Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
25. máj 2010

mata.i. das mi prosim ta cislo (do IP) na toho majitela?aj my ideme ,chceme sportovy kocik,nie vsak golfac 🙂
hore v Diturii?uuplne navrchu?tam som este nikdy nebola chichi len v strede kde je billa,hrackarstvo a dollu v tej velkej 39 som bola a to tu byvam rok 🙂

anjel0073
25. máj 2010

Ahojte vsetky,som vasa citatelka ale nepisem si s nikym.Niekolko z vas poznam osobne a s tymi sa stretavam.Chcela by som aj ja ponuknut kocik na predaj kedze ho uz nepouzivame.Je po 1dietati,zachovaly,neutralnej farby,nafuk.kolesa,trojkolka,trojkombinacia-vanicka,vajicko a sport.cast.Mam ho aj tu na konikovi v bazari od vcera a velmy som s nim bola spokojna.Keby som ho chcela porovnat s autami tak je to asi mercedes.Je väcsi ale lahko ovladatelny a priestranny pre dieta.Kto by mal zaujem ponukam ho za 180 eur a fotky mam aj na blogu.Som priamo z LV neni problem predviest.Pekny den vsetkym!

bzucinka2
25. máj 2010

@mata.i mne doki vravela ze teplota 3dni je v pohode ak trva dlhsie, treba ist k doktorke, lebo to uz bude nieco ine a aj sa tym riadim a zatial nam vzdy do 3 dni presla 😉
@desszi spi sa mi dobre, praveze mam skor nejaku spavu nemoc, aj vecer rychlo zaspim aj cez den si pospim, no parada, len by som si rada lahla na brusko, ale to by sa asi drobcovi nepozdavalo 😀 😀 😀
ja som kupovala kocik tiez tak ze som si ho pozrela nazivo a objednala z netu a lacnejsi 😉

bzucinka2
25. máj 2010

anjelik, ze sa aj ty ukazes 😀

anjel0073
25. máj 2010

bzucinka ahoj,dnes som obetovala svoju siestu za sedenie pri nete a pisanie inzeratov kde len viem ale neboj ja si vas citam aj mam prehlad kto ste! 😵

ejusaaa
25. máj 2010

Matka ja mam v lbume ten kocik kukni si ho a ked mi manzel rozlozi a da dole ohradku odfotim,len dnes je v praci,je okraj bledunk modry a spodok bezovohnedy mackovia 🙂 My mame dalsi zubok,cely den plackame,nepapame moc a je mrzuty,uz 9 zubok,vzadu...

mata1001
25. máj 2010

ejusaaa do kolkych mesiacov si pouzivala vanicku?

bzucinka2
25. máj 2010

@anjel0073 tak ty si tu taka inkognito, no pockaj tak aspon nam obcas daj vediet co mas nove 😉
ejus gratulujeme k zubku 🙂

trdielko149
25. máj 2010

@ejusaaa gratulieren k zubku 🙂 nam ten druhy zubok nie a nie von ... akurat je Emmka v choditku a tak rpikladam fotecku .... jasi sa v tom,tesi,smeje 🙂
@mata1001 my osobne presne do 6 mesiacov cize od septembra do marca potom uz vykuklo slniecko a tak sme v sportovom 😀
inak baby pozor neviem ci to viete no vela dievcat tu ma aj 4 identity (nicky) a zavadzaju,klamu a podobne a uz vela dievcat sa nechalo nachytat a poslalo na adresu z lutosti oblecko a podobne veci co treba pre babatko,tu v tejto teme sa to nenaslo ale vo vacsine uz zial ano ... tak vas len informujem aby ste si zvysili nejak sukromie tu ... 😒 je to smutne ale zial aj take su 😠

bzucinka2
25. máj 2010

veru trdielko ma pravdu, mnohe sa chcu votriet do priazne a pritom si vymyslaju, neviem preco to robia ☹

fodorka
25. máj 2010

ja ti poviem preco lebo su to obycajne hlupane co nemaju co robit!ja s ak tom uradsej nevyjadrujem lebo to su len chudery sak raz by som zbadala z enejaka ma mojho maleho v albume zabijem ju ked ju najdem! 😠
moj muz ma teraz dve nocne tak sme sami ☹ inak skoda ze sa nejak nestretavame deni uz davno sme neboli vonku....so simi a s lili tiez raz.....maly tomu idu dalsie dva myslim ze zuby..ozaj stvrtok ideme na ockovanie tak potom nam drzte palceky...dneska mame 15mesiacikov....a ja mam o dva tyzden narodky...boze aj osm zabudla...a inak uz sa chcme zacat snazit o babo uz som do socialky zaplatila dv amesiace tak uz aj mozme....

aadula
25. máj 2010

ahojte 🙂

o tom kradnutí fotiek atď. som počula aj ja..sa to rozoberalo v témach kam chodím... ak si napr. nechcete dať zverejniť album..viete si to v nastaveniach tak urobiť, aby ich nik nevidel...ak potom chcete niekomu ukázať nové fotky, tak jej pošlite cez IP link a bude si ich vedieť pozrieť 🙂

trdielko malá je zlatunká v tom chodítku..riadne fáro má 😉

som si vás tu tak zbežne prečítala...čítam, že sa chystáte podnikať 😉 tak držím palce...určite k vám prídem s malým na kávičku 😵

aadula
25. máj 2010

jeej a k tomu lozeniu, ...mne ani jedno dieťa nelozilo...to Samino sa skôr teraz na havka hrá 😀 , že sa tým síce rozvíja nejaká motorika, ale tak nedonútime ich 😉 a on má najviac rozvinutú tvrdohlavosť momentálne 😅

maťka tak vám ide toľko zúbkov naraz?to sa nečudujem, že máte teploty... my sme sa pri zúbkoch tiež riadne vytrápili..a hlavne pri očných a posledných stoličkách...tiež sa mu tlačili naraz.to bolo kriku po nociach...Teraz už spinkáva dobre asi také 4 mesiace

mirip
25. máj 2010

ahojte dievčatá ani my nelozíme ešte, malá si nevie sadnúť z lahu len z pololahu a od soboty robi toto 😀

mirip
25. máj 2010

takže tak to vypadá že mi ani sedieť dlho nebudeme podla fotiek

mirip
25. máj 2010

a ešte jedna

mirip
25. máj 2010

neposlalo mi ju tu je

nada1326
26. máj 2010

dobre rano vsetkym 🙂 my sme dnes vstavali o pol piatej ☹ prednedavnom som sa stazovala, ze mi davidko celu noc nespi a teraz mi uz tretiu noc v kuse prespal, ale zas vstava velmi skoro a ani to sa mi velmi nepaci 😒 ale co uz asi ten stav nebude nikdy idealny 😀
mirip, trdielko mate krasne kocky 🙂
fodorka, ja cakam tvoje navrhy na stretko 🙂 a rada by som sa stretla aj s deni, a pravdaze aj s ostatnymi maminami a detutrencami 🙂
trdielko, bzuci, ja sa nestacim cudovat, ze viac nickov a klamstva ☹ a preco? inak, uz som o tom pocula od kamosky z inej temy, ta uz radsej ani neprispieva 😠 aj preto tu nemam fotky deti, kto chce najde ma na facebooku a tam si pozrie, no nie 😉

bzucinka2
26. máj 2010

dobre ranko, nadi neviem preco to robi, tazko povedat, asi trpi nejakou psychickou poruchou 😖

desszi
26. máj 2010

ahojte, ahojte,
simi za stretko som aj ja, ja len dufam ze sa nam niekedy podari, ale my mate teraz taky vselijaky rezim, ze sa ani nemam coho drzat, navyse vonku mi Dado nechce spavat, tak je to velakrat trapenie

pockat, pockat, co sa to s tymi fotkami a nickmi deje? prosim vysvetlit velmi jednoducho....rano este pomalsie zapina.....

dnes mame poradnu, Dadko je doskriabany, som zvedava ako dopadneme a co nam dokina povie na ten ekzem...

nada1326
26. máj 2010

este som zabudla, ze dnes ma davidko 11 mesiacov a o mesiac chystame narodeninovu tortu 🙂 vobec sa mi to nezda, ze uz bude mat rok, ide to veeelmi rychlo 😉
deni, dame stretko, najdeme spolocny termin, neboj, 😉 rada spoznam vasho daduska. drzim palce na poradni, my ideme 1.6.

ejusaaa
26. máj 2010

Dobre ranko,som na tom podobne ako Denka,o com vravite s tymi fotkami?babyyyyyyy a mna chcete vynechat zo stretka?vsak dame na stadione nie?v utorok,snad nebude prsat,dneska to zasa tak vyzera,a to sa chystame do Dracika,lebo zajtra ideeeem na den matiek do skolky,sestra nemozme,tak ideme my,tesim sa a chcem im nejaku drobnost kupit a zaroven Tobinkovi nieco,bude mat meninky,len neviem co,oblecenie sme uz a este nejaku hracku 🙂

ejusaaa
26. máj 2010

Deni potom daj vediet co na poradni...my sme prosim pekne vcera zaspali o 23.OO a vstaval o 6.OO,to sa nam nestava.

trdielko149
26. máj 2010

no baby zbezne som vas precitala utorok na stadione je ten den deti co tak hromadnee stretko tam?ale o kolkej to je?? ja ani neviem kde je stadion ☹
my mame poradnu az 24.6. tak este si chvilku pockaaam ... my sme sli spat chvilku pred 23 a o 6 sme boli hore cize tak isto ako ejusska ... no nejak sa mozno v snoch stretli s Tobinkom 😉
mam na vas vaaaaznu otazku ... malej chcem kupit hracky no vsade su len tie priserne drahe fisher price tak sa vas chcem spyytat ci niektora z vas take nema za lacnejsie na predaj ... bude den deti a malej chceme kupit ale nech sa na mna nikto nehneva za par kociek ja nedam 10 eur (hrackarstvo v Diturii)
to s tymi fotkami a nickmi viem o tom z temy tehotne-nastrocne (pisem si tam uz dlho lebo ved mala som 19-nast ked som otehotnela) a tam to baby zistili ze zopar dievcat malo aj 4 nicky dokonca aj 2 x registraciu na Facebooku ! chuderky su to...kamaratka si tak objavila fotky svojej dcerky u cudzej osoby ..ako to zi?stili sa zrejme pytate ..vyhladali si IP adresy pocitacov..kazdy pocitac ma jedinecnu svoju vlastnu IP adresu a tak zistili ze ako je mozne ze 4 uplne ine osoby maju tu istu?ano mohlo to byt z net kaviarne ale patrali dalej a vsetko to bol osobny pocitac niekde doma tak som to sem napisala a ja sosobne si hned idem nastavit sukromie tu ... no zas som sa rozpisala 😅

mirka1986
26. máj 2010

to co tu pisete je az neuveritelne... ja som uz zmazala album... aky program bude na den deti? nevygooglil nikto??? 🙂

ejusaaa
26. máj 2010

Vdaka Livii za vysvetlenie...hrozne!Mirka vidis nikoho z nas este nenapadlo vygooglit ale myslim ze Bzuci ta vie aj o kolkej a co tam bude,co ja viem po ine roky,boli tam kolkotoce zadarmo,vystupenia,akoze policia,hasici,vseliake sutaze,alony davali,hry a tak...Livii ake hracky myslis pouzite ale zachovale?my mame hadam dake ale co priblizne by to malo byt by som popozerala.

ejusaaa
26. máj 2010

Livii ak mas zaujem o nejake hracky,pozrem,odfotim ,dam do albumu a do akej ceny a kolko ks?

trdielko149
26. máj 2010

jeeej si moooc zlata ejusska davam sem fotky co priblizne by som chcela a ano zachovalee a podla toho co najdete sa dohodneme ze kolko coho a za kolko 🙂 vsetko su fisher price pretoze v tychto uzasnych leviciach uz asi ani lacnejsiu variantu nemaju,len taketo mali v diturke v all toys-e a v dracikovi som nebola tak neviem presne takyto typ hraciek hladam,kocky a tie kruzky ... ak nemate nieco podobne nevadi...uz som aj hladala na nete za najlacnejsie no pod hranicu 8 eur to nikde nie je ...

bzucinka2
26. máj 2010

trdielko ja mam to prve, ale momentalne je to najoblubenejsia hracka pri sedeni na nocniku, takze potrebna 😉

bzucinka2
26. máj 2010

mam ist googlit, tak idem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre