Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
30. dec 2009

ahooooj bzucinkaaaa nasa 🙂 vynikajuca sprava ze triple je ok, aj ja som trpla, kym som nevedela vysledky ked som bola tehu s Dadkom
ano aj my mame Holtov kremik minule nam zabral, uz ho dam aj teraz, dnes som nemusela dat UM, tak by mohol pomoct 🙂
dobru nocku.

mima3
30. dec 2009

bzucinka diky za odpoved. este by som sa chcela spytat, ci sa neda zaplatit najprv len jedna hodina na skusku, nas maly mal totiz pred nedavnom kozne problemy a bojim sa ako jeho kožička zareaguje na tu bazénovú vodu a nechcem vyhodiť zbytočne hneď 50 eur a potom tam nebudeme môcť chodiť. a kto to vedie a kde sa treba nahlásiť.

mirip
30. dec 2009

hej aj ked je neprlivá lucka ružová treba ju priviesť do varu aj my sme boli v tescu sme kúpili malej mikonu oranžovú a aj ja sebe a aj muž sebe tak sme mikinový celá rodina 🙂 malá aj ked je nachcípaná je zlatá dnes skoro ani nepakala a sa smiala a snažila rozprávať akurát ked odsávame soplíky tak vrieska ako odušu 😢 ale ked jej odaslem soplíky a ukludím ju si až vzdychne a spí hned ani cumlík nepotrebuje a to inokedy az fiká za cumlom

bzuči super že si ok a baby tiež 🙂 a už sa vám ukázalo čo to bude?

mirip
30. dec 2009

a ja ked má malá štikútku tak jej urobím normálny detský čaj kúpený v lekárni a vylúhujem ho v zvarenej lucke už konečne aj čaj pijeme lebo mi ho nechcela a sa jedošila a terza ked má štikútku tak v pohode a aj pred papaním mlieka nejakých 5glgov dá kým jej dojde že to nie je mlieko 😀

mima3
31. dec 2009

baby, vy čo chodíte k detskej - kováčovej, odkedy vám kázala prikrmovať? lebo ja stále len kojím a do poradne ideme až na začiatku februára, to už bude mať malý 5 mesiacov aj týždeň.. a keď som sa jej pýtala, či mu mám dávať aspoň čaj alebo vodičku od smädu, tak že nie, stačí mu mlieko..

janadureckova
31. dec 2009

Ahojte 🙂
tak my sme mali hrozný večer ☹ to už fakt asi tie zuby, alebo ja už neviem.... sme ju uspávali skoro 3 hodiny... zdriemla, zas hore, drhla si ďasienka, plakala.... jajaj.... a také slzavé očká má. A k tomu ani jesť nechcela, len keď sa poriadne ukľudnila. Teraz zaspala, ale dlho to zas trvalo. Uvidíme aký bude večer. No čo nudiť sa na Silvestra zrejme nebudeme 😒
Mirip tak ste dobre nakúpili. My sme v Tescu kúpili malej také fialové topánočky, veľmi sú krásne a podbradníky, veľmi sa mi totiž osvedčili tie na cvok, nemusíš zaväzovať super držia a "neškrtia".
Mima aj ja chcem chodiť s malou plávať, ale až od marca.
Bzuci super, že výsledky sú OK. Mne vtedy tiež veľmi odľahlo. A čo dovolenka? Ako?

Tak aj ostatné baby, zabavte sa na Silvestra 🙂 papa

ejusaaa
31. dec 2009

Ahojte,dobre ranko,jaaaaaaaaaaj v noci strielali ako blaznivy,maly plakal,som zvedava co bude dnes.....a odvtedy ma boli hlava,no nas program na selvestra,vecera ako na vianoce,telka,spanie,budik na polnoc,pripitie si a spat 😀

ejusaaa
31. dec 2009

Bzucka a uz Ti vobec nebyva zle?Deni tak vy silvestrujjete u vasich? 🙂

mirip
31. dec 2009

no my sme asi mali šťastie ked sme tam boli 23ho a akurát tam nosili flísové mikiny tak sme ešte mohli v košoch preberať a kúpili aj otcovi aj synocovi aj muž si kúpil aj malej sme kúpili som chcela ružovú malej ale nakoniec sme vzali oranžovú to je univerzálna farba a ak by bol náhodou niekedy v budúcnosti chalan 😀 😀 😀 😀 detské boli za 2,75 eura tuším a doslepým za 5,95euro sa mi zdá a včera si muž kúpil ešte jednu ale nie so zispsom len do pol hrude ale celozipsovú za 5,50euro lebo v robote čo má to je ešte značková ale zo sekáča v Nr, síce tam mali nový tvar a aj táto bola nový tovar ale predsa zo sekáča tak aby mal v robote ked vybehne za chlapmi von im dať robotu a ja som len tak náhodou prešla cez ženské a mali ale len boelu a čiernu a tie som nechcela levo boli celozapánacie a také mám tri a potom som kdesi vyhrabala hnedú cez hlavú so zipsom vytvaroavanú pre baby a sa mi páčila a stála len okolo 90SK necelé tri eurá no nekúp to 😀 😀 😀a malej sme vzali také fešné šatočky ružové aj body a dnes ich bode mať, ideme gratulovať kmotre, sice sú na 6-9mesiacov ale poznátre to číslovanie a navyše sú na kantáre tak prešijem len dalej gombík a sú dobré tak bude malá kočka, ked ju oblečiem tak cvaknem a dám fotku do albumu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inak čo sa týka tej Lucky jemne perlivá tá zelená nemá napísané že je vhodná pre deti dojčatá ale poznám baby čo ju bežne dávajú prevarenú deťom a nič im nie je, len na obale nie je napídané že je vhodná pre dojčatá tak ako pri ostatných

mirip
31. dec 2009

ozaj chcem sa spýtať aj vy kde ste odsávali malým soplíky tak tak strašne plakali? malá reve ako oživot a potom ju utišujem aj pár minúť čo fnuká a potom aj bez cumla zaspí lebo má volný noštek a sa zo spánku smeje ale ten plač až uši a srdcfe trhá ked odsávam

desszi
31. dec 2009

mirip, nas Dado neplace pri odsavani, hoci sa mu to nelubi, nakprv mikoce hlavou doprava dolava, ale ked uz zachytim nejaky ten produkt, tak sa smeje.
ejka ano sme u mamy, chceli by sme vypadnut na par hodin na diskoteku, neviem co z toho bude, lebo vcera v noci Dado vrieskal ako o zivot. Neviem ci sa mu snivalo, alebo bol hladny, unaveny, ci vsetko dokopy, ale nakoniec sa napapal a zaspal. Teraz uz dve hodiny drihcme, betar.
Chceli by sme ist von ked zaspi, to je okolo pol deviatej a prist pred polnocou resp. kym nam mama nezavola. Necham doma odsate mliecko a keby bolo najhorsie, tak mu vie dat papat,kym prideme domov.

desszi
31. dec 2009

boze ja zacinam mat problemy s pravopisom - opravujem mikoce na mykoce 😀

aadula
31. dec 2009

ahojte 🙂

prajem Vám dnes všetkým dobrú zábavu, aj keď s vašimi ratolesťami 😵 K nám prídu kamaráti, tak ak malý bude unavený, dáme ho spinkať, ak nie, tak ho nechám kým bude vládať, aby sme aj my ako tak ráno pospali 🙂

mima3, ja nechodím ku Kováčovej, ale kojiť môžeš kľudne do 6, mesiacov a potom pomaličky treba začať dávať šťavičky...mrkvovú, jablkovú ... napr. prvý deň dáš lyžičku, druhý deň dve..a tak postupne pridávaš, ale v pohode pol roka stačí kojiť ak je malá spokojná 😉

desszi
31. dec 2009

no ja si myslim ze nasmu Dadovi uz na noc nestaci, ale tiez chcem este vydrzat, koncom januara ideme do poradne, uz budem mat 5 mesiacov a 1 tyzden, opytam sa ze co by sme mohli zacat papat, sytejsie.

mata.i
31. dec 2009

mima, my chodime ku kovacovej a zatial sme sa o prikrmoch len rozpravali, vraj netreba davat ked pije mliecko a pekne pribera, staci od ukonceneho 6 mesiaca, najblizsie mame poradnu 25.1. to budem mat 5,5 mesiaca tak uvidim co nam povie ked ho odvazi 🙂
a nas maly sa narodil dva tyzdne pred terminom, cize vraj aj to treba pripocitat, takze mozme zacat s prikrmami od ukonceneho 6,5 mesiaca ak nam vydrzi mliecko
neuverite co sa stalo, nasmu Matkovi sa zlomila postielka, presnejsie ta drevenna cast pod matracom, on strasne kope nozickami ale neverim ze az natolko aby dokazal zlomit masivnu dosku 🙂
aj ja Vám prajem prijemnú zabavu, rakety uz riadne buchaju, uvidim co to spravi u nas, doobeda sme sa boli kocikat a dobre ze niektori nevychovanci nam piratov nehadzali rovno pod kocik, poobede asi prechadzku vynechame 😢

aadula
31. dec 2009

jeej mata, malý je aký krásny 😵 sa vám vydaril 😉 a pozdravujem tvoju maminu 🙂

aadula
31. dec 2009

a tá postieľka to môže byť aj chybou materiálu

eviiik
31. dec 2009

ahojte kocky 🙂
aj ja Vam prajem krasneho a zabavneho silvestra, aj ked po vacsine ho budeme travit s nasimi ratolestami 🙂
aj ja sa obavam co bude v noci, ale hadam tu na sidlisku tu nebude take strasne ako v meste.
matka aj ja si myslim, ze to nebude matkom, ale vadou materialou, ale niecim takym
mirka nam mala neplace, aspon zo zaciatku drzala ako pat penazi, vedela, ze jej pomozeme, a ze sa jej ulavi, az tearz ked odsavam, raz za den, lebo este sa nieco objavi, tak to sa jej uz nepaci, a trochu placka, ale nieje to nic hrozne, my mame odsavacku na vysavac, a neviem si ju vynachvalit
tak ste dobre nakupili v tescu
denka ja viem aj pre mna je blby pocit davat malej UM, ale ked moje nestaci, tak co narobim
hadam sa to aj u Vas aj u mna este napravi, a ked sa zacnu prikrmy, tak bude hadam trochu lepsie, ja som rozmyslala, ze my by sme mohli zacat okolo toho piateho mesiaca, kedze niesme vylucne na MM, tie ci davaju UM, tak zacinaju s prikrmami od ukonceneho stvrteho mesiaca
a hadam tie vsetky co kojime vydrzime kojit aj po prkrmoch, kazda do vtedy, do kedy uzna za vhodne
ja som vcera dala len poobede ked sla na prechadzku, aby sa nahodou nezobudila a nepytala, lebo manzel bol kocikat, a ja som bola so segrou vyberat svadobne saty
a mala dnes isla von s dedkom, tak aj teraz som dala
denka Ty si kolko dala este Dadkovi UM ked sa Ti zda, ze mu nestaci.
jani, tak ste mali v noci veselu, nech zubky co najrychlejsie vylezu, a nech tato noc je lepsia
nasa sa vcera nejako pozabudla kojila som o pol siestej ved vravim si, ze za dve hodky je hore, a ona zaspala az okolo siedmej a potiahla do stvrt na desat, tak az vtedy sme ju kupali, uz sme mysleli, ze ani nebudeme
tak pekny vecer a noc, tie ktore sa budete zabavat, tak dobru zabavu, ku nam pride segra so snubencom
pa pa

janadureckova
31. dec 2009

Ahojte baby 🙂
tak naša malá dnes má akúsi silvestrovskú náladu, tak ako bola do rána mrzutá, teraz len víska, smeje sa, prevaľuje na bruško, no ale prisahám ja som nič nepila 😀
my možno pôjdeme tak okolo 23.00 po druhom kojení na batôžkovú zábavu, ale záleží to od toho aká bude malá.
My máme ináč tiež takú odsávačku na vysávač a je fakt super ako aj Eviik hovorí. A malá sa jej nebojí. Síce spozornie, ale pohoda.
Eviiik a aké šaty ste vybrali? Takže budúci rok vás čaká svadba, no malá tam už bude ako princezná 🙂
Ešte raz všetkým pekný večer, papa.

eviiik
31. dec 2009

jani vybrali sme pekne, kned by som sa vydavala, jasne, ze za toho isteho muza
tak aby Vam ta zabava vysla, my najskor pojdeme na buduci rok
http://www.eddyk.com/eddyk/eddykmain.html
GIOVANNA foto 34
pekny vecer 🙂

desszi
31. dec 2009

no my sme zrusili silvester, budeme domka, Dadko sa teraz zobudil uplakany, tak neviem aky bude v noci, nechcem ho nechat sameho s maminou. Nevadi pozrieme nejaky dobry program 😀
evka podla toho kolko citim ze mam v prsiach, ale v priemere este takych 60 ml UM - ale vcera sme pocitali, Dado stiahne vecer aj 180-200 ml, ja neviem ci to nie je vela, ale az potom je spokojny. On si asi robi zasoby, ze ide noc.

mirip
31. dec 2009

desszi mne malá bez problémov večer cca pred kúpaním stiahne okolo 90 /to sme naordibnovali preto aby cez kúpanie nebola taká hladná a tak neplakala a po nejakej tej hodine hodine aj pol sa ideme kúpať a po kúpaní stiahne bezproblémov 180ml a vygrgá a zaspí 🙂
pridané aktuálne foto, v šatočkách z tesca, len pod ne sme dali dupky z tesca a nie body lebo nemáme pančuchy 😵

mata.i
31. dec 2009

aadula, dakujem, no snazili sme sa aby bol pekny 🙂 mozme si tykat? ja som ta hned spoznala na fotke aj som to mamine hovorila, len som jej nic blizsie nevedela povedat odkial sa poznate
mate pravdu, ta postielka zrejme bude chybou materiálu, je to sice masiv no asi sa to moze stat ☹ zatial sme to celkom dobre vyriesili, len sa bojim ze cim bude Matko tazsi tak to uz drzat nebude, ked prejdu sviatky pojdeme pozriet asi druhu, tuto sme kupovali v Polsku, tam asi reklamovat nepojdeme 🙂
eviik, velmi pekne saty ste vybrali 🙂
desszi, aj my sme chceli ist niekam von, len aj Matko je dnes od rana taky nekludny, zrejme kvoli tomu rachotu, a navyse ja by som isla len niekam do nefajciarskeho podniku urcite nie tam kde je vela dymu, ozaj moj svagor aj s "buducou svagrinou" su Vasi kamarati, zistila som to len nahodne, ked Vás zvyknú u nás spomínať 🙂
mirip, veľmi peknú princezničku máš doma 🙂

eviiik
31. dec 2009

ja neviem kolko vypije nasa mala, ale aj ja jej zvyknem dat 60ml, ale ona place aj tak, ale ako nahle ju dam vertikalne tak je dobre, a dnes dost zle po kupani zaspavala, najprv jej bolo teplo, a potom ani neviem, mozno jej vadil buchot, vlastne ona zaspala rychlo, len sa asi tri krat zobudila, normalne sa bojim polnoci
tak viacere budeme mat doma papucovu kulturu
matka a to nestaci vymenit rost, alebo nevie stolar spravit nejaky diel? je nutne kupovat novu postielku, to je na porazenie, veru matko je riadny fesak 🙂

mirip
31. dec 2009

dík matka, no eviik si dobrá my ešte nespíme sme od 14tej boli u kmotry má zajtra narodky a 4ho meniny a tam malá zaspala vlasten už ju zalomilo doma ale sa prebrala ked som ju obliekala a potom tam zaspala a apala do 17tej sa tma napapala vygrgala a sme šli domov a doma ju zalomilo a splala do 19,30 tak sme sa auž potom kúpali a teraz kukučkuje na otca a smanie ani na rozume

mata.i
31. dec 2009

jasne, aj my mame papucovu kulturu, trosku sme si napiekli a pred TV budeme papkat, no tiez sa obavam
polnoci ked ten buchot bude najvacsi ☹ tuto na stefanikovej je to uz teraz hrozne, vlastne zacali uz cez den, takze parada 😠
no uvidim co sa bude dat spravit s tou postielku, ono to je len nalomene, takze zatial je to celkom v pohode opravene, mozno sa pojdem opytat do Kengury, tam maju tieto postielky (nosia ich z Polska) a snad poradia

mirip
1. jan 2010

ahojte tak šťastný nový rok 😉 my sme hore a ja hned v prvé minúty nového roku musím nadávať tak druhý sused od nás aby si nezobudil svoje decko ktoré volajú ludia lebo sa na neho podobá tak aby si ho nezobudil hádzal petardy pod oblok nám kde máme spálnu a malá sa nám zobudila 😠

janadureckova
1. jan 2010

Ahojte 🙂
tak Vám všetkým želám všetko dobré v Novom roku 2010, veľa veľa zdravia, lebo keď ho máme, máme všetko 🙂 a veľa veľa radosti z našich drobcov 🙂
my sme nakoniec boli na dve hodinky sa zabaviť, Kristínka nevedela zaspať, tak ja som to najskôr vzdala, zaspala som s ňou, ale o 23.15 vstala na papanie a hneď ako sa napapala, zaspala, tak sme pred 23.45 išli na batôžkovú do Pukanca 🙂 pozreli sme si krásny ohňostroj, a trošku zatancovali, no a 1.30 sme už boli doma. Malá bola s maminou a ani sa nezobudila. Našťastie pri nás nebol rachot, tak ju nič nerušilo.
Mirip bacha na frflanie, lebo ako na Nový rok, tak po celý rok! Viem, že to človeka naštve, ale čo už s niektorými ľuďmi narobíš.
A vy Desszi boli ste teda nakoniec doma?
A aj ostatné, dúfam, že Vám deťúrence nezobudilo, a že ste aj vy oslávili 🙂

janadureckova
1. jan 2010

Mirka, Ináč malá Bianka fešanda, a také isté šatočky sme dostali aj my pod stromček 🙂

ejusaaa
1. jan 2010

Dobre ranko a prajem stastny a pozehnany Novy rok,naozaj hlavne to zdravie celej rodinke 🙂 My sme si o osmej urobili vlastny ohnostroj,tato siel pod okno a malemu take svetlice pustal,hrozne sa tesil,potom siel hajat a ja som sa teda nasilvestrovala,o deviatej do dvanastej som spala,potom sme si pripili a myslela som ze budem do rana ale kdezeeeeeeeeeeeeeee,maly sa na ohnostroj vobec nezobudil,za to papal styrikrat co nezvykne,tak som v podstate stale bola hore 🙂 ,tato ten spal,lebo o piatej vstaval do robpty,tak teraz som ako mucha 🙂 o chvilu k nam pridu sestriny aj s detmi,u nas je zvyk ze Sivester nosi po jednej hracke,tak sa uz tesia,tak zatial paaaaaaa a ozaj,kolko ste pribrali cez sviatky? 😀 😀 ,ja som tento rok vela sladkeho jedla,normalne jedla ani nie,ale dnes sa chystam na majenozovy salat s reznom 😝 a odvazim sa inokedyyyyyyyyyy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre