Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

luckai
17. mar 2010

Ahojte kočky, ano to sú len dievčenské - zabudla som pozanmenť.
Mrip - úspešný deň za vami - gratulujeme ku všetkému!
papa, idem vyložiť nohy, dness mám dosť!

eviiik
17. mar 2010

ahojte kocky 🙂
dnes som aj ja akosi unavena
lucka my uz spinka, nechcem zakriknut, ale posledne dve noci boli lepsie, aj ked 🙂 zvysenu teplotu ma stale, a cez den na prechadzke sa mi vcera aj dnes zobudila placom ☹ chuda moje, a noci su mozno aj zato lepsie, lebo poctivo jej dasienka natieram aj raz za noc
fodorka, ked si stretla ejusku, tak si mohla aj mna, lebo ja som ejku stretla 😉
mirip super den, tesim sa s Vami , ze ste obe v poriadku a hor sa do snazenia 😵
tak isto fodorke drzim palce 🙂
lucka napisem Ti IP ja si nejaku ciapocku objednam 🙂
kocky zajtra rano odchadzam ku nasim do nedele, moja polovicka ide z prace do alp, tak si idem uzit nasich a dedinu, aj ked mi drahy bude velmi chybat a urcite aj lucke
pokusim sa Vam aj z tadial ozvat
pekny vecer 🙂

bzucinka2
19. mar 2010

ahojte, konecne fungujemeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
mirip, super, ze ste vsade dobre dopadli, tak uz len nech sa zadari ten surodenec 😉
eviiik tak krčasny oddych u maminky 🙂

mirip
19. mar 2010

Ahojte aj ja som prekvapená že už dnes som myslela že už to nechajú na zajtra dím bzuči aj ked mám pocit že tentokrát to nebude zase také jednoduché 😒

mirip
19. mar 2010

Ahojte aj ja som prekvapená že už dnes som myslela že už to nechajú na zajtra dím bzuči aj ked mám pocit že tentokrát to nebude zase také jednoduché 😒

desszi
19. mar 2010

ahojte, tak si zvykam na novy system konika

bzuci vcera som vas videli s Alexkom vonku - niezeby sme spehovali, ale Dadko je rad v okne, klopka tymi svojimi drobnymi prstikmi na sklo a dupka nozickami na parapet a naramne sa pri tom bavi - a ja chtiac - nechtiac som zbadala nieco male utekat cez parkovisko a za nim sa vybrala osobka s bruskom - a bolo mi hned jasne o koho ide 😉

aaaach konecne slnko, teplo, chuanita bananas, rumba gule, karanbas.......

ejha tu sa tusim rozmnozuje 😀

evik uzivaj dediny

fodorka
19. mar 2010

ahjte evik pocuj mozno sme sa ozaj obisli🙂ja fakt netusim pocuj a kedy chodievate vonka mozme sa strenut????minule sme boli s desszi vonku a bolo supeeeer aspom dufam ze si to mysli aj druha strana 😀
ale nie babnky mohli by sme dat nejake take hromadnejsie stretko aj dneska bola som s malym v meste a tam stalo hadam 5bab pokope a bavili sa a tka ja nechcem byt vlezla tak radsej sa dohdnime takto nejak ve duz mame peknucke pocasie🙂
juj inak dneska maly taky chutny vsade chodil sa chtil nabytku pekne sa vysvihol na nozky a prechadzlk sa popri nabytku aj s aobcas pustil a robil aj 5krockov ku mne jaj zlatko male taku radost mi robi....🙂dbre baby drzte sa inakj tento novykonik mi nevonia...

luckai
19. mar 2010

Ahojte kočky,
no to sú nám zmeny! Budeme si musieť zvyknúť na nový dizajn...
Už, dnes bol ťažký deň, malá sa v noci zobudila a hodinu ručala ako pavián - už sme si odvykli! Ale bola len jedovatá, nič jej inak nebolo!!!

Pozdravujem a prajem pakný víkend!

ejusaaa
20. mar 2010

dobre ranko,jaaaaaaaaaaaaj aky nezvyk tato nova verzia.... zvykneme si...nasli sme babiku,vyzera sko ziva,obliekli sme ju do Tobiho malych veci a viete ako sa z nej tesi,on si mysli ze je ziva 😀 ,jajprv ako keby ziarlil naschval som ju cicikala a tak a teraz sa s nou hra,pchy jej dudel do ust a tak..dnes ideme na oslavu ksestre,tak zatial paaaaaaa

ejusaaa
20. mar 2010

dobre ranko,jaaaaaaaaaaaaj aky nezvyk tato nova verzia.... zvykneme si...nasli sme babiku,vyzera sko ziva,obliekli sme ju do Tobiho malych veci a viete ako sa z nej tesi,on si mysli ze je ziva 😀 ,jajprv ako keby ziarlil naschval som ju cicikala a tak a teraz sa s nou hra,pchy jej dudel do ust a tak..dnes ideme na oslavu ksestre,tak zatial paaaaaaa

ejusaaa
20. mar 2010

dobre ranko,jaaaaaaaaaaaaj aky nezvyk tato nova verzia.... zvykneme si...nasli sme babiku,vyzera sko ziva,obliekli sme ju do Tobiho malych veci a viete ako sa z nej tesi,on si mysli ze je ziva 😀 ,jajprv ako keby ziarlil naschval som ju cicikala a tak a teraz sa s nou hra,pchy jej dudel do ust a tak..dnes ideme na oslavu ksestre,tak zatial paaaaaaa

ejusaaa
20. mar 2010

dobre ranko,jaaaaaaaaaaaaj aky nezvyk tato nova verzia.... zvykneme si...nasli sme babiku,vyzera sko ziva,obliekli sme ju do Tobiho malych veci a viete ako sa z nej tesi,on si mysli ze je ziva 😀 ,jajprv ako keby ziarlil naschval som ju cicikala a tak a teraz sa s nou hra,pchy jej dudel do ust a tak..dnes ideme na oslavu ksestre,tak zatial paaaaaaa

ejusaaa
20. mar 2010

dobre ranko,jaaaaaaaaaaaaj aky nezvyk tato nova verzia.... zvykneme si...nasli sme babiku,vyzera sko ziva,obliekli sme ju do Tobiho malych veci a viete ako sa z nej tesi,on si mysli ze je ziva 😀 ,jajprv ako keby ziarlil naschval som ju cicikala a tak a teraz sa s nou hra,pchy jej dudel do ust a tak..dnes ideme na oslavu ksestre,tak zatial paaaaaaa

ejusaaa
20. mar 2010

A to mi preco tolko krat pridalooooooooo? 😲

janadureckova
20. mar 2010

Ahojte 🙂
tak koník nám už konečne ide, už len si rýchlo zvyknúť 😉
prečítala som novinky v skratke, eviik užite si dediny, krásne počasie na víkend hlásia, a aj to tak dneska vyzerá.
Mirip super, že už nemusíte baliť, Bianka sa môže pekne prevaľovať 😉
Luckai a nejdú Romanke ďalšie zúbky?
Fodorka tak ty máš už doma veľkého chlapa 😉
Deni aj Kristínka má okno ako telku, najradšej pozoruje nášho havina.
Všetkým peknú sobotu, užite si toto kráááásne počasie 🙂

ejusaaa
20. mar 2010

Ja chcem staru verziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝

desszi
20. mar 2010

cavik,
ejus to musi byt sranda, Tobik vykecava s babikou, fakt velmi mile 🙂 a mam pocit ze sa ti asi zasekli klavesy, nie? 😉
tiez si este neviem zvyknut....

janka telka zadarmo, ani elektrinu nezere, co viac si mozeme zelat, len nevyhoda ze sa neda vypnut 😀 az ked sa pozorovatel unavi....

idem si dat slofika, Dadko uz spinka

janadureckova
20. mar 2010

Ahojte
ejus, ale veď to je teraz celkom dobré, len si musíme zvyknúť 🙂
Deni šlofík bol dlhý? Nechal ťa Daduško pospať? My sme dnes mali akčnú sobotu, dokonale sme využili počasie a boli dlho vonku 🙂 a čo vy ostatné?
Mirip Bianka je tiež už riadne veľká baba a krásne pasie koníky.
Pridala som aj aktuálne foto.
Peknú sobotu všetkým idem kukať smotánku a jesť čierneho princa 😀

mirip
20. mar 2010

dakujem jani, baby som pridala fotku malej teda tri, no tá posledná super, vždy ked sa usmieva a chcem ju cvaknúť tak zvážnie a obzerá si mobil a teraz sa mi prihovárala a rehotala, ozaj viete že sa dajú písať komentáre k albumu alebo aj k jednotlivým fotkám? a tiež pridávať do textu fotky, mala som namysli túto vyrehotanú forku, skúsim pridať 😀

desszi
21. mar 2010

mirip perfektna fotecka
janka pospala som si pol hodku, potom sli chlopi na prechadzku tak som vygruntovala kuchynu, uz len obyvacka mi ostala, ale to je nisty, ostatok som stihla este pocas tyzdna.....takze uz len vajcia nahodit a mozeme polievat 😀

MAME DRUHY ZUBOK 😀

mirip
21. mar 2010

gratulujem desszi 🙂

bzucinka2
21. mar 2010

ahojte, tak som vas nasla
vcera som tu ani nepachla, lebo som bola u nasich na chalupe, tak nam bolo uzasne, maly cely den vonku, vsetko mu bolo vzacne, v piesku sa vyhral, pohojdal, posmykal, ostrihal kricky-cvak cvak , vecer ked sme prisli domov, tak sa chlapci okupali, chvilku sa este pohrali a polubkali sme sa a islo sa spinkat ja som pomohla mamine upratat izby, pripravit velkonocnu vyzdobu, vonku co to porobit okolo kvetov a krickov a vecer som sa vytesovala na dobu ladovu a videla som z nej 10 minut este ze ju dnes opakovali unavena som bola ako kobyla z tolkeho cerstveho vzduchu teraz isli chlapci von, tak som aspon podlahy poumyvala a pracku pustila a vyzdobu sme si urobili uz aj doma a maly jasne ze pomahal a jejkal nad svojou izbickou, podarene je moje slniecko 🙂

ja som sa v noci velmi nevyspala, lebo ma strasilo drobciatko, cely den sa nehybalo, ani vecer, hoci som ho mykala, tak som bola celu noc v strehu, ci sa pohne a lapaj, az nad ranom sa trolinku racilo pohnut, a ja som uz bola na prasky, ci je ok 😢

desszi gratulka k zubku 🙂cmuk a veru teraz ako je teplo sme uz vela vonku, je tak uzasne 🙂 mali ste prist za nami 😉

ejusaaa
21. mar 2010

Dobre ranko,dnes nam svieti slniecko,Btuci to aj ja som bola na prasky ked sa mi raz cely den ani nepohol...Huraaaaaaaa Dadko ma dva zubky,pridala som foto,teda idem ak sa mi podari v tejto new verzii,dnes idem strielat 😉

ejusaaa
21. mar 2010

No vravim,ako sa pridavaju fotky do albumu a kde vobec je?No dnes na toto nemam nervy 😝

bzucinka2
21. mar 2010

vo fotobloku, ejuska 🙂 ale aj takto si ho dobre pridala 🙂

fodorka
21. mar 2010

jej decszi gratulujemek zubku......🙂nam sa tlacia zasa styri naraz no horza aj prvykrat nam vysli v jeden den horne dva a na druhy den odlne dva a teraz idu zasa 4 horne fu a ja ze co je taky mrchavy.....idem pridat nejake nove foto---

bzucinka2
21. mar 2010

fodorka, aj pas si si tusim zmenila 🙂 a drzime palceky, nech sa potvorky biele rychlo prerezu 😉

bzucinka2
22. mar 2010

baby kde ste vsetky, to ste stale vonku s detmi? 🙂

eviiik
22. mar 2010

ahojte kocky 🙂
hlasim sa z domu bolo super, krasne pocasicko, vela sme sa nakocikali
aj noci sa nam polepsili, comu sa tesim
dnes som bola u chiropraktika, tak ma ponapraval, mala som posunutu panvu, a aj rameno a krk nebol ok, ale uz je snad dobre
urcite si uzivate pocasicko, &lucka je vonku este s dedkom, tak som aspon povysavala, a periem uz stvrtu pracku, a roboty by este bolo, ale sa mi nechce, vecer aspon navarim
bzuci Tebe tie cisielka strasne rychlo naskakuju
denka gratulujem k zubku
utekam lebo malinka je uz domkajani, mirip krasne fotocky, a aj fodorka
pa pa vecer sa hadam ozvem

ejusaaa
22. mar 2010

Ahojte,teraz sme sa vratili od doktorky,este vecer nic ani rano o chvilu na to vrackal trosku,potom nic a zrazu 39...tak sme boli,robili mu vyter,je casto chory,ma chytene hrdlozajtra moc a este aj mne je zle,no super t vyslo,tak nam drze palce papa 😔

fodorka
22. mar 2010

jezis ejus tak prajem nech je skoro tobiasko zdravy a moze potom s amrkom trosku pobehat po vonku....inak baby ty kokso po tom ccnetre tooolko kocikov stale vidim ze az....je tu ale deticiek🙂

bzucinka2
22. mar 2010

eviiik, tak super ze ste si uzili a aj trosku hadam oddychli 🙂 a veru tt naskakuju, pomaly budem tasku balit a vecicky prat 😉
ejuska, to ma mrzi, ze vam zase nieco je, hlavne nech to nie je nic vazne a rychlo vyzdraviete 😉

luckai
22. mar 2010

Ahojte,
veru, stále sme vonku s deťmi!!! Ani sa mi dnu nechce, vždy len prídeme, niečo zjeme a zase pálime von, Aj deti prezliekam len vonku keď ideme na prechádzku a potom sa na dvore fúľajú. Romča všetky kamienky čo stretne ochurnáva - no hrôza! Bajo sa zase hrabe v zemi s náradím - to bude veľký pomocník pri sadení a okopávaní!! 😀 😀 😀
No idem míňať tie Euri, potrebujem ponakupovať, už aj do škôlky pomaly znáňam nech toho nie je naraz veľa. Evik idem aj tie čiapočky objednať - chce sa nekto ešte pridať? Len pre dievčatká: https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/vieraema/ Napíšte mi do IP!
Papa!

ejusaaa
23. mar 2010

Ahojte,no oztrasna noc,takmer sme naozaj nespali,zobudil sa a vela vrackal,plakal,potom dva lieky pil s takym krikom,horel,mal skoro 4O....potom kleslo...ale stale ma a potom sme ho na rukach celu noc,raz manzel raz ja...aj teraz ma 39,dve hodiny sme teraz brali moc,cely as plakal,no hroza 😔

bzucinka2
23. mar 2010

ejuska, posielame vela pusiniek, nech je tobinko co najskor v poriadku a hlavne aj ty musis byt unavena, este ze ti ma kto pomahat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre