Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
4. okt 2009

pridali sme nove fotocky nasho maleho smeja 🙂

bzucinka2
4. okt 2009

aky krasny smejko nam tu dnes pribudol, dadko je krasnucky, cmuky mu posielame 🙂

bzucinka2
4. okt 2009

mirip, to mas z alergie, tak si kup homeopatika rinealergie ci ako sa to pise, mne to pomohlo pocas kojenia, ked som tiez nic poriadne nemohla 🙂
desszi, ved do 19,00 bola voda pustena, to vam domovnik nebol povedat, my sme boli vsetkym povedat ze na 2 hodky pustili a potom zastavia a pojde len tepla 😒

mirip
4. okt 2009

hej mám bzuči, ja mám celoročnú roztoče obidva druhy, do nosa nemožem teraz nič, vraj to ide až k bábu, cez dýchacie cesty ale antibiotiká zabrali teda už ma hrdolo až tak nebolí ani hlasivky len z nádchy mám taký "chuchmavý" hlas ale aj tá je dnes trochu lepšia ako včera už tak často neutieram nos ani oči ale zodraté to mám sakramensky

desszi
4. okt 2009

bzucko dakujeme za cmuky 🙂 spravkyna chodila okolo pol piatej, ze nebude voda, mame si napustit do zasoby, voda potom este tiekla ale bola taka zlta. nastasie my mame na pitie filtrovanu vodu a v zasobniku bolo este 5 litrov.
och mirip, uz nech sa z toho dostanes
idem kuk tv, Dadulik nam pred pol hodkou krasne zaspinkal. zatial pa a pekny vecer.

eviiik
4. okt 2009

tak Vy mate peripetie s vodou, obcas sa to aj u nas stane, ale studenu sme uz nemali odstavenu uz davno, a teplu ked odstavia nam nevadi, lebo mame pre pripad nudze bojler, tak hadam zajtra uz voda potecie
Denka kupete maleho kazdy den?
mirip ano aj ja som nachcipana, ja som si dala kvapky do nosa, s morskou vodou ta je vhodna aj pre novorodencov, tak som hadam mohla, a z tej nadchy ma boli hlava, a mam aj trochu zvysenu teplotu, tak nech to cim skor prejde.
idem kuknut Dadka

eviiik
4. okt 2009

Denka krasny smejo je Dadko, a mne sa cim dalej tym viac podoba na tata 🙂

desszi
5. okt 2009

dobre ranko, hoci este by som spala 😔
evka kupeme kazdy den, podla novych vraj staci kazdy treti den, ale ved aj my dospeli sa denne sprchujeme, tak aj babo sa moze (ako by sme sa citili upoteni, ogrckani, so spinavymi zadockami?). do vanicky mu davame filtrovanu vodu bez chloru, takze mu to kozu az tak nevysusuje. aj mne sa zda ze sa zacina podobat na ocina 😠 🙂

janadureckova
5. okt 2009

Ahojte 🙂
pozerám, že ste sa tu poriadne rozpísali 🙂 Desszi malý je krásny, taký smejo, ale mne sa zdá že je na teba 🙂
my sme mali ešte taký návštevný víkend, dnes ešte dojdu kolegyne a potom trošku pauza s návštevami, ale zas 17.10 máme krstiny 🙂
choré tehulky, želám nech ste rýchlo zdravé, lebo termíny sa Vám blížia 🙂 a som zvedavá na tú tajnosť bzuci 🙂
no utekám malá plače....

ejusaaa
5. okt 2009

Dobre ranko,Deni maly je velmi zlaty,Tobi prisiel v takej zirafkovej supravke domkov z porodnice 🙂 Dnes tu mam sestru do druhej,juj ale aj ja by som spala 🙂 O akej tajnosti vravite? 😲

bzucinka2
5. okt 2009

mirip, jedine co mozes do nosa na dychanie je pinosol, to su len bylinky, mne to dal kamoskyn muz nosny doki 🙂

mirip
5. okt 2009

no mne pomáha len olynth, aj ked je otázne či sa može alebo nie, lebo žiadne nežiadúce účinky nie sú zistené ale ani to nie je písané že sa može mne len ten vyčistí nos, tak ho používam ale len tak opatrne, len raz denne večer ked idem spať 🤐

a inak bzuči gratulujem, takže bude súrodenec 😉 😵 😵 😵 😵

mirip
5. okt 2009

takže aj ked my s eviiik tehulky nebudeme bude tu pokračovatelka v tehulkovaní 😀 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
5. okt 2009

eviiik aj ja som to už čítala včera v júnovkách ked som tam bzuči zazrela ale ked bola ticho tak som ešte negratulovala, až potom ked to bude sama chcieť 😵

bzucinka2
5. okt 2009

mirip, dik 🙂 si ohladuplna 🙂

mirip
5. okt 2009

😀 😀 😀 ani nie, som ti chcela gratulovať už včera ale som si zahryzla do jazyka 😀 😀 😀 😀 😀

eviiik
5. okt 2009

ahojte
ja som uz ostrihana, a dnes sa citim o kusok lepsie ako vcera, tak hadam ta nadcha ustupi, uz dohovaram Lucke, nech este chvilu vydrzi, ale ze vo stvrtok by mohol byt jej den 🙂 uvidim co bude zajtra na poradni
ja som zahliadla fotku v albume, a vedela som ze sa usiluju 😵 gratulovat budeme, az ked nam to bzuci odklepne,
a kedy sa chystas k dr.?
no aj mne len maloktore kvapky do nosa zaberaju, a pinosol to teda nie je, a bzuci myslis, ze ani tie s morskou solou sa nemozu, aj ked ja som si par krat strekla ale aj tak nepomohlo ( ked tam je napisane aj pre novorodencov)
a ja si zvyknem este niekedy dat na vatovu tycinku trochu tea tree olejcaka, to je prirodne antibiotikum, to zvykle zabrat

mirip
5. okt 2009

ja už som z nádchou našťastie trochu lepšie, už neplačem a fúkam len občas ale aj to len preto že už to ide husté a aby to nešlo dolu a nezačala som kašlať, ale nos mám ešte nádherne červený a došúchaný 😕 aj ja som zvedavá ako to bude v stredu, na poradni, inak sa mi zdá hlien že mám iný ako doteraz ale čo z toho ked si aj krčok dokážem ešte nagmatať sama 🤐

eviiik
5. okt 2009

tak mne este z nosa tecie, aj ked menej ako vcera, hadam to bude zajtra lepsie, a z toho, ze ho mam zosuchany, a cerveny si vela nerobim.
ja som mala nadchu velmi casto od mala, vlastne to bola alergia, len sme o tom nevedeli, cize som tak trochu zvyknuta, a naucena s tym zit, len nech clovek vie dychat, ja som dlho dychavala len ustami, cize aj v tom mam prax

mirip
5. okt 2009

no ja si stále neviem ani predstaviť že by som mala rodiť, stále človek nevie na čom je, nikto mi nič, nepovie, nikto sa ma na nič neopýta len mi povedal čakať 🤐

ejusaaa
5. okt 2009

Tehulky drzim palce,nech uz vyzdraviete..Bzuci tak taketo prekvapko?Tak ani ja este negratulujem,az ked povolis 🙂

yanou
5. okt 2009

ahojte maminy,
neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho zubara v LV?, ale u ktoreho sa velmi nedoplaca...a neviete nahodou niektora z vas ako je s tou preventivnou prehliadkou a potom uhradou za vrtanie a pod.? Lebo kazdy mi tvrdy nieco ine a uz mam z toho mis-mas 🙂

mirip
5. okt 2009

ja chodím k Dr. Zalánovi, je na poliklinike na 7. poschodí a tam je aj Dr. Parák ml. a ten je tiež vraj velmi dobrý ako jeho otec bol

bzucinka2
5. okt 2009

dakujem baby, k dokimu idem az buducu stredu, tak potom ak potvrdi a bude to oficialne, tak az potom sa bude moct gratulovat 😀
a myslim, ze ta morska sol sa moze 🙂

bzucinka2
5. okt 2009

a vy ste kde vsetky? 😒

janadureckova
5. okt 2009

Ahojte 🙂
bzuci takže siiiilno držím palčeky nech je to tam a všetko OK a pak zablahoželáme 🙂

aadula
5. okt 2009

jeej 😵 😵 😵 😵
bzučinka ...takéto správy sa dobre čítajú...tak držím palčeky nech jvšetko v poriadku pokračuje...a dotiahnete to v poriadku až do júna 😉 nedá mi aspon takto to napísať 😉

tehulky októbrovky...ste ešte celé? 🙂

desszi
5. okt 2009

ohohoooo, co to tu pocuvam 😉 zeby isty druh vtaka mohol v juni lietat ponad levice?....noooo....zatial nic nehovorim, este nic neni cerne na biiileeeem 🙂
dnes som stretla tinku v kauflande, samozrejme ja zase slepa a zaujata inym som si ich nevsimla, ona ma oslovila, je uplne ako na fotke, takze nebolo pochyb🙂 a malu ma prenadhernu 🙂
dnes som podrazdena, uz trikrat sa snazim nieco petovi povedat a stale zacnem a stale ma nepocuva... 😠 uz ma presla chut

eviiik
5. okt 2009

ano este cele, bola som dnes na prednaske, a potom sme tehule zbehli na palacinky a cajik, boli sme riadna atrakcia, styry tehule v restike 🙂
Denka z toho si nic nerob, to u chlapov tak niekedy byva, o chvilu pride za Tebou, ze co si to hovorila
moja mala ja posledne tri dni aktivnejsia, ako byvala, asi sa uz pomaly chysta, tak jej dohovaram, nech vydrzi do stvrtka

mirip
5. okt 2009

veru tak denka evi má pravdu naši chlapi sú raz takí no ako chlapi musíš nájsť tú správnu chvílu ked chceš niečo povedať aj ja velakrát hovorím čo chcem a on mi na konci povie že čo si vravela......no na nervy
adula ja som ešte celá uvidíme čo nám povie Dr. v stredu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre