Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
18. feb 2010

no desszi tak keby sme zalozili len ten jeden tak nam schvalia na nas vkus malo kedze sme nemali ziadnu hotovost.sme potreboali mi 100% a to sa banka moze akurat tak usmievat na nas zvisoka....ale tak co uz nevadi da sa po 5rokoch ten otcov byt co sme dozalozili odtial vymazat bez problemov ze ostane tam tarcha len na nasom...

janadureckova
19. feb 2010

tak konečne som sa vyspala!!!! Síce Kristínka mala šábes do 22.15, ale to sa dalo zvládnuť.
Ináč Mojsi dala som ten čípok, tak neviem, možno aj to pomohlo, ale trvalo kým som ju uspala... a aj na kojenie vždy otvorila okále, som sa tak bála, že sa zas preberie a dve hodky budeme hore... Najskôr som ho nechcela dať, ale keď len zatvárala očká, a nie a nie zaspať poriadne, som ho dala.
Ináč nedostatok spánku je fakt hrozný... som vtedy tak vrrrrr, že sama so sebou má čo robiť, a nie chudáci členovia rodiny.... Ale veľmi mi pomáhajú naozaj 🙂
Fodorka tak super, že už budete vo svojom 🙂 aj švagrovci brali úveru vo VUB, tam boli najlepšie podmienky.
Tak ste dobre pokúpili v Tescu, aj naši dnes idú do LV, tak som im nakázala pozrieť a aj pokúpiť.
Ináč v pondelok ideme na skúšobné plávanie 😉 som zvedavá, ako sa to bude Kristínke páčiť.
Rosi foto peknučké 😉
Eviik díky za spolucítenie 😉 a dávaš len MM, alebo aj UM?
Pekný deň všetkým.

desszi
19. feb 2010

dobre ranko,

janka aj my sme lepsie spali, tiez som dala viburcol, zobudil sa len raz - o tretej - spapal oba ceciky, na nejaku pol hodku sa prebral, trosku pokecal a spal dalej, ja som sa az tak nevyspala, lebo ten ekzemik ho svrbi, tak sa prehadzoval, ale aspon nebol hore kazde dve hodiny

dnes ideme koznej, zoberiem aj ten krem co Dadusovi davam, ukazem jej a poviem ze zabera, tvaricka je uz takmer cista aj brusko, este na nozickach su sem tam fliacky, ale nie take cervene ako boli, len ho to este stale svrbi

fodorka tak uz chapem,ze preco dva byty...

mirka1986
19. feb 2010

prosim vas, kde mali tie body? v ktorej casti? ja som poslala ocina, ale ich nevie najst 😖

eviiik
19. feb 2010

ahojte 🙂
zeby tie cipky ucinkovali? aj ja porozmyslam
jani s, deni som rada, ze ste mali lepsie noci, aj nasa bolaq lepsia ako vcerajsia
sice sme boli hore o 11:00 o 1:30 potom sa zobidla za jeden a pol hodiny, a to som vedela, ze hladna este nemoze byt, tak som ju dala ku nam do postele a spala este dve aj pol hodiny
jani uz vyse mesiaca sme len na MM
aj my by sme vybehli tie bodynka kuknut ak este budu
denka nech kozna dobre dopadne
idem lebo Lucka mrnka
pa pa

rosannar
19. feb 2010

devlin...tak to je super...u mna ešte nebolo nič vidno, ale že na dalšej poradni by už malo byť aj srdiečko 😉 ...držím palčeky aby vám to vyšlo 😉

devlin
19. feb 2010

Dakujem za privitanie, baby... bzucinka, aj mna by zaujimalo, preco tie kamosky odisli...ja som teraz tiez v pomykove, lebo mi predpisala lieky, ktore sa nemaju uzivat v prvom trimestri... 😖

devlin
19. feb 2010

rosannar, dik, aj ja drzim palce! 😉 Ku komu chodis?

rosannar
19. feb 2010

devlin...ja chodím k hoesovej...a ty?

devlin
19. feb 2010

ja k Zuzcakovej... aj Ty ratas dni do dalsej poradne, co? 🙂 este musim tyzden a 3 dni vydrzat 😀 😝

desszi
19. feb 2010

mirka vojdes do tesca, pojdes rovno a hned prva odbocka vpravo su bodynka, tam visia, nad tym velky napis vypredaj.

desszi
19. feb 2010

evka dakujeme, uz sme spat od koznej, bolo velmi vela ludi, ale o nas vedeli a hned nas zobrala, ale aj tak som spotena ako mys - nemaju tam vytah, teraz ho montuju a cely cas som mala Dada na rukach, ja oblecena....no zmykat by ma mohli. Dostali sme masticky a nieco do kupela a fenistil kvapky proti svrbeniu - jedna masticka hormonalna, ale asi ju budem musiet pouzit, aby sme stihli to ockovanie, hoci poviem vam aj po tom konopnom kreme to krasne mizne, aj som ho ukazovala doktorke, povedala, ze som dobre robila, ze je to dobry krem 🙂

rosannar
19. feb 2010

devlin...no tak ty to nemáš tak daleko, ale ja to mám ešte 3 týždne a 2 dni 😀

rosannar
19. feb 2010

devlin a tebe ešte nerobila sono?

devlin
19. feb 2010

rosannar, jasne, ze ano 🙂 ved inak by som nic nevidela

rosannar
19. feb 2010

devlin...a máš aj fotku? 😀

bzucinka2
19. feb 2010

vy ste sa dnes nejak rozpismenkovali, dievcatka, nemate nic na praci? 😀
som rada, ze som vam dobre poradila s bodinkami, dnes ich este mali dost 😉

rosannar
19. feb 2010

bzucinka...no ja mám dosť práce ale trošku oddychu nezaškodí 😀

devlin
19. feb 2010

rosannar, no jasne ze mam 🙂 vyzera ako taky maly mravcek 😀 pekne vsetko vidno, vtedy malo nieco cez 2 cm

devlin
19. feb 2010

ja tiez pracujem, ale treba si trosku oddychnut 😎

bzucinka2
19. feb 2010

mate pravdu, len ja vas potom ani nestiham citat 😀 mna plne zamestnava moje dite, ale teraz spi tak dobieham, hoci mi oci klipkaju tiez 🙂

rosannar
19. feb 2010

devlin...a neukážeš? 😀 ja som ukázala 😀

bzucinka...no ved ked už aj nám sa narodia, tak potom tiež nebudem stihať čítať ani ja 😀

bzucinka2
19. feb 2010

rosi zo zaciatku kym len spi a je, tak stihat budes, ale ked sa zacne hybat, bude to horsie 😀

rosannar
19. feb 2010

bzucinka...no ja stihať tak či tam nebudem...lebo ked bude spať malé budem spať aj ja 😀

desszi
19. feb 2010

rosi, to som si dnes myslela aj ja - maly spi pospinka aj mamina - a prd - doobeda vola moja mamina - poobede vola ocino 🙄

rosannar
19. feb 2010

desszi...no ja si vypnem mobil a potom ma môžu zháňať 😀

desszi
19. feb 2010

rosi 😀

desszi
19. feb 2010

bzuci este nisty vonave sacky? Dado tu naklada na kila, kto to ma vonat? 😀

rosannar
19. feb 2010

dneska máme s mužíkom práve 5 rokov čo sme spolu a pol roka od svadby.. 😉

desszi
19. feb 2010

gratulujem k vyrociu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre