Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

nada1326
15. máj 2010

ahojte, tak malemu je zda sa mi lepsie. v noci bol este velmi umrncany, ale trosku sme sa vyspali a dnes uz nema ani teplotu. vcera mi zjedol sirup v pohode, nepoznal to tak automaticky otvoril usta na lyzicku, dnes rano som ho musela oklamat s piskotikom, ale vecer uz ani to nezabere ☹ tak dajte nejaky tip ako davate detom antibiotika, budem vdacna za kazdu radu.
estemi poradte, ake prve topanocky mam davidkovi kupit 😉 mame papucky, ale na von neviem ci poltopanky, botasky, alebo rovno sandale? chodi mi uz za ruky aj vonku, tak uz musi mat nove, zatial sme mali len zdedene, ale kym sedkal v kociku bolo mi to jedno 🙂
pekny dnik vsetkym 🙂

fodorka
15. máj 2010

ahojte baby no dnes sme boli v suranoch po rodinkach popozerat tak sme boli spokojni trosku zmena zasa....
simi som rada ze je uz lepsie....vies co ja by som mu kupila osobne aj tneisky aj sandale.aj mi tak teraz mame aj ja...lebo este to pocasie je vseliake..ale necham to na teba.kedy dame stretko??? 😉
ejus potom daj vediet kedy mi das to tricko sa ozvy a dohodneme sa...

desszi
16. máj 2010

ahojte dievcence,
len rychla informacia - nechcem to zakriknut, ale od stvrtka dodrziavame dietu a tvar uz mame cistu, nozicky su o poznanie lepsie, brusko, chrbat skarede, ale loziska su na urovni koze a len suche (nemokvaju), takze premastujeme.
zelam vsetkym krasnu aj ked uprsanu nedelu, my sme este u mamy, ked budeme domka, ozvem sa. papa.

aadula
16. máj 2010

deni, teraz som sem nakukla, sa teším, že je to lepšie 😵 držím palčeky, nech to pekne ustupuje 😵

bzucinka2
16. máj 2010

deni , super, ze sa to zlepsuje, aj ked postupne, ale je to uspech 🙂
nada, ja by som mu urcite ako prve kupila take, co dobre drzia nozicku, nie tenisky ci sandale, ale tie klasicke zavazovacie 🙂 tieto:
http://www.rak-obuv.sk/products.php

mata.i
16. máj 2010

Denka, super ze je to lepsie, dufam ze to bude tak stale a pojde to len k lepsiemu🙂
Nada, tvoj Davidko je len o trosku starsi od mojho Matka, aj ja mam prave problem kupit prve topanocky pre Matka. Mame capacky Adidas, ale do choditka treba uz ozaj pevne topanocky. Nasla som jedny v LV v Obuve Laura, take modre pre chlapceka akurat, stoja cca 17 eur, maju ich aj v lekarni, to tie su len biele a vyzeraju tak nemocnicne:(
Chcem sa Vás opytat, ci nahodou nemate niektora cestovnu postielku, odkupila by som ju. Chcem ist s Matkom na dovolenku a dost by sa mi zisla🙂

bzucinka2
16. máj 2010

matka niektore hotely ti cestovnu postielku pozicaju priamo tam, my sme tak boli minuly rok v grecku 🙂

mata.i
16. máj 2010

bzuci, ale my este nechceme ist s Matkom letecky, teraz ma len 9 mesiacov, chcela by som ist niekde pri more ale co najblizsie aby sme vedeli v pripade potreby ist hned domov. Chcem ist svojim autom niekde do hotela, napr. Chorvatsko -Split, alebo este blizsie do Puly. Neviem ci hotely majú taketo sluzby, to som az tak detailne nepozerala zatial:(

trdielko149
17. máj 2010

ahojte baby tak a je po vikende,skaredom a uprsanom,este aj vikend u svokry ... 😒
deni az mi zle ostalo ked som to citala,budem drzat palceky,zvladnete to neboj sa
Emmka mala vcera vymesacie 🙂 8 mesiacov 🙂 no aj my mame cestovnu postielku pekne sa tam prehra a v sedatku papame,lebo sa da dat na sedenie uplne ale ide zubok tak je nervozna ... 😔 uff ...
nadi tiez drzkam palceky,struhana mrkva s jablckom je mnamka aj mne vzdy zabrala proti chorobe 🙂
bzuci bude to chvilku perne u vas doma,ale zvyknes si 🙂)

lindauciatko
17. máj 2010

Ahojte baby,
pridavam sa, Levice- Vinohrady.
Dnes je strasny cas, normalne sa stihmen aj pripojit do temy.
Nase babo krasne zabuvalo v tomto dazdi 🙂 🙂 🙂

bzucinka2
17. máj 2010

ahojte
lindus, vitame ta, maly je krasny 🙂
matka, mozno ked najdete hotel kam chcete ist, tak aj tam pozicaju, my nemame, keby sme mali, poziciame 😉 a inak s takymto malym to bola pohoda aj v lietadle 🙂

maja_25
17. máj 2010

ahoj bzucinka pozname sa aj z junoviek ako sa mas uz sa nam to krati 😉

lindauciatko
17. máj 2010

Bzucinka vdaka,
tak to mas uz ozaj za kratko, isto sa uz nevies dockat kedy budes mat uz dva pokladiky...

nada1326
17. máj 2010

ahojte, deni super, ze sa to zlepsuje, drzim palce aj nadalej 🙂
fodorka, s nami mozes ratat na stretko hocikedy, davidko ma lieky do stredy, tak potom hned ako bude lepsie pocasie 😉
tie topanocky kupim v laure, tam kupujem topanky aj malej, pojdem pozriet co tam maju, len nech sa nam pocasicko ukludni 😠
baby, poradte nejaky recept na pizu, v zivote som nerobila, len mala zacala vcera vymyslat,( neviem odkial to zobrala 😲 )ze to chce na veceru, tak sme si objednali, ale chcela by som doma urobit, tak mi poradte nieco overene 😉
vcera sa mal davidko uz uplne super, po chorobe mal tolko energie, ze nam zaspal az o 22., myslela som, ze bude aspon v noci spat, ale figu, klasicky bol kazde 2 hodiny hore a vstaval o 6. ☹ ja uz neviem kedy sa mu ten spanok zlepsi 😒

bzucinka2
17. máj 2010

maji ahoj, jasne pozname sa, len tam uz chodim pomenej 😉
lindus veru, nedbala by som, keby to uz bolo aj zajtra 🙂
nadi, ja robim kysnute cesto: dam nakysnut klasicky kvasok, potom zmiesam hladku a polohrubu muku, sol, trosku oliv.oleja a necham nakysnut, vyvalkam na tenucke cesto, my nemame redi hrube cesta, dam kecup, oregano alebo korenie na pizzu, leco, sunku, syr, co mate radi a dam upiect 🙂

maja_25
17. máj 2010

som teda zvedava ze ci sa nam podari sa stretnut na porodnici

ejusaaa
17. máj 2010

Ahojteeee,tak vitam dve nove tvare,mne ide rozdrapit hlavu v tomto pocasi,dnes mali byt aj vysledky maleho,ale nevedela som sa dovolat,stale chyba v spojeni,tak zajtra,ak budu dobre,konecne ho zaockuju...Deniiiiiiiii super sprava ze Dadkovi sa to lepsiiiii 🙂

mirka1986
17. máj 2010

simonka, ja robim pizzu takto: zohrejem mlieko, s troskou cukru, dam drozdie a prikryjem, nech nakysne a potom primiesam hladku muku, sol, vajicko a trosku oleja, potom vyvalkam alebo len poroztahujem rukami a dam kecup, alebo pretlak, natruhany syr, kukuricu, na vrch sunku a ked mam, tak aj nivu... detom velmi chuti 😉

fodorka
17. máj 2010

ja robim presne tak cesto ako mirka a je to fakt super...mi inu ani nejedavame to mam od svokry a je to osvedceny recept...
lindus inak aj ja byvam n avinohradoch na skolskej..nam sa prerezal dalsi zub...jupiiiiii

nada1326
17. máj 2010

super, dakujem, urcite receptiky vyskusam 🙂 zajtra idem skusat uvarit divinu, prvy krat, tak drzte palce nech neotravim manzela 😉
inak, evi, aj moja hlava reaguje na taketo pocasie 😒 skusala si pit kavu s par kvapkami citronu? ja som sa to naucila pit proti migrene ked som bola tehu a nemohla som lieky...

ejusaaa
17. máj 2010

Mna ste mi urobili chut na pizzu 🙂 Ozak v sbotu som stretla Mirku s princeznami,Tobi Nikolku obhanal 😀 Nie Simi to som neskusala,ale vyskusam,vdaka 🙂

bzucinka2
17. máj 2010

maji, no stretnutie ti je tam celkom mozne 🙂 bolo by super 🙂

bzucinka2
17. máj 2010

a pizzu urobim asi aj ja cet tt 🙂

desszi
17. máj 2010

ahojte,
uz sme domka, a vidim ze tu sa rozmohla talianska kuchyna - mamma mia imparare pizza ricetta 😀 gusto, gusto

desszi
17. máj 2010

tak u maminy bolo fajn. preslo to rychlo, pocasie aj tam na figu, boli sme navstivit mojho otca a starku, Dadko to zvladal celkom dobre. noci mame este stale nepokojne, budi sa mi pravidelne dvakrat - bud od hladu alebo kvoli tomu ze ho ekzem svrbi. ale bojujeme.

vitam dalsie levicanky 😉 uz sa pekne rozrastame

kinderkam zelam este vydrz na tych par zostavajucich tyzdnov. vidim ze budu dvaja tomaskovia 🙂
ejka neboli sme u liecitelky, nevyslo nam to, mala iny program a aj Peto bol mimo. ale budem s nou coskoro urcite hovorit, popytam sa.dufam ze vysledky uz budete mat dobre.

tolko na dnes, dobru nocku.

bzucinka2
18. máj 2010

dobre ranko, tak dnes nam zatial este neprsi, ani nezacne, aspon by sme sa isli prejst trosku do mesta, lebo vonku sa asi hrat nebude dat 😉
desszi super, ze si si u maminy trosku oddychla a hlavne ze bolo super 🙂 Dadkovi posielame cmuuuuuuuuuk 🙂

nada1326
18. máj 2010

ahojte, veru neprsi, ale bzuci podla mna bude.... ☹ ja mam v meste nejake vybavovacky, ale asi ani dnes nepojdem 😒
deni, super, len bojujte 😉
mirka a kedy budete najblizsie v lv? aj my sa s vami chceme stretnut 😉
ozaj, chystate sa niekto na ten pivny jarmok? od piatka by malo byt pekne, tak som zvedava 🙂

trdielko149
18. máj 2010

lindaucatko viitam ta 🙂 no dnes by konecne prsat nemuselo uz aj na prechadzku by bolo treba ist,vyvetrat sa 😉
mozno sa vsetky pekne na pivnom jarmoku stretneme 😵 my budeme mat navstevu akurat z dalekeho vychodu od Sabinova tak sa vytesujeme bo sme sa nevidzeli to ta asi 10 mesiacov tak sa vycesujeme 🙂 musim si oprasit vychodniarcinu nech im aj rozumiem 🙂)
receptik na pizzu som si aj ja napisala a tak mam napad na obedik 🙂

ejusaaa
18. máj 2010

Dobre ranko,tak vyskedky mame zle 😔 ,mam volat o hodinu ze co dalej,stale tam ma tu bakteriu E.coli....my sa chystame na jarmok,a dnes sa asi tiez neda ist von,sice neprsie,ale je zimaaa a vietor,ale maly sa uz doma ako keby nudil niekedy...maju vase baba znamienko?my sme mu nasli take male na krku 🙂

bzucinka2
18. máj 2010

ejuska, to mi je luto, za mate zle vysledky ☹ drobciatkovi posielame cmuk
my znamienko mame jedno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre