Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
30. jan 2010

ejus ty by si mala navstivit chiropraktika, rehabilitacie pomozu len na cas, mozno tam treba nieco napravit.
janka uz urcite poochutnavala vsetky dobroty a teraz si aj mala s mlieckom trosku da... 😀
my sme boli dnes vonku, no najlepsie namontovat lyze na kocik, lebo zist z chodnika na cestu a naopak je priam terenny kusok

bzucinka2
30. jan 2010

ejus super vyzerate po rane 😀 a na tych boboch sa mu akosi nevidelo, strach v ockach, ci prekvapenie 😀
ja som dnes konecne pripravila valentinku pre mm, tak potom hodim nachvilku a zmazem aby ju mm nenasiel 😉 este sa chystam na narodeninovu pohladnicu a bude chvilku pokoj do velkej noci 😉 a nech ta hlavka neboli a muzik aktivne masiruje 😉

evik, to ma mrzi, ze ma lucka take zle dni, ale mozno ju zacinaju trapit zubky, ono vraj najviac bolia, ked ich este nevidiet a lezu z okostnice ☹ drzime palceky, nech sa co najskor upokoji, babika malinka 😉

a vonku sme dnes neboli, aj som chcela, ale maly sa nechcel obliekat, tak sme sa blaznili doma 😉

desszi
30. jan 2010

bzuci perfektnaaaaa valentinka, uplne origos 😉 huha uz sa blizi valentin, ja vobec nemam napad 😕

bzucinka2
30. jan 2010

to ked ma chyti nejaky napad, ale hlavne to chce cas 😉 a dakujem za pochvalu, este musim vymysliet nejaky versik pre maleho a potom sa pustim aj do jeho pohladnice 😉

ejusaaa
31. jan 2010

🙂 Bzuci fakt krasna Valentinka,ja som taka vzdy bez napadov 😔 A teraz buduci tyzden ma aj mamka narodky a chcem nieco ine nez po ine roky,ale neviem co,vzdy skoncim pri obleceniiiiiii,nemate daku radu,taku ze aj oblecenie a nieco popri tom,ale nieco originalne 🙂 ,alebo aj neoriginalne,len ja fakt neviem co....My sme vcera s kocikom absolutne nevedeli,to sa neda,mozno kto ma este nafukovacie kolesa ale my s tymi umelymi ziadna sanca,tak sme sli domov,vytiahli boby,ale on ttam este nevie sediet a sane mame u sestra,yaj dnes asi nepojdeme,ved teraz je este zima,na obed maly spi,potom ide muz strielat,potom nocna a ajtak maly dako kychy,vcera sa trosku povalal v snehu 😀 ,uplne po kolena mu bol a robil v snehu aj kotrmelce 🙂

bzucinka2
31. jan 2010

ejus dakujem za pochvalu 🙂 a mamine no tazko, ja som naposledy kupovala take solarne lampicky do zahradky v tvare trpaslika a kmena stromu, dala som jej robit kalendar s fotkami maleho, salku s jeho fotkou, obraz z fotky, tricko najlepsia babinka na svete, a uz ma nenapada 😉

ejusaaa
31. jan 2010

No presne na to som teraz myslela,ze aj ja dam tricko alebo vankus s Tobim a nevies za aky cas to stihnu,za tyzden asi nie vsak?nevadi dala by som na Valentina,vdaka 🙂

janadureckova
31. jan 2010

Ahojte 🙂
táááák a zas sneží 🙂 ale ja som rada, aspoň zakryje "stopy" zabíjačky 😉 a zas je kráááásne na celom dvore 🙂 a aj to sniežik všetko pekne poumýva.
Dnes s malou nejdem von, lebo má soplíky.... dávam jej Libenar, a odsávame, ale to ju musíme tak pevne držať že až... Dúfam, že to do stvrtka prejde, to ideme do poradne a mali by ju aj očkovať.
Eviiiik, neboj zvládneš! Lucka asi vyžaduje viac pozornosti, a teraz má jednoducho také obdobie. Uvidíš a bude lepšie keď už bude viac vnímať, a zabavia ju hračky. Len s tým spaním je aj u nás stáááále ťažko, tak ťa naozaj chápem, ale jednoducho si povedz, ža malá rýchlo vyrastie. Pošlem IP 😉
Bzuci valentínku som kukla len tak rýchlo, a krááááásna 🙂 ja by som tiež chcela také vyrábať, ale ja nie som asi na také talent, a priznám sa teraz fakt nie je čas.
Tak všetkým krááásnu nedeľu a dobrú chuť k obedu 🙂 ja si idem dať klobásu, ale zas nie veľa, aby sme to obe zvládli aj potráviť 😀

bzucinka2
31. jan 2010

ejus, nme to prilo tusim do 10 dni, ale ved pohladaj na nete, ktory robia najrychlejsie, fotolab mi robil kalendare do 7 dni 😉
jani dakujem, no toho casu mam aj ja malicko, tak ked nieco tak vacsinou po veceroch, lebo cez den mi maly nedovoli 😉 a dnes je este aj nejaky uplakany za vsetko, tak mam doma veselo, ale teraz spinka, tak mam chvilku pokoj 😉

bzucinka2
31. jan 2010

ozaj baby, nemate niektora doma casopisy na strikovanie pre babatka, potrebovala by som taky svetrik zavinovaci ako kosielka, ze sa nezapina vpredu, ale na chrbatiku sa iba prekladaju 2 diely, dakujem 😉

mojsejovka
31. jan 2010

ahojte... 🙂

ejus... 😀 Tobi vyzerá ako Einstein s tými vláskami ráno... 😀 presne som ti inak chcela napísať, že šálku alebo kalendár.. ja idem v DM-ke dať robiť fotoknihu, len sa musím do toho pustiť, mám kupón na 50% zľavu, tak musím využiť.. dám tam Emkine a Tamarkine fotky do 1 roka, také porovnanie, že aká bola každá iná.. 😵

bzuci... ty už na Valentína chystáš? 😕 krásna valentínka, ocinko sa určite poteší... 😵 mala by som už aj ja o niečom porozmýšľať.. 😕

my sme sa v piatok riadne posánkovali, tato púšťal Tamarku samú na boboch z takého malého kopca, vyškerená bola od ucha k uchu.. 😀
no a včera sme oslavovali, malá sa tak vybláznila, že v noci len raz pýtala mliečko, to je pre mňa normálne sviatok, keď tak dobre spí.. 🙂
Emka dostala na meniny kolieskové topánky heelysky, celý deň ich ani nedala z nôh dole.. 😎

baby a mne Tamarka za 2 týždne vyrástla 3 cm... 😲 predtým mala 80 cm a včera som jej nevedela bodynká zapnúť, tak sme ju znova odmerali a má 83 cm!!!! a viac ako 11 kg.. 😅

mojsejovka
31. jan 2010

janka.. babulka má veľa soplíkov? a máš odsávačku na vysávač alebo ručnú?

bzuci.. akurát som minulý týždeň vyraďovala časopisy, boli tam aj štrikované malinké svetríky.. 😒 ja som to vyhodila, lebo ja na štrikovanie nemám trpezlivosť..

desszi
31. jan 2010

ahojky, joooj ja mam nos ako slon ☹ v noci som prd spala, nedalo sa mi dychat, potom som sa nastvala a dala si muconasal, hoci neodporucaju pri kojeni, len po dohovore s lekarom, ale aspon som cosi pospala.
vidim ze riesite valentinky a darceky, no ja neviem co poriesim. bzuci obdivujem, ze ma napady a trpezlivost.

ejusaaa
31. jan 2010

Deniiiiiii tak to Ti nezavidim....davaj si aj to rusko,aby si nedychala na maleho...dnes som videla,ako Tvoj Peto naberal mliecko a hned si aj glgol 😀 Bzuci ja nic take nemam... 😔

desszi
1. feb 2010

ahojky, kde ste vsetky?
noc bola lepsia, Dadusko uz neplakal, spal vo svojej postielke. Ranka sa mu pekne hoji, uz to ma odpuchnute, ruzovucke ako kozicka, ma chrasticku, akurat pod nou je to este trosku fialove a malilinko opuchnute, ale to sa po sestricky uz vstrebe. No uvidime v stredu.
Nadcha sa pomaly zlepsuje. Rusku nenosim, nemam, maly to nastastie nedostal.
Eji Peto sa smial, ked som mu povedala ze si ho vymakla s tym mliekom. 🙂

janadureckova
1. feb 2010

Ahojte 🙂
veru málo nás ti je 🙂asi si užívate pekné počasie, lebo vonku je táááák krásne. My, ale nejdeme na prechádzku, malá má stále soplík... mojsi máme odsávačku na vysávač, včera sme jej aj dvakrát odsali, ale nemá také husté soplíky, len jej vytekajú ako voda... tak som dnes ani neodsávala, len jej dávam ten Libenar.
Lenže aj ja sa cítim nejaká dolámaná, dúúúúfam, že to nie je choroba, ale možno som len unavená z noci, lebo Kristínka dosť zle spinkala, hneval ju plný noštek.
Desszi som rada, že sa to Daduškovi dobre hojí, a vidíš super, že sa s ním nemusíš ťahať na chirurgiu 🙂

bzucinka2
1. feb 2010

ahojte, mojsi ty brdo, mate o rok menej a tolko co my, my meriame 86 a 12 kg 😉
a dakujem za snahu, snad sa mi nieco podari najst 😵
chorym rychle uzdravenie prajem 🙂

ejusaaa
1. feb 2010

Ahojte,my sme dnes mali nakupovaci den,v Dmke sme dobre usetrili,na plienky 25 percent a plus na cely nakup este 15 ked sme to preratali tak sme usetrili 2O euro.Inak zimaaaaaaaa,otec mal dnes dovolenku tak my sme kludne nakupovali..Chodite aj na facebook?

ejusaaa
1. feb 2010

Veru Deni dobre mliecko to je co? 😀

ejusaaa
1. feb 2010

Ozaj uz ste si boli podat tu ziadost na zvysenie rodicovskeho prispevku?Ja ano amne sa este neozvali a Emke a svagrovej co boli tyzden po mne uz ano,ze maju narok,Bzuci Tebe sa ozvali?V stredu sa tam idem opytat.Baby a neviete ake papiere treba ked sme na materskej ze by si to muz uplatnil pri danovom priznani?

ejusaaa
1. feb 2010

Jaaaaaaaaaaaj no stvryt prispevok lebo mam sklerozu,noc bola vesela,Peto na nocnej a maly sa o stvrtej prebral a do pol siestej sme sa hrali,som to zarieklaaaaaaaaa minule,potom som ja cely den rozbita,dufam ze dnes bude spat,lebo uz teraz pisem zo zatvorenymi ocami 😀

eviiik
1. feb 2010

ahojte kocky 🙂
posledne dva dni su vcelku dobre, vcera sme tu mali nasich, ani nechceli verit, zr Lucka je zla, lebo bola fakt dobrucka 🙂
my sme boli vonku aj vcera v tom necase, Lucinka veselo spinkala, nam sa vcelku dalo s kocikom, mame nafukovacie kolesa, ale niekde sme sa brodili
corym prajem skore uzdravenie, a neboj Denka Dadko to nemusi dost, najlepsie protilatky ma v mliecku 😵
Ejus tak nech mate lepsiu noc, ja sa na noci nestazujem, len to uspavanie.
Jani to je lepsie, ze to Kristinke tecie a nemusite odsavat.
majte sa hadam sa coskoro ozvem 🙂

bzucinka2
2. feb 2010

ahojte, ejuska, mne sa uz ozvali, aj uz mam rozhodnutie doma, takze mi uz teraz ma prist zvysena materska, ale pokial viem, obtelefonovavala len pani co ma na starosti K, kamoska tam uz volala, a ze ta pani neobvolava, ale moze prist, takze kludne sa tam zastav a prevezmi si to. co sa dani tyka, tvoj mm nie je asi zivnostnik, pokial viem, moj nedava ziadne potvrdenia, to sa len do danoveho zapise a oni si to hocikedy mozu overit 😉
chodim obcas aj na FB 😉

desszi
2. feb 2010

ahojky, ja len strucne, dnes som nemala vela casu na konika, bola som na urade prace podat ziadost o rodicovsky plus pranie, zehlenie atd. zajtra ideme na klbiky a plucne.
Dadko ma to ockovanie ovela krajsie, dufam, ze nebude treba dalsie bobo robit. Nadcha ma prechadza, Dadko ju nastastie nedostal.
vsetky vas pozdravujem, idem kojit.....

janadureckova
2. feb 2010

Ahojte 🙂
my sa máme lepšie, nádcha je na ústupe 😉 tak ak bude zajtra pekne konečne by som chcela ísť s malou vonku.
Ejus neviem ako s papiermi, každý zamestnávateľ je iní, niektorí vyžadujú potvrdenie, že si na materskej a niektorí nie.
Desszi tak len dnes si odniesla papiere? Ja som tiež ešte nebola, lebo mi na sociálnej v LV nepotvrdili materskú, ale muselo som to poslať na sociálnu do NR, pretože sídlo zamestnávateľa je tam, no paráááááda, total birokrati.
Tak dúfam, že z NR mi to čoskoro pošlú.
A určite to Dadkovi nebude treba razať, bude všetko OK 🙂
A mirip tu nejako dááávno nebola.
No ideme uspávať, tak pekný večer všetkým 🙂

desszi
2. feb 2010

baby vy vyuzivate tie bonusy v dm-ku (to ma napadlo ked citam ejku), viete mi vysvetlit postup. ja nemam cas pri tom terminaly bastrngovat, daduso vzdy mrnci, je mu tam teplo a uz raz mi to vysvetlovali, ale tiez som viac utisovala dada, tak som z toho jelen 😲

desszi
2. feb 2010

janka ja som tiez posielala papiere do Piestan, ale mne tu povedala, ze keby som bola na materskej od 1.8, tak mi to mozu potvrdit uz aj tu, lebo od toho datumu plati pre nich nejaky novy zakon 🙂

mojsejovka
2. feb 2010

ahojte, babenky, tak krpatučká už zabuvala, tak mám chvíľku pre seba, ale neviem, neviem, či tu ešte niekto bude... 😅

ejus, mne včera volali, že si mám prísť pre rozhodnutie, tak ja tú materskú dostanem už tento mesiac...
ja sa tiež chystám do DM-ky, neviem ako, ale naposledy som si pozerala stav bodov a mala som 280!!!!!! tak som si zobrala 100-bodovú aj 150-bodovú knižku, tak mám koooooopu zliav, ani minúť nestihnem... 😅

deszi... posielame Dadkovi pusinku, už to bude určite lepšie... 😉 tu si pozri tú DM-ku, vieš si pozrieť, koľko máš bodov - https://secure.cardsys.at/idmssk/ - tak isto sa prihlásiš aj v predajni na termináli, vyberieš si, čo chceš za body a vytlačíš si kupónik.. ten odovzdáš pri pokladni a dajú ti zľavovú knižku...

Tamarka už pomaličky naberá odvahu, už začína konečne aj za jednu ručičku chodiť, doteraz nechcela... 😵 však sa jej ani nečudujem, na svoj vek je fakt veľká, takže to má pri chodení ťažšie... Emka, keď mala rok, tak mala len 9.5 kg a chodiť začala ako 9-mesačná.. oni dve ako keby ani sestry neboli, každá z nich je úúúúúúúúúplne iná... 😀

mirip
2. feb 2010

som tu jani, nebola som tu dnes lebo som bola dopoludnia na gukozovom teste opakovane či je všetko ok a potom som sa venovala malej ked som doobeda s nou nebola 😵 všetko je ok bol to len zvýšený cukor vplyvom tehotenstva

bambulka6
2. feb 2010

ahoj mirip...tu tu buntošíš takto neskoro? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre