Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

iwonka
19. feb 2010

ahojte..davno som tu nebola..chcela by som sa vas opytat ci nemate niektora skusenost s vcestnou placentou a este k tomu mam malo plodovej vody....nevedeli by ste mi viac k tomu napisat moj lekar sa tomu vobec nevyjadril a ten lekar ci mi to zistil povedl ze to je rizikive..

devlin
19. feb 2010

aj my dnes mame 5 mesiacov od svadby 🙂 😵

rosannar, mozno niekedy v blizkej buducnosti to sem hodim 😉 ked sa konecne dostanem vecer domov, nechce sa mi to fotit a davat do PC 😝

ejusaaa
19. feb 2010

Baby ahojteeeeeeee,ako sa mate?my sme sa vratili zvonka,ale dost fuka...pripajam sa ki gratulacii 🙂 Baby nikto nekupite behatko?

bzucinka2
19. feb 2010

desszi, buduci tt ide mm pre to osobne do ba, lebo postovne bolo 5 €, co sa mi uz zdalo vela, tak buduci tt to mame vonavo zabalene 😀 teda dufam, ze sa ozvu, ze uz im to doslo 😉
aj ja gratulujem k vyrociu 😉
iwon, neviem , neporadim 😒

janadureckova
19. feb 2010

Ahojte 🙂
baby vy ste sa tu tááák rozpísali, že ani nestíham čítať.
Desszi tak ste vybavili kožnú, a určite mastičky zaberú 😉 s tým spotením ti verím, ono to je fuška...
Ja som sa dnes tak narýchlo vybrala s malou na prechádzku, že som si čiapku nevzala, a tak mi prefúkalo uši, no hneď lepšie počujem 😀
Eviiik teraz som len kukla album Lucky, a taký ste zlatý pri stromčeku 😉 a Lucka v tom vedierku nemá chybu, ešte ju tam kúpaš? A daj aj ty neajké nové fotky Lucky 🙂
A gratulujem k výročiam 😵
Iwon bohužiaľ ani ja ti v tomto neporadím, a ku ktorému doktorovi ty chodíš?
Kristínka teraz zaspinkala na prsníku, tak uvidím aká bude noc.
DObrú noc všetkým.

desszi
19. feb 2010

iwon - vcestna placenta znamena ze placenta je nizko polozena a tak by mohla pri porode prekazat. Ku koncu tehotenstva sa vsak tento stav casto upravi a mamicka tak moze rodit normalne. Pokial by sa tak nestalo, tak je nutny cisarsky, pretoze by mohli vzniknut nejake komplikacie. Ukludni sa, dolezite je, ze to vedia a sleduju. Ty hlavne vela oddychuj, nenamahaj sa a nemalo by byt ani tutu-mutu, len mojkanie.
k mnozstvu plodovej vody sa neviem vyjadrit

desszi
19. feb 2010

janka kozna vybavena, masti mame jak po zabijacke 😀 a dostali sme aj fenistil, aby ho tak nesvrbkalo - a troska ho to oblbuje, tak mi spal poobede dve hodiny (len ja som nemohla, lebo mi v najlepsom zazvonil telefon a uz ma spanok presiel 😠)

bzuci ok, dufam ze mm nejde do BA len kvoli tomu!!!! zas az tak to nesmrdka 😅 pytali az 5 eur?! ved to je smiesne - tovar 1 euro a postovne....uz nevedia co pytat

zelam vsetkym pokojnu nocku, idem kuk panelak

fodorka
19. feb 2010

ahojte baby jej rosanar gratulujem.mi budeme mat 29.3. uz druhe vyrocie svadby a zavciatkom jula uz 6rokov co sme spolu...ale tie roky utekaju a nas drobcek uz bud. tyzden 1rocik...a cez vikend oslava....juj tesim sa....konecne to bude vo svojom..

eviiik
19. feb 2010

ahojte
ja az tak nweskoro, lebo sme robili reorganizaciu a poriadky v celom byte, manzlov pracovny kutik sme presuvali do obyvky, a vsetky Luckyne veci idu do detskej, lebo hraciu deku kresielko a pod veci mala v obyvacke.
dnes sme boli pozerat aj nejaky koberec do detskej, ale tu je to slabota, asi kupime cez net.
veru Jani mas pravdu, uz som davno nedavala foto, budem stym musiet nieco urobit
a ano "ucku kupeme este v kybliku, este sa bude dlho mestit, zacali sme ked malla priblizne tri mesiace, a velmi sa jej tam lubi, ale jej by bolo asi jedno, len nech sa clapka 🙂
bzuci zabudla som vcera pochvalit brusko 🙂
Denka tak ste celkom fajn dopadli u koznej, a super, ze si si poradila aj sama, a ja mam telefon stale na vibracnom, a ked spim s malou zasadne nedviham
tak ked spominate vyrocia, my bude v auguste uz 11 rokov spolu a v septembry stvrte vyrocie svadby
veru dnes bolo vonku veterno
a dakujem za typ aj my sme pokupili bodynka
idem hajat, lebo moj hladosko sa bude o chvilu hlasit
dobru nocku

bzucinka2
20. feb 2010

ahojte, dnes je tu nejako pusto 😉 ja som poupratovala vyzehlila a vegetim si 😉
desszi neboj sa, nejde len kvoli tomu, ma tam toho viac 😉
eviiik dakujem za pochvalu a super ste si teda s mm zamakali, ale aspon mate nejaku zmenu 😉

bzucinka2
20. feb 2010

ozaj a ja som kupovala koberec hore v bazante, bol drahsi, ale je super hruby 🙂

desszi
20. feb 2010

bzuci, dnes sme tu len my dve? halo kde ste vsetky? 😨
v tomto pocasi sme ani von nesli, brrr, to je vetrisko - vsak by mi odfuklo tupeeee 😀
ja som bola dnes doobeda stekava, ale uz je dobre, malo to svoje dovody 😠

ejusaaa
20. feb 2010

Bzuci my sa Ta vlastne ani nepytame ako sa citis a tak...tak ako?my tu mame sestrinho takze pc je obsadeny,preto mam absenciu 😀

janadureckova
20. feb 2010

Ahojte 🙂
veru cez deň je tu nás cez víkend málo. My sme vonku boli, teda neter mi kočíkovala malú, a ja som si v pohode vlasy umyla. U nás dnes taký vietor nefúkal 😉 včera to bol horor!
Kristínka včera aj dnes už papala mrkvičku, a chutilo jej 😵, ale mám pocit, že viac sa jej páčilo, že sedela v novej stoličke 😉
Desszi ty už Daduškovi dávaš aj niečo iné ako mrkvičku? A dobre, že štekavka prešla 😉
Bzuci guľatíš sa, ale fakt len v brušku, ty si taká štíhlunká.
Pekný sobotný večer všetkým 🙂

desszi
20. feb 2010

janka zatial som skusala mrkvicku a zemiak - mrkva chutila, zemiak nie - ale teraz nedavam nic, kym sa mu nevycisti koza od tych fliackov, dr vravela, ze nemam nic davat, aby sme vylucili pripadne alergiu na nieco. ked sa vycisti, bude zaockovany a potom zacneme zase od zaciatku.

desszi
20. feb 2010

jeej bzuci, ty si krasna maminka 🙂

mirka1986
20. feb 2010

ahojte kočeny 😀 my sme dnes boli v lv, na nakupe v dm, v tescu, na oslave 🙂 a nikolka mi ma uz 12 zubkov 🙂 bzuci, krasne sa gulatis 🙂 desszi a kto si odniesol tvoju "zlu" naladu???

desszi
20. feb 2010

mirka, mali ste perny den, dostali ste este v tescu tie bodynka? gratulujeme zubatemu slniecku 😀 moju zlu naladu si samozrejme odniesol moj drahy 😒 ale uz je super 🙂

mirka1986
20. feb 2010

aspon, ze to uz preslo 🙂 bodynka sme dostali, nasi mi kupili poledne pre nikolku-tie disney a pre dianku uz zial neboli ziadne...

mata.i
21. feb 2010

Ahojte, no po dlhom case som tu opat.
Desszi, co sa stalo Davidkovi, ze ste boli u koznej? A ku ktorej chodite? Matko tiez ked mal ten ekzem tak dostal fenistilove kvapky, ja som mu ich vsak nedavala tak casto ako bolo predpisane,nechcela som ho moc zatazovat.
No k výrociam gratulujem, my budeme mat 28.3. prvé svadobne, inak sme spolu uz 10 rokov.
Mirka, superze uz mate tolko zubkov, my este nic, obavam sa ked to pride, ze to budu muky 🙂 A inak v tescu maju fakt super vecicky, sa mi zda ze pre dievcatka krajsie 🙂 Ja som bola vcera nakupovat v Mlynoch, v HM maju tiez velmi pekne veci. A kupili sme Matkovi novy kocik - uz sportovy. Ten v 3kombinacii sa mi nepacil v sportovom, tak som prehovorila manzela a kupili sme len sportovy.
Jani, tak vy uz sedkate aj v sedacke? A mrkvicka chuti?Uz to aj kombinujes s inou zeleninou? Matko este nesedi, skor len v lehatku a mrkvu nechce ani za svet, skor zemiacik.

desszi
21. feb 2010

ahojte,
matka, Davidko ma nejaky ekzemik na tvaricke, brusku a koncatinach, nie je toho vela, ale velmi ho to svrbi - davala som mu konopny krem, krasne pomaha, uz mu to zmizlo na brusku uplne, ostatne casti len sem tam vyrazka , ale aj tak sme boli u koznej, lebo musime ist na ockovanie a dovtedy to musi zmiznut - mame uz len nieco vyse tyzdna - dostali sme hormonalnu masticku (zatial ju nedavam), vazelinu na premastenie celeho telicka, fenistil 2x10 kv. aby ho to nesvrbelo - inak potom spinka kludnejsie. Zajtra uz asi dam mast na zbytky ekzemiku nech to je do stredy prec a nech nas zaockuju.
Chodime dr.Urbancekovej 🙂 nad lekarnou Bellis

janadureckova
21. feb 2010

Ahojte 🙂
Mati, a aký kočík ste kúpili? Vy máte tiež V-MAX trojkombináciu ak si dobre pamätám, že? Ten športiak ani mne nie je veľmi po chuti, no uvidíme.
Kristínka v sedačke je naozaj len chvíľku, a aj to ju dám radšej do pololežatej polohy, stolička sa dá nastaviť. Nechcem ju dlho nechávať ešte sedieť.
Ináč dnes ráno keď kakala, mala v plienke kúsky mrkvičky... neviem, aj u vašuch drobcov to tak bolo?
A keď sme pri výročiach my máme 25.4. tiež rok od svadby 😉
Dnes je vonku kráááááásne, tak využite všetky slniečko 😵

desszi
21. feb 2010

zdravim vsechni maminky,
i ti, co radi pralinky,
kam se vsichni podeli
tuhle krasnou nedeli?

cavik dievcence, tak my sme boli na prechadzke, potom som si pospinkala, konecne sa mi podarilo zdriemnut na chvilocku, Dadulo sa medzitym pos.al a riadne😝 a potom prisla navsteva - dedovci - tak bolo veselo a mnamky doniesli tiramisu, uz som kus zbastila
aaaa sprava - Dadovi sa prerezal zubok - zatial citim len okraj ale je ostryyyyyy😀

mirka1986
21. feb 2010

gratulujem k prvemu zubku 🙂 a take tiramisu by som ani ja neodmietla 😉

eviiik
21. feb 2010

ahojte
jej Denka super, gratulujem k prvemu skoro zubku a ku krasnemu pol rociku, a Ty si sikovne basnicke crevo
ja ako vzdy cez vikend nie velmi stiham, vcera som tu mala maminu bolo super, a dnes sme boli na obed u segry, aj sme tam dlhsie pobudli a potom sa sli spolu kocikovat, dnes bolo pekne
a my s manzelom sme este v sobotu este dopreorganizovali byt
ked uz spominate tie vyrocia my budeme v auguste uz 11 r. spolu a v septembry budeme mat 4. vyrocie sobasa.
a to tiramisu by som si aj ja dala, mnam
matka aky kocik ste kupili?
ja som si kocik vyberala tak, aby mi aj sportak vyhovoval, dufam, ze ma nesklame, zatial som velmi spokojna
idem este upratat wc-ko vcera som nestihla

desszi
21. feb 2010

Evka moja nechaj misu,
daj si radsej tiramisu.
Tiramisu chuti brusku
a ked nato zbastis hrusku
misa bude taka ista,
ani nezbadas ze bola cista.
Tak naco sa namahat
chod sa radsej oddych dat.

😀 😀 😀 😀 😉

ejusaaa
21. feb 2010

Ahojteeeeeeeeeeee,ja len teraz sa sem dostavam,boli sme vonku,bola som strielat,dneska som nastrielala 1Oky,tak sa majte na pozore 🙂 juju vy tu aku dobru naladu mate 🙂 ja som hotova,idem spaaaaaaaaaaaaaaat,dobruuuuuuuuuuuuu 🙂

eviiik
21. feb 2010

Denka super si ma pobavila 😀 😅 🙂
ale misa je uz cista, uvidime do kedy 😀
Lucka uz veselo odfukuje, asi pojdem aj ja, lebo dnes mala budicek okolo siestej, a dnes som si s nou nepospala
dobru nocku

mojsejovka
21. feb 2010

ahojte, babenky, idem si vás dočííííítať, čo máte nové... 😉

my sme dnes spravili prvééééééééé krôčikyyyyyyyyy.... 😵 Tamarka bola takáááá happy, že chcela stále chodiť hore-dole.. zatiaľ len tak 3-4 krôčky, juuuuj, ale taká zlatáááá bola... ja som tu už čítala témy, čo baby písali, že im detičky začali chodiť v 15-18 mesiacoch, tak už som si myslela, že aj my tak budeme a ona zo dňa na deň takéto prekvapko nám spravila... 😅

mojsejovka
21. feb 2010

devlin.. aj my sme mali 19. februára 5 mesiacov od svadby... 😀

bzuci... jeeeeeeeej, aké milé bruško... pristane ti to... a ty si aj pribrala niečo??? 😅

baby, ja už len 4 kg dole a budem tam, kde pred tehotenstvom... huraaaaaaaaa.... 😵

mirka.. vy ste riadne zubatí... my máme ešte stále len 2 zúbky... 🙂

deszi... tak aj Dadko už má zúbok... 😎 gratulujeme... 😉

ejus.. a ty už akáááááááá si nebezpečná... 😀 to kde chodíš strielať??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre