Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
27. dec 2009

mata ja my chodíme ku kováčovej a je nás viac čo k nej chodí 😵

idem pridať fotky malej

janadureckova
28. dec 2009

Ahojte 🙂
super Mati, aspoň ťa skôr spoznám keď máme rovnaký kočík 🙂 A kde ste kupovali? My cez inernet cez tomstu.
Eviik naša malá nepapá vždy pred spaním, niekedy sa poriadne naje len keď sa zobudí, a cez deň spí tak trikrát, ráno tak do desiatej, potom poobede na prechádzke, a tak okolo 17.00 na polhodinku. Ešte stále ale nemáme presný režim, a mylsím, že to nie je dôležité, ja sa neriadim hodinami, ale tým ako je unavená.
My ohrádku neplánujeme, v kuchyni máme koberec. Ináč ja nechcem ani chodítko.
Chcem sa Vás opýtať aké stoličky idete kúpiť deťom na papanie?

mata.i
28. dec 2009

evik, my sme nakoniec lehatko kupili Fisher-Price, take do 13 kg, ale neako sa mu tam moc nepaci, vydrzi velmi malo, radsej sa nosi na rukach a vsetko pozera a samozrejme chyta,
no kojim len z jedneho pretoze ked bolo vela mliecka tak mu stacil jeden a druhy som si odsavala, len po case som zacala byt darobna a prestala som odsavat a medzitym si vsak zvykol len na jeden, takze fakt vyzeram komicky ☹
bola som uz aj plavat, lebo ma velmi bolel chrbat, tak som si musela vypchat podprsenku 😀
mirip, super ze chodite kovacovej, ja som sa k nej velmi tazko dostala, vlastne ma najprv ani nechcela zobrat lebo mala plne, az jedna moja kamaratka je jej suseda tak ma pretlacila, no aj ja som uz skusala robit album, len museme zmensit fotky, lebo mi ich nezobralo
jani, my sme kupovali kocik v polsku, ja som uz nebola lebo som nevladala,a le manzel isiel, cele nas to vyslo 300eur, a inak je uz takychto kocikov v LV neurekom, v roznych odtienoch, stoličku som už kupila v Madarsku v Brendone (znacka Brevi, stala cca 1200 SK), este ked som bola tehotna, celkom sa mi pacila tak sme ju zobrali, je celkom prakticka, makke sedenie s remienkom a farba mi ladi ku kuchyni🙂

mata.i
28. dec 2009

ozaj Jani, mas pravdu, ani my este nemame rezim, a ani to nie je dolezite, vzdy sa riadim tym ze ked chce papat tak mu dam, viem ze zhruba kazde tri hodiny papa, no a cez den tiez spavame velmi malo, doma maximalne hodinku a vonku je to lepsie

bzucinka2
28. dec 2009

ahojte, tak po dlhej dobe som tu opat a vidim, ze tu mame novu tvaricku, tak ta vitam medzi nami matka 🙂
tak ja som dnes balila na dovcu, ked pride maly, tak este si vyberie, ktore hracky si chce zobrat, rano este z chladnicky vyberieme a mozme vyrazit 🙂
inak nemame nic velmi noveho, vianoce prebehli super, maly krasne rozbaloval darceky, kazdemu priniesol aj mu pomohol otvorit, uzasny bol, vecera trosku vselijak, lebo nejako vytusil, ze je nieco v obyvke a chcel tam silou mocou ist, ale zabralo, ze nesmie vyrusovat jeziska, lebo by mu nic nepriniesol a bol spokojny, zo vsetkeho ochutnal 1-2 susta a stacilo 🙂 stare hracky sme teraz odlozili na cas a potom ich zase vyberieme, naucil sa krasne skladat lebo a vydrzi sa s nim hrat aj hodinu 🙂

mata.i
28. dec 2009

bzucinka2 dakujem za mile privitanie🙂
no konecne som pridala neake fotecky, su take skor aktualne, co sme fotili posledne dva tyzdne

janadureckova
29. dec 2009

Ahojte 🙂
a kdeže ste všetky? 🙂 Ja som upratala, varím, a chcela by som behnúť vonku s malou, krááááásne je 🙂 len ešte povysávať obývačku, návštevu dnes čakáme. Včera sme tiež boli my na návšteve, super bolo.
Mati fotečky peknučké 🙂 fešáčiska máš doma 🙂 čo máme dievčatká máme z čoho vyberať 🙂
Bzuci a kde idete na dovolenku? Aspoň si trošku oddýchni.
A vy ostatné čo porábate? Eviik, Desszi, Mirip,Adulka a Ejussa? Hádam som na nikouho nezabudla.

ejusaaa
29. dec 2009

Ahojte,my sme sa teraz vratili z prechadzky,kocik je nam uz na nic,isiel pesi 😀 ,doma uz prejde po celej izbe,tak sa tesi 😀 ,dnes je pkne,asi uz ale nepojdeme,ide hajat a tato nam potom ide na nocnu,jaaaaaaaaj neviem preco sa mi nedaju pridavat fotky,neviem co s tym je...ano Bzuci kam idete? 🙂

eviiik
29. dec 2009

ahojte kocky
mam tu maminu, tak sa venujem jej a malej
ja som cakala, ze si navstevy budu u nas klucku podavat, ale nastastie to tak nieje, comu sa aj tesim
k veceru malej nestaci moje mliecko, ale cez den fungujeme ako tak, pije kazde dve hodiny, niekedy trosku viac niekedy menej, a tuto noc sme mali jednu z horsich bola hore castejsie ako inokedy, a spala dost nekludne
bzuci tak ste mali krasne sviatky, a hadam je uz aj tebe lepsie, a fazulka nerobi napriek, vlastne sa to fazulkou uz ani nazvat neda, kedy pojdes k dr.? este si nemala potvrdene druhy krat, ze to bude dievcatko, vsak?
ejus, super, ze Tobinko tak peskuje, neboj kocik este vyuzijete, este tolko vladat nebude
matka, Matko je nadherny, tie okale, budu sa vam o neho baby byt, a je mix Vas oboch
jani Ty si ale aktivna, ja cez den nestiham varit, a starat sa o domacnost, to robim vzdy az ked mala vecer spi, ale hadam to bude aj inak, treba vyckat
aj my sa chystame von, vlastne mamca bude kocikovat, my s manzelom vybehneme do mesta
utekam lebo Lucka placka

mima3
29. dec 2009

ahojte baby, chcem sa vás spýtať, či neviete, či sa v leviciach dá chodiť na plávanie s bábätkom.. ?? alebo ak nie v leviciach, tak kde najbližšie.

ejusaaa
29. dec 2009

Ahoj Mima,da sa aj v Leviciach,aj v Moravciach,o tom ti povedia nasa Bzucinka a Luckai,oni chodia 🙂

ejusaaa
29. dec 2009

Baby vy ake Lucky davate detom,my sme doteraz tu ruzovu a teraz uz davame modru...

mima3
29. dec 2009

ejusaaa, dakujem za info.. hladala som to na nete, ale nenasla som, neviem, ci som to hladala zle alebo tam info o tom nie je...

tak si teda pockam na bzucinku a luckai a vopred im dakujem za info..

a nejaké cvičenie s bábatkami mimo plávania v lv nie je? napr. na fitloptách? chcela by som totiž s malým niekam chodiť, nech nie sme stále len doma..

ejusaaa
29. dec 2009

Neviem ci nejake take aktivity su myslim v materskom centre medulienka,tam by si sa mala informovat 🙂

ejusaaa
29. dec 2009

Daj si nejake foto do albumu maleho,aj seba 🙂

mima3
29. dec 2009

ejus - mozno raz, ked budem mat cas, co je pri mojom malom malokedy.. teraz som rada, ze spinka a mozem si trosku poprecitovat na nete..

ejusaaa
29. dec 2009

Aj mne teraz zaspal,predoslu noc spal celu noc,tak teraz ratam ze sa bude budit,preto uz aj ja idem sa umyt a spat,clovek nikdy nevie aka bude noc,tak paaaaaaaaaaaaa 🙂

mima3
29. dec 2009

no tak to poznám, aj ja využívam čas na spanie večer hneď ako zaspí.. papa a dobrú noc.

mirip
29. dec 2009

ahojte tak ja už mám na dnes fajront, matka dnes oslavovala 60ku, malá mrzutá, len dúfam že nás nič neobchádza a bude zdravá, lebo aj ja aj muž sme vťera boli u Dr pre lieky sme nachcípaní obaja

ejusaaa
30. dec 2009

Dobre ranko,v noci ked som maleho krmila tak kraaaaaaaasne snezilo a potom do rana dazd,skoda,uz sa to roztapa,bude len clapkanica zas....

mirip
30. dec 2009

ahojte tak my už odsávame soplíky 🙄

desszi
30. dec 2009

Ahojte babulky,
hlasim sa zo Zamkov, sme u mamy, aby sme boli spolu na novy rok a este nech si uzije maleho 😀 pocasie na figu aj tu, ale aj tak sa chystame poobede na prechadzku.
mali sme prisernu noc, Dado vstava kazde dve hodiny ako na budik a papa, o to by ani tak neslo, ale celu noc dupoce - dviha nozicky aj s tou malou ritkou do vzduchu a bum, pusti ich, medzitym putuje postielkou a dvakrat som ho otacala, lebo bol v nej krizom.
ejus, Tobik ti uz vlastne pobehuje 🙂 to je super, akurat ze za nim musis pobehovat aj ty, ze?
mima aj na plavarni pri vchode je vypisane kedy a ako je plavanie s malymi, tak v ramci prechadzky sa to da aj pozriet, ale bzuci ma kontakt na tu pani, tak je to asi jednoduchsie 🙂
matka aj tvoj drobec objavil nozky ako vidim. Dadulo si cih chyti a gula sa do stran 🙂
evka aj ja musim posledny tyzden na vecer dokrmovat, spapa vsetko odo mna a este pyta. snad sa to zlepsi casom, nie som nadsena ked musim davat UM, Dadko ma z neho vyrazky na tvaricke, nie je ich vela, ale aj tak. A zda sa mi ze aj stolicu ma redsiu, ked papa UM.

mata.i
30. dec 2009

Dobre ranko aj Vam,
no fakt to počasie je nanič.Radsej nemalo snezit vobec. My sme nastastie boli na nakupoch uz vcera,išli sme s autom do servisu, tak sme popozerali aj obchody, v Centre maju celkom dobre zlavy na detske oblecenie presnejsie v Reserved. Na vsetky vecicky 50% zlava.
Ejusaa, s tou Luckou neviem, ja pouzivam zatial len ruzovu, pre seba aj pre maleho.

mata.i
30. dec 2009

desszi, my mame to iste, v noci kazde dve hodiny papa, dviha nozicky a potom ich prudko pusti na zem az sa otrasie cela postielka, pretaca sa a sam si prepina alebo vypina kolotoc, zatial mu UM nedavam, po papani nezvykne plakat, no uvidim co mi povie doktorka pri najblizsej poradni
no a vyrazky mavame aj my, ked mal 5 tyzdnov tak som bola u koznej, vraj to bol naznak atopickeho ekzemu, a teraz sa mu to sem tam vrati, povedala mi aby som pouzivala kozmetiku BABE, v LV ju nemali, ale doktorka ju dala objednat do lekarne (Belis), pouzivam z toho mydlo na tvar a sampon (ten je na supinky na hlave dobry), tiez mu tvaricku umyvam prevarenou vodou

desszi
30. dec 2009

matka aj ja mu umyvam tvaricku len prevarenou dojcenskou vodou, a teraz mu tvaricku natieram cicadermou, zda sa ze to pomaha, ale ked mu kazdy den musim dat UM, tak ani kremik nevie odstranit vyrazky ☹ my pouzivame niveu a ta nam vyhovuje, nemame ziadne problemiky, okrem spominanych, ale to som si viac menej ista ze je od mliecka ☹ sice teraz ked tak rozmyslam, by to mohlo byt aj od sliniek, ved stale slinta a celu bradicku a licka ma oslintane....
a som rada ze zdielame rovnaky "problem", teda ze aj vas martinko dupoce. uz som myslela ze len dado takto spracovava svoje zazitky 🙂

janadureckova
30. dec 2009

Ahojte 🙂
tak vidím, že aj vy ste mali divnú noc 😒 , malá bola hore vari každú polhodinku, mrnkala, chcela papať, potom len tak cucla, a zas zaspala. A ráno chúďatko papala a papala, a keď som ju dala odgrgnúť, tak veľmi krckala 😢
A s tými nožičkami to už začína aj ona robiť. A hlavne keď je holá tak ako aj Desszi hovorí, chytí kolienka a vrtí sa 🙂 podarená je. A začala aj vískať až nám v ušiach zaľahne 🙂 a smejká sa pri tom.
Eviiik ja nie som veľmi akčná, to len naši boli v LV, a tak som musela aj variť. Ináč sa tak s mamou striedame, síce oveľa častejšie varí ona, ale aj ja sa už začínam zapájať 😉 máme to podelené, ja zas upratujem.
Kristínka mala na tváričke takú suchú vyrážku a nám pomohol Holtov krém. Síce príšerne smrdí, ale dávala som jej ho len tak na noc. Maťka a na nákupoch ste boli v NR?
My sme dnes boli v LV trošku, a chvalabohu malinká celý čas prespala.

mirip
30. dec 2009

čo sa týka Lucky pre deti tak vysvetlím kedže sme my na umelom a zarábam s nou mlieko,
modrá - prelivá
zelená - jemne perlivá
ružová - neperlivá

pre deti od narodenia možu byť všetky tri ale modrú a želenú treba prevárať cca 5minút kým CO-čko vyprchá zatial čo ružová je neperlivá a tú treba pribiesť len do varu a nechať vychladnúť

mata.i
30. dec 2009

jani, ano boli sme v Nitre, dalej by som sa asi zatial neodvazila, aj ked je to asi jedno, vcera som ho musela krmit cestou domov v aute, nevydrzal cely cas
inak aj v LV v Tescu maju dake zlavy, tam som kupila rifle, ale skor mali oblecko pre dievcatka
mirip, a ked ma maly stikavku, tak mu mozem dat ruzovu lucku, len ju musim predtym priviest do varu? cize nie priamo z flase preliat do jeho flasky?

ejusaaa
30. dec 2009

Mirip vdakaaaaaaaaaa 🙂 Aj my sme boli v tescu,par veciciek sme tobimu nakupili,no maly uz spi,mama ide maskrtiti,dnes ma sestrin maly meniny,tak si idem dat penovu,kilo hore dole,dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

bzucinka2
30. dec 2009

ahojte 🙂
evik, u dokiho som bola 28.ale nerobil mi uzv, takze nic nove neviem, len ze vysledky triple testov su v poriadku, co sa mi velmi ulavilo 🙂
mimka, plavat chodime tu v leviciach, berie deticky od 6.mesiaca, chodi sa 2x za tyzden a 8 hodin stoji 50 €, neviem co by si chcela este konkretnejsie vediet,kludne sa opytaj 🙂
nespajkom prajem, hlavne ich maminkam, aby drobciatka krasne spinkali 😉
a nam na tvaricku tiez velmi pomahal holtov kremik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre