Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
25. jan 2010

Ahojte,tak oslava dopadla na vybornu,len likeriky sa piju dobre,ale potom ten hlavybol....Deni ta torta bola super,penova s piskotou,to robieva svagrova mamina,nema chybu 🙂 Taaaaaaaaak dostal bickylik,zhruba 6 pulovrikov,potom hrubu namornicku supravku,plno hraciek a bomba bola digitalny fotoram ten je super,daju sa tam premietat fotky s hudbou,je to dojimave,sestra to tak pripravila ze tam dali fotky od narodenia doteraz,k tomu romanticka pesnicka,no krasne,takze vsetko dobre dopadlo,ale pit uz nebudem nikdyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,Peto ma vcera asi hodinu masiroval,lebo mna to viacmenej od krku boli,som myslela ze v noci prejde,nepreslo,tak skoncim s ibalginom zase len,dnes sa chystate von?je zima,ale na chvilu asi zajdeme 🙂

janadureckova
25. jan 2010

Ahojte 🙂
a veru dnes nás je tu zatiaľ pomenej, ani my sme neboli vonku, lebo je hrozná zima, len ja som bola na obecnom úrade overiť podpis na ten zvýšený rodičovský príspevok.
Ejusaaa fotky sú super 🙂 a teda poviem ti, máš ale dlhééééé vlasy 🙂 a neviem, čo stále hovoríš o priberaní, však si štíhlunká 😉 a aj oslava ako píšeš dopadla super 😀
Kristínka je dnes zlatučká, a aj včerajšok bol dobrý. Síce večer už vydrží v kuse skoro 4 hodiny 😕. Vstala o 14.45 a ja som myslela, že si ešte raz zdriemne, ale ona nieee, a veru vydržala do pol siemdej 🙂
No a čy vy? Desszi napiekla si mufiny?
A aj ostatné, ako?

mirip
25. jan 2010

ahojte tak máme 6,6kg a 65cm a dnes nás očkovali sme aj plakali 😢 a Dr má ohromne "informovala" t.j. neinformovala o očkovaní proti rotavírusom a ako v Lv sme dostali už len vakcínu čo sa má piť leb malá je už velká a tú nemajú nijkde. som na nu tak naštvaná že až o ničom neimformuje a dalšiu poradnu nám dala až 20.marca nech ide ro prdele kráska normálne mám chuť zmeniť Dr a čo sa týka ortopeda na bomba, sme tam boli dnes nemal už nikoho a to sme boli o 13,20 a robí do 14tej a nám povedali že v stredu ale teraz dve stred nerobia tak až 10. februára ked sme sa pýtali či nás ešte nevezme ved malú máme so sebou tak odvrkli že nie lebo Dr ide preč a sedel tam...........ale niet sa čo čudovať či inde nie je normálne to je u týchto úplatkami skorumpovaných leviciach normálna vec........takže ortoped až o tri týždne a už týžden ako sme boli na nožičkách a to je mesiac a potom ešte jeden a kontrola sono, a takto me mohli mať ortopeda vybaveného hned a vakcína na rotavírus? má už nie injekciu na to je už neskoro hlqavneže nám poradnu dá dobreže nie o rok a tá čo sa má vypiť je na objednávku a aj tú nudú mať len možno tento týždeň vraždila by som tak som nasratá 😠 😠 😠 😠 😠

desszi
25. jan 2010

Mirka ukludni sa, tym nic nevyriesis, poradnu ti dala dobre - aj nasa tak dala, ale nam to vysvetlila, ze do troch mesiacov sa chodi kazde dva tyzdne a potom sa ide na konci piateho mesiaca. ale ze ti nepovedala ohladne ockovania viac, to nie je spravne. teraz nevies ako sa zariadit a co dalej. no a niektori dr su pani dolezity, a s tym nic neurobis.
janka mufiny nieeee, maly spal doobeda, zatial som poupratovala a druhy spanok sme boli vonku, teraz sme prisli spat, zima jak na sibiri, brrrr. a ked Daduso nespi, tak prakticky nic nemozem, treba byt s nim alebo pri nom. takze mufiny az ked pride Peto alebo zajtra? 😅

janadureckova
25. jan 2010

Ahojte 🙂
Mirka Desszi má pravdu, poradňu máš dobre. My sme boli keď mala malá 3 mesiace a teraz ideme 4.2., čiže keď bude mať malá 5 mesiacov. Tak je daný kalendár poradní.
Tie rotavírusy ti fakt mala vysvetliť, ale však by ste mali stihnúť ešte do 6 mesiacov. Neboj a hlavne kľud!!!
Desszi máš pravdu, že pri malom sa nedá stihnúť keď je hore, u nás je to tak isto 🙂
Mňa malá rada sleduje v kuchyni. Máme tam teraz ešte taký gauč, a je to veľká výhoda, takto nemusím riešiť prenosnú postielku. Chceme teraz prerobiť v lete kuchyňu a potom aj gauč pôjde tatam, ale zatiaľ mi tam bodne 🙂 teraz vymýšľame či dať rohovú, alebo prehodiť linku na druhú stranu... no a vymýšľame akej farby si ju dáme 🙂

mirip
25. jan 2010

desszi ale my sme ani prvé tri mesiace nemali každé tri týždne, sme sa boli prihlásiť to bolo prvýkrát potom o tri týždne potom pred Vianocami to bolo po 5týždnoch, potom teraz to bolo zase po 5týždnoch a najbližšie o dva mesiace a opravujem sa 29.3. takže nebolo dodržané tak o každých dvoch týždnoch sa hovorí netuším ☹

mirip
25. jan 2010

myslela som že netuším o akých 2týždnoch sa hovorí lebo ja som nechodila každé dva týždne sa na nás doslova vys............

ejusaaa
25. jan 2010

Ahojte,ani my sme dnes neboli vonku,je zima,neoplati sa aby poprechladzali...Jani mne sa ani nezda ze mam dlhe vlasy asi sim si uz zvykla 😀 My sme boli dat reklamovat ohradku v Kenguru,tak buduci piatok nam daju novu,ale za to chyba to,lebo on uz v postielke bezbecny nie je,robi tam somarinky,kotrmelce a tak a potom je plac ako hrom a predsa sietkovana ohradka to utlmi,no musime vyckat 🙂 Peto dnes aj zajtra nocna,tak dnes mam nocnu ja a vcerajsiu noc prespal uplne celu 🙂

bzucinka2
25. jan 2010

ahojte
ejus krasne fotky, ale chyba mi tam ta pohladnica, co si dala robit, tak ak mozem a nebude ta boliet hlavka, mohla by si pridat 😅
mirip, nejak si sa nam tu rozcertila, ale ako vravi desszi, to nam nepomoze, doktori su velki pani... 😒
desszi a ja som dnes nasla v letaku ze vyrazkova muka, tak to je uz co za haluz 😀 😀 😀

ejusaaa
25. jan 2010

Jaj ozaj Bzuci ja truba,zajra tu fotku odfotim a pridam,uz ma konecne prestala,ale fakt len teraz po dvoch tabletkach,obkladoch a tak...a Ty sa ako mas,zvladas Alexka s bruskom? 🙂

bambulka6
25. jan 2010

ahojte....Ejka tak vy ste mali riadnu oslavu aj nas to caka na buduci mesiac 🙂
Tak my sme dnes boli vonku.Vivka sa aspon vybehala aj ked bola taka zima.
Mirip tak to mas co potom za doktorku ked ti dava tak poradne.ja som chodila kazde 3 tyzdne az do polroka a potom po 2 mesiacoch.ja sa akoze nemozem stazovat na nasu doktorku.vzdy je velmi ochotna a aj sestricka 🙂 Mirip a k tym nozickam neboj dobre to dopadne aj my sme mali IIb+ a nenosili sme remence a ani u ortopeda sme neboli a vsetko ma v poriadku.
Dzessi neuc si velmi maleho na seba,lebo sa ti ho bude potom tazko odnaucat,viem o com hovorim.

danielle
25. jan 2010

ahoj mirip

ak som dobre pochopila, nie si spokojna s detskou lekarkou. neviem ake mate vsetky baby skusenosti,
ale Dr. Novakova Eva je dobra a je aj homeopaticka, nesnazi sa za kazdu cenu davat antibiotika, skor naopak. a berie novych pacientov do novej ordinacie v Sanate v LV. A pokial viem, jej pristup je fajn ako k detom, tak aj k mamickam. sestricka je sice divna, ale doktorka je dolezitejsia. aj ja som si ju vybrala

bambulka6
25. jan 2010

pridal som nove foto 🙂 🙂 🙂

desszi
26. jan 2010

jooj bambulka a co mam robit? Ked on potom tak place. Samozrejme zahra sa chvilu aj sam - cca 20 minut, ked ma naladu po zobudeni, ale potom uz musim byt pri nom a rozpravat sa, hrat sa....ty si ako riesila tieto veci? mne je ho luto nechat vyplakat, on je potom uplne hotovy.
bzuci, to je taka, co z nej dostanes vyrazky 😀 😀 😀

desszi
26. jan 2010

bambulka, mas veeeelmi zlate dievcatka doma..... 🙂 😉

ejusaaa
26. jan 2010

Dobre ranko,Deniiiiiiii a co Ty tu takto v nocnych hodinach? 😲 My sme nastastie len raz boli hore....Bambul krasne princeznicky 😀 Jaj dneska som taka otapena aj tlak som si merala dnes mam pre zmenu nitky ale tep az 114,vsak mi aj riadne busi srdce,dneska je zas taka zima neviem ci ist ci neist von..

bzucinka2
26. jan 2010

ahojte
desszi 😀 😀 😀 aj som si myslela 😀 😀 😀
ejus tak cakam 🙂 a zvladame celkom v pohode, hoci zacina si presadzovat svoje a ked nedosiahne co chce zacina sa zlostit, tak ale snazime sa, nemoze mat vsetko co si zaumieni 😉 takze k tomu patri aj plac a hnev 😅
bambulka krasne foto a tych hraciek, to musite mat riadne velku hernu 🙂

mirip
26. jan 2010

ahojte tak som nezohnala iné ortopedické nohavičky ako gaji a som objednala cez net ortop. nohavičky sendy, v LV ich v tekárnach nedržia lebo sú drahšie ako značka gaji tak som cez net mi volali dnes ich posielajú tak zajtra alebo pozajtra najneskor sú tu.........ked sa využijé pri malej krátko nevadí hádam bude aj druhé a využijeme ich tam aspon nie sú bedrovky ako gaji značka a sú už tak prisposobené že tam nemusí látková plienka ja viem možno od ortopeda dostnem niečo iné ale do 10ho februára je daleko a tieto sú otrasné ked tam dám dve plienky a to zatiahnem ako sa len dá aj tak jej to okolo bedier behá hore dolu a to sa často bojím že jej to stiahnem a zviažem napevno

mojsejovka
26. jan 2010

ahojte, kočky, no už mi nedalo, aspoň trošku sem nakuknúť, chýbate mi... 😀 no ale nejak mi nevychádza stále čas, doma furt prerábame, alebo sa motáme po vonku, alebo varím, upratujem atď., však to poznáte.. keď nie som s Tamarkou, tak Emka mi píli uši s niečím.. 🙂 a keď už mám aj trošku času, tak tu už nikto nie je.. 😕 občas som na FB, však adulka vie, ale aj tam len po troške, keď mi dá rodinka trošku "vydýchnuť".. a skype mám síce zapnutý, ale ani k tomu sa nedostanem, ešte pár riadkov s ejuskou raz za večnosť.. 😵

naposledy som tu asi bola v septembri, no ty brďo, ako to rýchlo ide...
ako sa máte? čo nové? to je asi blbá otázka po takom čase... 😀 no ale keď som už napísala, tak sa budem snažiť aj častejšie, aspoň takto poobede a večer, keď bude malá spinkať.. 😵

ejusaaa
26. jan 2010

Vsetko najlepsie k Tamarkinym meninam Mojsiiiiiiiiiiiii 😀 Jaj ta moja hlava neskutocnemje pravda ze som to zanedbala,uz od decembra som mala chodit na rehabilitacie a nesla som a tu mam,no musim sa objednta....nakoniec sme boli vonku..Bzuci ta fotka sa mi dnes neda pridat,stale mi ukazuje stranka sa neda zobrazit,to mu takto zvykne svitorit,skusim neskor alebo zajtra 🙂

aadula
26. jan 2010

ahojte, dnes som dovolenkovala trošku s malým...musí byť celý týždeň doma..sme boli aj na kontrole u dr. už by mal byť v poriadku..bolo tam toľko ľudí...ale my sme k našej tak fajn prišli, že sme šli hneď dnu..moje zlatko už ako sme vošli plakal...už má obavy z lekárov zlatinko moje malé...., ale potom pekne otvoril pusinku a urobil aaa 🙂

mojsi Tamarke krásnej princezničke prajeme všetúčko najlepšie, hlavne zdravíčka veľa 🙂

babulka, hrozne narástli tvoje kočky..hlavne tá menšia...veď sa pamätám ako sme sa teraz stretli u dr. a to také malé bábatko bola 🙂

bzučinka, aj náš je tvrdohlavec malý... keď nie je po jeho, tak reveeeeee 😅

deszi, vidím, že tebe sa po kojení nedá spinkať ...a ja v poslednej dobe chodím spávať so sliepkami a neviem ráno vstať 😕

bzucinka2
26. jan 2010

mojsi, aj ja sa pridavam k tamarkinym gratulantom, hlavne nech je zdravucka a robi vam len a len radost 😉 a nejake svadobne foto neprihodis, ja sa ani nepamatam ci si vobec pisala ako vsetko dopadlo 😉

adul, asi su v takom obdobi 😅 nejako to prezijeme hadam bez ujmy na zdravi 😀

ejus, je ti odpustene, este chvilku vydrzim 😀

ejusaaa
26. jan 2010

Vdaka Bzuci 😀 Ozaj Mojsi daj nejake fotockyyyyyyyyyyy,to za to,ze si sa tolko neozvala,musis 😀

ejusaaa
26. jan 2010

Teraz pozeram ze Alexko ma onedlho dva roky,ze ako to leti a my starneme 😝 🙂

desszi
26. jan 2010

aj ja sa pridavam - Tamarke vse naj, nech ju mamina poslucha 😀
adulka, ejka, veru, po kojeni som nabehla do chladnicky a kym som jedla, tak som konikovala 🙂
Dadusko bol v noci ako artista, celu noc dvihal nozky a spustal ich - dupotal, rano som mala olympijske kruhy pod ocami 🙄 ani cez dne to nebolo lepsie, teraz zaspal, uvidime dokedy potiahne...
idem odrelaxovat pred teli....pa.

mojsejovka
26. jan 2010

díky, babenky, dnes ale neoslavujeme, presúvame to na víkend... 😉 akurát som si Tamarku vystískala a vybozkávala, však ona sa nebude hnevať, že oslavu trošku odložíme.. 😀 dnes má aj Roman narodky, v sobotu má Emka meniny a budúcu stredu Tamuška 1 rôčik, tak spravíme jednu veľkú oslavu a hotovo... 🙂

ejus... to ťa ešte stále tá hlava bolieva? 😨
adulka.. a čo je drobcovi? choručký je? posielam pusinku, nech sa rýchlo vyzdraví.. 😢

inak na FB som dala fotky, tam sa to rýchlejšie dá pridať a nemusím ich zmenšovať, tak komu sa dá, tak si kuknite - http://www.facebook.com/profile.php?v=photos&re...

deszi, ty brďo, to už 5 mesiacov má drobec??????? 😲 kukla som foto, krááááááásny holohlavček, ako Tamuška... a tuším je celý po maminke, nie? 😉

mojsejovka
26. jan 2010

no a ešte som chcela, moja Emka mala dnes haváriu v škole... 😖

ráno volala učiteľka zo školy, že máme prísť pre ňu, lebo pred školou padla na ľade... a ruky mala vo vreckách, takže rovno na tvár... 😔 tak má rozťatý nos, odreté čelo, pery aj bradu, trdlo jedno moje.. ja som skoro zinfarktovala ráno, kým bol pre ňu Roman, že čo je s ňou, tak som sa bála.. našťastie to nie je také hrozné ako to vyzerá.. 😅

mojsejovka
26. jan 2010

a ešte som chcela... no ani sa mi veriť nechce, že bzuci 21 tt!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to ako rýchlo ide čas??? alexík sa teší? 😵

desszi
27. jan 2010

mojsi veru rastieme a dakujeme za pochvalu - no neviem ci je cely po mamine, niekto tvrdi tak, iny onak - oci, usta a brada su vraj po mne, holohlavost po tatinovi? 😀 😉

dnes ideme do poradne, som zvedava, ockovanie po tbc prasklo a vyhnisalo, este sa tam trosku hnisu drzi, ale vycistime, dufam ze mu s tym nebudu nic robit. pouzili sme domacu lekaren a zabralo, nastastie, tak by mu to nemali rezat.
a uspesne sme nacikali do skumavky 🙂 mamina sice 45 minut bastrngovala pri pipiku a skusala kadejake finty az nakoniec hura, zasah 😀 tak zatial sa opatrujte.

janadureckova
27. jan 2010

Ahojte 🙂
grtaulujem aj ja Tamarke 😉
Desszi šikovná, že sa ti to takto podarilo so skúmavkou, ja som kúpila tie sáčky pre malú a dúfam, že sa nám to podarí. To sa vraj tak nalepí na šušku. V tomto je to u chlapcov jednoduchšie 🙂
Baby chcem sa opýtať, neviem či som dobre malú balila na široko, keď som používala pampers, jednu látkovú plienku a ortpopedické gaťuše.... totiž ako som počula, tak niektoré dávajú dve plienky látkové....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre