Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
3. mar 2010

ahojte
tak viacere ste mali na prd den ☹
janka kristinke zelame skore uzdravenie, este stastie, ze uz su tie vysetrenia z krvy a deticky nemusia zakazdym brat ATB a mamine vela energie, nech sa babike skoro ulavi, zlaticko male
bzuci aj nasa posledne noci spi dost nekludne, a casto si ju aj my zoberieme medzi seba, ale nasa este nekopka ako alex, a verim, ze si nevyspata, lebo davas pozor na druhy poklad v brusku
ejus na Teba si musime davat bacha
denka ja Ta odsudzovat nebudem, aj tak si kazda spravime podla seba, no nie? hlavne, ze dadkovi chuti 🙂
devlin, hlavne klud, treba to predychat, aj ked viem, ze niekedy to nejde, hlavne pri nasich povahach 😝
nasa Lucka dnes strajkovala so spankom, aj na prechadze so schrupla len dva krat pol hodku, este pred kupanim som ju trochu uspala, ale tiez to bola len pol hodina, uz bola riadne unavena, ale napriek tomu som uspaval dlhsie ako inokedy
dufam, ze zajtra to bude lepsie, a slinta ako bernardin, a kuse vsetko co sa jej mihne okolo ust
dobru nocku

desszi
3. mar 2010

tak den pomaly za nami, celkom ok, ten vecer bol trosku narocnejsi, Daduskovi sa nijako nepacilo, dokonca ani na rukach, uz spinka, uvidime ako potiahne, vcera spal velmi zle, bol hore asi 6 krat, myslim ze k tomu prispel aj mesiac.
jablcko dnes spapal cele - take mensie a na dvakrat, ale velmi sa tesim, tak spokojne si pri tom hmkal
inak ten zubok co sme citili pred nejakym tyzdnom, uz necitime, aj som vravela dokine, asi je to tym, ze ma velmi opuchnute dasienka alebo sa nas zubok zlakol 😕 a stiahol sa. 🙂

janka rychlo sa uzdravte

evik, aj my sme boli dnes na prechadzke, ale krpec ju celu prespal

bzuci tie sacky tak pekne vonaju, uvidim ake su v akcii, dnes sme ich uz nevyuzili, tak zajtra otestujeme 🙂 mas krasne brusko a alexik je zlatunky a este raz diky

tak zatial pa vsetkym

ejusaaa
4. mar 2010

Ahojte,juuuuuuuj Jani tak vy sa takto trapite 😔 ,je hrozne pozerat sa na chore babo...Bzuci tak Alexkovi pojdu dalsie zubky?myslim ze aj Tobimu,kaka do kazdej,ale len take mafiny 😀 aj vcera prechadzka len pesi,vydrzi velmi dlho.Konecne sme vcera zohnali botasky,lebo on po zimnych nema nic tak nech daco mame v rezerve,chcela som biele,ale nakoniec mi padli do oka tmavomodre s bledomodrym velmi pekne,mekke a lahke 🙂

rosannar
4. mar 2010

ahojteeee.....booože baby, túto noc som spala ako zarezaná, zvykla som sa o tej piatej alebo pol šiestej zobudiť a teraz len asi minutu pred budíkom, no to bol ale spánok, dávno som tak dobre nespala 😀 ....

fodorka
4. mar 2010

ahojte baby jaj maly aj vcera pekne zaspinkal tak sa tesim terza sme boli s kocarom vonku no tam je ale kosa tak som ho odstavila tuto na chodbe a zatial spinka...idem musim ist varit...tak sa zatial majte🙂

janadureckova
4. mar 2010

Ahojte
ďakujeme za povzbudenia 🙂
noc bola celkom pokojná, síce som Kristínku dlho uspávala, ale obe sme zaspali o 20.00. MM mal nočnú tak sme spolu spali. 4 x sa zobudila na papanie, stále som ju chytala či nie je horúca..
ejuss fakt keď si predstavím ako mal Tobino 40 teploty... to muselo byť fakt hrozné...
ja som už mala taký strach, a hlavne večer, keď som jej dala čípok, a o 10 minút ho vykakala, a teplota stúpala, a teraz som nevedela dať jej druhý alebo nie... zas, bay som ju nedajbože nepredávakovala...
jaaaaj tie choroby ☹
dnes som jej zas chcela dať príkrm, ale odmieta... myslím, že kvôli chorobe, včera jej ani čajík nechutil.
Ako píšete tak viaceré sa so zubami trápite, tak nech sú rýchlo vonku potvorky biele 😉
majte sa zatiaľ, idem trošku oddýchnuť kým malá spinká

devlin
4. mar 2010

Ahojte dievcata 🙂

Eviiik, janka, nech sa zubky rychlo prerezu a drobci maju konecne pokoj! 😔

Inac, prave som sa vratila od zubarky, pochvalila mi zubky, tak sa vytesujem 😀 Pred casom som mala dost problemy, lebo jedna uzasna pani zubarka tu v LV mi zuby poriadne zanedbala, tak som od nej odisla. A konecne mam pokoj.
Vonku hnusne fuka, fuj, sychravo je.
Rosannar, ja som sa vcera konecne poriadne vyspala, dnes uz menej lepsie... 😝

rosannar
4. mar 2010

devlin...ja som zvykla byť aj tak, že večer ked prídem z práce a mužíka už vyženiem z práce, tak si ľahnem pred telku a momente som tuhá....a zobudím sa len ked som už vyspatá alebo ked mi drahý zavolá...ale to je málokedy 😀 ...a včera som ani pôbede nespala, lebo ked som si už konečne že lahla a zaspala tak mi drahý hned zavolal...no a potom z toho už nič nebolo 😀

bzucinka2
4. mar 2010

ejus hod foto a cenu, lebo aj my zhaname, kedze nic nema a cizmicky su uz dost teple, ale zatial som narazila len na riadne drahe, teda sa mi zda pre dieta 25-30 euracov dost vela 😒
desszi, dakujem za pochvalu 🙂 ty dakovat nemas za co, hlavne nech sluzia a zubok s vykluje von 🙂

ejusaaa
4. mar 2010

Ahojte,tak my sme len teraz dosli,zas pesia prechadzka ale uz zacalo byt zima,tak sme doma,jaaaaaaaaj hlavu mi ide roztrhnut,Bzuci ked som sla od starkej Tvoj muszik bol s Alexikom vonku,taky je zlaty,ale vzdy ked osm isla k nemu len sa zasmial a usiel 😀 Dala som Ta aj pozdtavovat,duuuuuuuuuuufam ze muzik odovzdal 🙂 Dala som foto,ale nepotesim Ta asi,stali 3O eur..jani a sirupcek proti teplote ste jej neskusali?lebo aj nam zvykol vykakat tak sme presli na sirupcek,lenze potom ten zas vygrckla,no je to hrozne ked su deti chore...

bzucinka2
4. mar 2010

ejus, tieto iste som pozerala dnes aj ja 😉

ejusaaa
4. mar 2010

Hej?tam v uzkej ulicke ze?neviem ja som chcela biele..ale Peto si presadil cierne co uz,som pod papucou 😀 Kto z vas je za sviatok MDZ? 😉

luckai
5. mar 2010

Ahojte kočky!

Bzuči, práve som včera obehala obchody, tiež som zháňala topánočky a asi aj ja kúpim nakoniec také ako ti odfotila Ejka že má pre Tobiho (len biele s ružovým samozrejme 😉 ). Objavila som v jednom obchode že majú v dopredaji posledný kus za 18€, inak stoja 25 - 50€!!!. Uf, je to hrôza. Bajkovi sme tiež kúpili ale v Laure za 24 a ešte jedny nie veľmi pekné na dvor za 5€ dopredávali. Je to super cena keďže sú to kvalitné tenisky.

Ejka Tobinko je zlatučký, už dávno som ti nekukala albumček, ale je straašne taký vysoký a vyzerá stašie...keď ho porovnám s Romankou, ona je taký štupel - malá a guľatá a Tobi presný opak - už taký chlap!!! 🙂

Janka - uzdravujte sa rýchlo!

Denka, super že Dadkovi chutí! veď ono sa to postupne rozbehne a začne mu chutiť všetko 😉

Chystám sa dnes do Lv s Romankou na tie topánky - keď nás stretnete, opísknite nás!

pa, idem si asi trošku zdriemnuť alebo čítať, keď drobci spia!

bzucinka2
5. mar 2010

luckai tak to si super nasla, ja som tiez hladala do 20 €, ale zatial nic, tak pozriem na nete alebo zbehnem do NR 🙂 a tie po 5 €som pozerala aj ja, ale nemali jeho velkost 😒

ejusaaa
5. mar 2010

Ahojteeeeeeee,veru ten nas Tobi strasne rychlo rastie,ved botasky sme mu 24 kupili,sa cudovala aj predavacka,je vysoky,to mi este dr vravel ked bol v brusko ze bude velky 😀 ,videla som tie biele s ruzovym,krasnucke,my sme boli starkej na nakup ale hroza taky vetrisko,potom sme paprali domkov.

eviiik
5. mar 2010

ahojte 🙂
nejako tu to viazne,ale asi sme zaneprazdnene
bzuci krasne brusko, pochytila ma nostalgia
dnes bola vonlu riadna kosa, taky severkar fukal, a my sme boli po dlhom case kocikat s tatinom, no zle pocko sme si vybrali, ale ked on malo kedy moze, tak som bola stastna, ze je snami, aj ked ja som tolko nemrzla, lebo som si aj pokupila co bolo treba
lucka neskutocne slinta, a po dva dni mala aj zvysenu teplotu, tak cakam kedy potvorky biele vylezu
denka buduci tyzden by sme sa mohli stretnut, okrem stredy, mame poradnu, a vlastne ked bude normalne pocasie mohli by sme dat stretko?
ejus tak tobinko ma riadne velku nohu, na rocneho chlapceko, ale nech zije na velkej nohe 😉
idem si trochu oddychnut, alebo nieco pocitat
dobru noc

bzucinka2
6. mar 2010

dobre ranko, dnes prva, kde ste vsetky? 🙂
eviiik nesmut, ved si to este zopakujes, ale ja uz s najvacsou pravdepodobnostou nie 🙂
dnes idem vegetit, mm ide prec, maly je u nasich, tak oddychujem, ved vcera som makala cely den 🙂

janadureckova
6. mar 2010

Ahojte babizne 🙂
klop klop nám je už lepšie, sirup ešte papáme, ale chvalabohu horúčka prešla, a aj Kristínka je veselšia 😉
Luckai kukla som foto, a Romanka aká fešanda je v tých plavkách 😵 na spapanie 🙂 a Bajko je tiež smejko 🙂
Eviik tie teploty budete mať určite zo zúbkov, len nech vás veľmi neničia, a rýchlo potvorky biele vykuknú.
Ejuss tak ty máš doma riadneho chlapa 🙂 vy už takto topánočky zháňate, ale veď ani sa nenazdáme aj nás to čaká. Teraz malej dávam len také mäkké, som v Tescu kúpila keď ideme k dokine, alebo na návšetvu. A fakt tie ceny sú hrozné. Keď sme boli v lete v Maďarsku tam sa oplatilo topánky nakúpiť, ale kto tam bude pre jeden pár utekať.
Bzuci oddýchla si si?
Vonku je krásne, ale chladno. Ja som už tiež od stredy vonku nebola, a taaaak by som už išla. Ale dokina povedala, že kým nedoberie antobiotiká nemáme chodiť vonku.
A vy ostatné? Ako víkendujete?

bzucinka2
6. mar 2010

jani oddychla som si, pozrela telku , ozehlila, upratala skrinu a uz je doma aj maly tak pozerame rozpravku 🙂

desszi
6. mar 2010

ahojte,
jasne evka, dame rande 😉
huuu dnes bola ale zima - Peto rano vysiel na balkon a na otazku ako je vonku? povedal ze prijemne, potom ma dole cakali aj s Dadom a vola o sto dvesto - prines mi ciapku je kosa jak v riti - ozaj preco sa to hovori, ved tam je obvykle teplo, nie? 😀

janka tesim sa s vami, ze je vam lepsie

dnes sme skusili pridat k jablcku mrvku - no islo to celkom dobre, ale nie tak ako samotne jablcko, zajtra dam tej mrkvicky menej, nech prevazuje jabko. Navecer mu davam riedku jablkovu kasu - miesam s materskym mliekom - taaaak sa zalizuje 🙂

bzuci tak si gazdovala sama a aku rozpravku ste pozerali? mimochodom ja sa celkom tesim na obdobia pozerania rozpravok s Dadom, ja ich mam tiez velmi rada 🙂

ejus krasne topky ste kupili Tobimu.

to je ale sila, ze tolko vypytaju za detske topanky - no co spravis, dieta v niecom chodit musi a na topankach sa neoplati velmi setrit

eviiik
6. mar 2010

ahojte
jani velmi sa tesim, ze sa Vam polepsilo
bzuci, super, ze si si trochu oddychla, aj ja sa tesim ked budem moct tak na dlsie dat lucku k babke a dobre sa vyspin, ale na to si este pockam, aj ked nestazujem sa
denka uz som sa Ti chystala pisat sms, ze co je s Tebou, ale nastastie si sa ozvala
no bola aj dnes zima, ale podla mna bolo vcera horsie, brr ten vetrisko
super, ze Dadkovi chuti, neboj ved on postupne bude aj zeleninku, a to ho z tej stavy neprezenie, myslim vecer, lebo my dospeli by sme urcite utekali,keby sme si dali taku kombinaciu
dnes sme boli viac umrnkany ako obvykle, lebo vcera sa nam rehotala cely den
ale uz pekne hajka
pridala som nejake foto
veru na topankach sa neoplati setrit, suhlasim
dobru noc

desszi
6. mar 2010

evik kraaaasne fotky 😉
a co sa tyka toho prehanania 🙂 mal nieco nalozene, trochu inej farby, ale v ramci normy 😀

eviiik
6. mar 2010

deni dakujeme 🙂
tak dobre, ze je to vramci normy, ja sa tesim ked zacnem prikrmovat aj ja
v stredu ideme na poradnu, tak som zvedava co nam povie dr. ale ja by som pockala do siesteho mesiaca

desszi
6. mar 2010

evi urcite vam povie aby ste pockali, aj mne to hovorila, my sme vlastne aj pockali, dr.mi vravela ze na dalsej poradni to preberieme, lenze dalsiu poradnu mame az koncom marca, Dado bude mat vtedy uz viac ako 7 mesiacov a dovtedy co? by ma vycical na kost 🙂

eviiik
6. mar 2010

nechapem preco sa o tom s Tebou nebavila, ked mate dalsiu poradnu az v siedmom mesiaci, a aj ja by som rada tych sest mesiacov vyckala, a kiez by som aj ja povedala, ze ma lucka vycicia na kost, a ani na kost by ma nemusela 😀
plne kojim a kila sa ma drzia, aj ked mne sa strasne ziada sladke
ale ked zacnem s prikrmami tak zacnem aj trochu cvicit aspon na brucho

mojsejovka
6. mar 2010

ahojte, kočky... ja som sa nejak zabudla, dlho som tu nebola, idem si vás dočítať... 😅

mojsejovka
6. mar 2010

lucka, kukla som fotky, krásny tortička a zlatý oslávenec, ako mu očká žiaria... 😵 ako si na seba Bajko s ROmankou zvykli? ľubkajú sa? 😉 Tamarka je taká gulička ako Romi, tie nôžky sa tak dobre stískajú... 😀

ejus... to nemyslíš vážne, že takú veľkú nohu má TObinko.. 😲 Tamarka má len 20-tku... a pritom je dosť vysoká na 1 rok a guľatučká ako luckina Romanka...

nám prídu boty budúci týždeň, objednala som krpatučkej, dúfam, že budú dobré, už sa teším, aká v nich bude frajerka, potom hodím foto.. už robí pokroky v chodení, krásne drží rovnováhu, len u nás je najväčší problém, že ona nechodí, ale doslova behá, a keď je rozbláznená, to už ani nevravím, vystrelí ako raketa, tak ju stále musím zdrapnúť zozadu, aby zabrzdila, lebo by hneď brzdila nosom o podlahu... 😀

eviiik... ja som sa tešila, že keď budem kojiť, tak kilá pôjdu dole a prd veľký... 😠 ešte som aj pribrala tie prvé mesiace po pôrode.. tak teraz diétujem, som sa aj bála, že bude menej mliečka, ale vôbec..

inak aj ja si myslím, že to je prehnané, dávať detičkám kravské mliečko od 1-2 rokov... je som robila kašičky s kravským mliekom asi od 8 mesiacov, však keby som videla, že to malej nerobí dobre, tak by som nedávala, ale nič jej z toho nie je... 😎

mojsejovka
6. mar 2010

pridala som jednu potvorskú foto... 😀

desszi
7. mar 2010

mojsi to si ma potesila s tym mliekom 🙂

desszi
7. mar 2010

ja som s tymi kilami nastastie nemala problemy, u mna je to skor naopak - ja zase trosku priberiem ked zacnem cvicit ani nie tak na kila ako na objemy 🙂 no to znelo ako keby som cvicila vzpieranie, ale to nie, len sa zvyknem tak trosku viac zagulatit na zadnom narazniku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre