Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
18. jún 2009

Zojka je zlata 🙂 Aj ja kukam mojho doktora,len vzdy zabudnem ako sa vola 🙂 ,teraz je reklama 🙂 Alzbeeeeeeet srandovala som s tou obruckou 🙂 Jaj zajtra je tato na den,zas bude dlhy den ked sme sami 😝 ,no som dohodnuta s jednou,ale este nevie ako bude stihat 😝

mojsejovka
18. jún 2009

halooooooo, halooooooooo.... je tu niekto??? 😀

lenul.. kukla som foto, malá je nádherná.. hlavne na tej fotke, kde buva a má ručičkou podloženú hlávku.. 😵

roman má už po operácii, ale ešte nič bližšie nevie, kedy by ho mohli pustiť, tak budeme bačovať samé baby doma.. 😅 inak ten primár, čo ho operoval, vyzerá ako mafián.. 😀 http://zivot.lesk.cas.sk/cl/100010/139847/Ruka-...

aadula
18. jún 2009

mojsi..ja som tu zas družne s tebou 😀 akurát som zasadla pri pc 😉

máš pravdu..fakt vyzerá ako mafián 😀 😀a človek nikdy nevie

mne Samko dnes nechcel zas jesť...a ani mliečko nevypil...vyzerá, že mu očáky pôjdu, tak či je to preto...neviem

mojsejovka
18. jún 2009

adulka.. no my to tu budeme každý deň zatvárať.. 😀 by som si aj dala nejakú kapurkovú do jednej aj do druhej nohy.. 😀

no vyzerá, vyzerá.. ale že je straaaaaašný pohoďák a dobráčisko.. a robí aj plastickú chirurgiu.. keď som tam chodila s romanom na kontroly, tak tam kopa ženských vysedávala s ofačovanými nosmi.. 😀

myslíš, že to bude v zúbkoch? 😕 a dnes bolo aj dosť horúco, tak mu možno ani nechutilo..
my sme zas mali včera extra grckavý deň, ale dnes v pohode.. len neviem, ako mám Taminku naučiť na dudu, lebo stále si dáva pršteky do pusy a až do krku si ich vopchá a potom grcká..

aadula
18. jún 2009

Samko tiež nechcel dudlík..a pršteky si pchal...to ju nenaučíš asi ... to ju časom prejde 😉 a ako je Emke? už je fit?

a dúfam, že v zúbkoch a v teple...teplotu nemá a stále vystrája, tak hádam nebude chorý...stačí, že Paťka je bez hlasu na plaveckom...dnes, že vyše 10 detí šlo k lekárovi ..hrdlá chytené..hlasivky...oči zapálené..to Štúrovo za to nie je bohvie čo...

ejusaaa
18. jún 2009

Ahojte,aj ja som tu 😀 tak Roman ma uz po,pozdrav ho od nas,a ten doktor mafian je sympatak 😀 AJ Tobiasko si vela pchy rucicky a dudu chce,len vonku ked zaspava,doma nie 🙂

aadula
18. jún 2009

mne malý mával z toho čo si rúčky do pusy pchal vyhádzanú celú pusinku

ejusaaa
18. jún 2009

Aj Tobinko ma vzdy na brade od toho take drobne vyrazke,po case zmiznu ale.

ejusaaa
18. jún 2009

No ja idem hajat,tak papa zajtra,dobru 🙂

sweetangel20
18. jún 2009

baby, ja som total hotová,bleeeeee

mojsejovka
18. jún 2009

adul.. no len máš vidieť tie mláčky, čo necháva na ceste, keď sme na prechádzke.. v klokanke ju mám tváričkou dopredu a ona si značkuje cestu.. grcka každých 30 metrov.. 😀 no dúfam, že ju to prejde, lebo je to strašnééééééééé... 😠

Emke je tak, že ani nevie už, že bola chorá.. Paťka je chorá??? 😕 myslíš, že je to z vody? my sme tam boli pred dvomi rokmi na dovolenke a bolo fajn..

ahoj, ejuska.. 😉 pozdravím... 🙂 ja by som ju tiež aspoň na zaspávanie chcela naučiť s dudou, ale nedá sa.. 😒

presne, aj Taminka je vyhádzaná okolo pusky..

mojsejovka
18. jún 2009

ejus.. dlho si sa nezdržala.. tak dobrú.. 🙂

ahoj, sweet, ideš ejusku vystriedať? čo si unavená? 😕

sweetangel20
18. jún 2009

aaale, trošku sme s marekom makali. a poobede som si aj išla k nemu ľahnúť, ale nevedela som zaspať, tak som lúštila vedľa neho krížovky, pritom som bola hrozne unavená. a teraz sme boli do pol deviatej vonku aj s kamarátkiným malým. ale som lenivá ísť sa osprchovať, prezliecť a spať, tak len kukám na monitor 🙂

a tvojmu mužovi sa čo stalo s rukou?

mojsejovka
18. jún 2009

prosím ťa, len to s tou prácou nepreháňaj.. všetkého veľa škodí.. 😉 tak len pekne kukaj na monitor, aspoň tu nie som sama.. 😀 sprcha neujde..

v robote mu spadla štvortonová rúra na pravú ruku.. už je 14 mesiacov maród.. 😒 toto má byť posledná operácia, už mal predtým tri.. no ale hádam to už bude v poriadku.. teda na 100% to už nebude mať nikdy, ale je to lepšie.. 🙂

inak som si pokukala album... malý je riadny fešáčisko, to budeš musieť pušku kúpiť a baby odháňať, keď vyrastie.. 😀

sweetangel20
18. jún 2009

akože ja nechcem vyzerať ako frajerka, to nie... len tu mám sama na krku záhradu, dom, mareka a SESTRU... takže ke´d nechcem,aby to u nás vyzeralo ako v chlieve, musím makať. muž mi chodí len na weekendy domov, vtedy mám pokoj, aj sa vyspím

ty kokooooos, že 4 tony na ruku.. uff, to asi nevyzerala tá ruka najkrajšie, že? a potom bude môcť chodiť do roboty alebo ako? lebo väčšinou po ťažkých úrazoch idú na invalidný. ak sa nemám pýtať, tak ma stopni

no a malý.... fešák je, len škoda, že po mne nemá nič, teda ak si odmyslím krvnú skupinu a to že je šteklivý. akurát som dneska kukala do pusy. skoro som odpadla, už mi došlo, prečo je taký čudný. doteraz zuby zvládal v pohode, ale teraz mu ide naraz 5 zubov, a to je už fakt veľa na malé dieťa

mojsejovka
18. jún 2009

no tak to máš čo robiť.. tak sa nečudujem, že si vyšťavená.. 😝 treba aj sestru zapojiť.. 😉 nechytajú ťa depky niekedy, keď si cez týždeň bez mužíka? 😕

no mal rozdrvená a popretáčané prsty a v levickej nemocnici mu to dodrbkali a potom po 3 mesiacoch ho poslali do blavy.. 😠 on by chcel ísť robiť, lebo invalidný mu aj tak nedajú, predstav si, že aj keby mu chýbala celá ruka, tak by mu dali len polovičný.. 😅

😀 no aspoň niečo má po tebe.. veď som akurát chcela napísať, že ako tak pozerám, tak maminu v ňom nijako nevidím.. a to väčšinou chlapčekovia bývajú na maminky.. 🙂 uf, ty kokso, 5 zubov??? chúďa malé.. mrzutý je veľmi? ☹

sweetangel20
18. jún 2009

mrzutý ani nie, on je zlaté dieťa. len tento týždeň je taký, že ma musí stále vidieť, to predtým nebolo. keď ma nevidí, chytá strašné raple a celú tváričku má zaslzenú.

čo sa týka levickej nemocnice, tak to ja sa radšej nevyjadrujem, bo mi zakážu prístup na koníka, ak by som mala napísať svoj názor... mne doondili skoro mareka...

a sestra, to tiež radšej nič... tiež by mi zakázali prístup...

sweetangel20
18. jún 2009

ozaj, nevieš, dokedy sa musí detičkám podávať vigantol?

mojsejovka
18. jún 2009

ešte je maličký, to je ešte zlaté, že chce byť stále s maminkou.. 😵

jeeeeeežiš, by som to tam asi podpálila, keby niečo do....li s mojou malou.. 😲 a kde? v detskej nemocnici? vraj tam majú otrasný prístup som počula.. 😒

koľko rokov má sestra? 😉

mojsejovka
18. jún 2009

myslím, že do roka by sa mal dávať.. ale nie som si istá..

sweetangel20
18. jún 2009

takto... boli sme s marekom na kontrole s nožičkami a bola tam jedna malá čo hroooooooozne kašľala. marek mi začal kašľať ešte v ten deň, tak na druhý deň ráno sme išli k doktorke a vraj, že má virózu, dala lieky a kašeľ prestal. lenže... v piatok poobede ako sa napapal, odgrgol si a začal sa dusiť. som sa zľakla, otočila som ho, pobúchala po chrbátiku a on vykašľal kopec krvi. tak sme leteli na pohotovosť, som to povedala tej sprostej doktorke, čo tam bola. ona chcela, aby som jej povedala presný čas, kedy sa to stalo. chápeš? to bolo to posledné, čo som robila, že som kukala na hodinky. ale tak to som ešte predýchala. som jej ukázala podbradník, že je celý od krvi a ona na to, že ona nič nevidí a že to môže byť od tej mrkvovej šťavy, čo papal. lenže mrkva je oranžová a nie červená. tak som jej vynadala a naveľa naveľa ho poslala na rtg-zápal pľúc. tak sme tam išli do nemocnice a už v pondelok nás poslali domov, že je zdravý-po necelých troch dňoch sa decko vylieči zo zápalu pľúc. o niektorých detských sestrách radšej pomlčím...
no a nakoniec sme sa pol roka vliekli so suchým kašľom aj k imunologičke s nedoliečeným zápalom. ale už teraz je konečne dobre, už chodíme len na kontroly, to je už len taká viac-menej fomalita, lebo malému už chvalabohu nič nie je... ale do LV nemocnice ten malý nikdy viac nevstúpi, prisahám Bohu

sestra má 20

mojsejovka
18. jún 2009

😲 chúďa malé.. ☹ to čo je za starostlivosť??? veď to nie je normálne!!!!! to sa aj zle číta, nie ešte zažiť niečo také.. ešteže je drobec v poriadku, by doplatil na debilných doktorov.. 😒 ja by som teda inú paniku chytila, kebyže vidím, ako mi dieťa vykašliava krv.. to je hrozné, keď sú malé detičky choré.. 😖

mne zas vravela kamoška, že s malým ležala v nemocnici v LV - asi pred mesiacom.. dávali mu infúzie a že sestrička, keď mu išla zaviesť infúziu ho tak zdrapla, aby sa nemykal, že mal až modriny.. aj keď mu liečiky dávali, tak nasilu mu otvárala ústa, až mal líčko modré.. a to mal ešte aj keď prišli domov.. ☹

sestra si myslí ešte, že svet patrí jej, že? 😀

mojsejovka
18. jún 2009

no dobre.. pôjdem už aj ja pomaly, idem Emke nachystať na zajtra veci..

tak dobrú nôcku a Marekovi posielame pusku.. 🙂

sweetangel20
18. jún 2009

hovorím, tiesestričky sú strašné.ale je tam jedna taká fakt zlatučká, milučká osôbka 🙂
a hey, gabika si myslí, že jej patrí svet a celý ten svet sa točí okolo nej a čaká len na ňu...

idem aj ja buvať, bo ráno musím do Lv, tak žiadne buvanie doobeda ☹

dobrú noc a aj my posielame pusinky kočkám 😉

alzbetabenkova
autor
19. jún 2009

dobre ranecko
horuco bude dnes,super,ale k veceru sa ma ochladit
zojka je krasna,podoba sa na maminu 😉
sweet,inak povedala by som na sestru tovju,ze vyzera taka vyspela,mudra 🙂

maartinkaa
19. jún 2009

ahojte baby, prisli vam uz rodinne pridavky, lebo mne este nie a nikdy pred tym sa to nestalo? vzdy chodia okolo 13-14teho a teraz este nic. inac co mate noveho??? 😉

ejusaaa
19. jún 2009

Ahojte,Martinka,ani my este nemame rodinne,nam chodia okolo 2O teho az...jaj daku alergiu mam,stale kycham..veru horuco,ved ze cez vikend ma prsta nie?Sweet,Mojsi,tedaaaa vy sa nezdate,tolko pisat 😀 A k tomu vigantolu,baby vy davate len to?Natrafila som na temu kde baby pisu ze okrem toho treba davat od narodenia aj vitamin b,c a tak,lebo ja nedavam 😲

luckai
19. jún 2009

Ahojte kočky,
no Mojsi, to prežívame s dudlom to isté, tiež ho malej pchám, ale nechce ho, aj keď zo 2 razy ho už zobrala a ťahala. No neviem, čo je lepšie. Detičky ústami objavujú, takže je to vraj dobré že nemajú cumeď, nechcem ale aby sa naučila cucať palček. Teraz to ťahá len keď je hladná, inak len olizuje...

Ja neviem, podľa mňa to s tými vitamínmi navyše preháňajú. Veď kedysi sa len kojilo a stačilo to a v umelom mliečku je tiež určite všetko čo detičky potrebujú!

My sme mali zase fajn večer, zvládli sme to aj bez ocka, tak som hne spokojnejšiaˇže keby odišiel na dlhšie tak sa dá! Dnes o 19 priletí do Viedne, tak ho snáď okolo 22:00 môžem očakávať! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
19. jún 2009

Luci aj podla mna je to zbytocne a teraz ked uz pap bananik mrkvicky a tak,ved tam ma vitaminy nie?tak vam pride tatinko,aj Tinke,no to bude radosti 🙂 My sme dnes sami,ale len do siestej,akurat mi zadriemal,tak sa idem ryyyyychlo najest,teda prinesiem si pri kona 😀

fia
19. jún 2009

Ahojte, pridala som nové fotky. Nejako nestíham, keď bude trošku viac času, tak si vás aj prečítam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre