Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
7. máj 2010

ahojte . vies co zajtra ti to vhyovuje doobeda okolo tej 10tej?marko vtey chodi spat tak apsom ho uspim amozme aj kecat..lebo dneksa poobede mi pride na navstevu maminka zo surian tak sa hrozne tesim.... nevadi moze byt zajtra???alebo keby ta to suri tak zbehnem nic sa nedeje...daj vediet. moja.🙂

nada1326
7. máj 2010

ale co si... vobec to nesuri 🙂 zajtra to bude aj mne lepsie, okolo 10. budeme v meste. uzi si navstevu. 🙂
vsetkym pekny den 🙂

ejusaaa
7. máj 2010

Ahojte,zajtra je Mila pre mamu?kto idete a o kolkej je?Vdaka za infooooooo 🙂

desszi
7. máj 2010

Eji, mila je od 15,00 do 18,00 hod v parku (cestou domov som citala plagat). My mozno vybehneme, ale neviem o kolkej, podla toho ako Dado bude spat, lebo teraz napriklad chrni....

trdielko149
7. máj 2010

baby aj vy sa chystate na milu pre mamu?ja tam chcem byt okolo 16 ... super teskam sa duuufam ze sa v tom dave stretneme.... 😉

fodorka
7. máj 2010

jej no aj mi urcite vybehneme pokukat🙂
moja tak zajtr ao tej 10tej sa vidime... 😉

ejusaaa
7. máj 2010

Ja idem na Milu,spoznate ma podla tyrkysoveho kociiiiiiiiiiika,oslovte ma,ja som slepa,vdaka za info Deni 🙂

mirka1986
7. máj 2010

aj my mozno prideme 🙂

ejusaaa
7. máj 2010

Dobru noc vsetkym 🙂

ejusaaa
8. máj 2010

Dobre ranko,baby ta Mila je dnes ci zajtra?deni ty si vlastne nenapisala den,Bzuci mi napisala ze je dnes ale na nate citam ze zajtra tak kedy? 😲

ejusaaa
8. máj 2010

No ale nasla som konecne normalnu stranku ze Levice,takze dnes 😀

desszi
8. máj 2010

ja tak viem ze dnes - datum bol 8.maja

desszi
8. máj 2010

neviete nahodou ci je dnes DM otvorene? 😕

nada1326
8. máj 2010

Evi, ja tiez viem tak, za mila je dnes.
a DM asi nebude otvorene, ale idem do mesta ked chces napi mi cislo a ak bude, tak ti zavolam 🙂

ejusaaa
8. máj 2010

Deni mamka vravi ze Dm ka nie je otvorena,len velke obchodne domy...co si potrebovala?

ejusaaa
8. máj 2010

Simi, a Ty ides na Milu? 🙂

nada1326
8. máj 2010

Evka, ja by som chcela ist konecne s detmi na dedinu, do nasho domu. Ale muz je v robote a nevedel kedy konci, tak ak skonci v rozumnom case, okolo obeda ideme na dedinu. Ale ak skonci neskoro, tak ideme na milu. Keby sme isli, tak si ta najdem 🙂 a baby ked ma tam zbadate, tak ma ohlaste 😉

desszi
8. máj 2010

dakujem nadka, ejka, musim ist aj tak do lekarne, potrebujem nutrilon, lebo do pondelka uz nevydrzi a chcela som vyuzit zlavu v DM, nech to mam aspon lacnejsie, lebo som si objednala z netu tri balenia, ale pridu mi az v pondelok - nasa rychla slovenska posta - balik zo Zlatych Moraviec mi ide tri dni 😠

millada
8. máj 2010

ahojte, Míla je dnes 😉

desszi, mozem sa opytat od koho kupujes nutrilon? Mas nejakeho overeneho obchodnika, čo predava za dobru cenu? 🙂

trdielko149
8. máj 2010

no baby ja mam cerveno sedy kocik 🙂 ak najdem tom v dave ten tyrkysovy ejusin kocik tak osloviiim ta ze ahoj ja som trdielko z fora 🙂 😉 DM-ka je otvorena do 12-tej ... desszi koho mas v ZM ? ja som odtial 😀

millada
8. máj 2010

a ta mila sa startuje naraz o 15,00 alebo o 16,00? Alebo kazdy vystartuje kedy chce? 😲 A začina to v parku či na namesti?
Ja mam fialovy kočik 😉

ejusaaa
8. máj 2010

Ahojte Mila zacina o tretej ale ten vyjazd 🙂 je o stvrtej no priblizne,aj minule to bolo inak nez na plagate,podla situacie,minule sme tam plysaka vyhrali som zvedava ci tento rok bude daco nove 🙂 Foforkaaaaa ak ides aj Ty,berem si biele body,ze tam by som ti ho dala a ked budes mat cas by si mi to urobilaaaaaa,tesim sa na to ze bude mat body s menom 🙂

desszi
8. máj 2010

trdielko osobne nikoho nepoznam v ZM, je to jedna mamicka, ktora nukala nutrilon na predaj

miladka, tu na koniku v bazari nukala jedna mamicka madarsky nutrilon 2 HA za 9 eur, ale je to 600g balenie, takze sa to oplati (aj 400g by sa oplatilo za taku cenu, len tam to potom navysi postovne). trosku posurfuj bazar a net, Nutrilon 1 predava viacero mamiciek a za lepsiu cenu.

inak uz som bola v meste, ale nie v DM, len v kauflande, kupila som, nevadi, zlavu vyuzijem na inem aj tak budeme coskoro potrebovat plienky a kase.

ejusaaa
8. máj 2010

pridala som nove fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

fodorka
8. máj 2010

ejus mala by som ist tak ked tam budem si ta najdem popripade ti crngnem.....inak stretko so simi bolo super pokecali sme a vraj sa jej velmi pacili tricka tak dufam ze neklamala 😉

trdielko149
8. máj 2010

fodorka chybala si,neva niekedy nabuduce urcite ... a neboj sa urcite simi neklamala tvoje vytvory su krááááásne 🙂
ejuss stretli sme sa bolo dobre ..len to pocasie ..ked som dosla pri nas cinziak uz konecne tak obloha krasna modra ..no keby som vedela este chvilku ostanem ... no neva... mala uz spinka,okupkana,napapkana 🙂 do kauflandu chodi kupovat len vlhcene utierky,su dobre a navyse su lacneee 🙂

ejusaaa
8. máj 2010

Ahojteeeeee tak dnes sme sa na Mile trochu zisliiiiii,spoznala som Trdielko je to super baba,mas krasnu malicku,taky smejo 🙂 ,potom tam bola Mojsi s rodinkou,Bzuci,Adulka a Deszi s krasnym Daduskom 🙂 Len ako vravi Trdielko zrazu tam oostala zimaaaaa ,y v kratkych rukavoch tak sme sli domkov a nedopozerali sme zaujimave divadielko 🙂 Idem dat foto a ozaaaaaaaaaj damy aby ste vedeli mna Deszi a Trdielko aj odfotili takze kupujte noviny 🙂

desszi
8. máj 2010

ahojte,
eji pozrela som fotky, tak na jednej ma Tobi taky zlaty postoj, sme sa zasmiali 🙂
ano zisli sme sa, my sme boli len chvilu, prisli sme len pozriet, myslim, ze Dadko z toho este vela nema, na rok to bude zaujimavejsie...hoci ten skakaci hrad lakal aj maminku 😉 🙂 ja som stretla len Ejku, Trdielko a Adul, kupila som magnetku - jezka, a spolu s Ejkynimi sme sli domov. Tobi umoreny spal, Dado tiez umoreny visel v klokanke 😀 Idem asi zalahnut, tiez som umorena 🙄

ejusaaa
8. máj 2010

Deni z mile idem len teraz pridat 🙂 Dadulko bol zlaty v tej klokanke 🙂 Baby ale my sme prezili nocnu moru,uz sme chceli ist na pohotovost...Deni videla si,maly normalne spal a Ty trdieleko ze tam behal ako odtrhnuty a zobudil sa normalne isla som ho polozit a nevedel stat 😔 ,myslela som ze je strpnuty tak sme ho doma masirovali a stale plakal 😔 ,potom chodil tak krivo vseliako....potom sa to trochu zlepsilo ale akoby krival,to co moze byt?teraz haja uvidime rano 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre