Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
10. dec 2009

ahojte
bzuci Ty si velmi aktivna, nemozes to prehanat
my sme boli doobeda zase u dr, lebo po troch dnoch sa nam teplota vratila, aj ked len zvysena. zobrali nam stery z nosa a z pusy, a dala antibiotikove kvapky do nosteka, tak hadam to bude lepsie, potom som sa este trochu prechadzala vonku, lebo je tak krasne a dr. nam dovolila, len nech nikto nenazera do kocika a nechodit po obchodoch.
Mirka netrap sa s papanim, Bianka najlepsie vie kolko jej treba 🙂
Jani ani mne sa nechce do upratovania, a ani neviem kedy by som ho robila, bude len take klasicke, a okna az na jar 😒

ejusaaa
10. dec 2009

Ahojte,ja len na chvilu,mame hrozne cele dni a noci,v kuse teploty,zabaly,teraz ma 39,6,po zabale na chvilu klesne a potom zas,nechce vobec pit,jest ☹ ,zajtra ideme k doktorke,dufam ze nas tam nenecha ☹

bzucinka2
10. dec 2009

ejus a striedas mu kazde 3 hodiny lieky?

aadula
10. dec 2009

bzučinka, tak to je malý frajer...toto naše malé drobča je leňochod 😀
ejuška, ach drobuľko, to ma mrzí..my sme boli takto isto so Samkom pred mesiacom...5 dní teploty...klesli mu po čípku ..a zbytočne sme striedali..aj tak skončil v nemocnici 😒 tak držím palce, nech sa mu to polepší

bzucinka2
10. dec 2009

este som sa chcela opytat ci niektora nepotrebujete kupon na nutrilon -4 €, dnes mi prisli dva, tak ak niektorej posluzi, rada jej to posuniem 🙂

ejusaaa
10. dec 2009

Bzuci nestriedame to sa ma?aj mam tie kupony,ale uz som ich zahodila 😲 davali sme mu teraz zabaly,teraz dostal ibalgin sirup,a stale ma 39....podla mna nas tam zajtra necha.....

mirip
10. dec 2009

bzuči ja mám nutrilon, bohužial už sme na nom úplne a ja z nervami v koncoch 😢 ako viete pichala som celé tehotentvo injekcie na riedenie krvi a aj počas sestonedelia tiež a vlastne kým som nevybrala poslednú 2. decembra tak moje šestonedelie bolo len o to že šla stále aj ked menej ale stále krv, potom to pomaly ustupovalo a už šlo len čosi hnedé a ked som chcela v utorok knečne k Dr. tak to bolo síce ešte ale len hádam 2-3x za deň na toaletáku dohneda a od včera zase začína byť toho viac a dnes zase s prímeslo krvi, ja sa tých vložiek asi do vianoc nezbavím a aj Dr. je ešte preč, len dúfam že mi zase pri tom šťastí kém mám nezistí že za tým je nejaký vážnejší dovod 😔

janadureckova
11. dec 2009

Ahojte 🙂
ejuska tak ako? klesli do rána trošku teploty? dúfam, že si vás tam nenechajú.... držím palec.
My sme včera boli zaočkovaní a malá to celkom zvládla, ja som sa nemohla na to pozerať, držal ju drahý. Ale potom bola hrozne spavá, ani sme sa večer nekúpali a zaspinkala o 18.45 čo sa už dááááávno nestalo. Ale hneď som jej na to, ešte u dokiny dala obklad.
Mirip bodaj by už bol doki naspäť a pozrela ťa čo to je. Ktovie čo to už nemáš normálny menzes.... Ináč malá je krásne na fotkách 🙂 a na tej poslednej už riadna slečna 🙂
Eviiik a vy ako? A desszi už si doma?

mirip
11. dec 2009

ahojte hej jani je to normálny menzes dnes už vo velkom a aj s tým blbým pocitom v podbrušku ale aspon nemám krče, to by bol znak toho že sa endo vrátila

mirip
11. dec 2009

ja neviem čo je mojej malej štve že tak málo papá a reve ako o život že je hladná a ked jej dám aj rukami chmatne flašu a pchá si ju aj ona do pusy nie len ja a pri jedení zaspí...............matka mi tvrdí že jej nesadlo zase mlieko ale to by grckala alebo niečo iné...........pri bebe to bolo jasné stiahla vela a kakala zelené takže to bolo zelené od hladu nezasýtilo ju a potom aj grcala a teraz malá negrcia a ked jej aj tvaroh vyčlapne tak sa nezlostí ako pri bebe a kakáme normálne horčicové, len občas zapečie tak pomožeme hadičkou inak je v pohode ani neplače že ju bolí bruško ale aj teraz do rána jedla o 20tej a spala do 3,40, to nieje normálne a včera do 5,00 a to by mala byť každá 3-4hodiny hore na papanie 😒 a pridám fotku do albumu takot sa tvárila ked sme boli včera vonku a to bola celý deň spokojná a nerevala vobec ani sa nezvíjala v krčoch a tvárila sa takto:

mirip
11. dec 2009

a dnes som jej ráno ostrihala totálne nechty na rukách aj ked sa jedovala na to, do rána si urobila škrabanec cez celé líčko

eviiik
11. dec 2009

ahojte
ejus, mrzi ma, ze takto teplotujete, dufam, ze noc bola kludnejsia a, ze ste ostali domka, rano som sa budila myslienkou na Vas, drzim palce
no mirip, tak Ty uz mas navstevu, dufam, ze ku mne este nezavita, ale ja kojim to asi preto, sice janka mala uz tiez, a plne koji, to je asi individualne
Jani dnes zatial teplotu nemame, a uz ani vcera sme nemali, len k veceru 37,0
vcera som zacala latkovat, ale je to dost robusne, oproti pamperske, ja som nebalila na siroko, a toto je ako keby som balila, na noc som dala nohavickove, a cez den budem davat viavrstvove, a ked pojdeme niekde von tak pampersky
teraz sa mi hmyri na rukach, ona sa strasne bije ruckami ked zaspava, tak nimi rozhadzuje, ze az
Denka uz asi pride domkov, asi urobena

mirip
11. dec 2009

nie evi to nezávisí od toho či kojíš alebo nie o no je to indivindy ked dostaneš menzes ono aj to že kojíš sa hovorí že je najlepšia antikoncepcia a kým kojíš tak je šanaca otehotnieť minimálna tak sa píše v "múdrych" knihách ale aj tu je to tak že závisí od tvojho organizmu kedy je ovulka a niektoré baby práve po šestonedelí otehotnejú hned

ejusaaa
11. dec 2009

Ahojte,dakujem vam vsetkym,mal vcera vecer vysoke teploty,tak sme mu pre zmenu dali ibalgin sirupcek a potom v noci mal len take normalne ze 37,5,aj teraz len tak,sli sme k doktorke a tam sa zrazu vysypal,doma nebol,take drobne vyrazky na brusku a chrbatiku a okolo ociek,nie vela,ale predssa,nakoniec to uzavreli tym,ze uz nema ani hrdielko chytene,ale ze v jeho mesiaci sa zvykne objavit takzvana piata infekcna choroba a ze ju ma a to ze sa vysypal ze to je zaver,ze by uz malo byt dobre,ze to je take ako virus ze tri dni vysoke teploty,vysypanie a koniec,tak uvidime,teraz je vesely hra sa,uz aj lepsie papa a pije,ale my sme tottalne hotovi,spime kedy sa len da,ale som stastna ze uz nemusime zabaly,klop klop,drzte sa,nevladzem ani citat o com ste popisali 🙂

eviiik
11. dec 2009

Ejuska super sprava, som rada, aj ja som pocula o tej chorebe, ale ja som vedela tak, ze sa vola siesta choroba, a tak ako pises par dni velmi vysoke teploty, potom sa dietatko vysype, a je po vsetko, nastastie ste to zvladli dobre, a bez nemocky.
uz si mozete Tobinka uzivat 🙂
mirka ja viem, ze je to individualne, a aj to ze zena moze pocas kojenia otehotniet, na to sa ani nespolieham 😀 a dufam, ze cervena navsteva este dlho nepride
prajem dobru nocku, a pekny vikend, vtedy velmi nestiham pisat 🙂

ejusaaa
11. dec 2009

Ahoj Evik,aj nam dr povedala ze ked sa vysype tak je po vsetkom,ale teraz ma zas 38 😲 ,no neviem,este o chvilu odmeram,aj ja som tak vedela ze sa to vola siesta choroba,jaj vzdy nieco musi byt..ako ste na tom s darcekmiJa nemam pre rodicov este nic a nemam ani predstavu 😲

ejusaaa
11. dec 2009

Dobre baby,tak ja musim ist,dnes ma peto nocnu,zas budem v strehu celu noc,ale uz to musime zvladnut,toto uz je dobre,ale vcera horel ako fakla...tak dobru a hlavne pokojnu noc nam vsetkym,papa 🙂

mirka1986
11. dec 2009

ahoj ejus, to ma mrzi, ze sa takto trapite... my sme zaciatkom mesiaca boli na ockovani a mala to zvladla lepsie ako som cakala 🙂 jasne, ze kriku bolo, ale ked sme prisli domov, tak uz nevedela, ze dostala nejake injekcie... ani horucky neboli - klop klop, aj sme super pribrali, skoro 1,5 kg za dva mesiace. a aj darceky uz su pokupene 🙂 aj medovniky napecene 🙂

luckai
11. dec 2009

Ahojte kočky!
po dlllhej dobe znovu píšem a naposledy som sľúbila že vám potom poviem...máme novinku! Od včera máme doma o jedno dieťatko viac. Adoptujeme si chlapčeka - má skoro 3 roky. Do teraz som o tom nechcela hovoriť, lebo stále nebolo isté či niečo ešte nevyskočí a či nám to nezmarí, lebo ho navštevujeme už od júla. Od včera je u nás a 17.12. máme súd o osvojení a už bude náš. Je to dosť náročné, potrebujeme si na seba zvyknúť, ale je zlatý a páči sa mu u nás. Držte nám palce aby sme tieto prvé týždne zvládli. Adopciu sme riešili ešte pred tým ako som otehotnela, najprv sme totiž chceli adoptované dieťa, až potom svoje, ale tie dlhé ťahanice a moje rýchle otehotnenie nám to poradie trochu poprehadzovalo. Tak to ale asi malo byť, a my sme veľmi šťastní že môžeme nejakému dieťatku nahradiť vlastnú rodinu.
Všetkým prajem krásne predsviatočné dni, detičkám veľa zdravia a my sa zase niekedy ozveme 😀 😀 😀

desszi
12. dec 2009

Ahojte,
Lucka gratulujem ku chlapcekovi, to je vyborne ze ste prekonali vsetky byrokraticke prekazky a budete mat na Vianoce o jedneho drobca viac. Ako sa vola? A bude mat vase priezvisko?
Inak som doma, urobena tak napoly, ale uz nas byt asi necham tak, priebezne clovek upratuje, tak sa predsa nezblaznim pred Vianocami. Ved mame cisto. V Zamkoch inak bolo vse ok, do poslednych par hodin, kedy sme sa s mamou pochytili. Dovodom bolo, ze maly plakal, lebo bol unaveny a nechcel mi zaspat, tak to mama s nervymi nezvladla, zacala mi hovorit, nech s nim uz konecne nieco robim, ze nemoze tolko plakat, buchala tam riadom, hadzala ksichty atd. Vravela mi nech ho uspim v kociku (pritom ked bol mensi, vtedy vravela nech to nerobim, lebo si zvykne), tak nakoniec som ho tam dala, ona ho uspala, lenze to ja som uz vedela ze za nejakych 20 minut ho musim zobudit, lebo odchadzame domov - no to bol vreskot, maleho som obliekala, plakal ako o zivot, moja mama s nim....no kovbojka. Uz sme konecne doma.
Ejka aku ste mali noc? Uz bolo Tobinkovi lepsie?
Evka aj nas Dadko neskutocne meta ruckami a teraz uz aj nozkami, zabehol by aj maraton 🙂 a zaspi ti v pohode? Ja som ho zozaciatku zavazovala do zavinovacky, vyzeralo to kruto, ale mne potom v noci nespal, lebo sam seba zobudil, tak sa metal. Teraz je uz v pohode, ked zaspi, tak je nehybny😀
My este dnes, zajtra poriesime nejake darceky a potom uz stacilo. Mame vse vybavene. Ja nastastie nemusim vypekat, moja mamina napecie, ona sa v peceni vyziva, a ja pecenie velmi nemusim, tak to je podelene.
No idem vyvesat, uz mi doprala pracka. zatial papa.

bzucinka2
12. dec 2009

ejus mne dokina povedala, ze ked nevydrzi so znizenou teplotou tych 6 hodin, tak po 3 hodinach stredat panadol alebo paralen s nurofenom, nam to tak celkom pomaha 🙂
mirip, tak ti kludne tie kupony dam, su platne do 15.3. skoro vo vsetkych obchodoch, ale je to uz az 3-ka 😖 ale ved to by sa nepokazilo 🙂
lucka, super, mas moj obdiv, ze popri malej princeznej si vezmete dalsieho chlapceka, ale drzim vam velmi palce, budete uz krasna rodinka 😉

mirip
13. dec 2009

ahojte tak nás posúvam hore lebo sme až kdesi na konci druhej strany, dnes máme presne dva mesiace a v noci blo zaujímavo sa malá rozhodla že bude o jednej kakať a ked už bola plienka plná som ju šla prebaliť a ona vtedy ešte šupla dodatok, dostrel? najskro mije pyžamo a potom meter a pol od prebalpvacieho na koberec 😀 😀 😀 😀tak muž v noci čistil koberec a ja zapla pračku a musela kúpať malú lebo poutierať by to bolo zbytočné 😀 😀 😀 😀 😀pekná zábava na noc no nie? 😀 😀 😀 😀a dnes ráno sa malá zase pri jednom papaní objedla a potom ogrcala ri grganí zase mužovo tričko 😀 😀 😀 😀a vobec sa nejedpvala aj v noci aj dnes sa na nás uškrnala akoby nám chcela dať najavo že tak nám treba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀no expert 😀 😀 😀 😀

janadureckova
14. dec 2009

Ahojte 🙂
tak ako ste strávili víkend?
My fajne, a dnes sa už u nás chystá vianočné pečenie. Ja síce nie, ale mama už začína vypekať, tak nám to tu už rozvoniava. My sa chystáme do LV ešte niečo pokúpiť a radšej teraz doobeda, to sa mi zdá menej ľudí.
Luckai gratulujem a máte môj veľký obdiv 🙂 budete už krááásne štvorčlenná rodinka.
Desszi tak už si doma, supeeer 😀 A mala si to ku koncu veselé, ale to sa stáva aj u nás niekedy, ja tomu hovorím ponorková choroba.
Mirka malá musí byť zlatučká. Deťúrence nám veru rýchlo rastú a sa učia nové 🙂
A eviiik ty ako? Nebodaj aj ty už vypekáš 🙂

mirip
14. dec 2009

ahojte, my ešte nepečieme, sme vo velkom upratovali a všetko odťahovali a umývali aj okná v sobotu, ešte mám prevliečcť periny a už by malo byť všetko, dnes chcem pomaly vianočnú výzdobu robiť.....a piecť až v pondelok o týždeň lebo keby skor tak mi to do vianoc chlapi zedia a musím zase 😅
vo štvrtok alebo v piatok hádam pojdem už konečne k Dr. teda ak skončí menzes, je to na nervy od 1š. oktobra ako sa malá narodila som nebola ani deň bez vložky 😠 ☹
nákup hádam urobíme až v ten štvrtok alebo piatok ked pojdem k Dr. malej sme už pokúpili aj na Vianoce aj ked ona to bude mať tento rok v paži či nikečo dostane a ešte by sme jej chceli založiť vkladnú a sporiť omaly do nej

janadureckova
14. dec 2009

Ahojte 🙂
Mirip nejako sme tu teraz len my dve, kdeže máme ostatné baby? My dnes teda vo veľkom vypekáme, do LV išiel nakoniec drahý sám, lebo celé doobedie prespala a nechcela som ju poobede veľmi vláčiť po obchodoch keď je teraz všade veľa ľudí. Menzes ti teda nezávidím a verím, že je to na nervy! A chcem sa opýtať akú vkldnú chcete malej založiť? Lebo my tiež uvažujeme ako jej sporiť.

bzucinka2
14. dec 2009

ahojte, mirka, paradny buducek vam bianca urobila, aj som sa pobavila, no vam do smiechu asi nebolo 😀
jani ja som malemu zakladala zivotku a som spokojna 🙂
ja som cez vikendik tiez vypekala, uz mam teda vsetko, len tesne pred vianocami jeden kremovy a maly sa vyzivav medovnickoch, najprv zje vyzdobenie a potom aj ostatne, taky je podareny ako sa snazi poobhryzkat polevu 😀
tak pekny vecer vsetkym 🙂

mirip
14. dec 2009

jani zrejme klasika z ročnou výpovednou lehotou, lebo čím vyššia výpovedná lehota tým vyšší úrok dávajú ale dva roky výpovedná sa mi zdá vela a ešte chceme malej noekde dať urobiť poistku aj som sporením nejakú ako bývala kedysi pre nás v slovenskej poistovni tá do 18rokov ale v alianze slovensej ju poistiť nechcem dať niekde inde

ejusaaa
15. dec 2009

Ahojteeeeeeeeee,ako sa mate,konecne sme zdravucki,uz je zas sinter 🙂 ,dnes idem k zenskemu,nemam velku chut 😝

janadureckova
15. dec 2009

Ahojte 🙂
Bzuci ak sa môžem opýtať cez akú poisťovňu máš malého poisteného?
Ejusska super, že ste už zdravučký 🙂 a neboj dokiho zvládneš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre