Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
19. jan 2010

Ahojte,no ako Deni,je Peto Ok? 😲 Jaaaaaaaj mne je dnes blbo,dostala som menzes a hrozne ma boli brucho a som taka na nic,akurat sme sa vratili z toho fotenia,usmiat sa nechcel ani za svet ale uspech bol uz len to ze sedel na stolicke,uvidime,v piatok budu fotky 🙂 este neskor pridem,papa

desszi
19. jan 2010

Eji dik za opytanie, vyzera byt ok, ale ani za nic ho neviem dokopat k lekarovi. nema ziadne modriny, bolesti, len trosku citi svaly na pravej strane chrbta, ma ich natiahnute. no co s nim, ked nechce ist? 😖

bzucinka2
19. jan 2010

ahojte, janka, krasna stolicka 🙂 a este krajsia babika v nej 🙂
desszi super ze je petko v poriadku 🙂
mirka, ja by som ju davala v pohode do deky, ked sama vidis, ze sa tak lepsie vyspinka 😉
ejus, cakame na foto 🙂

janadureckova
19. jan 2010

Ahojte 🙂
mirka skús jej cez deň ich stále jemne vyberať z pusinky, a zaujať ju niečím iným, a na noc ju kľudne baľ do deky. Aj Kristínka keď sa preberie a je mrzutá, poriadne jej prikryjem rúčky, a chvíľu podržím deku a tak potom sladko spí. Cez deň je to horšie, stále si pchá do úst rúčky, ale je to tým, že ju bolia ďasná, a cumeľ vôbec nechce.
Ejuss čakáme na foto 🙂
Desszi chlapi sú fakt niekedy hrozní, dokopať ich k lekárovi je hrúúúúza.... ale hádam to fakt bude len ponaťahované. Určite keby ho to veľmi bolelo, by išiel.
Bzuci a čo ty a fazuľka? Ozaj som zabudla, bude to teda dievčatko?
Dobrú nocku, malá si pýta papať tak idem 🙂
papa

bzucinka2
19. jan 2010

jani zajtra sa dozvieme ak sa bude chciet ukazat 😀
ozaj ejus tebe som vcera chcela s tym poobednym spanim, skus ho davat uz len raz cez obed, 2x mu je mozno uz vela 😉

desszi
19. jan 2010

Janka stolicka je perfekt, nieco podobne mame aj my, len v modrom 🙂
bzuci tak zajtra cakame na spravy 🙂 idem kuk tv, cavik zatial.

bzucinka2
20. jan 2010

ahojte, babatko je uplne v poriadku, ma vsetko co ma mat, srdiecko bije ako zvon, jemnucko si kopka ale ma navyse gulky a pipika, ale hlavne ze je zdravucke, tak mozme vymyslat meno pre chlapceka 😅 a mame 279g

mirip
20. jan 2010

gratulujem bzučkna aj tu, nevadí že má pipíka a gulky hlavne že ste vporiadku a možno do tretice, budeš mať nakoniec neskor pomoc aj v kuchyni 😉

janadureckova
20. jan 2010

Jéééj bzuci gratulujeeeeem 🙂 no čo budeš mať doma chlapov 🙂 aspoň vynosíte veci po Alexovi 🙂
ale veď vždy je to úúúúúúplne jedno, hlavne nech je bábenko zdravučké 🙂
Ináč tento rok čo poznám, tak 99 % čaká chalana, a to ich poznám asi 10 🙂 takže plodný to rok na chlapcov

ejusaaa
20. jan 2010

Bzuci,gratulujeme k dalsiemu fesakoviiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 Ahojte,vonku je brrrrrrrrrrrr 😒 Tuto noc sme spali dobre,len raz papal,tak dufam ze nezakriknem,dneska spla od ruhej do stvrtej,chcem nechcem,ajtak zaspi,takze aj keby som chcela,poobedny spanok sa zrusit neda 😀

eviiik
20. jan 2010

ahojte kocky 🙂
aj nadalej u nas trva tazke uspavanie po kupani, ale uz je to trosku lepsie, asi to je aj tym, ze by este papala, aj ked mliecka je uz viac, ale ona aj viac potrebuje
dnes sme boli skontrolovat tbc, vraj je to v poriadku, a poobede sme sli, ze sa zaockujeme, ale nakoniec az zajtra, lebo rozhodli sme sa aj pre rotavirusy, a to trebalo objednat, ale pred tyzdnom som sa na to pytala v lekarni, ci treba recept? ale to mi nepovedali, ze aj objednat, no mudry 😒
precitala som Vas zbezne, tak ak nahodou nieco vynecham, tak prepacte
Bzuci, gratulujem k chlapcekovi 😵 pekne rastiete, Alex bude mat partaka, a naozaj nic nieje dolezitejsie, len aby ste boli obaja zdravi 🙂
Ejuska sa tesim, na foto, ked Tobiasko potrebuje spinkat tak potrebuje, ono sa to casom upravi
Denka ako sa ma peto? verim, ze sa citi celkom fajn, ale mal by sa dat skontrolovat, lebo staci, ze ma nieco vyskocene, a ono sa to prejavi neskor, poznam jedneho dobreho odbornika v NR, on vzdy tvrdi, ze po pade, a pod. veciach si treba datz skontrolovat chrbticu, a vlastne vsetko, aj ja sa uz ku nemu chystam, lebo kojenie v nie najlepsej polohe (niekedy), a nosenie na rukach, da mojemu chrbtu zabrat
Janka peknu stolicku ste kupili, aj ja zvazujem, mame este taku drevenu po nas, ale ta sa mi zda, uz pre vacsie dieta, a zda sa mi dost tvrda
Mirka ako ste dopadli na klbikoch, a tbc?
Matka este stale nic? asi jej napisem sms, ze co sa deje
dobru nocku, a idem aj ja oddychovat 🙂

janadureckova
21. jan 2010

Ahojte 🙂
tak my máme za sebou hroznú noc 😖 , malá nie a nie zaspať, potom sa prebrala, bola hodinu a pol hore, a potom skoro každú hodinu... len sa pomrvila, odkopala, mrnkala, trošku si cucla, otočila a spala... ja som sa už o pol druhej definitívne prebrala, a bola som hore do pol piatej... a o pol siedmej ráno budíček.... normálne som už bola nervózna.... ja neviem, ale toto zaspávanie máme horšie... ja už keď okúpeme o 18.00, tak musím byť už pri nej, lebo akonáhle si idem čo len zuby umyť už sa preberie.. a telka - to ja už ani neviem čo to je....
som sa musela vyžalovať...
Desszi koľko Daduško spáva v noci? Medzi Kristínkou a ním sú dva týždne, tak preto sa pýtam.
A vy ako spávate cez deň, Eviiik a Mirip?

janadureckova
21. jan 2010

a gratulujem Daduškovi k dnešným 5 - mesiacom 😉 cmuk 🙂

ejusaaa
21. jan 2010

Halooooooooooooooooo a nam kto pogratulujeeeeeeeee? 🙂 My mame denska jeden rociiiiik 🙂 🙂 🙂 ,uslo to ako voda....uz je to riadny chlapisko,pridavam sa k Daduskovym 5 mesiacikom vsetko najlepsie 🙂 My noc taka,ze dvakrat hore,ale vstaval muz,tak som si troska pospala,ale ajtak som nevyspata,vsak to pozna kazda z vas,dnes potrebujem ist do mesta len zvazujem ci aj s malym,vraj je riadna zima,vy dnes idete von?

desszi
21. jan 2010

Ejusiiiik, vsetko najlepsie Tobinkovi ku krasnemu rociku, vela zdravia a stastia mu zelame aj s Dadusom, nech vas poslucha a robi vam len radost 🙂

desszi
21. jan 2010

Janka dakujeme 🙂 veru mame 5 mesiacov.
Dadko vstava kazde tri hodinky v priemere - plus minus pol hodina - napapa sa a spinka dalej. Kupeme o siedmej, potom uz spinka (ale podotykam, to len posledne dva tyzdne je takto) a okolo pol deviatej sa zobudi - dam mu papat (to si este robi zasobu na noc) a spinka dalej a potom sa budi okolo polnoci, tretej a pol siestej rano. Vtedy ho prelozim ku mne do velkej postele a spime do pol osmej. Ale tiez mava horsie dni, napr. vcera v noci bol tiez hore kazdu hodinku a pol. Ked mi vecer tazsie zaspava, tak ho dam do nasej postele, lahnem si k nemu a potom ho prelozim, ked uz zatvara ocka. Vacsinou do pol hodky spi.
Ejka ja planujem ist von, aj ked je zimka. Musim na postu a nakupit 😒

janadureckova
21. jan 2010

Ejuss prepáááááááč, ale ja skoro spím ☹
takže Tobinkovi všetulinko len to naj naj najlepšie, veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky 🙂
a Kristínka mu posiela pusinku 🙂

mirip
21. jan 2010

ahojte ejus Tobinkovi všetko najpelšie k jednému rôčku 😉

mirip
21. jan 2010

najlepšie som myslela

mata.i
21. jan 2010

Ahojte,
po dlhšom čase som konečne tu. Mám strašne veľa práce s DP, robim 4 firmy tak mi to ešte chvílku potrvá, takže neako nestíham všetko.
No Daduškovi gratulujeme k 5. mesiačikom, my sme na tom so spánkom podobne, Maťko sa budí v priemere 3 x za noc. Ejusa aj Vám gratulujeme k rôčiku!!! 🙂
No inak sme boli s Maťkom prvý krát plávať v sobotu a bolo super, spal tak ako už dávno nie, bol strašne unavený ale ani raz v bazene nezaplakal a to ho uz oblievali vodickou 🙂
Janka, poslem ti cislo na tu fotografku, uz som jej to spominala.Eviik dakujem, ze si sa o mna bala, no fakt mam vela prace a navyse som po tom kupani trosku ochorela a nevie sa z toho dostat, moc kaslem az ma dusi.
Bzuci to nevadi ze bude opať chlapček, hlavne nech je zdravi!!!A mozno do tretice bude dievcatko 🙂

desszi
21. jan 2010

Ahoj Matka,neprehanaj s pracou, vsetko s mierou, ved vies 😉 a dakujeme 🙂
Vcera som stretla nasu bzucinku aj s Alexkom vonku. Jaaaj taky je zlaty 😀 Bzucko tiez gratulujem k chlapcekovi 🙂 Chlapcekov zacina pribudat - to je dobre, nech si baby maju z coho vyberat 🙂

ejusaaa
21. jan 2010

Dakujeme vsetkym velmi pekneeeeeeeeeeeeeee 🙂 My sme nakoniec nesli von,idem chystat malu oslavku pomaly a dnes sa vynimocne ideme kupat teraz,uvidime potom ako to vecer bude,lebo je zvyknuty po kupani hajat 🙂

mirip
21. jan 2010

ahojte baby pomoooc ☹ malá mi štrajkuje z jedením najskor papala dobre a aj to rástlo /zapisujeme kolko je a kedy za deň a potom sa to spočíta a posledné dni sobota 870ml,nedela 850ml,pondelok 800ml, utorok 830ml, streda t.j. včera 750ml a dnes doteraz len 510ml a akurát ak ešte zje po kúpaní tak cca 150 bude dobre a aj tak to bude len 660ml ☹

mirip
21. jan 2010

a strašne nás zapeká ☹

janadureckova
21. jan 2010

AHojte 🙂
Mirip tak by si mala zavolať dokine, a podľa toho čo povie aj ku nej ísť.... neviem ja presne ako je to u detičiek nekojených, ale myslím, že určite by si jej mala zajtra brnknúť. A neboj možno len teraz potrebuje trošku menej, toho by som sa nebála, ale to zapekanie by nemalo byť.
A ahoooooj Mati 🙂 tak ty takto pracuješ? My sme už pátrali kde si sa stratila 🙂 a ďakujem, že si na mňa nezabudla s tou fotografkou 🙂 a ak nájdeš čas pošli mi prosím to číslo 🙂 ozaj a ako Maťko dopadol na očkovaní?
Eviiik dúfam, že to bude so spaním lepšie. My sa s tým stále boríme, tak ťa naozaj chápem.....
Ale z našej Kristínky je už také šidlo, tak sa na nej nasmejeme. Keď ju chcem prebaliť a je holá tak sa tak podvihne na pätách, že sa mi vždy vyšmykne plienka 😀 a začala si tak krásne mrmlať, a spievať 🙂 prišlo to fakt behom týždňa, tak rýchlo sa menia tí naši drobci. A má rada keď si ja zakrývam tvár rukami, a potom sa na ňu usmejem.
A Desszi tak aj Daduško si pýta dosť často papať, až na to, že Kristínka to už po dve noci robila každú hodinku, ach jaj....
Všetkým pekný večer a dobrä nocku 🙂

janadureckova
21. jan 2010

Maťka som si nevšimla, IP prišla 🙂 ďakujeeeeem 🙂

bzucinka2
21. jan 2010

ahojte, vsetkym vam dakujem a pravdaze nevadi, ze bude chlapec a do tretice uz nie je nic planovane, takze ostanem v oslabeni 😀
ejus tobimu vsetko naj naj naj, hlavne nech je zdravucky a poslusnucky 🙂 ako dopadla oslava?
desszi aj dadkovi k vymesaciu vsetucko najkrajsie 🙂
mirip, ono ma mozno bianka len taky den aj u nas sa stava ze obcas v priebehu dna skoro nic nezje a na dalsi den dobieha 😉

mirip
21. jan 2010

jani v pondelok máme poradnu tak ked to ozaj bude dlhšie a nie len dnes tak jej to poviem

eviiik
21. jan 2010

ahojte kocky
prepacte, ze az tak neskoro, ale skor sa nedalo, v prvom rade Tobinkovi prajem vsetko najlepsie, v prvom rade, nech je zdravy, a nech rodicom robi radost 😵
tak isto aj Dadkovi gratulujeme, k peknemu vymesaciu 🙂 strasne ten cas leti, Denka len pred chvilou mi prisla sms, ze sa Dadko narodil 😵
aj my dost casto kojime v noci aj cez den v noci cca kazde 3 hod, nad ranom dve, a cez den kazde dve, ale kazdu hodinu je fakt sila, babule pevne nervy, ono to je kratkodobe, verime tomu 😵
mala som den dost o hubu, vymkla som sa, vlastne zabuchla som dvere, a kluce zvnutra, lucka bola so mnou, chystali sme sa na ockovanie, ale super svokor,si poradil
ockovanie sa nekonalo,lebo vraj sa neda zohnat vakcina rotarix, len ta druha, a dr. neordinovala, tak sme sa nevedeli poradit, tak aj to je mozne, ze budeme bez rotavirusov, zajtra tam idem volat, aspon nech ju zaockuju tou hexou, ci ako sa to vola
matka super, ze si sa ozvala, tak Ty takto vo velkom makas, a ako sa ma Matulo?
mirka, s tym papanim si nelam hlavu, ono sa to urcite upravi, ale to zapekanie treba riesit, mozno aj skor ako pondelok, ved je pred nami vikend, radsej zajtra zavolaj dr.
idem do sprchy a do hajan
bzuci nikdy nehovor nikdy, ja by som chcela tri deticky
jaj a este som chcela k davnejsej debate, Denka a Janka tu spominali vek, no ani jednej by som tolko nepovedala, vyzerate mladucko, 5 rokov by ste min. vedeli zatlc, aj viac 🙂

bambulka6
21. jan 2010

ahojte...tak aj ja sa pridavam ku gratuláciam. 🙂 🙂 🙂 😉
Ejka ale to rychlo uteka co????? nedavno sa Tobinko narodil a uz vam zachvilku bude po byte pobehovat ak uz aj sam nebezka.Lebo Natalka sa uz pusta takze mozno ked uz bude mat rok bude behat.Inak uz mame dalsie dva zubky vonku,takze noci su kludnejsie.
Bzuci takze dalsieho chlapa budete mat doma 🙂 .aspon usetríš na vložkach,lebo mojmu mužovi vsetci hovoria že skrachuje na vložkach. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre