Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
9. feb 2010

desszi, ja som sa pytala zubarky a povedala mi, ze staci prist v 3 rokoch 😉 a hryzania som sa aj ja bala, ale vobec nehryzol pri kojeni 😉
ozaj nepouzivate niektora tie vonave sacky na plienky? teraz som nasla super cenu ze 50 kusov 1 € tak ak by ste chceli objednat si to mozeme naraz a postovne rozratat 🙂 ja som ich doteraz nejak nepouzivala, ale to kako uz riadne smrdka 😀

desszi
9. feb 2010

bzuci to su ake sacky? ja by som asi brala, Daduso tiez produkuje riadny kentus 😝

bzucinka2
9. feb 2010

desszi pozri, tieto, este som ich nemala, ale pozdava sa mi ta cena 😉
http://www.interstore.sk/katalog/predeti-hygien...

janadureckova
9. feb 2010

Ahojte 🙂
ďakujeme za gratulácie 🙂 a fakt už len!!! 19... 🙂
desszi nehryzie zatiaľ, a dúfam, že ani nebude, ale teraz je z toho taká nervná, že mám také boľavé bradavky, čo mi ich chúďa tak zlostne cmúľa.. ja neviem či sa nebude predierať hneď aj druhý, vraj sa tak zvyknú hneď prvé dva po sebe, lebo dneska ju zas preháňa, a hrozne všetko hryzie.. no, ale myslím že to pár dní potrvá, ach jaj... 😒
My sme boli vonku, aj dnes aj včera. Som ju poriadne zababušila. Mne to už veľmi chýbalo, lebo minulý týždeň sme nechodili.
Bzuci tie sáčky môžu byť super. My na dedine to, ale veľmi nepotrebujeme, lebo keď je zakakaná plienka, tak ju hneď šupnem von do koša, ale vy v činžáku predsa s každou plienkou nebudete behať po schodoch.
A fakt neviem ako to hovoria na tých kĺbikoch, jednej tak a druhej tak, však som zvedavá ako to tam bude zajtra, potom podám info.

desszi
9. feb 2010

bzuci aj mne sa to pozdava - na skusku zoberiem 2 ks, keby si objednavala.

rosannar
9. feb 2010

ahojteeeee....mám takú menšiu otázku....posledný test čo som si robila bolo z 7.2. a další som si robila dneska ráno 9.2. a tá dnešná čiarka bola len o niečo silnejšia ako tá zo 7.2....prečo je to tak? viete mi poradiť? 😖

mirip
9. feb 2010

rosannar ako som písala vyššie HCG stúpa každý druhý deň ale ked je už velmi vysoké ako u teba v 7tt tak test zachytí HCG ale už ked je hodnota vysoká len vyjde druhá palička a može sa aj stať že druhá bude slabšia ako prvá lebo tets zachytí len nižšie HCG a ked je už velmi vysoké tak može byť aj slabšia druhá čiarka 😉

eviiik
9. feb 2010

ahojte kocky 🙂
my sme veru boli vonku, a pocitova teplota bola chladnejsia ako vcera, a teplomer ukazoval teplejsie, ale to bude asi tym vetrom
Denka kedy priblizne chodite von? dnes som stretla Ejusku s Tobinkom a manzelom
aj mne chyba ked nejdeme von, takto si aspon vyvetram hlavu
Mirip super, ze si tu 😵
Janka tak aby nozicky dobre dopadli, budem na Vas mysliet, potom daj vediet, a spytaj sa ich, ze akoze ordinuju?
vraj sa zacala ordinacia tak idem kuknut, inac telku nevidim ako je den dlhy, max. trochu cez vikend
pekny vecer, a uz tu budem snad vecer castejsie, manzel dostal notebook, tak sa nemusim byt o PC 🙂
a ak prave nebudem mat nejake povinnosti, ale dne som uz pozehlila, a aj morka na zajtra sa pecie 🙂
pa pa

desszi
9. feb 2010

....aj ja som pozehlila pri panelaku.... 🙂
evka chodime von okolo druhej plus minus nejaka polhodinka. teraz v zime chodime von len raz, doobeda uz Dadko spinkava od tej desiatej, tak nam to nevychadza.

mirip
9. feb 2010

zatial hej evi 😉

mojsejovka
9. feb 2010

ahojte, babenky.. 🙂

jeeeej, Janka, prvý zúbok... gratulujeme... my sme mali až v 10-tich mesiacoch prvý.. 😀 a teraz idú 4 naraz a potvorka malá, hryze ako besná.. a keď robím AU, tak sa smeje.. a keď schovám "cuciky" a poviem NONO a pohrozím prstom, tak má v očičkách 100 čertov, smeje sa aj tak a tiež sa snaží hroziť prštekom a opakuje NONO a blaboce ešte pritom ako keby mi odvrávala... 😀 😀 😀 však sa ani hnevať nemôžem na ňu.. 😵

fodor... ja tiež v noci často kojím, ale malá aj cez deň často príde ku mne a ťahá mi tričko.. tak asi by bolo ťažké odstaviť ju, ja by som rada potiahla do 2 rokov, ale už jej skúšam občas aj UM dávať... doteraz žiadne nechcela, vypila mi akurát čo sme mali nemecké vzorky HUMANA mliečko banánové, ale minulý týždeň mi prišla vzorka mliečka HAMI hajaja 3, a to jej veeeeľmi chutí, tak po troške jej ho robím na raňajky, lebo ráno nikdy nechce papať, tak aspoň mliečko vypije..

no ja nechápem, čo to je za hlúposť s ročným dieťaťom ísť k zubárovi... to už kto vymýšľa také hovadiny... 😠

inak máme trošku soplíky, Emka prišla v nedeľu soplavá od starkej, tak už aj Taminka je nakazená.. možno to je aj zo zúbkov, keď jej išli prvé zúbky, tak tiež mala 2-3 dni soplíky a potom bolo dobre..

tak som zase popísala román, môžem ísť spať.. dobrúúúúúúúúúúú noc všetkým maminkám a aj nespavým bábätkám... 😀

rosannar
10. feb 2010

mirip...no to si pamätám, že si hovorila že len každý druhý den stúpa, ale už som asi skoncovala s testovaním, zostal mi ešte jeden test tak ho potom skúsim tú ďalšiu stredu a teraz sa už nebudem do toho starať 😀

ejusaaa
10. feb 2010

Ahojte babiky,juuuuuuj my sme v noci zle hajali,stale sa prehadzoval,celu noc....aaaaaaaano vcera sme sa stretli s Evik ale na prechode pre chodcov,tak sme sa ani nemohli pristavit 😀 Dnes dako pohukuje,neviem ci pojdeme aj s malym...pred dvoma tyzdnami sme mu strihali ofinu a vcera sme museli zas,tak rychlo mu rastu vlasky 🙂

mirip
10. feb 2010

Ahojte tak my sme prišli akurát z Levíc s malou a už som tak naštvaná že mám pokazený celý deň 😠 Dr. má detské dni len stredu, dve stredy nerobil a dnes sme mali prísť nás predtým odbila jeho "milá" a "príjemná" sestrička a dnes prídeme a Dr. včera a dnes že pre chorobu neordinuje by ma zaujímalo aká je to choroba že na dva dni, ked sme sa spýtali sestričky či by sme nemohli zajtra aj ked nie je detský deň ale predsa od sona nožičiek je už mesiac v háji a ona odvrkla nie, len v stredu aleb sú aj iný ortopedi je slobodný výber.......som si len hrýzla do jazyka aby som jej niečo nepovedala, sme sa zbytočne s malou motali do Lv a muž aj ked bol ôen tri hodiny preč musel brať dovolenku a na celý deň a zbytočne 😒

rosannar
10. feb 2010

ahojteee...ja by som sa chcela spýtať...vy ste ako tehulky nosili červenú stužku? 😉

mirip
10. feb 2010

nie nenosila ale som posielala do predle ked mi niekto cudzí..ako kolegine v robote atd. išli chytať a hladkať brucho 😠
samozrejme domáci ako mm mohli 😀

rosannar
10. feb 2010

mirip...akože aj na to sa nesie nejaká povera, alebo len ty si to nemala rada? 😀

mirip
10. feb 2010

no nenesie ale som neznášala ked niekto cudzí teda nie z rodiny že tututu aké bruško 🙄

mirip
10. feb 2010

ozaj baby máte aj vy kupony do DMky ja by som vymenila zopár za iné veci

janadureckova
10. feb 2010

Ahojte 🙂
no tak sme boli na nožičkách a chvalabohu je všetko OK, takže už nebalíme na široko, už len pampers, uf aká som rada 🙂
Keď sme tam prišli nikto tam nebol tak som sa sestričky opýtala, či robia. Povedala, že áno, ale že nás je dokopy len 5 detí, vraj 90 % volajúcim povedala, že nerobia... akože ja fakt nechápem prečo.... keď som sa jej opýtala, vraj berú len málo detí, preto treba volať hneď ráno, aby si bola medzi tými čo vezmú, iným asi hovorí, že nerobia... ach fakt jak u hotentótov... takže eviiik a aj ostatné volať hneď ráno!!!
Mirip a tebe kázali ísť ku Kollárovi? Myslím, aby si išla k ortopédovi? A verím, že si sa poriadne vytočila, však to je otras!
Mojsi Tamarka je teda riadna beťárka 😉 Ináč tie soplíky môžu mať súvis so zúbkami, lebo aj Kristínka bola minulý týždeň sopľavá, a vyšiel zúbok 🙂

mirip
10. feb 2010

nie jani ale hudec pobobral mojej mame nohu ked chodila na obstreky a má vykrútené prsty na nohe a kuriačka je oničom. tak ostáva kollár ktove kedy sa k nemu dostaneme konečne

mirip
10. feb 2010

a inak som počula už viac názoroc že aj ked už netreba aj tak by sa ešte aspon do konca 5.mes. baliť naširoko kvoli vyvoju jadierok, ono ako to nie je povinné každý hovorí inak jednej babe čo bola

mirip
10. feb 2010

so mnou v porodnici povedali že je všetko ok a že viac chodiť nemusí a čo viem tak aj v 5.mes. sa má chodiť poslednýkrát ak je všetko ok tak viac nie a zase dalšej dr. povedala že aj ked má nožičky ok predsa musí k ortopedovi že zo zákona má právo a aj musí aspon raz z nožičkami k ortopedovi, inak len v lv je to iné ako v iných mestách inde robí sonu nožičiek len ortoped to len v lv lekár radiopogie

desszi
10. feb 2010

rosi nie, cervenu stuzku som davala Dadkovi na rucku ked sa narodil, aby ho neuriekli 🙂
janka tak to ma podrz....tomu hovorim robota...to aby mamicka cakala tyzdne kym sa uracia ju zobrat. a co ked nahodou je nejaky problem a zacne sa to riesit oneskorene? no dakujem pekne! 😠
mirka ja este mam DM kupony, co by si chcela? hod IP.

bzucinka2
10. feb 2010

ahojte, desszi, tak idem objednat 😉
my teplotujeme, dufam, ze len zo zubkov, ale teda brutal nam skace teplota ☹

ejusaaa
10. feb 2010

AhojtebBzuci a kolko ma Alexko teplotu? 😔 Mirip to by aj mna dobre nasralo,tam su take truby na tych nozickach....Deni dnes som Ta videla z okna ked si sla s Dadkom von 🙂 Maly uz zalomil,som zvedava kedy bude kikirikat 😀

mirip
10. feb 2010

ejus my sme boli ale u ortopeda a taká marha doležitá sestrička nech ide niekam nikedy sa tvária tie doležitejšie ako Dr

desszi
10. feb 2010

ok bzuci, potom daj info, hodim penaaaaz 😀
ejus tak zase si ma vystihla, ano boli sme vonku, pre fotky sme sa zastavili a potom este Kaufland a naspat domkov.
dnes maly bojkotoval moju snahu o mrkvickovy prikrm - neotvoril usta ani na milimeter, drzal tu malu pusu stiahnutu, takze vsetku mrkvu som zjedla ja 🙂 no neviem co budeme jest 😕

bzucinka2
11. feb 2010

ahojte, desszi, jasan, ved si zavolame, ked to pride 😉
stale sa drzime teploty 39-40, uz ma triafa, chuda male, ani papat velmi nechce a co je horsie ani pit ☹
desszi, kupovane ani nas nechcel, ale daj mu inu zeleninku, mozno zemiacik mu bude viac chutit 😉

janadureckova
11. feb 2010

Ahojte baby 🙂
bzuci takto sa trápite ☹ ... a dávaš aj čípky? Jáááj nech Vám to prejde, verím, že je to hrozné... chúďatko malé, takto ho teplota trápi.
Kristínka zas nechce papať, už som z toho hotová... poriadne sa naje len v noci, cez deň len cuc a ništa.... sa bojím, aby mi sa mi mlieko nestrácalo, tak som včera aj odsávala. Začalo to včera, a dnes znova nechce nič od rána...
Desszi asi Daduškovi mrkvička fakt nechutí, skús zemiačik 🙂 A ty mi varíš doma, alebo dávaš tie kupované výživy?
Ejuss tak ty doma máš riadne vlasáčika, však najviac miniete na kaderníka 🙂
Dnes je vonku celkom teplo, tak asi aj doobeda pôjdeme vonku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre