Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
13. jan 2010

Nevadi,uz to ajtak nechcem 😀 Uz vidno brusko,ale poviem Ti,ja mam vecie a o dost,to tie moje nocne vypravy do chladnicky 😀

desszi
14. jan 2010

Ano Ejka, isli sme z mesta, boli sme na poste a nakupit. Teraz som sa zobudila, ale taka som otapena ako jesenna mucha. Daduldo je nastaveny ako budicek - kazde tri hodiny papame, takmer na minutu presne.

desszi
14. jan 2010

to s tym tbc si pamatam, ze ste mi raz vraveli Ejka, to by ani nebol az taky problem, len neviem ako to bude s dalsimi ockovaniami, ci sa bude moct zaockovat alebo nie. ked to bude velke tak s tym dokina urcite pocka, kym sa to zahoji, len by som bola nerada keby to museli rezat ☹ bubakovi malemu. tak poctivo repikujem.

janadureckova
14. jan 2010

Ahojte 🙂
Desszi tak sa teda trápite s tým očkovaním.... ktovie prečo sa to niekedy tak zapáli. Ináč ja som sa včera tiež pýtala, a sestrička čo očkuje tak hovorila presne o tom repíku, že tým sa to čistí...
My už tretí deň vstávame ráno o 5.00 🙄 som ja úplne cez deň odrovnaná.... neviem, asi vyskúšam malú nastaviť postupne na kúpanie o 20.00... a papáme v noci tak každé 2,5 hodiny!
No veselé to máme obdobie....

bzucinka2
14. jan 2010

deszi, jani, no tie noci vam teda nezavidim, budem sa na ne musiet nejako psychicky pripravit 😀 pamatam si ze som tiez chodila ako matoha hlavne prve mesiace, este ze rano maleho vacsinou zobral so sebou do obyvky muz a ja som si mohla trosku pospat 🙂 ale teraz mi to uz asi tak fungovat nebude, kedze aj alexik bude chciet svoju pozornost od rana 🙂

desszi
14. jan 2010

joj veru bzucko, lasku a pozornost budes musiet podelit medzi vsetkych 🙂 ale ved Alexik ma cobydup dva rocky, on je uz velky, on ti pomoze mojkat a laskat drobinka 🙂

bzucinka2
14. jan 2010

desszi to mas pravdu , ale spat ma nenecha uz teraz 😀
ozaj ejus uz mas tu pohladnicu k narodkam?aku basnicku si tam nakoniec dala? 🙂 som zvedava, lebo aj ja uz zacinam vymyslat co urobit 🙂

ejusaaa
14. jan 2010

Ahojte,Bzuci ano nieco mi mam,Deszi mi pomohla,nieco som si od Teba ukradla a my ho ideme az na buduci tyzden fotit a tam chcem tu kratku,boli sme dne suz aj vonku,ale nemal kocikovu naladu,tak sa presiel pesi a domov,lebo je zimaaaaaaaaaaa... 🙂

janadureckova
14. jan 2010

Ahojte 🙂
tak potom ejus ukážeš keď už budeš mať foto 🙂 aj s básničkou 🙂
My sme dnes boli tiež na prechádzke, teda ocko s malou, ja som zatiaľ niečo poupratovala a konečne sme dnes aj stromček odzdobili. A pomaly odkladám všetky ozdoby, nejako sa mi nechcelo skôr.
Malú dnes dvakrát prehnalo, a to nie je zvykom, kakáva tak raz za 5 dní, tak ja už neviem či je to fakt z tých zúbkov.
Desszi Dauško už má nejaký zúbok?
Bzuci kukla som, že máš nové foto, no guľatíš sa guľatiš 😉
Aj Bianka má krááásne líčka, som zabudla pochváliť Mirip 🙂
A fakt tie naše Maťka a Eviik sa nehlásia, neviete o nich niečo?
Papa a pekný večer 🙂

desszi
14. jan 2010

bzuciiiiik ved to uz nie je bublinka ale bublina 😉 vyborne len tak dalej
janka este nemame zubok ☹ len sa trapime

bzucinka2
14. jan 2010

jani desszi, no ved sa uz pomaly patri, ved som pomaly v polovici a veci nosim stale svoje, ziadne tehu 😉 ale pohoda, ja som zatial spokojna 🙂
ejus, tak sa tesime na foto 🙂

mirip
14. jan 2010

ahojte dakujem jani, ako chodíme von ich máem aj vo vnútri červené 😀 bzuči lekne rastiete 😉 už len aby to bola baba a si mala posilu v kuchyni 😀

eviiik
14. jan 2010

ahojte kocky 🙂
hlasim sa lebo po mne vyhlasite patranie
len stucne, cez den sa mi od Lucky neda a ked pride manzel domov z prace tak obsadi comp do vecera, a to som ja uz rada, ze som rada
vcera sme boli na poradni, mame 5180g a prepichli nam uska, bola kriku, ale mala to zniesla celkom dobre, horsie je to s vecernym zaspavanim, aj teraz place
uz letim
ozvem sa neskor, a aj ja casto kojim
dobru nocku

ejusaaa
15. jan 2010

Ahojte babiky,to tu este nikto nebol?ja som tu dnes mala sestru,tak az teraz som tu.Deni niekto v Lv ma taky kocik ako vy,alebo si dala niekomu Dadka kocikatMTaky pan 🙂 teda aspon z dialky sa mi zdalo,nezdalo sa mi ze by to bol Peto 🙂 teraz sme vstali tak uz len budeme cakat tatu,babinu a deda 🙂

bzucinka2
15. jan 2010

evik, sme radi, ze ste v poriadku a tesim sa, ze je lucinka taka hrdinka 🙂
no idem pomaly kupat maleho 🙂

ejusaaa
15. jan 2010

Aj my ideme akurat kupkat,dobru noc 🙂

desszi
15. jan 2010

my sme uz po kupkani, dnes som sem ani nestihla vybehnut - varila a upratovala som na etapy - rano kym maly spal rychlo zemiakovu polievku a na obed ked spal druhykrat tvarohove palacinky, mnam, uz som si na ne robila chutky a medzitym rychlo upratat kupelnu, aby sme zajtra toho mali menej.
Ejus fakt? Ja som bola kocikat okolo tretej, sla som aj okolo vas....
tbc sa nam pomaly zmensuje a hoji - repik zabera 🙂

ejusaaa
15. jan 2010

Tak som myslela ci to nebol tvoj ocinoa,lebo tak,ale tak asi nie,lebo doteraz som ten vas kocik este u inych nevidela 🙂 My sme dnes ani vonku neboli,zajtra pojdeme,no az teraz sme okupani,skoro vytopeni,ked sa kupe voda je uz vsade 🙂

eviiik
15. jan 2010

ahojte kocky 🙂
Denka pekny vykon, ja budem musiet nasu malu postupne naucit spinkat samu, lebo vzdy varim po veceroch
vcera sme nakoniec uspavali do 21:30 nie a nie spat, uz som si myslela, ze je hladna tak sme jej dali trochu UM, ale ani po tom nezaspala, cize to nebolo o hlade, nakoniec som ju dala do nasej postele a hladkala, a nakoniec tak zaspala, som zvedava co nas caka dnes, manzel uz uspava
veru dnes v meste som na Vas myslela, ze som davno nikoho nestretla
bzuci pekne brusko 🙂
nam okurat dnes zacalo to TBC cervenat, doteraz to mala pekne, a to chcem ist v stredu na kontrolu, aj na nozicky, ak nas zoberu, lebo tento tyzden mali plno
uska celkom dobre, len to jedno ma cervensie, ale pekne umyvame repikom a sem tam jej to potriem tea tree olejcekom, ved je to prirodne antibiotikom
Denka super, ze sa tbc zlepsuje

desszi
15. jan 2010

evka len davaj pozor, na pokozku babatiek sa tea tree nema pouzivat koncentrovane ale riedene (odporuca sa riedit 1:10), je to velmi silne 🙂

mirip
15. jan 2010

eviik aj my chceme na nožičky ak nebude plné a na TBC pojdeme hned o 8mej a potom od 9-do 11tej robia nožičky tak hádam aj tam nás vezmú

janadureckova
16. jan 2010

Ahojte 🙂
Eviik super, že si sa ozvala 🙂 ináč s tým zaspávaním aj my máme takéto problémy, ja už večer od 17.00 nič neurobím, lebo do 19.00 je už niekedy taká mrzutá, a potom kúpanie a zaspávanie, a potom jednoducho musím už byť pri nej. Tento týždeň sme ani telku nepozerali, jednak ani nebolo čo, a potom keď malá zaspala aj my sme išli spať.
Baby a keď chcte ísť na nožičky, nezabudnite sa v pondelok onjednať!
Ináč my sme už dnes aj koláč upiekli, malá vstáva už pár dní pred 6.00 🙂 a veru musíme napiecť koláče dva, dnes jeden do Pukanca, ideme ku svokrovcom a zajtra zas malej sem prídu blahoželať krstní rodičia 🙂 na jej prvé meniny 🙂
Tak Vám všetkým peknú sobotu 🙂 a užite si dnes slniečka 🙂

bzucinka2
16. jan 2010

ahojte, jani v prvom rade kikuske vsetko naj naj naj, nech vam krasne rastie a robi len a len radost 🙂
ja si idem asi lahnut a trosku kosti vyrovnat kym maly spi 😉
evik dakujem 🙂

mirip
16. jan 2010

ahoj jano kristínke k dnešným meninám prajeme aj my s Biankou všetko najpelpšie vela zdravia a nech robí rodičom vždy len a len radodsť 😉

eviiik
16. jan 2010

ahojte kocky
dnes mame dost uplakany den, a nevieme pricinu ☹ , ale to sa asi pri detoch stava
janka aj my traja prajem Kristinke vsetko najlepsie k prvym meninam, hlavne vela zdravia, milujucich rodicov, a aby sa na tomto svete mala skvelo 😵
matka tu uz ozaj davno nebola

ejusaaa
16. jan 2010

Kristinka vsetko najlepsie k Tvojim prvym krasnym meninkam,co pekneho si dostala? 🙂 My oslavujeme symbolicky Tobinkove narodky vo stvrtok a potom v nedelu mame oslavu riadnu ked pridu aj ostatni,hrozne rychlo ubehol ten rok,ani sa mi to verit nechce 🙂

ejusaaa
16. jan 2010

Tobinko uz ma treti den novy mores,zaspi okolo deviarej a o stvrtej sa zobudi a uplne sa prebere na hodinu a potom ho musime uspavat a ked ledva zaspi tak o pol siedmej je hore,to vobec nezvykol,prvykrat som myslela ze je to nahoda,ale uz treti den 😲

mirip
16. jan 2010

myslela som jani nie jano ach tie moje preklepy 🤐

desszi
17. jan 2010

ahojky,
je hlboka noc, ja som nabehla nabeh na chladnicku, po kojeni vzdy dopknam energiu 😀 ale len take jogurtiky, pudingy a tak (sem-tam cokolada...)
evka mala to moze mat aj tym ze ide zmena pocasia - nas Dadko je meterorolog - ked cez den vela spi alebo je veeeelmi mrzuty, bude zmena, uz som to vypozorovala. ejka to mate teda vesele v noci 😝 Tobik uz asi nazhaveny na oslavy....veru ten cas leti, ja normalne nestiham sledovat, aj vcerabolo rano pol siestej a potom pozriem na hodiny a co? pol jednej. a ten cas medzi akosi som si nevsimla ze aj bol.
janka vsetko naj malej slecne 😉
veru nozickarki - objednat! aj my ideme za nejaky tyzden-dva na kontrolu....
no pokracujem v spanku, dufam. zatial cavik.

mirip
17. jan 2010

ahoj desszi aj ja som tuuuuu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre