Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
19. jún 2009

ahojte...sweet teda verim ti ja sa tiez uz nevyjadrujem radsej na lv nemocnicu 😠 vsak tak aj dopadla teraz bez vody,ze ju hadam zavru,to co uz je ked nemocka vodu nema... 😅 😕

maartinka...este ani mne nedosli 😒 😲
mojsi...pozdravuj od nas romana,nech sa rychlo uzdravi 😉
ejus...ani ja nedavam len vigantol a kanavit

ejusaaa
19. jún 2009

Ditus a ten kanavit je na co? 😲

ejusaaa
19. jún 2009

Fia,velmi je zlata,aj Matusko,v tom vajicku nema chybu,taka drobuckaaaaaaaa 🙂

alzbetabenkova
autor
19. jún 2009

fia zlatunke male 😉
ja som tiez davala vigantol do roka a kanavit,podla rozpisu co mi dala sestricka,to je tusim nejaky vitamin,ale aky si nespomeniem😀

ejusaaa
19. jún 2009

Tak my ten kanavit nemame,tak sa v pondelok spytam 🙂 jaj a v pondelok sa aj na nozicky ideme objednat,normalne sa bojim 😔 ,co ak sa mu to este zhorsilo a daju nam remence? 😔

luckai
19. jún 2009

Ejus, aj my ideme na nožičky! stretneme sa tam!

alzbetabenkova
autor
19. jún 2009

ejka,hadam to bude ok, a co ta klobasova parti??ja sa asi stavim ak bude pekne,lebon mato bude aj tak cely vikend robit na dome,tak sa hlaste
a dnes??nejdete niekdo smer mesto??idem na postu tak zato

ejusaaa
19. jún 2009

Luci,neviem ci nas da uz teraz,vsak uvidim,chcela by som tuto stredu,v pondelok zavola,to by bolo super keby sme sa tam stretli 😀 ,rada by som Romanku videla 🙂 Klobasova este neviem,mozno zbehneme ta,lae ma byt skarede pocasie 😒

luckai
19. jún 2009

No, len musíme volať skoro ráno, ja som volala teraz v pondelok okolo 10:00 a hovorila že: no už máme tých 50 detí objednaných, skúste znovu bud. pondelok! Že 50 detí!!! 😒 za 3 hodiny. Ja viem že to netrvá dlho, ale aj tak sa mi to zdá veľa!

alzbetabenkova
autor
19. jún 2009

no tinka vas pozdravuje, ale nestiha pisat, je na pokeci, jej svagrina skolabovala v parizi na dovolenke,tak neni casu a asi ani chut, takze pozdravuje, a ze urcite napise, idem maly vstal papa

a tinkinej rodinke good luck 😉

tinkaaa
19. jún 2009

čaute baby ako vidím tak už alzbet napísala za mňa 😔 nechce sa mi fakt písať,len aby ste si nemysleli,že vás zanedbávam
a ako pozerám tak tu nevidím ani fotku jarulky,nečítala som vás však potom dočítam 😕 noc bola eňo tuti od 21h do 7:30 😵
schrupla som si aj ja
poobede idem do LV tak ak mu budete vidieť ohláste sa asi tak okolo 15h 😉 čauko

cipsinka
19. jún 2009

dobre ranko,

my mame zas zamracene 😖 😖 😖 😖 a dnes som aj sama doma lebo drahy je v praci ☹ ☹ ☹ ☹ .

To vazne je LV nemocnica na tom az tak zle 😖 😖 😖 😖 😖 ,joooj a ta starostlivost no comment 😠 😠 😠 😠 😠

tinkaaa
19. jún 2009

baby ja normálne asi odpadnem
malá mi spí už 3,5h ako som už písala tak do 7:30 najedla a spí od 8:30 a ešte stále
pfúúú čo tá bude robiť poobede a v noci 😅 normálne nechápem
aj mám už skoro upratané aj dovarené čakáme tatíka ten príde až poobede a tak.... trochu ma depkovica prešla ale teraz sa pre zmenu nudím a z tej nudy sa mi drieme a viem,že sa mi neoplatí ľahnúť,lebo to sa malá určite zobudí
mojsi super,že Roman má operáciu za sebou,už len nech to riadne rozhýbe a bude pokoj
sweet viem si sestru živo predstaviť,ona je najmúdrejšia a najdokonalejšia
no končím idem vybrať von hranolky tak čaute

jarula25
19. jún 2009

ahojte nejak nestiham este je tu sestra z ciech tak som stale snou ale zajtra uz odchadza tak vas hadam nebudem zanedbavat 😉
ta moja druha sestra co prislao babeko tak zakrok jej este nerobily ze az v pondelok 😕 😕 😢 ☹ chudatenko moje..stale len placem ked si na to spomeniem....aale taky je zivot 😖
stym spankom Tinka my sme vcera poobede spaly rovneeee 4 hodiny 😅 😅 ja som spala tiez bolela ma hlava od placu tak som zaspala a zobudim sa kukam na hodinky a skoro ma slaktrafilo ze sme tak dlho spaly s malim a to som maleho este musela budit on by dalej spal 😉

sweetangel20
19. jún 2009

čaute, tak už sme doma 🙂 marek spinká. tie levice ma teda zničili

ejusaaa
19. jún 2009

toto je neskutocne pocasie,ake dusno,musi byt strasny tlak vzduchu,ide mi hlavu roztrhnut,ani vonku sa neda byt,aj Alzbet som stretla,uz isla aj ona domov..Tinka dokedy budes v meste?aj Saska?A preco svagrina skolabovala?

sweetangel20
19. jún 2009

ejuša, k tým vitamínom... aj my dávame acerolu od narodenia, t. j. prírodný vitamín C

a ten vigantol dokedy? neviete?

cipsinka
19. jún 2009

my tu mame fajn pocko,sice je pod mrakom ale da sa aspon dychat 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉 😉

ditka1
19. jún 2009

ejus...kanavit je vit.K ten sa ma davat do piateho mesiaca podla rozpisu,to je na dobru zrazanlivost krvi tusim to sa aj picha hne dpo porode ak sa nemylim 🙂
sweet...a ten vigantol to do roka sa ma davat.
my nepojdeme na tu klobasovu party,mame vyrocie s manzelom tak si budeme doma aj s malym nieco vonku grilovat 😉
tinka...tak to je mala spachtoska 😎 taka vegeťáčka 😀 tak uz pride drahý dnes tak sa teskate,juuuj verim ti. 😵
jarula...a to jej tam mozu tak dlho nechat???? 😕 😲 😲 😲 nedostane zapal?

sweetangel20
19. jún 2009

my sme ten kanavit nebrali vôbec... ani nám to nikto nepovedal, teraz to "počujem" po prvýkrát...
na tú klobásovú ani my, nemám s kým ísť, bo ondrej nedojde ☹

ejusaaa
19. jún 2009

Aj ja pocujem prvykrat o tom kanavite 😲 Hrozne je vonku,ani dychat sa neda,sice troska fuka,ale ajtak..rano som nestihla malemu polievocku,tak som mu dala kupenu od Hippu,az ho naplo,tie kupovane nechce papat 😖 😉 Videla som Alzbet 🙂 Mohlo by prsta troska.

ejusaaa
19. jún 2009

Nie prsta,ale prsat 😀

sweetangel20
19. jún 2009

marek kupované ľúbi, občas mu to kúpim, nech má radosť. idem ja haji, pokým sa krpec nezobudí. taaaak dobrú noc 😉

ejusaaa
19. jún 2009

Adul,Saminko je zlatucky 😀 a to ma ake tricko,z nejakeho stretka? 🙂

aadula
19. jún 2009

ahojte 🙂

mojsi ..mne Paťka hrozne vrackávala do 7 mesiacov..Samko len občas...asi sa Taminka viac napapká a potm robí značky 🙂 a paťka prišla len o hlas..hrdlo ju neboli...podľa mňa je to z toho, že prvú noc flámovali od pol druhej rána a na druhý deň na slnku ..plávať... to nie je bohvie čo..predsa je zvyknutá chodiť spávať skoro... tak hádam doma preliečime 😝

ejuška ďakujem 🙂)) to je tričko čo mali naše decembrovky teraz na Orave veľké stretko...my sme nešli ..najskôr sme mali ísť..potom to nevyšlo...tak nám dnes prišlo tričko..tak sa vytešujem 🙂

boli sme sa kúpať na plavárni dnes..najskôr Samulo plakal, že nie do vody..potom sa mu tak zapáčilo, že zas plakal..nie von z vody 😀 asi budeme častejšie cez prázdniny tam chodiť 🙂

ejusaaa
19. jún 2009

Jeej tak vy ste na plavarni boli 🙂 ,tam vela ludi zvykne byt?Tobinko haja,juj aj by som,ale som na tom ako Tinka,ked si lahnem hned sa zobudi,tak nelezim 😀

alzbetabenkova
autor
19. jún 2009

ejuska, super fotka, kocka si na nej 😉 inak stavila by som sa na dlhsi pokec,ale to teplo fuj, a stretla som sesternicu,tak som potom letela
maly zaspal a ja s nim,ale este horsie sa teraz citim,otapena

cipsinka
19. jún 2009

aj ja som dnes nejaka otapena niiiic sa mi nechce a to ani teplo nemame 😒 😒 😒 😒

ejusaaa
19. jún 2009

Jaj nie dobra fotka,potom sa s malym odfotim,ale dnes nema fotiacu naladu a ja mam cervene oci ako opica zadok 🙂 Heej tam na pesej bolo neskutocne hnusne 😝 cipsiiiii,aj ja som otapena,no len Tinka je aktivna,uz aj ide do Levic,skoda ze sa nestretneme,maly mi este haja a kym sa vymoceme bude pet 🙂

cipsinka
19. jún 2009

ejus krasna si na tej fotke 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 nic nemusis menit,keby som sa ja dnes odfotila tak by som vyzerala asi takto znudene 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre