Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
19. máj 2010

ahojte baby,konecne som sa sem dostala,mala je ako certik ☹ zubky ach ... uspavame sa na rukach aby aspon pol hodinku spala ... no napad s kaviarnou je velmi dobry!ja kedze som na strednej otehotnela tak ja nemam vlastne pracu nijakuu takze mozem zacat podnikat 🙂 takze tipy na priestory sem 🙂 🙂 janka to sa spravi..viem velmi dobre co je to prerabanie ... lindaucatko a ta postielka v hypernove nie je nahodou na tu zlavovu knizku co tam maju?my sme kupili perfektnu cestovnu postielku v obchode predeti.sk mala ma 8 mesiacov a vyyuzivam ju najma vtedy ked uz vidim na nej ze sa nechce sediet a ja nechcem velmi jej zatazovat chrbatik dam ju tam prisuniem si ju aby ma videla a varim alebo umyvam riad a ona je spokojna 🙂 a casto cestujeme k nasim ci svokrovcom takze kazdy den ju vyuzivame ... na pivny jarmok sa chystame v piatok pobede zeby sme dali hromadne stretko?

desszi
20. máj 2010

Dobre ranko,
dievcence, chcem sa spytat ci nekupite niektora Hami kase (bananova na dobru noc a prva kasa) a Humana nemliecnu jablkovu, mam uplne nove, nenacate balenia, kupila som ich, ked som este nevedela, ze Dadko ich nemoze jest. Predam ich po 2 eura (v obchode su 3.30 eur). Vsetky su od 4. mesiaca. Keby ste vedeli o niekom, kto ma zaujem, dajte mi prosim vediet, dakujem.

Konecne normalne pocasie, len neviem ako sa vytrepem von - dnes, zajtra a v pondelok mame od 8 - 15 hod odstaveny vytah - robia udrzbu.

mirip
20. máj 2010

ahoj desszi humanu mám aj ja nemliečnu a malá sa mi na nu vykašle ani vidieť neche

bzucinka2
20. máj 2010

ahojte podnikatelky, si to predstavujete ako hurvinek valku, je to super predstava, ale problem budu asi priestory, zisla by sa tam travnata plocha a ohradenie a potom hygiena, aby bolo vsetko ok, ale co nie je moze byt 🙂 ako napad je to suprovy 🙂

mirka1986
20. máj 2010

ja sa tak isto pridavam, ako napad moze byt 🙂

ejusaaa
20. máj 2010

Veru Bzuci ako hurvinek valku,ale fakt by to bolo super,pristory by sme zohnali aj vsetko,len peniaze skade?kto ma predstavu kolko to stoji?keby sme sa vsetky poskladali,tak preco nie?alebo napisme do Modreho z Neba?nebolo by to zle co poviete,zavolame markizu a taaaaaaaaaaaaak,sak preco nie 🙂

ejusaaa
20. máj 2010

Zvolme si dve predsedkyne ktore budu hovorkyne a tak,ja navrhujem kto su take pribojne,navrhujem Lucku a inak neviem koho, 🙂

ejusaaa
20. máj 2010

Baby kto to mysli seriozne?ja ano,mam kamarata co by nam pomohol s priestormi a isto by bola aj zlava myslim,len jeho meno sem nechcem...

ejusaaa
20. máj 2010

hlasujte kto je za?Ja

ejusaaa
20. máj 2010

Bzuci a myslis ze treba travnaty priestor?na leto urcite,ale co jesen zoima dazde,skor navrhujem vnutri urobit taky paradny detsky kutisko a pre nas taky odych k tomu by vzdy mali dve z nas sluzbu pri detoch a taaaaaaaaaaaaaaak,joj ako snivam,ale super by to bolo a ked sa hlbsie zamyslite mnemozne to fakt neni,ked nic ine Vilo pomoze 😀 Tak hlaste sa.

ejusaaa
20. máj 2010

Bzuci a myslis ze treba travnaty priestor?na leto urcite,ale co jesen zoima dazde,skor navrhujem vnutri urobit taky paradny detsky kutisko a pre nas taky odych k tomu by vzdy mali dve z nas sluzbu pri detoch a taaaaaaaaaaaaaaak,joj ako snivam,ale super by to bolo a ked sa hlbsie zamyslite mnemozne to fakt neni,ked nic ine Vilo pomoze 😀 Tak hlaste sa.

mirka1986
20. máj 2010

podme zakladat zivnostenske listy 🙂 ejka, vidim, ze napady mas dobre 😉

ejusaaa
20. máj 2010

baby ale ja to myslim vazne,nebolo by to super,ved to neni az take hrozne,je nas viac dokazeme to,hm?a co hovorite na toho vila?

desszi
20. máj 2010

Teda tu sa sniiiva - ja ako skusena opatrovatelka a zdravotnicka zaroven by som mohla byt v detskom kutiku 😉

Mirip moj maly vsetky tieto kase velmi lubi, papal by ich ostosest, ale nemoze ☹ a jablckovu jej zarabas s mliekom? - lebo bez mlieka chuti nijako.

trdielko149
20. máj 2010

ejusssa aj ja som to myslela uuplne seriozne a vazne,aj s tym vilom suhlasim 🙂 a myslim si ze vo vnutri by to bolo lepsie a pred kavarnickou taky maly kusok vonku ... na taku kaviaren co ja viem 3 majitelky,aspon 2-3 casnicky (podla velkosti kaviarne) 1 uctovnicka lebo aj to treba a 1 opatrovatelka,zdravotnicka cize Deniska 🙂 🙂 a pekne to je rozdelene po materskej mame robotu istuuuu 😀 a ten druhy hovorca budem ja ok?som bola na strednej predsedkyna triedy chichi

fodorka
20. máj 2010

ahojte baby no ja ziiiram co to tu vymyslate...inak to modre z neba neni zly napad🙂
ja by som bola za taku kaviarnicku neni zly napad...len kto to bude financova tked modre z neb anevyjde?
ejus dufam ze s anehnevas ze som nedvihala lebo uz kazd yma zato stale sprdne ze mam vypate zvonenie a mobil v kute 😀
jaj maly konecn euz spi...sa tesim normalne....ejus potom to bude 6eurasikov takze mozem to urobit tak ze streibornou ale musim olemovat zlatou aby to oblo pekne oddelene....moze byt?

trdielko149
20. máj 2010

no keby Vilko nevysiel tak sa hadam zopar z nas na to posklada 😅 no moja emmka akurat vstala..mala krasny nicim neruseny 2 hodinovy spanok ... 🙂

nada1326
20. máj 2010

ahojte, ake super napadiky su tu 😲
to s tym vilom je fakt super 😀 lebo na zaciatok treba straaasne moc penazi

fodorka
20. máj 2010

lili to si robis prdel ze s aposkaldame ????a z coho prosim ta zijeme aspom teda mi od vyplaty do vyplaty a som rada ked zvysia peniazky malemu na nejake prkotiny alebo nieco pre radost....presne ako pise nada vveeela penazi je treeab

luckai
20. máj 2010

Ahojte babenky,
no vidím že rozvýjate môj nápad a myslíte na pre aj proti! Tak pokračujte!
Konečne krajší deň - uf! Boli sme aj vonku - sláva!!!! Hneď mám lepšiu náladu. Včera sme vymalovali ROmanke izbičku, trošku je jasnejšia žltá ako som is predstavovlala, ale bude to pekné! Keď bude hotovo (ale veľmi nás to netlačí, takže to bude dlho trvať) riložim fotky!
pekny deň všetkým!

ejusaaa
20. máj 2010

Ahojte,no tusim sa bez Vila nepohneme,tak pani predsednicka,alias Livialias Trdielko,ty si taka akcna,co keby si napisala Vilovi?myslim ze keby to vyslo nemala si problem ist do telky,tak co ideme do toho?

ejusaaa
20. máj 2010

sak tay sen este nemali mlade mamicky si chcu s detickami otvorit oddychovu kaviaren 🙂

nada1326
20. máj 2010

ejusa, no neviem, neviem ci by to na markize preslo 😉 ale napad je to uplne skvely 🙂

ejusaaa
20. máj 2010

no neviem ani ja,sak za pokus to stoji,no ako sa vyjadrite ostatne,ci nechame tak? 😀

ejusaaa
20. máj 2010

Maleho som vychystala von,boli 1O minut a ten lejak a vietor tak su doma 🙂

bzucinka2
20. máj 2010

ejus, ale zas tam netreba vela ludi zapajat, lebo to by nerobilo dobrotu a hlavne aj aby sme aj nieco zarobili, nie?mne sa ten napad paci, takze by som isla do toho aj ja, no predpokladam, ze bez uveru by to neslo, podla mna tak maxi 3 by sa mali spojit a rozbehnut to 🙂 hlasim sa do pedagogickej sluzby 🙂

my sme tiez boli vonku doobeda aj poobede sme stihli 🙂 konecne

eviiik
20. máj 2010

ahojte kocky
nestiham Vas docitat, posledne vecery sme mali rusne, Lucka nie a nie zaspinkat, asi to uz budu naozaj zuby, ale ci sa prerezu je otazne
zuje vsetko najlepsi je moj laket, brada a ine casti mojho tela
min. tyzden sme boli na sedem mesacnej poradni a mame 8080g
inac vitam nove maminky a tehulky
dufam, ze sa Vam vsetkym dari, a ze ste zdravi
Denka verim, ze ekzem ustupuje
Lucka prepac, ze sme sa v tej DM-ke tak vyparili, Lucka bola totalne unavena od doobeda nespinkala, verim, ze nablizisie to bude na dlhsie
bzuci uz sa to krati, ako to vyzera u dr. nepride Tomasko skor medzi nas?
pekny vecer 🙂

mirka1986
20. máj 2010

my dnes mame vyrocie svadby, 4 roky 🙂 manzel nas zobral na ranc u bobiho 😉 detom sa velmi pacilo, len ked sme odchadzali, tak som sa dianky pytala, ci jej chutilo a ona, ze nie, ze maminka vari lepsie, nie ako teta 😀 a ozaj to bolo trochu slansie, ale inak fajn 🙂

fodorka
20. máj 2010

jej mirka gratulujem mi sme uz mali v marci ale len 2vyrocie a teraz za chvilu budeme mat ale to len take ze 6rokov co sme spolu no hroz aniekedy sa cudujem ako som to vydrzala 😀
baby zajtr apoobede pojdete teda niektora na ten jarmok a to je na namesti vsak?lebo s malym by sme vybehli lebo muz ma poobednu tak sa hlaste kto tam pojde s nami?????
ejak pridavam ti fotecku bodynko pre tobiaska je hotove....cerstva foto...

ejusaaa
21. máj 2010

Dobre ranko,Fodorkaaaaaaa je to krasne,ja neviem,Ty si hrozne sikovna,velmi sa uz tesim ked ho bude nosit a prosim nezabudni aj to druheeeeeeeee 😀 ,dakujem dopredu,bude v tom zlatyyyyy a este by som sa chcela spytat ci by si vedela ustrikovat vesticku taku na vecko,by som ti povedala ako si to predstavujem ked sa stretneme,ak nie tak nie 🙂 Mirka vsetko naj naj naj,a ako je to u Bobiho ,aj my chceme ist,ake cenove relaciew a deti tam maju priestor?a to je v Novom Tekove?My ideme na jarmoj dnes aj zajtra,slubili sme balonik 🙂

trdielko149
21. máj 2010

my ideme na jarmok pobede tak hadam sa stretneme 🙂 Vilovi som uz napisala ... 🙂 🙂🙂 Fodorka my sme radi ked ked nam ostane 20 eur to skaceme od radosti ... bez uveru by to neslo to je jasne ja som to tak myslela zlatko ze keby si mensi uver zobralo viacej ludi bolo by to jednoduchsie nez 1 clovek uver velky jak dom,my mame hypoteku na byt na 30 rokov! no my ideme na kolotoc a vy kupujete baloniky chichi (nie Emmka ja a tatik sa pojdeme vysantit)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre