Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

luckai
23. mar 2010

Ejka - juuuj! držíme palce nech je už Tobinko oki! a veľa síl aj vám!

ejusaaa
23. mar 2010

Dakujem ste zlate,teraz momentalne ma len taku nizsiu,no uvidime na vecer,aj vy sa vsetky drzte,paaaaaaaaa

janadureckova
23. mar 2010

Ahojte,
poctivo vás prečítam, ale posledné dni nestíham odpovedať. Stále sme vonku, Kristínka spinká v kočíku cez deň aj trikrát, Dnes sme boli v NR. Bolo to dosť únavné, cestou domov Kristínka vôbec nespala, a ja som bola potom tak vyšťavená, že som na prechádzke ledva nohy prepletala, tak sme sa vystriedali všetci domáci, aj ocino aj starkovci, lebo žabka nám pospala dve a pol hodiny 🙂 a my sme na striedačku robili, a kočíkovali. Konečne sme aspoň periny prezliekli, a zajtra možno okná. Hold na dedine už aj záhradka volá, no roboty ajajaj.
Ejuss veeeľmi na vás myslím, posielame aj my veľa veľa pozitívnej energie, nech choroba rýchlo odíde. Viem aké to musí byť hrozné, keď teplota nie a nie ustúpiť... ale dúfam, že Vám je už lepšie.
Dobrú nocku všetkým 🙂

bzucinka2
23. mar 2010

janka, no ale dedina ma aj svoje vyhody, Kristinka sa bude moct pekne hrat na dvore a ty si potom porobis a vies, ze ti neujde, ale tu v meste ho sameho von pustit nemozem, ale u nasich sa cele dni hra pekne na dvore a netreba za nim behat 🙂

desszi
24. mar 2010

ahojky, dnes tu nikto nie je 😕 iba ja 😀
boli sme u dokiny, mame 8140g, Daduso najprv trochu plackal (lebo ho zobudili), potom sa rozrecnil a klakotal - bababababa- vse je ok, tesim sa. Zajtra ideme do BA s tym ekzemom k jednemu homeopatovi, dufam ze nam pomoze, co som citala na nete referencie, tak boli len dobre.
Stvrtok, piatok budeme v Zamkoch, uz sa tesim, aspon pobeham a aj mama si trochu uzije drobca.

dnes som sa nasmiala, kocikovala som Dada a svietilo mu slnko do oci, chytil capicku a stiahol si ju na ocka, len nostek nechal vonku a dalej sa hral s hrkalkou. take mi to prislo smiesne....

ejka dufam, ze Tobinkovi je uz lepsie.

no pa vsetky, idem kuk tv.

eviiik
24. mar 2010

ahojte kocky 🙂
denka krasna vaha, a s tou ciapkou to muselo byt naozaj zabavne 😀
ejus, ako sa ma Tobinko? dufam, ze uz ste na dobrej ceste
my sme dnes mali stretko, bolo fajne, a Lucka dnes bola taka usmievava, takato este nikdy nebola, a podvecer zalomila okolo pol siestej, lebo od druhej bola hore, to by do kupania nevydrzala, a potiahla az hodinu a pol, normalne som nechapala, aj som si pozehlila
potom sme okupali, a bala som sa, ze bude problem s uspavani, ale napriek tomu celkom dobre zaspala
denka tak drzim na zajtra palce, nech pride na pricinu ekzemu,a nech sa ho zbavite navzdy a uzite si u maminy
dnes bolo nadherne vonku, asi zato to tu viazlo 😀
pekny vecer idem aj ja oddychovat

mirip
24. mar 2010

Ahojte, tak my sme mali strašný deň dopoludnia 20min šlofík inak hore, popoludní 20min. slofík v kočíku a inak sa jedošila že leží a nevidí nič, potom po cca45min. čo sme boli vonku sa rozhodla že ide kakať, tak sme sa vrátili von, potom papať agrgať atd ved to poznáte, potom sa uložila že ide spať tak som vyteperila kočík dnu a po 15minutach sa krbálala v postieke a škriekala akoby bola spala tri hodiny, tak sa napila čaju som ju obliekla a to bolo okolo 17tej a podho von, a bola do pol siedmej a už sme pomaly šli dnu a ona že ide spať zavrela oči, no to teda nie to ma už naštvalo lebo sme sa šli kúpa a potom že druhý dych po kúpaní sa napapala a som ju vzala do postielky po chvíli oči ušli a že spíme som vtala od postielky cumel vyletel a velký rehot tak som sa naštvala že som ju dala mužovi nech si ju uspí a nie sa venuje seba a ja mám ešte pračku vyložiť, flašky vyvariť........no brutla nedala dnes ani na hodinu vydýchnuť a potom ma ešte nasral muž lebo som robila maso na štave a som chcela že nám kolienka k tomu a otec nelúbi tak jemu ryžu , ryžu som stihla urobiť a kolienka nie a muž že a kolienka sú kde, no nenakopali by ste ho...... 😠

janadureckova
25. mar 2010

Ahojte 🙂
veru včera cez deň tu nikto nebol, lebo vonku bolo naozaj kráááásne 🙂 až na to, že mňa skolila hnačka, a bolo mi celé poobedie zle ☹ , neviem čo som pojedla... aj dnes som ešte nejaká taká o ničom, do seba nič poriadne dostať nemôžem, zo všetkého mi je zle....
Deni Dadušo má ale rozumček 😉 zlatučký musel byť, a oddýchni si u maminy.
Evi super, že Lucka bola taká zlatunká, pekné počasie sa jej asi páči 🙂
ejus ako Tobinko?
Mirip tak hektický deň si mala, Bianka ti dala zabrať.
No dnes to nevyzerá vonku veľmi pekne, ale dúfam, že sa vyčasí.
Bzuci a vy ako?
Pap všetkým

bzucinka2
25. mar 2010

ahojte
jani dakujem za opytanie, nastastie dobre, tiez sme vela teraz vonku ked je pekne akurat ze dnes to uz na pekne pocasie nevyzera, skoda 😉

janadureckova
25. mar 2010

Veru nevyzerá to najlepšie vonku, ale u nás sa akurát slniečko už prediera, a hádam sa aj vyčasí.
Ja som si s malou pospala, tak som trošku taká rozospatá, ale pomohlo mi to 🙂
Bzuci a drboček pekne kopká? Dúfam, že už maminku neplaší.
Idem uvariť malej brokolicu so zemiakom, nejako ju začalo zapekať, tak mrkvu vylúčim na chvíľu.

luckai
25. mar 2010

Ahojte kočky,
Miri, nehnevaj sa, ale poriadne som sa na tvojom príspevku pobavila! Presne ako naša Romi vo veku Bianky!!!!Úplne presne takto sme na tom boli aj my!!!! Niekedy až neskutočne málo spávala na jej vek, fakt len také 20 minútovky, potom raz za 3 dni to dohnala - žiaden režim ,ja som vždy skákala ako ona pískala 😒 A potom jej nastali dni plné pravidelného režimu až si na to zvykla! A od vtedy diktujem ja -a ona je spokojná, lebo vždy vie čo bude nasledovať! Škoda ale že som to neriešila už oveľa skôr!
Kočky všeta mi prišiel balíček plný vecí ktorý sokm si neobjednala! Srabnda a teraz pátram po odosielateľovi. Viem meno a adresu, ale to je mi na nič...už mi ale napísal správca MMB.
Prajem pekný deň. Dnes má Romanka 1 rok!!!!! 😀 😀 😀 Pčiem tortu, mužík je na služobke, takže je to dosť ťažké, príde až v noci, ale zajtra hádam podokončujem čo dnes nestihnem...Papa, 18:02 - budeme na svete! Už idem na sálu!!! Ach - ako ten rok rýchlo ubehol!!!

bzucinka2
25. mar 2010

jani pekne si kopka ale velmi jemnucko, je k maminke velmi ohladuplny 😉
lucka, romanke zelame vsetkolen to najlepsie, nech je spokojnucka a dobrucka aj nadalej a vsetkym robi len radost 🙂 cmuuuk

janadureckova
25. mar 2010

Zlatučký Tominko 🙂 nebude predsa maminu okopávať, len dá o sebe vedieť 🙂
Romanke všeeeeeetko najlepšie k jej prvému rôčiku, veľa zdravíčka, nech je šťastná a veselá a robí Vám velikánsku radosť 😉
Luci a a ko si nastolila Romanke režim? Ja to už ani nerozpisujem, ale Kristínka mi tak dáva zabrať... uspávanie je ťažké, spí kratučko, pekne dva týždne zaspávala na prsníku a zas chce len ruky... a cez deň sa stále nosíme na rukách, tak veľmi som nechcela chodítko, ale asi sa dám zlomiť a nejaké kúpime. A opica chce stáť na nohách, keď ju dávam sedieť tak má vystreté tie nožičky, že šup a stojí!!

fodorka
25. mar 2010

je luckai romanke prajeme s markom vsetko najlepsie🙂 juj ja som si dneks aspravila vajickovu natierku ja ju tak zboznujem...🙂mnam a dneksa mi prisla z netu pre maleho prechodna bundicka no ked osm mu ju obleikla no je v nej nadherny ani som nedufala ze bude az taka skvela...sa teism ako blcha...tak zatila ppa babneky

ejusaaa
25. mar 2010

Ahojteeeee,tak Tobinko je uz lepsie,zajtra mame kontrolu,uz ma len take normalne ako 37, a tak,uz je aj huncut,len my sme trocha vystaveny,prepacte,nestiham vas citat,ale o par dni sa vratime do starych kolaji snad,drzte sa vsetky aj s detickami,paaaaaaa a dakujemem. 🙂

bzucinka2
25. mar 2010

fodorka tak hod foto predsa , nech sa aj my pokochame 🙂
ejus super, hlavne ze je Tobinkovi uz lepsie 🙂
janka, Kika je mala spekulantka, zistila, ze na rukach je lepsie? nam pomohlo trosku ho nechat vyplakat a neskakat ako si on povedal 😉

eviiik
25. mar 2010

ahojte 🙂
lucka Romanke prajeme vsetko najlepsie, aby bola zdravucka, a mala spokojnych a usmievavych rodicov, lebo potom bude taka aj ona 🙂
ejus som rada, ze je Tobinkovi uz lepsie, a Vy si hadam cez vikend trochu oddychnete
jani aj my cez den zaspavame na rukach, nejako inac zatial nejde, ale vecer po kupani, uz vyse tyzdna zaspavame v postielke, tak ze ju hladkam respektive drzim za ruky, prislo to tak samo, ani neviem ako, akurat dnes som na Vas myslela, ked som cez den uspavala, ze ako ste na tom Vy
bzuci super ze Tomi je k Tebe taky ohladuplny 🙂
fodorka veru daj foto Marka, nech vidime aky je frajer
mirip no veru mala si tazky den
idem kukar ordinaciu
pekny vecer

luckai
25. mar 2010

Aopjte,
dakujeme za gratulacie! Idem robit krem na tortu ked deti spia, som uz ale teraz unavena (ako aj pred rokom po porode!!!), sama s detmi cely den, este k tomu som piekla korpusy na tortu...uf. O rezime popisem inokedy a Fodorke tiez odpisem na IP ked bude mat chvilku!
pa!!!

aadula
25. mar 2010

ahojte, prečítam si vás inokedy..ale zahliadla som, že tu máme oslávenkyňu 🙂

Romanke prajeme k 1. rôčku všetko najlepšie, nech Vám rastie do krásy 😵

bzucinka2
26. mar 2010

dobre ranko
dnes to vyzera na krasny dnik 🙂
adulka vitaj, ze sa aj ukazes 🙂

fodorka
26. mar 2010

ahojte idem hodit foto mozte kuk🙂dobr eluckai budem cakat🙂

bzucinka2
26. mar 2010

fodorka a ozaj aky krasny fesacisko 🙂

aadula
26. mar 2010

ahojte, fakt je už krásne, aj keď dnes pofukovalo..škoda, že zajtra hlásia dážd..ja si potrebujem okná poumývať...tak hádam toľko vydrží 🙂

choručkým skoré uzdravenie prajem

fotečky pozerám postupne..pekne všetci rastiete 🙂

bzučinka som ťa minule videla cez okno som kuk v robote...ako ti pekne brušino narástlo ... ale asi fakt len do bruška si pribrala že? 🙂 už ťaháš posledný trimester 😵 ale to letí

my sme trošku prerábali spálňu...teda podlahu sme šupli a maľovali..tak sme mali perno tento týždeň a náš Samko si zmyslel, že bude mrnčať...no hrozný bol nejaké prvé tri dni v tomto týždni...včera a dnes je už lepšie ...akurát sedí na nočníku 😀 a kreslí si .... som ledva čakala nech začne rozprávať a teraz veru..niekedy ledva čakám aby zaspinal..lebo v kuuusee rozpráva..a dnes vstal ráno o 5tej 😝 😝 o pol šiestej sadol na motorku a jazdil...už len čakám kedy nás príde suseda zjazdiť..ešte, že je taká tolerantná zatiaľ...on si totiž nechce dať vysvetliť, že nech nebehá na nej... začne revaaať...tak neviem čo je lepšie..byť zobudený gúľaním kolies po podale..alebo vreskotom 😅

bzucinka2
26. mar 2010

adul, fakt, tak to musis robit niekde tu pobliz, lebo ja daleko nechodim 😉 inak je pravda vacsina isla do bruska a prs, takze zatial ok, ale uz sa krotim v jedeni, aby som uz teraz na konci nejak extra nenabrala 🙂
my mame tiez horsie ani nie tak dni ako vecerne zaspavanie, nie a nie zaspat a touz vyzyvuje a ocka si sucha a v posteli sa prevaluje dalsiu hodinu 😒 tak ale dufam, ze je to len take obdobie a vsetko prejde 🙂 a neboj sa, zmeni sa hadam cas a aj samkove vstavanie sa posunie 😉

aadula
26. mar 2010

to áno..som aj ja dnes akurát hovorila, že jeho čas sa už posunul..tak v podstate jeho vstávanie o piatej, je už o šiestej 😀 ..ale pevne verím, že zajtra aspoň do pol siedmej vydrží ..haha.... 🤐 ... a tiež sa Alexkovi nechce moc domov keď ste niekde vonku?

fodorka
27. mar 2010

ahojte baby ozyvam s adneska sme boli v Suranoch pozriet a prezut pneumatiky skoro ma chytil infarkt dve nam zahodili vraj su vydrate tak sme museli objednat fu zasa dlasie peniaze vyhadzovat..ale tak co uz ked je to treba....a inak maly zasa dneska strjakoval poobede nespal..fu asi uz ani nebude no skoda...

bzucinka2
28. mar 2010

ahojte
fodorka neblazni, ze rocny Marko nechce cez obed spavat, to my sme v jeho veku spavali 2x za den 🙂 lapajko maly
adul, my sa s Alexkom vacsinou dohodneme, ze uz ideme domov, takze velke problemy nerobieva, ale zase byvame dost dlho vonku ked je pekne teplucko 😉

desszi
28. mar 2010

ahojte dievcence, neviete mi poradit ohladne rocneho zuctovania zdravotneho poistenia? neviem ci ho mam podavat - mala som minuly rok dve zamestnania a matersku. ja som z toho uplny magor.

inak vratili sme sa vcera zo Zamkov, v Blave sme pochodili dobre, Dadulo bez problemov zvladol cestu, doktor nam dal dva druhy kvapiek na ekzem - musim ich brat aj ja, aj Davidko len v inych davkach - ale co je najdolezitejsie, kym kojim, musim sa vzdat cukru a vsetkeho sladkeho, co je pre mna veeeelmi tazke, uz stvrty den som bez cukru a myslim ze pomaly sa prejavuje abstak - vcera by som vrazdila, taka som bola nervozna a dnes od rana som stekava - baf, baf 😖

pocasie uplne perfektne

ejka som rada ze Tobimu je lepsie 😉

Romanke vsetko naj k prvemu rocku....

bzucinka2
28. mar 2010

desszi, so zuctovanim ti neporadim a preco sa musis vzdat sladkeho, to by som asi aj ja vrazdila 😒 a nemozes ani nejake musli tycinky, vobec vobec nic? 😖 a super, ze dadko zvladol cestu, tesime sa ze je taky sikulko 😉

rosannar
28. mar 2010

desszi...ja sa do toho ročného zúčtovania ZP trošičku rozumiem...podávajú ho len tí, ktorí mali príjmy za minulý rok kolísavé...čiže ak si mala vym. zýklad vyšší aspon raz ako bolo tých 2000 EUR a nejaké drobné alebo ak si mala skoro stále vyšší príjem a potom raz ti vym. základ spadol pod tých 2000 EUR...neviem aká je presne tá suma...tú si vieš nájsť aj na nete... 😉
dúfam, že som aspon trošičku pomohla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre