Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
4. máj 2010

deni idem si ta pridat na fb..mirka napis meno priezvisko a uz ta mame 😉
bzuci dakujem 🙂
lili jasne zavolaj ci to plati na tu 14tu....

mirka1986
4. máj 2010

mirka jenisová 🙂

nada1326
4. máj 2010

mirka, velmi si mi znama 🙂 asi sme spolu rodili, lebo aj moja mala ma 2 a 8 mesiacov 🙂
a baby aj ja som na fb- simona vamosova, tak kludne kuk, mam tam aj fotky drobcov 🙂

mirka1986
4. máj 2010

simonka, nerodili sme spolu, ale pozname sa 🙂

trdielko149
4. máj 2010

uz aj idem pridavat na fb priatelky 🙂
fodorke dakujem za uzasne stretko..som vdacna ze som konecne po roku niekoho spoznala a tesim sa na dalsie stretka baby
🙂

ejusaaa
5. máj 2010

Ahojteeeeeeee Fodorka ja som nestihlaaaaaaaa 😔 ,mozem inokedy to tricko?Maly dnes nie a nie zaspat,jaj uz som unavena a vecer ideme k sestre tak nechcem nech mi zaspi potom,idem skusit uspavat,papaaaaaa 🙂

maja_25
5. máj 2010

ahojte mozem sa pridat som tiez okr.Levice...

mirip
5. máj 2010

ahoj maji vitaj 🙂

maja_25
5. máj 2010

dakujem 🙂

trdielko149
5. máj 2010

majka vitaj 🙂 ejussaaa to ides na mochovsku ze?

desszi
5. máj 2010

majka ahoj 🙂
dnes den celkom v pohode, doobeda som vybavila co bolo treba, poobede som stihla pri malom aj navarit, akurat zehlit sa mi nechceeeee a mam tam tri kopy 😒 no asi sa do toho pustim

na fb tusim ficime viacere 😀

coskoro pridam nove fotky, ale tie z krstin budu neskor....

ejusaaa
5. máj 2010

Ahojte,Trdielkoooo ano bola som na Mochovskej,mna nenapadlo ze aj ty si tam...ale taky necas,ale deti sa tesili sme im slubili ze prideme tak sme sli.dnes tobi prvykrat vo svojom zivote 🙂 cely den nespal,akurat sme dosli vypil mlieko a zalomil 🙂 Dnes sme stretli daduska,ako z casopisu 🙂 Ahoj Maji vitaj medi nami 🙂

desszi
5. máj 2010

eji dakujeme, ale neprehanaj 🙂 😉 tak teda na to ze Tobi nespal, tak frcal ako na extaze - tie decka maju vydrz....nech vam prespi celu noc a potiahne aspon do deviatej

Dado ma poslednu dobu zvyk vstavat rano o pol siestej - s vtacikmi 😖 🙄

mirip
5. máj 2010

ahojte babenky neviete kde sa dá dostať univerzálny slnečník na kočík za normálnu cenu pri kostole majú za 16,95 a o ulicu dalej za 16 😒 inak my sme strašne nervozny nekludne spíme už pár dní a tretí deň nechceme papať, do ústo si pozrieť nechce dať hned plač e a dnes zvýšená teplota cca 37 možno zuby neviem

ejusaaa
5. máj 2010

Ahojte,Deni voooooooobec neprehanam,fakt 🙂 Mirip my sme kupili v Snicku na poliklinike minuly rok za 11 euro.No idem spat,dobruuuuu 🙂

mirip
5. máj 2010

tam sa chystám zajtra ejus 🙂

fodorka
5. máj 2010

ahojte babulky no pridavam fotky simi uz to mam hotove...pridavam cerstve fotecky 😉 lebo uz mi tu hlav apada tak idem spat ale slubila som ze dneska to bude🙂

nada1326
6. máj 2010

ahoj Matka, no kraaasne, fakt, si velmi sikovna 🙂 Tesim sa 🙂 ale nemusela si sa tak ponahlat, ved aj spat treba 😉
ja som dnes konecne trochu vyspata 🙂 na vysvetlenie: Natalka mi spavala cele noci skoro od narodenia, ale zato Davidko nespava skoro vobec. do 6 mesiacov mi vstaval v noci kazdu hodinu, ale potom sa to zlepsovalo a tuto noc vstal len raz a spal az do siestej 🙂 dufam, ze mu to takto vydrzi 🙂

ejusaaa
6. máj 2010

Dobre ranko,uprsane ,vetriskove...Fodorka klobuk dole,nadhera,mozem aj pozmenit aj ja by som chcela len takym velkym napisane Tobiasko a pod to srdiecko,ked bude pekne pocasie hned ti donesem tricko smiem?A chcem sa spytat co si robila pre dievcataka tie tricenka a tak vedela by aj daco chlapcenske,no moja predstava...vesticka tmavomodro biela v taka namornicka,hm?alebo co robievas pre chlapcov? 🙂 ,si sikulka 🙂

trdielko149
6. máj 2010

ejusssa dakujem za tip (slnecnik na kocik) aj my potrebujeme kupit ale este som nepozerala zatial nikde my mame tiez velmi divne dni posledne 2 tyzdne ,mala sice prespi celu noc chvalabohu,ale cez den,no katastroofa,nahodou ma 2 sekundy nevidi a uz vrieska tak ze len cakam kedy susedka na mna zavola socialku 🙂 ach,vcera som ranajkovala a vecerala a na wc som bola tiez asi iba 2x ... ale dnes s tym skoncujem,ja mam len jedny nervy,takze ked bude chciet spinkat ziadne uspavanie a upokojovanie,dam ju do postielky a basta 🙂 no uz sa vidim ako to realizujem ... 😉 urcite nic z toho nebude a opat ma svojim placom prinuti pestovat sa 😅

ejusaaa
6. máj 2010

No trdielko sme na tom podobne,uz sa nemozem od maleho ani vzdialit,tak isto je zachod len sen,dnes len place,asi zubky ani nepapa a Deni to som vcera vravela ze papa ako divy ze?Trdielko a kolko ma tvoje male,ani neviem ako sa vola ked to nemas uvedene 😔

fodorka
6. máj 2010

ahojte ale simi to je nic mna to bavi takze sa tomu tesim a ked este bude odozva nato ze aj tej druhej strane sa to paci tak osm velmi happyyy 😀
ejus neni problem dam len meno a srdiecko.pre chlapcov este som nic take extra ze pre chlapcov nekreslila....ked chces najdi mi daco na nete take vyslovene chlapcenske a ja to skusim 😉

mirka1986
6. máj 2010

simonka, moji drobci su rovnaki... takisto dianka spinka celu noc, od 4. mesiacov... ale nikolka stale vstava, jeden, niekedy aj viackrat za den

desszi
6. máj 2010

Eji, vcera sa asi Tobi najedol aj do zasoby 🙂
ochhh, prespat celu noc, ale nestazujem si, vstava len 2x.

janadureckova
6. máj 2010

Ahojte 🙂
pekne ste sa rozpísali, ani som nestíhala čítať,
trdielko máme skoro rovkaké baby, a aj Kristínka teraz ako dovŕšila 8 mesiacov sa jej úplne rozhodil cez deň spánok... vôbec neviem ako ju dať spať, lebo si pretiera očká, idem ju dať spať a nič.... tak sme už dosť dlho hore, a mám pocit, že sa nám to skráti na jeden krátky spánok doobeda, a jeden poobede 😒
ináč je z nej teraz poriadne šidlo, v kočíku vonku už spať nechce, chce len sedieť a všetko pozerať. Najradšej je keď je okolo nej veľa ľudí 🙂 včera sme boli vo vedľajšej dedine v materskom centre a táááák sa jej páčilo, len pre mňa dosť únavné, kedže loziť sa jej nechcelo, tak len ruky...
Vítam novú členku, pekne sa to tu rozrastá. Ozaj a Eviiik tu už dávno nebola, ktovie ako sa majú.
Desszi my tiež bežne vstávame o 5.30, takže nie ste v tom sami 😉 no hold deti si chcú užiť deň a nie vyspávať dlho

nada1326
6. máj 2010

Fodorka, vcera sme dobehli na poslednu chvilu domov, potom uz bol ten veliky lejak. Velmi sa vytesujem z tych triciek, ked sa nabuduce stretneme mohli by sme aj pokecat, o.k.? Pravdaze ak bude dobre pocasie... ☹
Citam, ze naspacov tu je dost ☹
Trdielko, viem presne o com hovoris, ale neboj, za chvilu bude mala lozit a pride za tebou sama 🙂 nebudes musiet tolko nosit na rukach 😉
Baby, neviete dokedy bude takto uprsano? Ja som chcela ist v sobotu s deckami na dedinu ☹ a asi z toho nic nebude

bzucinka2
6. máj 2010

ahojte, baby chystate sa niektora v sobotu aj na milu pre mamu, my aj hej, ale zalezi od pocasia a ako mi maly vstane 🙂
nestiham vas teraz nejako citat, tak snad raz docitam, hlavne nech ste vsetci zdravucki 🙂

fodorka
6. máj 2010

ahojky simi jasne ze nabuduce pokecame len teraz prisiel muz z roboty a siel so mnou len kvoli tomu aby som isla do obchodaku...inak chodime stale sami....takze a co zajtra sa stretneme ti dam to tricenko a bodynko?pridam sem fotky co som robila jednej babe na objednavku.

inak maly je zlaty no len furt beham za nim a nic dokopy nespravim ale sak to je udel....co uz...sak on z toho vyrastie...

mirka1986
6. máj 2010

jani, a kolko ti este spava cez den? nam nikolka od 8. mesiacov uz len raz do obeda a raz po obede... no a nemala ani rok a odvtedy uz len raz za den... ale aspon chodia naraz, aj ked dianka nie kazdy den aj zaspi 😖 a simi, cez vikend ma prsat 😒

nada1326
7. máj 2010

Mirka, mne spava Davidko doobeda 30 min. a hodinu poobede ☹ a Natalka hodinu poobede.
Fodorka, dnes poobede moze byt? alebo zajtra doobeda? chodime von okolo 10. a poobede po 15. tak mi daj vediet, kedy. tesiiiim sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre