Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
21. apr 2010

jeeej tesim sa ako blska uz teraz byvam na Mochovskej ulici cislo 16 ale chodievam kazdy den s kocikom s malou do mesta 🙂 co sa budem tu medzi cinziakmi prechadzat ked je slniecko krasne vonku a v meste normalni ludia,nie len plienky,steny bytu a varecha s utierkou 🙂 ten step aerobik je makacka jak hovado,skoro som tam dusu vypustila,suseda ma na to nahovorila,prvykrat po porode po 6 mesiacoch "nicnerobenia" 3 dni svalovica... ale vyse kila som dala dole,najma z brucha a stehien islo 🙂 🙂 a tak chodievam 1x do tyzdna stoji to 1,50 eura takze sa da... daj si teplaky ejussaa a nik to nebude vidiet chichi aj ja som tak sla 🙂 🙂 beriem vas mimochodom za slovo baby ak vas spoznam osloviiiim 🙂 pripajam fotky 🙂

fodorka
21. apr 2010

ejusa ty si sprosta ved si jak spajdla vychudnuta ved som oproti tebe ako golem.no a poviem ti tam hcodia pevnejsie baby co maju aj tam aj tam...no inak baby bolo to skveleeeeee.....stalo to 2eura ale vynikajuce idem aj buduci tyzden s ami to pacilo velmi mozem len odporucat....trdielko v pohode aj mi chodievame von do mesta aj kazdy den ked chces posli mi cisielko do IP mozme si brnknut a stretnemesa...no som zvedava ci bude zajtra svalovka

bzucinka2
22. apr 2010

ejus, dakujem za pochvalu, ale teda ja si chuducka nepripadam, ale zaujimalo by ma ake sadlo by sa ti natriasalo, ked ziadne nemas 😉 a tobinko je strasne krasny
jani jasne budem rodit u svojho, uz sme tak zbezne pokecali o tom a na najblizsej sa uz riadne dohodneme co a ako 🙂
trdielko krasne kocky ste obidve 🙂
fodorka, nebyt tehu idem s tebou, normalne si ma navnadila 🙂

ejusaaa
22. apr 2010

Diky fodor ze som sprosta 😀 Trdielko moja sestra byva o vchod dalej 🙂 Iddeme malemu kupit dnes tu prilbu,len nechce mat slnaky tak eviem ci nieco bude z nedelneho bicyklovania 🙂

trdielko149
22. apr 2010

ok fodorka do IP poslem cisielko tesim sa ako blska 🙂 dnes sme mali poradnu,vsetko je ok,Emmka ma 7470 g 🙂 aa ejusaaa ked pojdes sestre tak zazvon na zvoncek kudelova 🙂 stale nam nevymenili menovku na zvonceku ja som Sabikova totizto no nevadi 🙂 🙂 bzucinka dakujem ti 🙂

desszi
22. apr 2010

Tak povolenie mame, velmi boli ochotni a ustretovi - dekan dal Daduskovi na celo krizik 🙂
nada potrebovali sme ho lebo tu mame trvaly pobyt a chceme krstit v inej farnosti
ejka dakujem za info ohladne uradnych hodin a veci ku krstu 🙂

Dakujeme aj s Dadkom za gratulacie. Zaroven gratulujeme Tobinkovi a kazdemu, kto mal teraz mesacniny - nestiham to sledovat, tak aby sme niekoho nevynechali 🙂

Dadko sa vcera skotulal z postele - ale nastastie vse ok.
Pomaly mi odchadza mlieko - minuly tyzden prisli cervenoarmejci 😠 tak neviem ci to s tym suvisi 😕 , ale pravdou je ze ani Dadovi sa uz nechce toko tahat (maly lenivec).

bzucinka2
22. apr 2010

desszi, ak prisli rusi, mliecko chuti inak, tak mozno preto mu ani tak nechuti, pockaj kym odidu a uvidis 😉

eviiik
22. apr 2010

ahojte kocky 🙂
uz som tu davnejsie nebola, vecer som totalne unavena
led je takto pekne tak som vonku aj styry hodinky, a vecer som rada, ze som rada, plus este dohanat domacnost ved to poznate
mame sa fajn, Lucka uz celkom pekne papa, uz sme jedli mrkvicku, zemiak, brokolicu, spenat, zajtra nas caka cuketa
csnka, takze cervena navsteva uz dosla ☹ , tak naozaj je mozne, ze Dadkovi mliecko menej chutilo prave preto
bzucka Tebe tam tie cisla rychlo pribudaju, kazdu chvilu budes rodit, ani nezbadame a budes pisat sms
vitam novu mamicku 🙂
ejuska Ty netrep s tym sadlom, ved si chuducka, a pri Tobinkovi ina ani nemozes byt, ked nabehate kilometre
jani prerabky nezavidim, to je makacka a pri malom dietati asi dvojnasobna, ale ked bude potom to bude supis pocit
mirip drzim palce v cviceni, nech to trva co njmenej a nech je Bianka fit
papa

mirip
22. apr 2010

ahojte baby dnes na rehabilitácii super akurát že mám jej podkladať aj nožičky aky sa tahala do posúvania dopredu, no ja to robiť nebudem aspon v jednom mala moja detská pravdu že netreba nič siliť všetko má svoj čas, inak sme riadny šibali, sa točí ako vrtula au do jednej aj do druhej strany z chrbta na brucho a rehoce sa pri tom ako malý šašo 😀 😀á my s nou

fodorka
23. apr 2010

ejus vies ako som to myslela to bolo za tie tovje "sunky"----lebo fakt neviem kde ich mas zato mne sa tam brucho natrasalo aj ked neni som nejaka pevna ale tak este mne to ostalo od porodu kedze som mala vyse 25kg navrch......treba to uz zhodit aj ke dneviem ci stihnem ke dpomayl zacnemme pracovat na druhom....trdielko nejak si neposla cisielko tak sa ti ozvem do ip..kuk.

luckai
23. apr 2010

Ahojte kočky,
aj ja chcem chodiť cvičiť, volá sa to Zumba či ako, že? Ja som kedysi tancovala apoločenské tance, takže by som tam rada chodievala ale pravdupovediac, taká bývam unavená po tých nabehaných kilometroch cez deň - a mimochodom, tiež kočíkujem sama! Na dedine, na našom konci nikto nie je poblíž a keďže som sem privydatá, aj keď tu maminy poznám, aj tak chodievam sama...no ale keď pôjde Bajko do škôlky, budeme aj na bicykli môcť s Romčou chodiť do Lv, takže tam odbehneme hocikedy.Srandovná bola na sedátku prvý krát - len tak nahlas híkala keď uvidela psa, auto, preliezky....nová perspektíva sa jej ukázala. Musí mať prilbu aj taká malá? Existujú také malé prilbičky? Vyskúšam jej Bajkovu a možno mu bude, lebo on má 2 nové - dostal na narodky!
Papa!

bzucinka2
23. apr 2010

lucka, my sme uz mali prilbu aj minuly rok, musi ju mat kazde dieta 😉

fodorka
23. apr 2010

lucka hej aj zumba byv alenze to je trosku neskorsie a to uz maleho davam spinkat mozno by nakoniec zaspal aj s tatom ale tak uz som zvyknuta a toto s ami zapacila zumba byv apotom kde chodim no resp budem chodit aj nadalej lebo bolo uzastne....

mirip
24. apr 2010

ahojte, ozaj baby neviete kto je teraz prímár na gynde? 😀

bzucinka2
24. apr 2010

mancik stale, pokial dobre viem 😉

mirip
24. apr 2010

bzuči ale Mančík je od marca riaditelom celej nemocnice

bzucinka2
24. apr 2010

ale ostal aj primarom...

mirip
24. apr 2010

no krásne dva platy a ešte k tomu aj súkromíči

mirka1986
24. apr 2010

to by aj mna zaujimalo, ci su aj take male prilby... my sme teraz kupili dianke, ta je sice od troch rokov, ale je jej dobra 🙂 luckai, aj my byvame na konci dediny a tiez nemam s kym kocikat ,takze to poznam

ejusaaa
25. apr 2010

´Mirka my sme mu kupili v meride v tom novom bicyklovom len za 9 euro,maju este taku cervenu,da sa aj objednnat,tak dneska sme vybrali bicykle,ale na prvykrat nechcel dlho,nevadi a okuliare uz vobec nechce mat,vsak on na to cez leto pride 🙂

trdielko149
25. apr 2010

och Mancik ostal primarom?no katastrofa ... neznasam ho ... som na gynde lezala v 36 t.t. a koli nemu som krvacala tri dni a bala sa ! dneska krasny dnik plno energie mi dalo slniecko 🙂

mirka1986
25. apr 2010

ejus a kde je ten obchod?

fodorka
26. apr 2010

ahojte baby no dneska som mala straaasne hekticky den....rano som bola cvicit to bola krasa no potom isla som na katester a skoro ma tam drblo pretoze nam zamiaetli navrh na vklad a isla som to vyzehlit nejakym dodatkom aj cez tu najvyssiu vrchnost no ani ti najkompetentnejsi co boli akoze "vybaveni"ze to spravia tak sa nedalo a musime zaplatiti znova na zmluvuv 66euro...takze to mame vikendovy vylet mali sme ist do zoo,takze som dneska straaasne happy...dufam ze aspom vy ste sa mali lepsie...apapap

luckai
26. apr 2010

Ahojte kočky!
Ako po peknom víkende? tu to viazne! Romča už má riadne opálené líčka, aj keď máva čilkovku a natieram jej ich! Booože, také malé a už sa slní. Nakoniec máme pre Romanku jednu rz tých Brankových prilieb - tá čo je nastaviteľná je jej dobrá - srandovná je v nej, ako taký hríb. A Banko sa už snaží na trojkolke, takže aj bicykel snáď už rýchlo bude používať, aby sme aspoň po dedine mohli chodiť na bicykloch.
Dnes mala Romča piesok aj v plienke - toľko sa tam obidvaja zahrajú... 😀 papa a pekný dník aj zajtra, snáď nebude pršavo ako sľubujú!
Všetky pozdravujeme!

millada
27. apr 2010

ahojte, neviete mi poradit, kde okrem Tesca sa daju kupit bodynka za dobru cenu? Tesco teraz nema ziadne akcie 😒

ejusaaa
27. apr 2010

Ahojte,tak vcera sme boli na pradni meriame 83,5 cm a vazime 10,5 kg,teda pribral kilo,len ho neockovali lebo berie lieciky,ale ze je tam rezerva 3 mesiace tak by to nemalo vadit..ale dnes rano som volala dr uz vcera som si vsimla na podbrusko taky flak,na dotyk asi bolavy lebo plakal,teky drsny,a do rana sa mu zvecsil na 7 cm,volala som ci to nemoze byt z liekov ze nie,ak nezmizne,tak zajtra mame prist,bojim sa co to nie je ten pasoy opar?taha sa mu to od bruska cez slabiny aaz po ritku,takych 7 cm....Miri ten obchod je ako je velky kostol Mido,vedla tej obuvi,zbadas vonku bicykle 🙂

mirip
27. apr 2010

ahojte millada ja sm kupovala v diturii v suterene v tom obchode a sa mi zdajú lepšie ako tescové ktoré sa nám natiahli a robí sa otrasne velký výstrih a malá vždy pri nich plače ked idú cez hlavu, tam majú také čo sa zapínajú na pleci majú dobrú cenu ale treba si aj tam všímať niektoré majú velký výstrih alebo aj v atome v megamarkete ale tam je to divné číslovanie lebo niektoré body rovnakého čísla sú rôzne veké

millada
27. apr 2010

mirip, dakujem 😵 Tie tescove maju fakt taky velky vystrih, ze mala má niekedy holec pliecka 😒 Pojdem tam popozerat a velkosti hadam nejako odhadnem 😉

ejusa, a z čoho vznika ten pasovy opar? 😕

mirip
27. apr 2010

ono sama zbadáš ten rozdiel že niektoré body v megamarkete v atome sú napr. 68ky veké ako v skutočnosti 56 a iné zase 68 ako v skutočnosti 80ky to treba v takýchto obchodoch ozaj primerať na bábo alebo odhadnúť v diturii tam mi to číselne sedelo

bzucinka2
27. apr 2010

ahojte, miladka ja zvyknem kupovat aj v diturii na poschodi, nie u cinana, ale co je obchod ako slovenka podobny 😉 predavaju tam ponozky, pancusky a tak... 😉
ejuska krasne miery uz mate parada, to ste nas vahou uz aj dobehli 😉 a snad to nebude nic vazne, nestras sa oparom, kde by to nabral, drzime palceky, snad nic vazne to nebude 🙂
fodorka, to potesi a preco sa musi platit este raz, to nestaci opravit chyby? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre