• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
Nevadi,uz to ajtak nechcem :grinning: Uz vidno brusko,ale poviem Ti,ja mam vecie a o dost,to tie moje nocne vypravy do chladnicky :grinning:
13. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Ejka, isli sme z mesta, boli sme na poste a nakupit. Teraz som sa zobudila, ale taka som otapena ako jesenna mucha. Daduldo je nastaveny ako budicek - kazde tri hodiny papame, takmer na minutu presne.
14. jan 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tym tbc si pamatam, ze ste mi raz vraveli Ejka, to by ani nebol az taky problem, len neviem ako to bude s dalsimi ockovaniami, ci sa bude moct zaockovat alebo nie. ked to bude velke tak s tym dokina urcite pocka, kym sa to zahoji, len by som bola nerada keby to museli rezat :frowning2: bubakovi malemu. tak poctivo repikujem.
14. jan 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Desszi tak sa teda trápite s tým očkovaním.... ktovie prečo sa to niekedy tak zapáli. Ináč ja som sa včera tiež pýtala, a sestrička čo očkuje tak hovorila presne o tom repíku, že tým sa to čistí...
My už tretí deň vstávame ráno o 5.00 :rolling_eyes: som ja úplne cez deň odrovnaná.... neviem, asi vyskúšam malú nastaviť postupne na kúpanie o 20.00... a papáme v noci tak každé 2,5 hodiny!
No veselé to máme obdobie....
14. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deszi, jani, no tie noci vam teda nezavidim, budem sa na ne musiet nejako psychicky pripravit :grinning: pamatam si ze som tiez chodila ako matoha hlavne prve mesiace, este ze rano maleho vacsinou zobral so sebou do obyvky muz a ja som si mohla trosku pospat :slight_smile: ale teraz mi to uz asi tak fungovat nebude, kedze aj alexik bude chciet svoju pozornost od rana :slight_smile:
14. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj veru bzucko, lasku a pozornost budes musiet podelit medzi vsetkych :slight_smile: ale ved Alexik ma cobydup dva rocky, on je uz velky, on ti pomoze mojkat a laskat drobinka :slight_smile:
14. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desszi to mas pravdu , ale spat ma nenecha uz teraz :grinning:
ozaj ejus uz mas tu pohladnicu k narodkam?aku basnicku si tam nakoniec dala? :slight_smile: som zvedava, lebo aj ja uz zacinam vymyslat co urobit :slight_smile:
14. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,Bzuci ano nieco mi mam,Deszi mi pomohla,nieco som si od Teba ukradla a my ho ideme az na buduci tyzden fotit a tam chcem tu kratku,boli sme dne suz aj vonku,ale nemal kocikovu naladu,tak sa presiel pesi a domov,lebo je zimaaaaaaaaaaa... :slight_smile:
14. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom ejus ukážeš keď už budeš mať foto :slight_smile: aj s básničkou :slight_smile:
My sme dnes boli tiež na prechádzke, teda ocko s malou, ja som zatiaľ niečo poupratovala a konečne sme dnes aj stromček odzdobili. A pomaly odkladám všetky ozdoby, nejako sa mi nechcelo skôr.
Malú dnes dvakrát prehnalo, a to nie je zvykom, kakáva tak raz za 5 dní, tak ja už neviem či je to fakt z tých zúbkov.
Desszi Dauško už má nejaký zúbok?
Bzuci kukla som, že máš nové foto, no guľatíš sa guľatiš :wink:
Aj Bianka má krááásne líčka, som zabudla pochváliť Mirip :slight_smile:
A fakt tie naše Maťka a Eviik sa nehlásia, neviete o nich niečo?
Papa a pekný večer :slight_smile:
14. jan 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuciiiiik ved to uz nie je bublinka ale bublina :wink: vyborne len tak dalej
janka este nemame zubok :frowning2: len sa trapime
14. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani desszi, no ved sa uz pomaly patri, ved som pomaly v polovici a veci nosim stale svoje, ziadne tehu :wink: ale pohoda, ja som zatial spokojna :slight_smile:
ejus, tak sa tesime na foto :slight_smile:
14. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem jani, ako chodíme von ich máem aj vo vnútri červené :grinning: bzuči lekne rastiete :wink: už len aby to bola baba a si mala posilu v kuchyni :grinning:
14. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
hlasim sa lebo po mne vyhlasite patranie
len stucne, cez den sa mi od Lucky neda a ked pride manzel domov z prace tak obsadi comp do vecera, a to som ja uz rada, ze som rada
vcera sme boli na poradni, mame 5180g a prepichli nam uska, bola kriku, ale mala to zniesla celkom dobre, horsie je to s vecernym zaspavanim, aj teraz place
uz letim
ozvem sa neskor, a aj ja casto kojim
dobru nocku
14. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babiky,to tu este nikto nebol?ja som tu dnes mala sestru,tak az teraz som tu.Deni niekto v Lv ma taky kocik ako vy,alebo si dala niekomu Dadka kocikatMTaky pan :slight_smile: teda aspon z dialky sa mi zdalo,nezdalo sa mi ze by to bol Peto :slight_smile: teraz sme vstali tak uz len budeme cakat tatu,babinu a deda :slight_smile:
15. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik, sme radi, ze ste v poriadku a tesim sa, ze je lucinka taka hrdinka :slight_smile:
no idem pomaly kupat maleho :slight_smile:
15. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ideme akurat kupkat,dobru noc :slight_smile:
15. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz po kupkani, dnes som sem ani nestihla vybehnut - varila a upratovala som na etapy - rano kym maly spal rychlo zemiakovu polievku a na obed ked spal druhykrat tvarohove palacinky, mnam, uz som si na ne robila chutky a medzitym rychlo upratat kupelnu, aby sme zajtra toho mali menej.
Ejus fakt? Ja som bola kocikat okolo tretej, sla som aj okolo vas....
tbc sa nam pomaly zmensuje a hoji - repik zabera :slight_smile:
15. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som myslela ci to nebol tvoj ocinoa,lebo tak,ale tak asi nie,lebo doteraz som ten vas kocik este u inych nevidela :slight_smile: My sme dnes ani vonku neboli,zajtra pojdeme,no az teraz sme okupani,skoro vytopeni,ked sa kupe voda je uz vsade :slight_smile:
15. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
Denka pekny vykon, ja budem musiet nasu malu postupne naucit spinkat samu, lebo vzdy varim po veceroch
vcera sme nakoniec uspavali do 21:30 nie a nie spat, uz som si myslela, ze je hladna tak sme jej dali trochu UM, ale ani po tom nezaspala, cize to nebolo o hlade, nakoniec som ju dala do nasej postele a hladkala, a nakoniec tak zaspala, som zvedava co nas caka dnes, manzel uz uspava
veru dnes v meste som na Vas myslela, ze som davno nikoho nestretla
bzuci pekne brusko :slight_smile:
nam okurat dnes zacalo to TBC cervenat, doteraz to mala pekne, a to chcem ist v stredu na kontrolu, aj na nozicky, ak nas zoberu, lebo tento tyzden mali plno
uska celkom dobre, len to jedno ma cervensie, ale pekne umyvame repikom a sem tam jej to potriem tea tree olejcekom, ved je to prirodne antibiotikom
Denka super, ze sa tbc zlepsuje
15. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka len davaj pozor, na pokozku babatiek sa tea tree nema pouzivat koncentrovane ale riedene (odporuca sa riedit 1:10), je to velmi silne :slight_smile:
15. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviik aj my chceme na nožičky ak nebude plné a na TBC pojdeme hned o 8mej a potom od 9-do 11tej robia nožičky tak hádam aj tam nás vezmú
15. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eviik super, že si sa ozvala :slight_smile: ináč s tým zaspávaním aj my máme takéto problémy, ja už večer od 17.00 nič neurobím, lebo do 19.00 je už niekedy taká mrzutá, a potom kúpanie a zaspávanie, a potom jednoducho musím už byť pri nej. Tento týždeň sme ani telku nepozerali, jednak ani nebolo čo, a potom keď malá zaspala aj my sme išli spať.
Baby a keď chcte ísť na nožičky, nezabudnite sa v pondelok onjednať!
Ináč my sme už dnes aj koláč upiekli, malá vstáva už pár dní pred 6.00 :slight_smile: a veru musíme napiecť koláče dva, dnes jeden do Pukanca, ideme ku svokrovcom a zajtra zas malej sem prídu blahoželať krstní rodičia :slight_smile: na jej prvé meniny :slight_smile:
Tak Vám všetkým peknú sobotu :slight_smile: a užite si dnes slniečka :slight_smile:
16. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jani v prvom rade kikuske vsetko naj naj naj, nech vam krasne rastie a robi len a len radost :slight_smile:
ja si idem asi lahnut a trosku kosti vyrovnat kym maly spi :wink:
evik dakujem :slight_smile:
16. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jano kristínke k dnešným meninám prajeme aj my s Biankou všetko najpelpšie vela zdravia a nech robí rodičom vždy len a len radodsť :wink:
16. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
dnes mame dost uplakany den, a nevieme pricinu :frowning2: , ale to sa asi pri detoch stava
janka aj my traja prajem Kristinke vsetko najlepsie k prvym meninam, hlavne vela zdravia, milujucich rodicov, a aby sa na tomto svete mala skvelo :dizzy_face:
matka tu uz ozaj davno nebola
16. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristinka vsetko najlepsie k Tvojim prvym krasnym meninkam,co pekneho si dostala? :slight_smile: My oslavujeme symbolicky Tobinkove narodky vo stvrtok a potom v nedelu mame oslavu riadnu ked pridu aj ostatni,hrozne rychlo ubehol ten rok,ani sa mi to verit nechce :slight_smile:
16. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tobinko uz ma treti den novy mores,zaspi okolo deviarej a o stvrtej sa zobudi a uplne sa prebere na hodinu a potom ho musime uspavat a ked ledva zaspi tak o pol siedmej je hore,to vobec nezvykol,prvykrat som myslela ze je to nahoda,ale uz treti den :astonished:
16. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som jani nie jano ach tie moje preklepy :zipper_mouth:
16. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
je hlboka noc, ja som nabehla nabeh na chladnicku, po kojeni vzdy dopknam energiu :grinning: ale len take jogurtiky, pudingy a tak (sem-tam cokolada...)
evka mala to moze mat aj tym ze ide zmena pocasia - nas Dadko je meterorolog - ked cez den vela spi alebo je veeeelmi mrzuty, bude zmena, uz som to vypozorovala. ejka to mate teda vesele v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tobik uz asi nazhaveny na oslavy....veru ten cas leti, ja normalne nestiham sledovat, aj vcerabolo rano pol siestej a potom pozriem na hodiny a co? pol jednej. a ten cas medzi akosi som si nevsimla ze aj bol.
janka vsetko naj malej slecne :wink:
veru nozickarki - objednat! aj my ideme za nejaky tyzden-dva na kontrolu....
no pokracujem v spanku, dufam. zatial cavik.
17. jan 2010 o 02:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj desszi aj ja som tuuuuu :grinning:
17. jan 2010 o 02:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok