Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
12. okt 2009

Tak sa pekne vyspi poslednu noc doma,najblizsie to uz budes soma aj s princeznou 🙂 o kolkej mas prijem?

ejusaaa
12. okt 2009

Tak to by mohli 😀 a to fakt niekde tak robia?

mirip
12. okt 2009

ten býva tuším na gynde od 7mej

mirip
12. okt 2009

a spanie? no čo to je, ja som poriadne nespala od siedmeho mesiaca, hej NItra ale tam je zase vždy plná prdel praktikantov a ked ti velakrát čumia tak aj desiati do............ a aj pri porode tak isto

ejusaaa
12. okt 2009

Aj mne ich cumelo dost,traja doktori a tri sestricky 😝 😀

mirip
12. okt 2009

to kedy ked si šla domov alebo ked bola vizita? ved cez vizitu len vložku mrknú nerozťahuješ či hej? inak tie podložky hned ako privedú na izbu pod seba že? no moj starý si vzal zajtra dovolenku, si myslí že po vyvolávačke je do dvoch hodín vonku srandista, podla toho čo som kde tu čítala je to individuálne a niekeda ani nezaberie vobec a sa ide na cisarák

ejusaaa
12. okt 2009

Myslela som pri porode,pri vizite len jeden,len pinzetou mrknu as brucho a prsia...tie podlozky hej ale oni davaju malo a male,ja som si najvecsie zobrala z domu..

mirip
12. okt 2009

čo pinzetou mrknú as brucho a prsia nerozmiem reči tvoho kmeňa 😀 😀 😀 ja mám 5 podložiek z toho dve najvyčší rozmer a potom tri menší rozmer, hádam bude stačiť ked nie tak mangel prinesie

ejusaaa
12. okt 2009

No ze pinzetou vlozku zoberu a pozru sitie apotom Ti rukami brucho pozrie a prsia..Rozumies reci mojho kmena? 😀

mirip
12. okt 2009

hej no paráda tak komple striptíz 😀 😀 😀 neviem na čo aj prsia, inak mne moj Dr. ešte nikdy nepozeral prsia ani neomakával, len každý druhý rok posiela na vyšetrenia na polikliniku

ejusaaa
12. okt 2009

No asi kvoli mlieku ci co,ci su neni zapalene a tak,nuz neviem 😀

mirip
12. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 najlepšie sú vraj velké vizity v stredu ked sa ich nasáčkuje a čumákujú všetci a sa tvária tak vážne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
12. okt 2009

Ja som stredu nezazila tak neviem 😀

mirip
12. okt 2009

a zažila som aj iné, ked mi vyberali štichy som bola z roztiahnutými nohami na koze, mančík vyberal a akurát vošli dnu všetci prvý pohlad ako sa dvere otvorili bol moj "televízor" a akurát Poliak skonštatoval vyberáš vyberáš 😀 😀 😀

mirip
12. okt 2009

no ak ja budem zajtra rodiť tak presne další deň streda super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
12. okt 2009

mirip, mne prsia nikdy nepozerali len sa opytali ako sa citim, jeden mrkol vlozku a chytil brucho, ale ja som mala v porodnom plane, ze si nezelam akukovanie vsetkych len jedneho dokiho a dost a to aj pri porode 😉

aadula
12. okt 2009

ahojte, vidím, že sa tu pôrody a vizity rozoberajú 😀

nie je to nič hrozné...všetko sa dá vydržať a predstava, že človek tam je len chvíľku a potom pôjde s drobcom domov...tak potom vydrží všetko 😉

mirip
12. okt 2009

heeeeeeeeeeeeeej bzuči a to sa dá aj takto si nadiktovať čo chceš? 😲 no paráda ja by som tiež brala keby len moj Dr. a dosť aj tak pohlad jedného fešného chlapa medzi nohy úplne stačí 😅

janadureckova
12. okt 2009

Mirip tak ti držím všetky palce, na rukách aj na nohách, tfuj tfuj nech je zajtrajšia streda tvojim dňom 🙂

Ináč mne tiež prsia nikto nekukal, len sestrička 🙂
a bzuci ja som nemala pôrodný plán, a tiež na sále len jeden, môj doktor, a na vizitách vždy len jeden, akurát v ponelok bol Mančík, Poliak a Bátovský. Kukol len Mančík, Poliak čítal chorobopis, a Bátovský stál pri dverách, bol tam len do počtu 🙂 tak sa to tam možno už teraz takto robí 🙂
Drž sa Miri 🙂 🙂 🙂 a podaj info 🙂

ejusaaa
12. okt 2009

A preco mne kukali prsia? 😝 😀 Mirip tiez Ti zelam nech ten zajtrajsi den patri tebe a Bianke,drzim palce a potom daj vediet,drzte sa,papaaaaaaaa,idemem uspavat,posledne dni je to tragedia,strasne place pri uspavani 😔

bzucinka2
12. okt 2009

ejus asi si im padla do oka a chceli si ta omakat 😀 😀 😀
ejus atak ako dopadlo uspavanie? 😉
mirip da sa, nie vsetko akceptuju ale mne sa zdalo, ze sa aspon snazili 🙂

aadula
12. okt 2009

mne sa urobili hrčky na prsiach...tak potom mi až pozerali...ale sestrička kázala nech si pekne horúcou vodou sprchujem a dlaňou masírujem....tak sa mi to pekne uvoľnilo... ale tiež mi doktori nepozerali...a chodil len jeden doktor na vizitu ak sa dobre pamätám

mirip
12. okt 2009

dík jani aj ked zajtra je utorok a nie streda 😀 😉
určite ked sa bude niečo diať tak dám vedieť, aj ked teraz sa deje, mangel sa posnažil a tak pekne sa ani mne nikdy nepodarilo všetko dohlatučka vyholiť lebo ked vidím akým starovekým holicim holia tam brrr až mi husia koža nabehla ked som videla tú ošetrovatelku s holiacim 😀
a malá začala kopcovať asi sa jej nepáčilo kto vypadol v superstar, inak sranda ked spieva len čech chodúr, bagárová, sará a bošela vtedy robí najvačší cirkus a inak naživo reaguje u nás v kostole na organ, iný organ v inom kostole má u zadku a nič sa nedeje ale ked počuje ten náš to by ste ma mali vtedy vidieť v kostole 😀 😀 😀 no možno bude organistka alebo speváčka uvidíme, len dúfam že sa šťastne narodí a bude zdravučká 😵

mirip
12. okt 2009

ok tak ja idem, držte palcuchy na zajtra aby to bolo už zajtra nech to mám čím skor za sebou aby mi už tak nelepilo a aby bola malá zdravá 😉

ejusaaa
13. okt 2009

Dobre ranko,Bzuci katastrofa,to ako ked bol maly,pol hodinu sme ho,v kuse plakal,potom zaspal na rukach,polozili sme ho a o pt minut stal v postielke potom sa este hodinu hral s autami a az potom zaspal,no pekne casy nastali na toto sme my neboli zvyknuti,aj jna to nocn vstavanie,no co uz ked ked je hladosko 😀 Dnes je hrozny vetriskooooooooooooooooooooooo,ktovie ako mirip 😉

bzucinka2
13. okt 2009

dobre ranko, ejus, ja by som skusila chodit k nemu po 3,5,7,9,10,10.... minutach, alebo si zvykne, ze ho mozno inak beriete ked place, my sme mali tento problem v 9 mesiacoch a toto nam pomohlo 😉
mirip je uz asi na prijme a budeme drzat palceky a cakat na malu biancu 🙂
a o vetrisku ani nehovorim, hroza 😖

luckai
13. okt 2009

Ejuš, no my sme na tom boli podobne a Bručinkine rady, knižka bola naštudovaná a malá spáva ako dudok! V postieľke, sama, aj sa tam pýta. Ale musím si Vás prečítať čo sa tu dialo...Všeta sme boli v Nitre v mlynoch, objednala som si Dormeo matrace...hurá, už sa teším a trošku sme pobehali po obchodoch, v Panta Rhei som sa vyžila a nakúpila knižiek Romanke!

janadureckova
13. okt 2009

Ahojte 🙂
tak Mirka nám je už v nemocnici, ktovie možno už aj na pôrodnej sále a Evka hádam prišla s Luckou dneska domov 🙂
No a ja už ani neviem aký je deň, odkedy som na materskej a hlavne odkedy sa malá narodila, takže dnes mám stredu hups 🙂

luckai
13. okt 2009

Ahojte, no ja som to na vidzitách videla tak, že to v podstate nikoho ani nezaujímalo, kukali len niektorí aj zato že museli...neboj Miri držíme ti palčeky!

Adula - aj ja ťa môžem poznať?

aadula
13. okt 2009

lucka, asi ani nie, ja som asi dosť starší ročník 🙂 mm teda jeho mama býva ...na vystrkove taká kocka poschodová pri kompe 😉 Možno skôr poznáš môjho švagra, alebo švagrinú..to sú mladšie ročníky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre