Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
26. feb 2010

ahojte baby dakujeme🙂)))))))oslava bude zajtra pozajtra juj takze dneska musim chystat ale neva tesim sa malemu nafukam baloniky strasne sa mu pacia....inak uz som sa tesila ze ake pekne pocasie bolo po dva dni a dneska?no hroza a ja som sa tak tesila ze vybehneme do mesta s malym ale tak co uz..inak ked sa otepli mohli by sme dat stretko???

eviiik
26. feb 2010

caute kocky
fodorka Markovi prajeme vsetko najlepsie, Lucka posiela cmuk 🙂
milada to vela kocikov som bola ja s kockami co sme chodili na prednasky o dojceni plus sa nejake mamicky pridali
matka suprovy kocik si kupila, my mame podobny styl, ja mam tiez rucnu brzdu
my sme mali s Denkou a Dadkom super prechadzku vcera, dobre sme si nabrusili jazycky 😀
sme u nasich, ale zajtra ideme domkov
fakt je strasne otrasne pocasie, a ja ze si uzujem dedinu 😝
fodorka daj termin, ja mozem hocikedy, okrem stredy
judith neviem poradit

bzucinka2
26. feb 2010

judith, ani ja neporadim 😒

desszi
26. feb 2010

ahojky,
tak hlasim sa zo Zamkov 🙂 vse ok, mamina sa vytesuje, ja sa vykrmujem a Dadko prave vylihuje a Petko ..... nic ma nenapada na vy- zeby vysava?
To je len nase zbozne prianie,
bo vysavac tu iba vanie,
netaha a netaha,
taka je to ostara.

Rura pletie sa mi medzi nohy
kto znal ze aj ta ma take vlohy?
ja nadavam potichu
ze ledva lapam po dychu.

Asi musim nieco spravit
zeby sanie dat opravit?
Radsej objednam si hned
flasku coly a fernet.

Neuskodi trochu moku
ulavi sa mi z amoku.
Vysavac odlozim razom
a kaslem nan kym mraz je mrazom.

prepacte akosi ma kopla muza..... 😀

judith jeej ahooooj, ako sa dari?

fodorka gratulujem k prvemu rocku

bzuci si velmi zlata, ale ani by si nemohla otravovat, lebo sme uz neboli doma 🙂 Peto prisiel z prace a kedze sme boli komplet pobaleni, tak sme sa rozhodli hned ist do Zamkov - o pol siestej sme vypadli.

janka zurka sa nekonala - o jednej mi volali, ze nestihaju porobit robotu, tak nepridu a stretko sa prekladana inokedy, zatial neurcito, bola som z toho trosku smutna, lebo som sa veeelmi tesila - vsetko bolo nachystane, Dadusko mi doobeda pospal 2 hodky, krasne so stihla aj pospratat aj jednohubky porobit a este si aj oddychnut a takato zmena, no ale co uz, asi to tak malo byt.

takze kolegovci neprisli, tak som cinkla evke a dali sme rande, bolo to take neplanovane, ale super a veru ako pise aj ona, to bolo vykecavania 😉 prebrali sme vsetko od hora az dole a naopak 😀 a nasi chrusti len spinkali

mata.i
26. feb 2010

fodorka, fakt nádherné fotečky🙂
eviik, dakujem za kocik, zatial je naozaj suprovy, osvedcil sa aj v dazdi aj na tych nasich panelakovych schodoch🙂
vsak ked budete v meste, tak sa ohlaste, mozme sa pridat🙂
judith, viem o fotografke len neviem ci ma aj neake rekvizity 😒

ejusaaa
26. feb 2010

Ahojte,ja namojdusu nic nestiham,len beham za malym a beham 😀 ,ked si sadnem k pocitacu,odpoji mi ho a tak,jaaaaaaaaaj,teraz doupratoval,hned dam foto.Fodorka,krasne fotocky,Deni oddychnite si tam.Neviete kto by kupil behatko?

desszi
26. feb 2010

matka neviem z coho mal ekzemik - vies zacalo mu to potom, ked sme boli dat vycistit ockovanie po tbc a zaroven som zacala skusat mrkvicku, zemiacik - tak neviem, ci jedno alebo druhe. ale to som uz pocula, ze od mrkvy moze byt ekzem, tak aj to je mozne. tiez davam fenistil, ale uz len dnes vecer naposledy, zajtra uz nedam.

mirip
26. feb 2010

ahojte pridala som dve fotky z dneška 😀

mirip
26. feb 2010

toto písala jedna baba v tromboilkách 😀 😀 😀

Na materskej tretím rokom
cítim sa byť už otrokom.
Každé ráno pripravená,
že ma čaká dáka zmena,
ale večer s hrôzou zistím,
že to bol deň zas ten istý:
Plienky, hračky, kašičky
a dve zlaté detičky.
Starší o pol šiestej vstáva,
pyžamko si dole dáva.
Do práce sa s tatom strojí,
ten sa toho právom bojí:
"Nemôžeš ísť so mnou zlatko,
veľa roboty má tatko.
Mamička má času more,
pozri sa, už vstala hore!"
Ja strapatá, pomalá,
nočnú som zas ťahala,
lebo malý nechcel spať,
iba cicík cumľovať.
Manžel zdrhá: "Láska idem.
Navar niečo, hladný prídem!"
Tak bez seba od radosti,
začnem plniť povinnosti.
V ruke nočník, v druhej plienka:
"Pozri, v knižočke je lienka!
Chvíľu si tu čítaj, seď,
malého prebalím hneď."
Tvár umytá, zúbky čisté,
musia niečo papať iste.
Smerujem ich do kuchyne,
cestou otvárajú skrine.
Šaty, šperky, knihy, spreje,
zrazu nič na mieste nie je.
Dve stoličky, podbradníky,
k tomu svorný krik veliký.
Jeden nechce kašu jesť,
pritom reve o 106,
druhému sa šunky máli
a čajík vraj strašne páli.
Po raňajkách hrôza čistá,
na vychádzku oboch chystám.
Obliekaciu vojnu zvediem
a keď ich už pred dom vediem,
pri malom mi nos vykrúti,
nervovo sa takmer zrútim,
cítim to aj cez pančuchy,
pos... sa až pod pazuchy!
Druhý pokus upotená,
zvládnem ako superžena,
do auta ich oboch pútam,
"Kam ich dneska zobrať?" hútam.
"Už viem, k rieke pri kačičky,
to je ten raj pre detičky!"
Ubieha nám rýchlo cesta,
na sedačkách divo vreštia.
O hračku sa naťahujú,
zvyšných dvesto ignorujú.
V parku je to čistý des,
holub, kačka, mačka, pes -
na všetkých sa s chuťou chystá
môj dvojročný terorista.
Nemôžem ho spustiť z očí,
do jazera by hneď skočil.
Z kočíka sa rev ozýva,
celý park sa na nás díva.
Malý mi chce zvestovať,
že ho musím pestovať.
Na rukách ho teda vláčim,
ťahám tašku,kočík tlačím.
Na staršieho pritom vrieskam,
nech nespadne na preliezkach.
Keď lavičku voľnú zbadám,
od únavy na ňu padám.
A pre moje detičky,
vyťahujem čajíčky,
mandarínky, keksíky,
veď majú hlad veliký.
Po desiatich minútach,
dogebrení sú až strach.
Tak oznámim: "Moji milí,
výlet sa ku koncu chýli."
Cestou domov - radosť veľká,
zaspia obe strašidielka.
Do postieľok ich vyklopím,
varešky sa s chuťou chopím.
A pre blaho rodiny,
varím zo dve hodiny.
Priebežne periem a suším,
upratať nestihnem, tuším.
A hľa - už sú krpci hore,
musím sa mať na pozore,
výtržnosti totiž množia,
snáď len požiar nezaložia.
Vo dverách sa manžel zjaví:
"Hotový som" smutne vraví.
"Daj mi niečo na večeru,
to bol zas deň, namôjveru!"
Kým papá ja kŕmim deti,
umývam riad, zhŕňam smeti.
Posťažovať sa mu snažím,
že po chvíľke kľudu bažím.
Chápavo mi hlavou kýva,
do novín sa pritom díva.
Vytratí sa nenápadne,
na mňa ďalšia šichta padne.
Že mal prácu, musím chápať,
počujem ho z gauča chrápať.
Chalanov do vane súrim,
"Zas nestihnem seriál!" zúrim.
Mydla, šampónu sa stránia,
do postele sa ísť bránia.
V pyžamách (mám radosť veľkú)
chcú sa hrať a kukať telku.
O polnoci, chvalabohu
nevidno už ani nohu.
Hore je len mamička
a kamoška žehlička.
O pol druhej zbitá líham,
vlasy si zmyť zas nestíham.
Sníva sa mi krásny sen,
že mám zajtra voľný deň

fodorka
26. feb 2010

ejusa,mirip krasne deturence🙂ale ten cas leti..ako rastu....
no evik ale vseobecne baby dajme termin buduci tyzden ked bude pekne tak myslim ze nebude prsat tak by sme sa mohli stretnut dakde v centre kedze to tu az tak moc nepoznam co vy nato????

ejusaaa
26. feb 2010

Nie Rea to napisala? 🙂 ja suhlasim,dobru noc 🙂

janadureckova
27. feb 2010

Ahojte babizne :
Deni taaaak som sa nasmiala 😀 začni tie svoje básničky zapisovať a môžeš aj knihu vydať 🙂
Mirip tú básničku som čítala aj ja na inom fóre a super je.
Eviiik a už ste doma? Ale však aj keď pršalo, aspoň si si vašich trošku užila keď aj nie dedinu. Určite si ju užiješ keď bude krajšie.
My dnes tiež chceme ku svokrovcom behnúť, chceli sme aj po Pukanci pokočíkovať, ale stále akosi popŕcha. Však keď nebude veľký dážď natiahneme "pršiplášť" 🙂
Všetkým peknú sobotu.

eviiik
27. feb 2010

ahojte
my sme doma, Jani prisli sme az dnes poobede, a dnes sme si aj uzili, Lucka sa dobre citila, rano sme spali do deviatej co uz velmi velmi davno nebolo, sice bola medzi tym hodinku hore, a v noci som kojila "len" tri krat, co tiez uz skoro tyzden nebolo, asi na nu dobre vplyval dedinsky vzduch, a aj poobede super spinkala 🙂
Denka Ty si sa zase rozbasnila 🙂 len si uzivaj pobyt u maminy a papaj kolko Ti hrdlo raci 🙂
mirip ta basnicka je super, som sa pobavila
fodorka ako dopadla oslava?
a stretko kludne mne, je jedno, len buduci tyzden mi moc nevyhovuje, od stredy tu mam svagrinu, Luckinu krsnu, tak sa budem musiet venovat
ejus nachodis kilometre
dobru nocku

bzucinka2
28. feb 2010

ahojte
desszi ty nase basnicke crievko, pekne ti to pise 😉 no ta zrusena oslava nie je ktovie co, ale ked to nejde, tak to nejde 😉
ja sa chystam prezliect periny, ale nejak sa neviem rozhybat, pracka uz perie, vyzera ze dnes bude pekne, tak vyvesiam von 😉
mirip, krasne foto hladosky 🙂

ejusaaa
28. feb 2010

Ahojteeeeee,dnes konecne slniecko,dedo pojde s malym von,maminka ide strielat,uvidime kolko a co alebo koho 😀 trafim 🙂 Nooooooo nechcem si vynucovat gratulacie ale vcera som mala narodky 😀 tak krasnu nedelu vsetkym 🙂

bzucinka2
28. feb 2010

ejuska, tak dodatocne vsetko vsetko najlepsie, nech hlavka uz nebolieva a Tobinko s mm posluchaju a pomaly aj surodenca by sa patrilo 😉

mirip
28. feb 2010

dakujem bzucinka a gratulujem ejus 🙂

baby možno blbá otázka ja ked ste na materskej vypisujete danové priznanie za 2009? Ja to mám dosť divoké 2mesiace ešte v robote, potom PNka potom materská 😒

janadureckova
28. feb 2010

Ahojte 🙂
mirka malá je naozaj kočka 😉 a vidím, že aj jej rožtek chutí.
Ja som dnes dala Kristínke kupovanú výživu HIPP, mrkvičku so zemiakom a to jej viac chutilo, ako keď som jej to doma varila 😀 ale nebude to tak stále, zajtra zas domáca strava 😉
Mirka pokiaľ ti neurobí ročné zúčtovanie tvoj zamestnávateľ, tak musíš podať daňové. Závisí to ďalej od viacerých faktorov, ale predpokladám, že za tie dva mesiace čo si robila ti daň určite strhli, takže podaj a vrátia ti peniaze 😉
Bzuci a ty sa šetri tehuľka, nepreháňaj s upratovaním.
Ejuss všetko naj k narodkám 😵
eviiik super, že Lucka tak pekne spinká teraz, tak klop klop nech to vydrží stále 😉

fodorka
28. feb 2010

ejusa tak aj ja sa pripajam dodatocne vsetko len to naj k narodkam.no oslava dopadla dobre bola aj vcera aj dnes lebo clenov rodiny je vela.maly sa tesil chcel si aj do torty ponorit hlavu ale nedovolila som🙂 samozrejme darceky boli v podobe penazi takze moc sa netesil ale tak ved chystame sa pokupit daco....jaj v posl.dobe neviem co ma maly ale ani za svet nechce spat doma nijak ho neviem uspat ako nahle ho zoberem von tak spinka aj do 2hodin no doma len vrieska ked ho idem uspat sakra ale tak musim ho naucit predsa uz je velky.... 😒

amadora
28. feb 2010

ahojte dievčatá, chcem vás poprosiť o radu, neviete niektorá kde je momentálne hematologická ambulancia? ja som chodila pri prvom tehu keď bola ešte v budove pôrodnice tam z boku ale netuším kde je to teraz. a tiež či a ako to tam funguje keď má nemocnica problémy. ďakujem 🙂

eviiik
28. feb 2010

ahojte
ejus dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam 🙂
amadora, zial neviem poradit
bzuci veru sa setri a oddychuj, lebo ked budes mat dvoch drobcov, asi lahko k oddychu nedostanes
fodorka super, ze oslavy dobre dopadli, hadam sa Marko nauci doma spinkat, ale ked je pekne, tak urcite sa vonku lepsie spinka, ako casto Ti spi cez den? ci uz len raz?
jani, noc doma nebola az taka dobra, ale nestazujem sa, ale cez den spinkala dost malo, vlastne viac krat a pomenej, aj vonku potiahla len hodinku, potom pred kupanim este zaspala, ale zobidila sa na strasny plac, asi sa jej nieco snivalo, otom uz nevydrzala dlho, bola unavena tak som ju okupala skor, okolo pol siedmej, a uz vyse hodinky pekne haja
ja by som mohla este zehlitm ale uz sa mi nechce, necham to asi na zajtra
pa pa a dobru noc
Deni kedy pridete domkov?

ejusaaa
1. mar 2010

Ahojteeeeeee,dakujem vsetkym velmi pekne,dnes som objednana k lekarovi tak sa idem zludstit,sestra prie strazit.Pokial viem,Deszi vravela ze do utorka su u maminy,zatial paaaaaaaa 🙂

mirka1986
1. mar 2010

ejus, ja sa tiez pripajam, vsetko najlepsie k narodeninam 😉 my sme sa vcera boli kupat v kalnej 🙂

bzucinka2
1. mar 2010

ami na poliklinike na 2.poschodi , nad rontgenom 🙂

amadora
1. mar 2010

bzuci a fungujú teraz normálne,nevieš?

bzucinka2
1. mar 2010

to ti nepoviem, teraz je tam vsetko na figu este take 2tt ☹ ale skus tam zavolat 😉
tel: +421 36 6379 270 ale neviem ci je aktualne 😉

amadora
1. mar 2010

jéj, super, vďaka za číslo 🙂

fodorka
1. mar 2010

evik maly spinka este stale dvakrat no len ked uz on je pomaly veliky na kocar a tak ako on aj v buginke lubi spinkat ked je teplo uz aj ju vytahujem,no len ked aj tak musi aj doma spinkat no dneska zazrakom poobede zaspal doma tak som zvedava keby mu to chce vydrzat....hihi..baby tak teda ktoru doktorku detsku mi doporucujete????lebo musim ho uz prehodit niekam a este neviem 😒

rosannar
2. mar 2010

ahojteeeee....ako sa tu máte? nejak sem už nestíham chodiť tak som si teraz dala prestávku v práci, tak som tu....včera sme si s mužíkom boli prepísať aj auto aj nové značky (on je pôvodne z Veľkého krtíša a také značky sme aj doteraz mali), už je aj Levičanom tak sme to rovno prepísali na levické značky, tak sme radi, že dalšia vec nám odpadla z pliec 😀

devlin
2. mar 2010

ahojte 🙂

dnes sme boli na poradni, vsetko ok, mame uz skoro 5 cm 🙂 zobrali mi asi vsetku krv, co som mala 😝 a mame dalsiu fotecku, nas maly votrelcek 😀 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre