkovi, hadam len nie vplyv splnu 😕
najhorsie ze teraz nemame vodu, mame len provizorne napustene co sa naslo, nastasti este vanicku sme stihli 😝
no idem zatial papa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre