Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
9. jan 2010

ahojte kocky 🙂
tak dnes sme boli na prechadzke a aj prsat zacalo, ale Lucke nevadilo, ze mamina mokne, ona si veselo spinkala, ale ja som sa tesila, ze spi a mala som ciapku
Denka aj ja som kupila ten kremik na dasienka ako Ty a naozaj chuti dobre, ked som jej prvy krat natrela tak hned u svokrovcov zalomila, my sme sli na nakupy
ale po kupani to nefungovalo tak zazracne, aj papala na dva krat skoro po hodine, lebo prvy krat spustila taky rev, pritom pila z oboch prsnikov, potom mi zalomila na rukach, ale ked som ju davala do postielky sa brebrala, a potom sme ju nevedeli uspat asi tri krat sme ju polozili a furt sa prebrala, tak som jej dala zase papat a to sa uz napapala dobre, ale so spanim sme sa este natrapili
vari sa mi polievocka a konecne si idem sadkat
briketa super napad, skoda, ze Lucka je este malicka, a tie co tu chodime najcastejsie mame este dost male deti
dobru nocku 🙂

aadula
9. jan 2010

briketka, najlepšie by bolo hodiť inzerát do pohronia prebars, teda tvoji rodičia nech dajú...myslím, že na sto percent by nejaký záujem bol...ja by som určite mala...ale náš malý chodí do jasiel...a tam má už svoj režim...aj dnes ráno sa ma pýtal...deti? 😀

aadula
9. jan 2010

evi, to máš fajn...Lucka ešte pekne spí a boli ste vonku..nám kým Samino vstal, začlo pršať a on teda pod kočíkovým pršiplášťom nechce sedieť..a pršiplášť nemáme...budem sa musieť po nejakom poohliadnuť..aby sme aspoň na prechádzku mohli ísť..ale pamätám sa, že Paťka mi nechcela pršiplášť nosiť...od škôlky len dáždnik 😀

aadula
9. jan 2010

briketka a zabudla som pochváliť...drobci sú zlatí 🙂 a máte nádhernú obyvačku 😵

kajka812
10. jan 2010

ahojte baby levičanky, vie mi nejaká poradiť dobré kaderníctvo tam u vás, také kde aj poradia či sa hodí účes alebo konzultujú čo podľa nich by sa vám hodilo 😅 Díky

ejusaaa
10. jan 2010

Ahoj Kajka,moja mamina aj kamaratky chodia ku pani Drevanovej do rotundy a su spokojne,tak neviem ci ju vyskusas,ak chces tu je jej cislo O9O8422223,velmi si ku pochavaluju,je to na poschodi 🙂 Ahojte inac vsetky,prave sme doodzdobovali stromcek,ale ten maly musime melmu este nechat,to je prve ked sa zobudi ze ho musime zapalit 😀 Zajtra drzte pace nech sa nam podari zobrat moc 😀 a nech ockovanie dobre dopadne,no ideme kupkat,papa a dobru nocku vsetkym 🙂

iwonka
10. jan 2010

ahojte....neviete mi povedat ze co sa to tu bavia o zakone ze ked dostanu mamicky po materskej vypoved???vobec neviem o co ide pocula som to len spravach....

desszi
10. jan 2010

ejuska drzkam prstiky aby ste dopadli ok, na ake ockovanie idete?

bzucinka2
10. jan 2010

ahojte, ejus, drzime rano palceky, nech sa vycika tobinko raz dva 😉
adul, samko musi byt zlaty ked sa tak dozaduje deticiek a jasliciek 🙂
my sme na dasienka pouzivali tusim babydent, ale nie som si teraz rychlo ista, ale slovko baby tam bolo 😀
mirip, super, ze tak krasne spinkate, nech vam to vydrzi 😉

desszi
11. jan 2010

dobre ranko maminky,
ahoj bzucinka nasa 🙂 babydent mi ani nehovorili v lekarni, neva, zatial tento dologel celkom zda sa funguje. ked ine nie, malemu aspon chuti 😀

mirip
11. jan 2010

ahojte, bzuči ty si to tuším písala o tom oblečení a velkosti, tak ja som podostávala smá 68ky od tých čo ma prišli pozrieť a jednu 74ku a to bolo všetko z riadneho obchodu a kvalitné a sa stalo že jedna 68ka je taká vačšia 62 a dalšia 68ka je velká ako 74 a 74ka je zase malá ako 68 tak ačo boli k tomu pokúpené body tak všetko sedí z velkostou 80 čo sme kúpili v madarskom brendone značkovéí tak ozaj asi aby človek ked niečo podostáva len porovnával a dával na kulu približne rovnaké dlžkovo a nie podla čísla aby sa nestalo že niečo sa ani nosiť nebude 😒

ejusaaa
11. jan 2010

Ahojte tak sme domka,bol statocny,Deni ani neviem vymenovala tam aj osem chorob,cierny kasel,zaskrt....to do jednej a do druhej pneumokoka...moc mame dobry 🙂 Pribrali sme kilo,teraz ma 943O a meria 79 cm 🙂 Stretla som tam aj nasu Katarianku s celou rodinkou,maly Timi je na zjedenie take okale krasne a Chrisi to uz je riadny chlapisko,fesak po tatovi a mamine 🙂 No tak dufam ze nebudeme teplotovat,alebo aspon tak v ramci normy,teraz sa este smejka,sem tam mrnka,dala som mu na to octanovu masticku.Tak ahojte zatial a dakujem za drzanie palcekov 🙂

ejusaaa
11. jan 2010

A teraz ideme az koncom aprila a na daslie ockovanie a ja ze toto je posledne nateraz 😲

ejusaaa
11. jan 2010

Kde steeeeeeee?my sme si dve hodinky pospali,zobudil sa vesely,klop klop,tak dufam ze to tak zostane,vy sa asi rozpisete vecer,ale to uz ja spim 😀 ,tak ahojte 🙂

bzucinka2
11. jan 2010

ejus, no super, ze to tobinko krasne zvladol, je to predsa len chlapisko statocny 🙂

desszi
12. jan 2010

Mirka s tymi velkostami je to fakt vselijake - aj my nosime od 68 do 80 - co vyrobca to ine cislovanie resp velkosti. Naposledy sme dostali do daru krasne body c.68 - a ledva sme pretiahli cez hlavu, ale na telo to uz neslo - bolo uzke, Dado by v tom bol ako safaladka a naco ho trapit.

ejusaaa
12. jan 2010

Ahojte,tak vcera vecer sme uz teplotovali,38,ale dali sme sirupcek a prespal celu noc ale rano sa zobusil ako fakla,mak 39,5...a cely den je umrnkany,len na rukach,akurat teraz mu idem merat,lebo uz zas moze sirupcek tak potom si hadam aj pospinka,aspon ze dobre papa,klop klop,ale je vas tu dako poskromne 😲

bzucinka2
12. jan 2010

ejus, tak ale aspon vies ze je to z ockovania a nie z choroby 😉 cmuk, nech mu rychlo klesne 😉

ejusaaa
12. jan 2010

Ahojte neviete mi poradit kde na akej stranke sa da kupit taky ten stolik na hranie co sa da aj tak prevratit a z jednej aj z druhej strany su hracky na rozvoj motoriky dietata,dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....Vdaka Btuci,my posielame cmuk Alexkovi a Fazulke 🙂 Dobru idem,lebo zas stupa teplota,papa 🙂

zani
12. jan 2010

Ahojte Levicanky,viete mi poradit dobreho gynekologa?

mirip
12. jan 2010

ahojte tak my už máme pár minút dnes presne tri mesiace a malá sa rozhodla že bude od prvej minúty dnes oslavovať, sa ju snažím uspať a sa takto na mna vyšiera kuk album... 😀

mirip
12. jan 2010

a samozrejme popri chychúnaní zvukové efekty a rečnenie nemože chýbať 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
13. jan 2010

a už sme zase hore 😔 ja toho túto noc vela nenaspím 🙄

desszi
13. jan 2010

Mirka vidim ze ste mali rusnu noc, skus pospat trosku cez den
inak dobre ranko vsetkym....evik a matka tu uz davno neboli....idem konecne ranajkovat....

ejusaaa
13. jan 2010

Ahojte,Zani,ja Ti odporucam doktora Bendeho,ma velmi ludsky pristup,sestricka je uplne super,nove prostroje,no fakt bola by si spokojny,on je v Sanate 🙂 Ahojte,tak noc uz bola bez teploty,uvidime aky bude den,ale zatial uz vystraja 🙂

janadureckova
13. jan 2010

Ahojte 🙂
Ani my sme tu neboli už dávno.
Nejako nestíham posledné dni, a priznám sa, že akosi nemám ani náladu.... No čo už, nedostatok slnka je hrozný ☹
Dnes sme boli na kontrolu TBC, a chvalabohu všetko OK. Zúbky malú jedujú čím ďalej tým viac.... Nech už čím skôr sú vonku.
Ejuss chvalabohu, že to Tobimui trvalo len deň, dúfam, že už teploty nebudú.
Chválim aj bruško bzuckine 🙂
A veru už tu veeeľmi dávno nebola Maťka a Evka. Baby kdeže ste? 🙂
A Desszi na očkovaní ste boli s Daduškom, ako 5-mesačným?

janadureckova
13. jan 2010

Booože kukám, že Daduško ešte 5 mesiacov nemal..... Som ja ale.....

desszi
13. jan 2010

janka, koncom januara ideme do poradne, neviem ci nas druhou davkou zaockuju, lebo Dadkovi blbne ockovanie tbc - zacina mu to cervenat a trosku puchne, ale vcera som volala s doktorkou, vravela ze mam prikladat repik, malo by to pomoct.

ejusaaa
13. jan 2010

Deni ono ze to ockovanie tbc sa bude menit do roka,Tobi to mal raz take spatne ze sme s tym k doktorke sli,uplne hnisave a ze mame to nechat tak...potom to mal zas hladke,potom zas chrastickove,teraz to zas skoro nevidno...videla som vas z okna o tristbrte na sest ist domkov 🙂

bzucinka2
13. jan 2010

ahojte, mirip, super budicek ste mali 🙂 nezbednica okata 🙂
ejus s tym kobercekom ti neporadim, netusim ani co to je 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre