Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
21. dec 2009

ahojte, vsetkym vam dakujem ste velmi zlatucke, ze na mna tak myslite 😉 ja dnes este posledny kolacik urobim, zajtra upracem a vecer stromcek postavime, v stredu salatik a kapustnicku nachystam a vianoce mozu prist 😀

desszi
21. dec 2009

ejuska dakujeme aj my gratulujeme, ved Tobik bude mat za chvilu rocik 😕 🙂 ako ten cas leti.....
ejka my dame salonky vzdy len do misky pod stromcek, usetrime si kopec nervov a casu, kto ma potom oberat tie prazdne papiere?
no superstar skoncil, ja som rada, nepozeravala som. hram sice na klavir a hudba ma bavi, ale tento typ programu ma akosi nevie zaujat (ale to hlavne kvoli porotcom, ja ich strasne nemusiiiiim).
my sme sklamani, chceli sme kupit borovicu, ale nikde nemali, tak sme kupili umely stromcek (borovicu), Dadusko to este aj tak velmi nevnima, hoci sa nam uz zakvacil do stromceka rucickami. Na rok ked bude vacsi dufam bude zivy stromcek. Zajtra ozdobime a budeme sa mu radovat 😀 darceky este nemam zabalene ☹ a Peto uz je doma, neviem kde a kedy zabalim ten jeho 😖

ejusaaa
21. dec 2009

Treba Deni zajtra poslat Peta na prechadzku a sup zabalit,co si mu kupila? 🙂 veru,my len par saloniek zaviazeme a ostatne dame len tak do misky,ved naco,a tento rok som si este ani jednu neuchmatla,nejde mi nic na chut,clovek sa cely rok s prepacenim preziera a potom to tak vyzera,ze ma uz ani vianocne dobroty nelakaju 🙂 ,ale nakapustnicku a zemiakovy salat sa tesim 😝 Boli ste vonku s drobcami?my uz dva dni nie,zajtra uz troska musime,vcera som ta deni videla z okna ze si sla 🙂

mirip
21. dec 2009

martin chdúr je bolbecv, škod že nevyhral šmajda a aj tak to bolo všetko zmanipulované, česi by neprežili prehru ved aj michal david fandil šmajdovi lebo chodúr nie je spevák pre dnešnú dobu ale pre niekde do minulosti a navyše jeho matka vypadá a aj rečnila ao mentálne retardovaná a ocko asi nemá na žiletky

mirip
21. dec 2009

chcela som povedať že martin chodúr je blbec ale akosi som urobila preklep

ejusaaa
21. dec 2009

No jeho mama mi tiez prisla trochu divna a otec aj braz,ale mne sa paci jeho spev,trochu starodavny styl,ale pekny 🙂 Ako sa ma Bianka?

eviiik
21. dec 2009

ahojte babule 🙂
ja vypekam, mala spinka ockovi na rukach a o nejaku pol hodku ideme kupat
aspon raz za den jej musim dat UM, dufam, ze sa frekvencia nezvysi, teraz vecer chytila taky zachvat zurivosti, nevedeli sme ju utisit, ale uz je dobre
Denka ani ja nemam darceky este zabalene, a ani pre draheho, ten moj si to vyriesil tak, ze to boli kupit s mojou sestrou, a ona to aj zabali, no prespekulovany je 😀
ja som tento rok superstar nesledovala, ale chodur spieval pekne, ale aj na mna starecko, co uz
my sme vonku tiez neboli par dni, kvoli tejto kose, tak nech sa trochu otepli, ale nemuselo by sa tak ako hlasia
Janku mame kde? vcera som kupila ten kremik na lupiny vo vlasoch stoji 12eur, a v kauflande v lekarni ho maju
idem vybrat kolaciky
majte sa krasne 🙂

desszi
21. dec 2009

ejka, videla si ma s kocikom? som sa prebarala....trochu tazsie sa tlaci, my mame umele kolieska, tak to ide tazsie ako tie nafukovacie, ale zase nemusim pumpovat 😀 dnes sme boli tiez vonku, ale len cchvilu, v podstate sme sli do tesca, tam nakupili co bolo treba a potom rychlo domov. a potom este siel petko vybavovat, tak som mu vedela zabalit darcek a ostatne prinesie moja mamina, lebo tie su v Zamkoch. (kupili sme mu taky kufrik na naradie a jeho kadejake srobiky, tolko okolo neho chodil, ze nam to nedalo, dalej dostane knihu, krem na tvar a sadu bledomodrych uterakov, ktore uz tak dlho chce kupit, nie ze by sme nemali, ale on chce take, aby sa nam hodili do kupelne, tak som dostala uplne super, este maju aj stvorceky vysivane, take ake mame v kupelni, a navyse boli v akcii za polovicnu cenu, tak som sa vytesovala).
evka ppotom daj vediet, ci kremik zabral.
no nas Dado dnes zase vyvadzal - po kupani bol uz neskutocne unaveny, zaspal mi na prsiach, dali sme ho do postielky a zacal vrieskat, ked bol na rukach tak usmev, ked sme ho polozili tak plakal....vymysla a neviem co s tym. potom som ho uz nechala, musela som prat a nakoniec po nejakej chvili nareku zaspal.

mirip
21. dec 2009

ahojte ejus každému sa niečo iné páči, mne sa nepáčilo že vypadla Stará ale ono to ta bolo náročky lebo keby tam ostala tak by vo finále bola hrozba pre chodúra

bianka je ok, sme boli dnes na poradni máme 65cm hlavneže niektoré veci ešte oblečieme 56ku a 5600g 😵

janadureckova
22. dec 2009

Ahojte baby 🙂
konečne mám trošku čas, nejako nestíham.... malá si vyžaduje viac a viac pozornosti, do toho pečenie, upratovanie 😒 už som bola včera total vyšťavená. A k tomu večer nevedela zaspať, plakala, tak som ju mala skoro hodinu na rukách, kým zaspala, ale stále sa aj tak prehadzovala, a poriadne zaspala až okolo pol noci.
Vy ste, ale šikulky aj s dačekmi, my sme si kúpili kameru, ja vestu teplú, (krááááásna - čierna s ružovým šitím) a manželovi bundu. Trošku ma mrzí, že nemám pre drahého žiadne prekvapko, ale fakt sa nedá stíhať. Keď ideme do mesta, ideme spolu, aby sme skôr obehli, lebo ju nechávame s mojou mamou teraz v takej zime, ju nechceme brávať, a fakt je to potom behanie o držku 😒
Eviiik ani ja som s malou vonku nebola už tri dni, dnes sa chystám, tak dúfam, že prestane fúkať.
Dnes ideme zdobiť aj stromček, len čo drahý vstane po nočnej ideme na to 🙂 Včera sme do izby dali taký maličký umelý, a malá tak užasnuto kukala na sviečky 🙂 zlatučká bola.
Desszi a nič si nerob, že máte umelý, hlavné je že máte 🙂 a Daduškovi sa bude aj tak páčiť 🙂
Papa zatiaľ

eviiik
22. dec 2009

ahojte kocky 🙂
ani ja velmi nestiham, vcera som piekla, dnes som zehlila a plno inych aktivit, ako pred vianocami
ja sa chystam dnes este balit darceky
dnes sme boli na poradni, mame 4630g a poslali nas s tymi ockami k ocnej, dostala mala kvapky mame 5x denne kvapkat a po sviatkoch na kontrolu. svoju dr. sme tam nemali, tak sme boli u inej, uska nam nespravili, lebo mali vela ludi, a ze kym nieje uplne fit, tak nie, najblizsie pojdeme ako trojmesacne 13.1. tak sa my zda, ze to bude aj ockovanie ☹
my sme ani dnes esste neboli vonku, lebo sme behali po doktoroch, ale verim, ze zajtra pojdeme
veru, veru, Vase babatka budu uz trochu viac vnimat stromcek ako nasa Lucka, ale mame tie najkrajsie darceky 😵 Denka veru,nic si nerob, ze mate umely stromcek, na rok bude zivi, my mame treti rok taky maly zivy v crepniky, no uz nieje taky maly, riadne podrastol, na jar ho beriem ku nasim, a tam je az skoro do vianoc
babulky majte sa krasne 🙂

bzucinka2
23. dec 2009

Nech sneží do reči a nech znie Tichá pieseň
nech sme zas všetci aspoň chvíľu človečí
a nepoznáme tieseň...
Nech vaše srdcia naplnia sa medom
a každé slovo zachutí Vám chlebom
Nech ste zdraví, šťastní a bez veľkých
starostí...
Prajem Vám vo sviatky Božie
len dôvody k radosti.

Nech zvony zvonia a srdcia plesajú, nech sviece horia a čaše štrngajú. Teraz, keď ku šťastiu je len krok, prajem Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.

Všetkým prajeme krásne a ničím nerušené Vianoce, rozžiarené očká našich najmenších, veľa zdravíčka, lásky a spokojnosti...

ejusaaa
24. dec 2009

Kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne a pozehnane Vianoce vsetkym vam zo srdca zelaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

aadula
24. dec 2009

Nech vianočný zvonček Vám k šťastiu zvoní,
nech vianočný čas v lásku sa zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a šťastné Vám prajem Vianoce

janadureckova
24. dec 2009

Radosťou a šťastím naplnené vianočné sviatky Vám všetkým prajem 🙂
Užime si ich s našimi polovičkami a detičkami 🙂 tie deti sú predsa naše najväčšie dary 🙂

mirip
24. dec 2009

Šťastné a veselé Vianoce všetkým, vela zdravia, šťastia, lásky a porozumenia a do Nového roku všetkým nech vstúpia tou správnou nohou 😅

eviiik
25. dec 2009

prepacte babule, ale skor som sa sem nedostala
prajem pozehnane vianocne sviatky, vela zdravia, stastia, lasky, porozumenia, pohody, aby Vasu tvar zdobil len usmev, a aby nam nase deturence robili radost, a aby sme sa rozrastali dalej 😉
my sme mali krasny stedry vecer, boli tu nasi, a vecerali sme u svokrovcov + este manzelovi stari rodicia, len nasa Lucka spravila trochu cirkus pred vecerou, uplne odmietala prsnik, bola som na nervy, lebo hladna bola, zjedneho si cucla, ale len chvilu na druhy sa ani neprisala, ani za svet, som myslela, ze sopliky, ze sa jej neda dychat, ale ani to nepomohlo, nakoniec som dala flasu, vecer ani vnoci uz problem nebol, zatial ani dnes, dufam, ze sa to nebude opakovat, lebo som bola dost sklamana ☹
Jani mas pravdu nase najvacsie dary su nase deturence, nic sa nevyrovna detskemu stastnemu usmevu 😵
oddychujte a uzivajte si navstevy
Lucka ako ste to zvladli vo stvorici, myslela som na Vas 🙂
ako aj na vsetky, Jani potom pisni na Teba cislo na mobil, lebo skoro na kazdu mam, ale na Teba nie

eviiik
25. dec 2009

adulka, mirka mate krasne deticky 😵
a adulka aby si drahy chystal pusku, lebo Patka je ina kocka 🙂

mirip
25. dec 2009

ahojte tak nám malá cstal pred večerou sa napapala ako prvá a vygrgala a v kočíku už ležať nechcela tak muž nastokol na podvozok autosedačku a celú večeru bola pri stole a kukučkovala na nás a sa chychúňala a prihovárala, ozaj máme kočík doma z opravy neplatilo sa nič uznali to a muž bol 22ho preň ale musel zase do madarska.....nám poriniesol Ježiško malú kuk moj album 😀 malej nejaké vecičky mužovi pyžamo, teplákovú súpravu a mikinu a velkú čokoládu od Bianky kedže má zajtra meniny, mne knihu a sa nedohodol tak mám dve pyžamá

mirip
25. dec 2009

a ako bonus mi Ježiško priniesol nádchu a takú velkú ešte včera mi nebolo nič k večeru so začala cítiť hrdlo a upchatý nos a na polnočnej to začalo a dnes v plnom prúde sa bojím aby tgo nedostala malá tak ja ju len prebalujem a muťž krmi a hladká a bozkáva za mna 😕

heslo
25. dec 2009

Ahojte mamičky!
Neviem či môžem, ale rada by som si aj ja s Vami písala. Neako som to pred pôrodom nestíhala a ani po pôrode prihlásiť sa sem, ale povedala som si že chcem a musím si nájsť čas. Ja som na materskej dovolenke, ale pracujem doma. Mám synčeka Maťka, narodil sa v Leviciach, teraz ma 4,5 mesiaca. Tak asi v skratke. Veľmi rada si s Vami pokecam takouto formou, poradim.

mata.i
25. dec 2009

Ahojte mamičky!
Neviem či môžem, ale rada by som si aj ja s Vami písala. Neako som to pred pôrodom nestíhala a ani po pôrode prihlásiť sa sem, ale povedala som si že chcem a musím si nájsť čas. Ja som na materskej dovolenke, ale pracujem doma. Mám synčeka Maťka, narodil sa v Leviciach, teraz ma 4,5 mesiaca. Tak asi v skratke. Veľmi rada si s Vami pokecam takouto formou, poradim.

mata.i
25. dec 2009

Prepacte. Prislo to hned 2x ta moja sprava. Zabudla som heslo, a nevsimla som si ze mi zobralo ine heslo a pisala som ze niekoho ineho:(

desszi
25. dec 2009

ahoj matka, vitame ta medzi nami 🙂 Ty mas Martinka o dva tyzdne starsieho ako moj Davidko.
stastne a veseleeee,vecerali sme na etapy, najprv Dadko, potom mamina s Petkom a nakoniec ja, mnam, mali sme stedreho Jeziska, ale zhodli sme sa ze najkrajsi darcek tohto roka, je nas Daduldo.

janadureckova
26. dec 2009

Ahojte babulky 🙂
tak vidím, že všetky sme pekne sviatkovali 🙂
my sme jedli tak na etapy tiež 🙂 vianoce pekné boli, malá bol zlatučká. Dostala hovoriaceho psíka, a slimáka, do ktorého sa vkladajú hračky, od našich stoličku na papanie, len objednáme ju až po vianociach a od druhých starkovcov plyšáka.
Včera sme boli po návštevách a ešte aj návštevy u nás, tak bola taká rozjašená, vo vani kopkala nožičkami ako rybičke 😀 Dnes tiež chceme ísť na návštevy tak dúfam to zvládne. Ináč keď je na brušku už začala dvíhať riťku a posúvať nožičky len tie ruky nie a nie ju posunúť 😀 sa na nej tak zabávame 😀
Mirka malá fešanda ako vždy a aj Adulkine deťúrence kráááásne 🙂
aj ja pridívam našich zopár foto a eviik číslo posielam IP 🙂
papa zatiaľ.
a vítam maťku 🙂

desszi
26. dec 2009

ahoj Janka, tak aj vy ste mali bohate Vianoce, myslim ze vacsina. Dadko dostal dreveny skladaci vlacik od jedneho deda, dve supravicky a vlacik od prababky, od starkej dennik nasho dietatka a dnes pride druhy dedo, tak uvidime, co prinesie ich jezisko.
A Dadko sa nam 25. dec. pretocil z bruska na chrbatik - funel pri tom ako lokomotiva, ale zvladol to. Dnes rano mu to islo trochu tazsie, asi zabudol cez noc princip, ale potom s nasou pomocou to zvladol. tak uz musim byt na pozore, lebo sa mi skotula.

ejusaaa
26. dec 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeee,ja vobec nestiham pisat zatial,este stale taky mensi sviatocny zhon,vsak potom sa porozpravame kto co dostal,ako vsetko prebiehalo 🙂 Ahoj Matka,daj si nejake foto do albumu mozno ta aj pozname 🙂

aadula
26. dec 2009

ahojte, 🙂 u nás bol tiež štedrý ježiško ...teda deti sú spokojné, nášmu Samkovi síce stačili aj baliace papiere 😀 , ale tak dostal kopec autíčok, takže môžeme vozoví park robiť doma 😀 Samé atoo 😀 Paťka tá dostala viac menej oblečko a kozmetiku 🙂 ja som už prejedená, normálne cítim ako mi brucho narástlo 😝 😝 😝 , ale tak v pondelok nastupujem zas do práce po dovolenke, tak tam nestíham ani obedovať..tak to hádam zhodím 😅

Samino nám zas kašle, ja som z toho už na nervy trošku, ale tak teraz je doma, ani v jasličkách nie je a aj tak ho to chytilo... Som mu urobila taký sirup z cibule a medu ..dúfam, že zaberie, lebo už neviem čo mu mám davať 😝

a ahoj Maťka 🙂

mirip
26. dec 2009

Ahojte tak ja mám novinu pre vás, začíname uvažovať o druhom

mirip
26. dec 2009

takže je to na tom ako pánbožko dá kedy sa zadarí................takže asi tolko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre