Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
3. dec 2009

ahojte tak my sme mali strašnú noc do dnes, malá bola mrzutá určite ju omínali ušká, ked sme prišli z madarska tampony už mala dolu strhja si ich a to ich mala mať do dnes rána, vobec nechcela spať, zrejme ju to bolelo , tiež sme sa včera nekúpali kvoli uškám a aj čiapku musela mať celú noc a tú neznáša, aj ked ideme von tak musím ju nasadiť ako poslednú a už aj vybehnúť von inak jačí akoby ju drali..........
evi nezávidím že vás prepichovanie ešte len čaká, my sme boli s mužom vonku a aj cez dovje dvere som ju počula jačať 😢dnes tiež nespala vobec, aj von ked sme šli na prechádzku len mala oči zavreté a bdela akonáhle sa kočík zastavil tak už boli oči otvorené a ústa sa začali kriviť, mi zaspala akurát o 17tej a ja vedla nej aj to ona na boku ja vedla nej na boku sme pozerali na seba a pre pocit istoty so jej musela držať ručičku........inak začala tiež jačať a aj z papaním to nebolo ktovie čo vidoeť že mala za sebou zlý predhádzajúci deň a aj noc, lebo zvykne stiahnuť nie 120ml ako by mala na 6 týždňov ale aj 140-160 zvykne stiahnuť a dnes to boli 60, 80,l najviac 100 akurát teraz večer to bolo tých 120, hádam zajtra bude lepšie už

jani máme taliansku značku BREVI OVO...

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=2826858

aspon sa dá vajíčko nasunúť na podvozok lebo nechodiť von dva týždne by s zbláznila malá aj teraz nebola pre blbé počasie vonku od pondelka a už bolo na nej vidieť že je to chýba

eviiik
4. dec 2009

ahojte klepne ma mala som dobre dlhy prispevok a mi to zmizlo 😠
tak tak strucne mali sme celkom fajn noc najprv sme spali 3,5 5, 3 hod o devitej vstala a potom sa pol hodku este pekne usmievkala a snazila sa rozpravat 🙂
zase mame 37,0 a to som si myslela, ze sme uz dobre, lebo vcera mala len raz okolo obeda, ale dufam, ze coskoro sa ztoho dostaneme
Ejka nevadi na jar Vas urcite s tojkolkou stretneme 🙂
Denka super, ze ste sa stretli 🙂 mne sa zase s Tebou snivalo, boli sme u nasich v rod. dome a prisli ste nas navstivit vsetci traja 🙂 , ale vo sne som videla len Teba
Jani ano chystam sa latkovat, kupovala som nohavickove plienky rozne materialy, a viavrstvove, tie sa skladaju, kupovala som velkosti XS-S do 7-8kg a potom kupim vacsie podla toho co nam viac sedi, a na stranke plienocky
dufam, ze budem spokojna aj ja, aj lucka 🙂
Mirka mrzi ma, ze Bianka to tak zle znasala, dufam, ze my budeme lepsie, ved hadam den vydrzime, co musia baby pre krasu vytrpiet
my nemoze ist von kvoli chorobe dr. vravela, ze tyzden, tak vcera som ju supla do kocika obliekla a do koran otvorila okno a kocikovali sme v izbe, v buducej detskej este dobre, ze nieje uplne zariadena a je tam priestor
ja som vela darcekov riesila cez net, a zvysok potrebujem dokupit, ale neviem kedy 😒
pekny dnik 🙂

janadureckova
4. dec 2009

Ahojte 🙂
tak my sme dnes boli u doktorky 😒 večer sme mali hrozný, malá stále si copkala ručičky, veľmi hladná, jesť nechcela, a kričala.... tak sme išli k doktorke. Chvalabohu je všetko OK, ale vraj to môžu byť už zuby, ach jaj.... sa mi to nejako veľmi skoro zdá. Doktorka pozrela ďasienka a tak sa jej to zdá.
Teraz išiel s ňou ocko vonku, aby som si trošku oddýchla. Tento týždeň mal rannú, tak ´je viac s nami, ale budúci týždeň má nočnú, no budeme mať veselo.
Mirka neboj, malá bola chúďatko ubolená, len jej suš tie ušká, aby sa to nezapálilo. Ináč nám pomohol repík, lebo jedno uško sa dosť zle hojilo.Koľko my ženy musíme vytrpieť, že?!
Eviiik mňa tiež lákajú tie látkové plienky, možno ich aj ja objednám, uvidím.
No idem vypiť čaj.

desszi
4. dec 2009

ahojky, ahojky,
tak a my sme pobaleni, zajtra ideme do Zamkov obstasnovat starku 😀 vratime sa o tyzden v sobotu.
Evka, tebe sa s nami sniva? Len dufam ze nie nocne mory 😀 asi ten sen znamena ze sa coskoro stretneme, no bolo by fajn, som zvedava na vas nazivo 😉 nech Lucka skoro vyzdravie. A mas pravdu, cim je Dadko starsi tym viac sa podoba na ocina 🙂
joj Janka, tak vy takto tazko zaspavate, to da zabrat, snad sa to casom zlepsi. U nas sa Dadko nejako pohorsuje, uz vstava castejsie v noci, asi skoncili pekne casy, ked vstaval len raz 😒 no ale neva, snad je to len prechodne, teraz vseobecne viacej papa, tak asi aj v noci nahana kalorie. 😀
bzucko sa snad ma uz lepsie.

mirip
5. dec 2009

ahojte tak my máme už obidne ušká zapálené a jedno aj hnisá včera bolo len jedno a dnes už obive, o tom repíku nám hovorila aj švagriná, že Dr. síce povie harmanček ale harmanček hojí ale aj kvasí a že sa to zapaluje od toho že mám pekne prejsť na repík tak uvidíme....zatial ju to neomína tak uvidíme naušničky posúvam aby to nahnisdané nezaschlo a aby ju to nebolelo potom... 😕
konečne zaspala tak utejám aspon poumývať podlahy tak zatial sa majte

janadureckova
7. dec 2009

Ahojte 🙂
tak včera sme asi všetky oslavovali Mikuláša 🙂 aj my sme sa boli pozrieť v Pukanci, lenže ja som dosť podcenila moje oblečenie, vzala som si tenšie čižmy, a bola mi taká zima, ani pančuchy som nemala, a ja som teda dosť zamrznutá, tak sme sa len prešli a išli domov, a Mikuláša sme už nepočkali. V piatok bol tu u nás, ale bolo to večer vonku, tak sme tiež len s drahým prešli a vzali balíček pre malú ( tento rok to zje mamina 😀 )
Desszi je už u maminy, a čo vy ostatné? Ako sa máte?
Kristínka je teraz nepokojná, asi fakt idú tie zúbky 😒

eviiik
7. dec 2009

ahojte 🙂
veru cez vikend tu bolo mrtvo
Denka uzi si tyzden u maminy, aj ja sa tesim ked pojdem ku nasim tak na dlhsie 🙂
Mirka nech sa uska rychlo vyliecia, ja neviem, ci nam ich v stredu prepichnu, este nie sme uplne fit, teplota vcelku dobre,ale soplikov mame viac.
dnes rano som odsavala na 3x najprv pred kojenim, potom sa tak zlostila, asi nevladala sat, uz sa nechcela prisat, tak som jej musela dat trochu UM, a potom som jej este dva krat a stale islo. chuda moje male.
Jani my sme neslavili Mikulasa, len nasi nam doniesli symbolicky nieco a segra so snubencom.
dufam, ze si neprechladla, musis si davat teraz pozor na seba, ked Ti mala nechcela papat, co si jej dala potom?
asi svoje odstriekane?
ja som stym kojenim stale na nervy v noci pekne staci, sice tuto noc npotiahla 5,5 hod ako zvykla, ale to mi nevadi, kojila som 3-3,5hod, ale cez den to nieje ziadna slava, po jedeni stale place (skoro stale) este by si dala, ale po chvily prestane, a v sobotu, v nedelu som kojila po 2 hod niekedy aj menej, jasne, ze za dve hod sa nazbiera menej ako za tri.
uvidim v stredu ako sme pribrali, a cakam na bylinky, ktore mi maju prist z ciech, baby na fore ich pochvalovali.
Jani aj mne sa zdaju skoro tie zubky, ale kazde babatko je ine, budete mat skor po tom, a peknu zubatu princeznu 🙂

janadureckova
7. dec 2009

Ahojte 🙂
eviiik to s kojením mi je ľúto... však uvidíš na poradni, čo povie dokina ako priberáte. A pomôžu aj tie bylinky 🙂 a potom budeš kojiť jedna radosť. Mám kamošku do 2 mesiacov prikrmovala, nemala dosť mlieka, ale potom sa to rozbehlo a kojila do 3 rokov 😨
Kristínke vyzerá, že teraz stačí papať aj tak málo. Doktorka ju prevážila a priberá tak hádam jej bude stačiť aj tak menej často. Lenže ona to dobieha vždy večer a v noci, také že spí v kuse 5 hodín ja vôbec nepoznám....
A dnes čo máme za deň! Spí asi tak 20 min. a potom 2-3 hodiny hore!!!! Od rána od 6.15 si pospala 3 x po 20 min.
Mirka a čo vy? Malá už lepšie s uškami?

eviiik
7. dec 2009

Jani bodaj by si mala pravdu, ze sa to rozbehne
a som pisala kvoli tym bylinkam, ze ci im prisli peniaze na ucet, a odpisali, ze nie pritom som ich poslala pred tyzdnom, tak odpisali, ze im blbne slov. ucet a pozrela som sa na ucet a peniaze su spat, tak som im odpisala nech daju minu moznost uhrady, som zvedava
ked -kristinke staci tak je to v poriadku, ani ja by som neriesila keby bola spokojna

mirip
7. dec 2009

ahojte dávame repík a už je to lepšie už má hnis ale len zaschnutý teda včera som dávala dolu ked spala, inak posúvam akurát naušničky ked spí aby sa dierka "vybehala" a neprischli jej naušničky z hnisom k nej, baby zajtra začínam 8t ako sa malá narodila a ešte som nebola na gynde, stále mám aj cez deň 2-3x ešte hnedé už ma to fakt nebaví asi pojdem zajtra alebo až vo štvrtok lebo aj tak ma určite už zvozí že som prišla neskoro a nie po 6t.
Inak v pohode malá mi zle spávala a aj jedla po prepichnutí, jedla málo nie ako zvykne a častejšie lebo sa strhávala zo spania, teraz už zase zje svoju dávku ako obyčajne ale zo spaním sú ešte problémy, včera neslapa ani sekundu, teraz zadriemala po papaní ale o pár minúť pozerala na mna sova ešte viac nabitá energiou akoby jej tých pár minút čo párkrát za deň bolo stačilo, ani vonku nespala ved akoby aj ked sme boli len vo vajíčku, ten kočík ma serie a ked si predstavím že ešte do 21ho vydržať bez 🙄
inak dmes chodilo po dedine obecné auto a všetky deti dostali mikuláša aj malá 😀 😀 😀 a tam že banán, pomaranč, miláčik, brumík, kinder bueno, lentilky 😀 😀 😀t všetko malá može hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eviiik
7. dec 2009

Mirka a mas dr. na SR? lebo viem, ze minuly tyzden letel do Ameriky, len neviem ako dlho sa tam zdrzi
tak hadam sa Vam Bianka dostane do starych kolaji, a aby sa uska pekne zahojili. A na mikulasi si pochutnaju rodicia 🙂
Jani a tie spania su podla mna od tych zubkov, tak nech sa rychlo derie von, aby Vas netrapil dlho

mirip
7. dec 2009

to vážne eviiik?brnknem zajtra na príjem sa spýtam sestričiek ale dúfam že tam bude, už som sa odhodlala ked konečne krv nejde a nakoniec tam nebude, no super 😢

janadureckova
8. dec 2009

Ahojte 🙂
tak my sme hore od 6.15, a teraz naša princezná zalomila. Jááj nejako to máme nanič teraz s tým spaním ☹
Mirip možno je fakt mimo republiku doki, lebo ja som mala minulý týždeň volať za výsledky, čo mi robil cito a stanica nedostupná. Keď zistíš kde je, daj vedieť.
A vy ako ste spali? Ako vaši drobci? MIrip ušká už lepšie?
Eviiik a kedy ideš do poradne? My ideme zajtra na nožičky a vo štvrtok poradňa a asi aj očkovanie 😝 ...

mirip
8. dec 2009

ahojte tak Dr. má dovolenku, je ozaj v Amerike, pekná dovolenka aj ja by som brala,bude tam do16ho , 17 už robí, no super to už bude vyše dvoch mesiacov a ja som u neho ešte nebola, aj moju teraz zalomilo, na nervy ked ju zalomí pri jedení, potom ju musím nasilu budiť nech sa vygrgá aby negrckala a nezlakla sa v postielke a potom aj hodinu na mna pozerá sova a muisím ju nanovo uspať, ušká sú už celkom fajn ešte trochu okolo dierky červené ale inak v pohode, nás čaká poradňa až 21ho

ejusaaa
8. dec 2009

Ahojte,Tobi mal do rana 38,7 😔 ,cakam co sa z toho vykrystalizuje,lebo ani nastastie nekasle nic,ci su to neni zubky,lebo sa bojim ze u dr este viac toho nachyta,no uvidime...teraz haja,ma paralen cipok,ani vas nestiham citat...

eviiik
8. dec 2009

Ahojte
my sme mali ukazkovu noc, po kupani som kojila 20:30 a potom 1:00 a 6:00, potom sme cca hodku boli hore, a zase sme potiahli do 10:00.
zajtra ideme na poradnu, a vcera vecer a dnes som uz aj menej soplikov tahala, tak sa to asi zlepsuje.
Mirka on nie je na dovolenke, sice mozno to aj s dovolenkou spojil, ale pracovne je prec aspon co ja viem. jedna kamoska mala rodit u neho, ale v den terminu nebola na porod "zrela" to bol aj posledny den co bol na SR doky, tak jej dohodol ineho dr. preto to viem
no ja dufam, ze nam zajtra aj nausnicky daju.
Ejus tak nech su to len zubky a nech teplota rychlo pominie.
Jani tak si mala zalahnut s Kristinkou aj Ty treba to vyuzit, nasa bude dnes asi spava, to aj z toho pocasia 😒

mirip
8. dec 2009

ahojte tak Dr. tam bude až 17teho som dnes ráno volala na gyndu na pevnú aspon som sa tam nemotala zbytočne ale máme problém som používala avent 1kové flaše 125ml 6týždnov a bolo všetko ok, ale teraz mám 260ml a už druhá začala z ničoho nič tiecť popod závit, pritom som ich vyvarila len na začiatku pred použitím potom už len oplachujem vlažnou vodou aj to luckou a aj tak mi z ničoho nič začali tiecť, som našla tému čo radšej nekúpiť a tam sa na toto sťažujú aj iné baby najhoršieje že malú som naučila papať z flaše 260ML, LEBO TAM JE AJ INý CUMEL, Sú TAM 2DIERKY TAK SA CHúDA NENAťAHá AKO Z JEDNOTY A TERAZ MI FLAšE ROBIA TOTO, JE TO NA NERVY A TO JEDNA FLAšA STOJí CCA 8EURO SOM MYSLELA žE ASI ROBíM JA NIEKDE CHYBU ALE AJ BABY V TéME čO RADšEJ NEKúPIť MAJú TAKé SKúSENOSTI

eviiik
8. dec 2009

Mirka no je to blbe stymi flasami, neda sa to nejako reklamovat?
ja este stale dam malej zo 125-ky, ale ja davam len raz za cas, skus potom kupit len cumel ten z co z kazdej strany je iny otvor, ci ako to funguje, na jednom cumly je I, II, a III, alebo ten dvojkovy cumel daj na jednotkovy zavit.
nasa mala vcera zacala tak intenzivnejsie vydavat zvuky, taka je zlata, ako sa steluje aby jej vysiel nejaky hlasok, sme z nej celi na makko, aj v noci ked som ju prebalovala, veselo zacala rozpravat, ako keby bol den 🙂

janadureckova
8. dec 2009

Ahojte 🙂
tak Kristínka asi potrebuje dospať včerajšok a aj noc, lebo už pekne spinká od 10.00 😉
Ja mám tiež avent, ale malá vôbec nechce piť z fľaše, ani dudel žiadny nechce. Tak keď jej dávam čajík, raz za čas tak lyžičkou. Tak neviem aké sú keď sa nimi kŕmi.
Eviik, že je to krásne, keď už tak "rozprávajú" 🙂 naša sa zas začala už tak jašiť. Má rada keď ju pri prebaľovaní, bozkávam na bruško, to sa už aj nahlas smeje, opica naša. A pochválim sa, že sa jej cez víkend už začalo dariť prevaľovať z bruška na chrbát 🙂 nevie si síce potom ešte ručičku vytiahnuť, ale ide jej to. A dnes to už začala robiť aj na druhú stranu, no už musím na ňu dávať väčšé pozor, a hlavne keď ju kúpem a je na prebaľovacom pulte.
Ejus hádam to budú fakt len tie zúbky, lebo ti verím, že niekedy viac ochorie, keď sa čaká u doktora.

ejusaaa
8. dec 2009

Ahojte,tak my sme pprisli z pohotovosti,mal vysoku teplotu,ma zapalene hrdielko...musim ist,drzte nam palce,nech nemusime zabaly,papa

eviiik
9. dec 2009

Ahojte
Ejuska to ma mrzi, ze ste takto dopadli, aka bola noc? prajeme skore uzdravenie
Jani super, ze !Kristinka pekne dospavala, aj nasa bola vcera spava, asi aj to pocasie na ne tak posobilo.
a mas pravdu je to nadherne ako sa pokusa zo seba vydat hlasok 🙂
dnes ideme na poradnu, sa trochu bojim, aj za vahu, aj za uska, cize si mam kupit rovno repik
baby ja som este nebola na tom urade prace, tym, ze uz tyzden sme sa nepohli z domu, uz som to pripravila manzelovi, neviete mi poradit na ktore poschodie a cislo dveri to treba zaniest, mam to vsetko vyplnene a podpisane, a asi vo stvrtok nemaju strankove dni ako vsetky urady, nie? dakujem za pomoc
Jani Kristinka je sikulka, ked sa zacala prevalovat
Bzucka kde si a ako sa mas?dufam, ze sa Ti dari zdolavat zaludocne problemy, aby si si mohla tehu uzivat 🙂
a kde ste ostatne, aj Lucka sa tu davno neukazala
Denka pomaha mamine, ale coskoro ju mame spat 🙂
pekny den prajeme

janadureckova
9. dec 2009

Ahojte 🙂
tak a sme späť z nožičiek. No, jedna strana v poriadku a druhej vraj trošku chýba tak baliť ešte na široko ☹ .... a kontrola o dva mesiace. Ináč neviem, ale sa mi zdá, že vtedy keď som ju do 3 týždňov nebalila, mala aj na tej strane napísané II. A a teraz II. B +.... takže neviem, fakt, či je v tom balení význam!
Eviiik a ako poradňa? Dúfam, že ste pribrali a hlavne, že ste zvládli prepichnutie ušiek. A veru kúp ten repík, nám úžasne pomohol, lebo malej sa jedno uško hojilo 6 týždňov! A myslím, že to treba tie papiere zaniesť na 3. poschodie, tam rovno na chodbe sedia tie baby a tam to odovzdať.
Veru Bzucka tu už dlhšie nebola, a ani foto nestihla dať do albumu, hádam jej nie je až tak zle.....
Ejus a ako ste prežili noc?
Papa zatiaľ 🙂

desszi
9. dec 2009

ahojky 😉 ,
veru pomaham, kazdy den trosku porobim - oprasim pavuciny, poutieram skrine, prach, dnes som dvere umyvala, zajtra by som chcela povysavat a potom poumyvat. A potom uz ideme domov a tam mozem pokracovat.... 😅
Evka tak ako Janka vravi - tretie poschodie, ziadne dvere, za pultikom to odovzda tym babam. A oni to uz potom riesia. Ako ste dopadli v poradni?
Janka vam sa pohorsili klbiky? Tak ja neviem, nam balenie pomohlo, ale tiez ideme na kontrolu o dva mesiace.
Ejka ako sa mate? Je to lepsie?
Ja som uz viac menej pokupila darceky, tesim sa tomu 🙂 mam to z krku - akurat dnes som kupila posledny - predavacka bola riadne nachladnuta, hned ako sme prisli domov som si umyla ruky, dufam ze vsetky visusy sme znicili 😲
no idem odsavat papinu....ahojte....uz sa tesim domkov

eviiik
9. dec 2009

tak poradna dopadla dobre, aj ked sme tam nemali dr. uska tym padom nemame prepichnute, vahu mame 4320g a 59cm za tyzden sme pribrali 210g 🙂 a skontrolovala nas druha dr.taj uz mozeme ist von 🙂
Jani tie klbiky ma mrzia, ja som zvedava ako dopadneme my, lebo ja nebalim, dufam ze v poriadku
zajtra sa ozvem strucnejsie, teraz tak na rychlo
dakujem za info
a Denka preco odsavas?

bzucinka2
9. dec 2009

ahojte, tak sa hlasim, bolo mi par dni celkom fajn, ale od soboty je to opat des, takze som nabehla opat na piskoty a s tym spojeny hlad, lebo tie ma na dlho nezasytia, tak ale aspon sa vo mne udrzia 😖 som uz z toho nestastna a hlavne sa mi nic nechce, na vsetko sa musim prehovarat, aby som aspon co to porobila 😒
dufam, ze aspon vy sa mate lepsie 😉

eviiik
9. dec 2009

ahojte
bzuci som rada, ze si sa ozvala, skoda, ze sa to zhorsilo, ale treba verit, hadam bude zase dobre
ani sa nucudujem,ze sa Ti nic nechce,ono tazko to je ked, uz mate jedneho drobca 🙂 tak nech sa polepsi
Alex je zlaty v tych cizmach, a fazulka je krasna, mne to uz tak davno pripada, ale tesim sa ked si to zopakujem 🙂
a pridala fotky aj Adulka, prajeme vsetko najlepsie malemu drobcovi, vlastne uz je "velkac" nech je zdravucky a nech robi radost svojim rodicom a sestricke 🙂

aadula
9. dec 2009

ahojte 😵

evka ďakujem za Saminka, veru dnes má dva rôčky...presne o tretej som prišla po neho do jasličiek a vtedy sa mi narodil 🙂 , aj tam mu gratulovali a spievali...teta Darinka /sestrička z jasiel / mi hovorila, že on je ich také slniečko..ak si chcete mrknúť mikulášske fotky z jasličiek, tak sú na stránke mesta levice, aktuality mesta 🙂

bzučinka, minule som tvojich chlapov videla v meste, Alexko je už veľký..na pešo išiel..to náš Samulo je leňoch..on by sa len vyvážal 😀 , je mi ľúto, že je ti tak zle..., ale snád po prvých pohyboch to prejde ..držím palce 😉

deni, super..tak u vás ježiško už môže prísť 🙂 ..náš ježiško ešte nemá všetky darčeky, ale my zas máme postavený stromček

janadureckova
10. dec 2009

Ahojte 🙂
Eviik tak poradňa super, pekne ste pribrali 🙂 a dnes je krásne tak šup šup na prechádzku 🙂
no tak som sa ale rozhodla, že baliť budem, aby som nemala výčitky svedomia, a hádam to bude o dva mesiace dobre.
My dnes ideme tiež do poradne a mali by maličkú aj očkovať .... no bojím sa toho 😒 hlavne, aby potom nemala teploty.
Desszi tak si ako majster proper 🙂 čistí myje 🙂 ja ani neviem kedy sa ja pustím do vianočného upratovania. Sa mi táááák nechce.
Bzuci fotky krááásne 🙂

mirip
10. dec 2009

ahojte bzuči neboj hádam nebude tak blbo celé tehotenstvo, evi pekne priberáte nás čaká poradna 21ho až a 22ho pre kočík teda dúfam že pojdeme....my sme mali dnes zase divnú noc, ako sme boli prepichnúť ušká nejako divne papáme, predtým jedla ako o život aj 150 dokonca aj 180 občas a teraz? Reve že je hladná a ked začnejesť tak mi pri papaní zaspáva a ju na grganie musím budiť a ledva stiahne 100-120 čo by mala na to že má 7týždnov aj čosi tých 120 lavoui zadnou a do rána? sme prišli z prechádzky sa napapala o 16,30 a zaspávala pri tom stiahla ledva 80 a to zdrapla flašu na začiatku že je strašne hladá, potom zaspala, o 18,00 straaaaaaašný vresk, zase hladná stiahla 60 a už nespala ale jej bolo dlho až zatískala očká čo chcela spať, po kúpaní stiahla 180len tak zaprášilo a nie a nie potom zaspať, akoby ju tá voda prebrala, zaspala až o 21,20 a spala až do 5tej, 😲 a to som ju aj 3x pozerala či vobec žije, inak neviem ale nejako teraz velmi plače za cumíkom pred spaniím, je síce občas taká že ho nechce ani vidieť ale v poslednom čase až sovlou rukou zdrapí tú moju aby som jej cumel dala.....a začíname gogliť, tečú nám občas goglíky ked spíme na boku a v noci občas ked sa na nu pozriem tak ma zobudí to že zo zavretými očami hladá tváričkou cumel kde si ho ked zaspí vyplula akonáhle je ho dám tak zase pokojne spí alebo ma zobudí to že si cmúla prst alebo pyžamko je to normálne?????

a také pozitívne malej ešte ked sme ju čakali sme kúpili v hračkárstve taký mesiacčik zo šnúrkou, ved to poznáte potiahne sa za šnúrku a hrá to kým sa šnurka nevráti do povodnej polohy a ked jej to pustím, napr. ked som sama doma a potrebuje si pripraviť na kúpanie ako včera tak malá pozerá na mesiačik a "rozrpáva" sa s ním a ked dohrá tak akoby mu dohoárala prečo prestal 😀

bzucinka2
10. dec 2009

baby dakujem za pochvalu fotiek 🙂
adul nas uz chodi iba pesi, kocik velmi nechce, on vydrzi aj 2 hodiny na prechadzke, je to taky turista 🙂 samkovi dodatocne cmuk cmuk cmuk posielame k narodeninkam 🙂
mirip, bianca musi byt podarenucka, ked si keca s mesiacikom 🙂
boze ja od rana upratujem a oddychujem na etapy a fucim pri tom ako lokomotiva 😅 este obyvacka a zemiaky na obed a mozem oddychovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre