Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
10. okt 2009

a vlastne ja som celé tehotenstvo neležala ale stále pobehovala a že vraj je vtedy lahší porod no neviem kde a u koho 😀 ale u mna nie 😎

ejusaaa
10. okt 2009

No to viem,Ty si tiez bola cele tehu akcna,tak rob,mozno tym popozenies Bianku von,dnes je pekny datum,ked sa narodil Tobi tiez prsalo 🙂

ejusaaa
10. okt 2009

Mam pocit ze Ty ani nemas strach z porodu,to mi sme tu vtedy inac hysacili 😀

janadureckova
10. okt 2009

Vďaka Ejus za pochvalu 🙂 už sú jej trošku krátke, tak som ju aspoň odfotila v nich 🙂 naša Kristínka bude asi dlhá po ocinovi a ja budem pri nich ako trpaslík 🙂
Miri veru dnes je krásny dátum, možno malá vykukne 🙂
Naša zalomila a spí v kočíku v chodbe, asi jej robí dobre klokpanie dažďa na okná 🙂 chceme ísť do LV s mužom na nákup, ale neviem či pôjdeme v takomto počasí.
Miri a daj odfotiť aspoň maličkú 🙂

mirip
10. okt 2009

Malú ked chcú nech si fotia aspon bude ako modelka hend od začiatku, ale dnes určite nevykukne aj dnes aj zajtra je pekný dátum ale ona si určite vyberie toho 13teho 😠 Jani tvojho mangela poznám, teda aspon z videnia z busu ked sme chodili do školy teba si velmi nepamatám ale v Pukanci som jeden rok,teda dva robila a mám od vás aj spolužiačku čo chodila so mnou na strednú a aj na vysokú 😀

desszi
10. okt 2009

ahojte,
moj dnik zacal uzasnou spravou od Evky 🙂 takze sa rozsirujeme, myslim na pocet 😀 samozrejme jej gratulujemeeeee aj s Daduskom. Mirip ocakavame pokracovanie serialu😉
My sme u maminy, ta je seknuta v krizoch, ale pomaha ako sa da, dnes sa mi podarilo zdriemnut na 30 minut, parada 🙂 . Noc bola dobra, dadulik potiahol do tretej a potom do siestej.
ale mame neprijemne pocasie ☹ uz je po lete, ale kupila som si nove topanocky, take terennejsie na zimu, aby som zvladala behanie s kocikom.
Musim ist, Dadusik place, neskor sa este ozvem, ak sa mi podari,tu u maminy je ten internet malo vyuzivany. Uzivame si skor spolocnost.

janadureckova
10. okt 2009

áno Miri? no mňa nepoznáš lebo ja som chodila do školy na Žemberovce 🙂 a s iým si ty chodila z Pukance do školy? Poznám? Ozaj a na strednú si nechodila na gympel? A 13 je tiež pekný dátum, vtedy sa narodila moja sestra, aj keď ja mám tušáka, že keď počká maličká, tak až na 14.10. 🙂

ejusaaa
10. okt 2009

Ahoj Deniiiiiiiiiiii ako sa mate,tak si si aj zdriemlaaaaaaaa,no aj ja cakam na to kedy maly zalomi,lebo uz ani nevidim 🙂 Aspon sa porozpravate s maminou,ked Ti nevladze pomoct,aj Peto je tam?

mirip
10. okt 2009

jani IP

bzucinka2
10. okt 2009

jemine, toto pocasie ma zabije, unavena som ako kon a nie a nie zaspat 😝

aadula
10. okt 2009

ahojte 😉

Evke k Lucke srdečne blahoželám, prajem nech sú zdravé 😵 a ockovi robia obe len radosť 🙂

veru veru, len leje a leje....

Náš Samko sa naučil vyliezať na gauč...to mu trvalo, že? 😀 , ale som rada, že až teraz...lebo ho musím mať na očiach..chodí zapaľovať svetlo a vykrikuje žiž 😅

deni ako bolo u maminky?

bzučinka, fakt sa ti nedá spať? joj to musí byť už zlé ....

luckai
10. okt 2009

Ahojte kočky,
tak slávnostne oznamujem, že som pridala fotky do albumu, máme tam Romanku cez leto - júl až september!

mirip
10. okt 2009

jeeeeeeeej tá je zlatá 😵 😵 😵 😵

ejusaaa
10. okt 2009

Luci no ona nema chybu,je podarena,aka baculata,velmi pekne fotocky a Ty si kocka a aka opalena 🙂 Krasne 🙂 Bzuci,zato ja by som len spala a spala 😀

ejusaaa
10. okt 2009

Mirip dako si stichla,este si domkaaaaaaaa? 😉

janadureckova
10. okt 2009

Veru veru kde máme našu Mirip????
Zajtra napíšem Mirka IP a pokecáme takto o tvojich zážitkoch v Puk.
Luckai malá je na spapanie 🙂

mirka1986
10. okt 2009

srdecne blahozelam aj ja evke a zelam vela vela zdravia a stastia celej rodinke 🙂
aj mna by zaujimalo, ci je mirip este doma??? ale fakt pekny datum je dnes... ale ani zajtra nebude zly, ze 11.10.09 🙂 peknucke, nie? 🙂

kuly
10. okt 2009

Baby, ja len tak raz zacas sem skocim, ci tu nemam nejaky odkaz, alebo ked dobru temu hladam vo fore, ale v nasom meste som si vsimla plagaty s touto adresou www.nacestezaduhou.sk. Papa, a zajtrajsi datum je fakt bombovy.

mirip
10. okt 2009

ahoj miri, ja ešte som doma stále straším a som už ako malý slon 😉

mirip
10. okt 2009

keby niečo bolo tak určite dám vedieť´, aj ked jediná na ktorú mám telefon je evka a tá je v porodnici 😀

desszi
11. okt 2009

ahojte,
ejus, adulik este stale sme u maminy, aj petko je tu samozrejme, pocasie na figu, vcera sme na prechadzke do nitky zmokli, ale dadka to vobec nerozhadzalo, spal ako dudok, chraneny v kociku. Potom sa zobudkal, ale zase akosi zaspal, mamina mi ani nedovolila sa k nemu priblizit, aby som ho nezobudila, den prespal,ale v noci kazde dve hodiny buntosil, povedala som mamine, ze uz ziadny zakaz priblizovania, maly mi prespal jedno denne papanie a v noci potom dohanal. Mama to myslela v dobrom, ja viem, ale sa mi to vypomstilo, takze Dadusko jednoducho musi byt cez den hore aby v noci spinkal. Navyse sa nam pod oknom macky parili, no to bolo straaaaasneeeee!!!!!😖
kuly aj ja som si vsimla v meste tu web stranku. Uz si to preskumala?
Mirip tak ty tu drzis baby na ihlach? 😉 kazda cakame ze co a ked sa vyparis na dlhsie, uz si myslime ze je akcia 🙂
lucka idem kuk fotecky.....

desszi
11. okt 2009

....lucka, prenadherneeee, mala je velmi zlata, usmievavy baculaty batoztek 🙂

luckai
11. okt 2009

Ahojte kočky,
dakujeme za pochvaly, malá je taký smejko guľatý!no a to sa kojíme. Ozaj, začali sme už s príkrmami a včera bola brokolica so zemiakom - to budú ešte len fotky!celá zamazaná a do zelena - ako Shrek 😀!

Desszi, veru, práve som to čítala tuším v mama a ja, že čím lepšie dieťa spí cez eň, tak potom aj vnoci a že to nie jep pravda a aj my sme to zistili. Musí byť aj hore a primerane si cez deň pospať to dieťatko.

Ja som baby taká vďačná že sme to s tým spinkaním dotiahli do konca, malá je úžasná, presne vie čo kedy počas dňa nasleduje a proti spinkaniu neprotestuje, niekedy sa až pýta spinkať keď je skôr unavená. Zlatá je. Bolo to tých prvých pár dní veľmi ťažké, ale fakt to stálo za tie nervy!

bzucinka2
11. okt 2009

ahojte, mirip, hodim ti do ip cislo, to by uz len bolo, aby sme prisli o infosky 🙂
luci, romanka je nahdernucka modelka, priam na spapkanie 🙂
desszi, neboj, dadusko si najde rezim, a vcera bolo spacie pocasie a potom bol asi drobcek prespinkany v noci, lapajko maly 🙂
adul, tak to ti poviem, ze je na prd ked sa mi neda spat, hoci telo straajkuje, oci padaju a nie a nie zaspat 😝 ale uz viem preco, ejuska spi aj za mna 😀 😀 😀

bzucinka2
11. okt 2009

no pozerala som tu skolku, ale zda sa mi to inak dost 230 mesacnne plus strava cca 2x20=40, co je teda 270 mesacne, no nie mala suma 😨

ejusaaa
11. okt 2009

Bzuci si to dobre vystihlaaaaaaaa 😀 Ozaj ahojte,prave som aleho dala von,treba vystihnut kym neprsi,Bzuci a aAlexko uz aj chape ze bude mat surodenca? 🙂 Ja som si tu skolku zatial nepozrela...Miriiiiiiiiiip haalooooooo kde si? 😀

mirip
11. okt 2009

Ahojte, ja som stále tu, len sme chrňošli dlho a potom boli v kostole tak som neprišla ráno a tiež pozerali ako malí z mužom na HBO Indiana Jonesa 😀 a už mi nabeho aj 41t a stále nič, už to vypadá na utorok 🙄

ejusaaa
11. okt 2009

Tak tu si nam este 🙂 Maly je este vonku,ked sa vrati chceme sa ist do Lidla pozriet maju tam pancuchy deky a take detske veci v dobrej cene,len idem pozriet ci aj material je dobry,Mirip nikdy nevies,mozno dnes,mozno zajtra 😉 IP

mirip
11. okt 2009

ja viem ale aj tak to vidím len na ten utorok, ale už mi to lezie na nervy ked sa každý v rodine vyzvedá a vyvoláva každý deň či stále nič, už mi tie telefonáty a sms od nich lezú na nervy, ked ked by sa narodila tak dám vedieť rodine ako prvej no nie? 🙄 😀 😀 😀

ejusaaa
11. okt 2009

Hiiiiiiiiiiiiiii tak potom Ti aj my musime ist na nervy,stale sa vypytujeme 🤐 😀 ,vsak hej,ked tak das vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre