Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
19. jún 2009

ja som prechvilou dopila kofolu 😀 😀 Tinka a co Saska a tie vyrazky ci co to mala uz jej to zymzlo???

jarula25
19. jún 2009

zmyzlo..som myslela...
Ejuss. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
19. jún 2009

To faaaaaaaaaakt?mame rovnake chute,pivko,kofola 😀 ,tak mi ostane voda z vodovodu 😒 ,ale zajtra si kupim 🙂

mirip
19. jún 2009

som stále tu, aj nám sa viac páči ten prvý kočík ejuš, ideme preň tak koncom augusta zač. septembra do madarska do brendona, a tá cukrovka nievem , mám jednu z tých troch hodnôt zvýšenú, v pondelok mám ísť k diabetologičke vraj pretestuje glukozou znova a ked tak maximálne dieta a to ledva teraz niečo zjem, som pribrala od začiatku len 3kilá a vraj je to málo tak si potom mám vybrať, držať dietu a pribrať viac 🙄

ejusaaa
19. jún 2009

No hej...a inak jes poriadne?Ked tri kila?Ale ved nie kazda priberie,ved to nemusi znamenat nic zle...A to budes vladat ist do Madarska s takym bruskom? 😉

jarula25
19. jún 2009

hej Ejus muz my bol kupit lebo mi je na dve veci 😔 😔 ..a rada by som si dala aj dva poldeci ale co uz.. 😒
Mirip moja kamoska za cele tehotenstvo pribrala len 8 kil mala sa narodila v poriadku a zdrava netreba sa az tak velmi pozerat na kilecka 😉

ejusaaa
19. jún 2009

Co Ti je na dve veci,muz? 😲

jarula25
19. jún 2009

nieee ze mi neni dobre tak som to myslela 😖

ejusaaa
19. jún 2009

jaj tak,prepac... 😒 No ja uz idem,maly ide hrat hry,sestrin,tak sa miusim spakovat 😀 a maly ma ocka ako lampase esteeeeeee 😀 a ja uz nemam ziadne oci 😀 Tak dobru noc 🙂

jarula25
19. jún 2009

a co sestrin maly je u vas stale???? 😕 no to tak byva maminka uz nema oci a deturence ich maju väscie ako inokedy..aj moj maly este vystraja hluposti 😒

cipsinka
19. jún 2009

fiha ako ste sa rozkecali 😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵 my sme s drahym akurat pozerali v archive Nove Byvanie a tam slovenke hladali apartman v Egypte aka pekna zhoda nahod,ze??Tak uz sme sa uuurcite uistili,ze chceme ist tam podla tej relacie je tam naaaaaadherne 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎

luckai
19. jún 2009

Ahojte,
Romaka už spí - to je rekord! o 20:45! no nech to nezakríknem a zase sa zobudí. Už čakám mužíka každú chvíľu!
Dnes bol fakt hic, nevedela som ju nakojiť na rukách v kresle, len po ležiačky na posteli - asi som ju ešte viac vyhrievala keď bola na rukách - chúďatko. Mali sme dne 1. krát kraťasky oblečené!!!

mirip
19. jún 2009

hej ejuš budem, ved sa odveziem na aute 😀 a tam zaparkujeme pred nákupným centrom a tam majú všetko od plienok, cumlíkov, vecí, tehotenských vecí po kompletné detské izby všetko v jednom obchode

ditka1
19. jún 2009

mirip...jaaaj este aj toto 😒 ale ty si silna zena tak to vsetko zvladnes neboj sa,musiiiiiis 🙂
jarul...boze to musi byt strasne ten pocit,cakat do pondelka na zakrok s vedomim,ze jej dietatko nezije 😢 😢 😢 ☹ 😔 tak ste silno speté so sestrou ked ste dvojicky,vsetko rovnako prezivate,aj ja poznam jednu babuktorej sa to stalo ale uz v 6mesiaci tehotenstva a potom zasa v 10tyzdni druhy krat 😔 uz ma v nebicku dve dusicky ☹ 😔
tinka...vsak ta sa venuje muzovi teraz babyyyyyyyy 😝 😀

ditka1
19. jún 2009

ste tu este niektora???? 😕

luckai
19. jún 2009

Ja som tu!

luckai
19. jún 2009

Ditka, v stredu ideme na nožičky - som zvedavá ako! Vy ste na tom ako? Kedy ideš na kontrolu?

ditka1
19. jún 2009

lucka...my ideme az okolo 20teho jula.Drzim ti palce nech je to ok.

luckai
19. jún 2009

Juj, už mám riťku stiahnutú...ale snáď to dobre dopadne. Malinká vždy keď spinká tak má nohy na široko, tak to ako keby bola tak balená...takže to je vždy celú noc a min. 3 hodiny denne! To sa utešujem 😅

ditka1
19. jún 2009

vies co aj tak si myslim,ze to balenie aj tak nema vplyv nijaky na to,vidis ejusa balila a aj tak nemali dobre,my mame dobre nozky len jadierka sa este musia dovyvijat tak preto kontrola o mesiac znova ale chlapcom sa to stava lebo im sa neskor vyvijaju jadierka,aj svokra mi vravela,ze jej vsetci 3ja chalani to tak mali,ze do pol roka s nimi chodila po kontrolach a balila a aj tak nebolo dobre.

ditka1
19. jún 2009

inac to je tak aj s nami,ze ma stale nozky roztiahnute aj ked nema plienku.a kopcuje tak ze az,normalne ako keby bezal 😀 ,vsak uvidime,ale to je len taky mytus o tom baleni,p otej kontrole som bola presvedcena,ze som mala balit,ale uz si to nemyslim.

sweetangel20
19. jún 2009

ditka..tá baba, čo sa jej to stalo dvakrát, je odkiaľ? lebo aj moja švagriná tak a v takom istom týždni a mesiaci ako si ty písala.
a inak sme sa boli kúpať vo Vyhniach. iná paráda, prvýkrát som tam bola 😀 ale mám fakt dosť 😀

ditka1
19. jún 2009

sweet...IP 🙂

jarula25
20. jún 2009

Dobre rankooooooooooo 🙂 ....no uz sme sami tatino nam pride v nedelu vecer 😖 neviem co podniknem do tej Viedne sa mi velmi nechce ist.... 😖

ejusaaa
20. jún 2009

Dobre ranko,dnes je vetriskooooooo 😖 Luci Ty nebalis nasiroko tiez? 😲 Ani neviem co rychlo napisat,asi nic,lebo mala baba Susu placeeeeeeeeeee 😀

alzbetabenkova
autor
20. jún 2009

dobre ranecko
no z mojho okna vyzera byt pekne, ale aasi bude chladnejsie, ja asi pojdem na perchadzku,uvidim.

ejusaaa
20. jún 2009

Je taky studenkavy vietor,ale lepsie ako vcera.Aj my ideme von,plienky a tak dochadzaju 🙂 Ozaj neviete v Tevose nemaju vlhke obrusky za 1 euro priblizne ako tie tescovacke?Lebo do Tesca sa mi nechce a tie co stoja 2 eura a viac sa neoplatia,ved to je to iste..

ditka1
20. jún 2009

ahojte... 🙂
veru dnes je zima vonku,bude prsat,moj muz vcera do pol 12tej v noci bural vonku stenu,tak som zo solidarity bola hore tiez a cakala ho,no to je hrozne 😅
ejus...a nezdaju sa ti tie tesco obrusky take suchsie?ja mam rada mokre,kupujem pampersky alebo u nas obchode take za 1,30eur-tie su dobre.

alzbetabenkova
autor
20. jún 2009

neviem ejka, ved pozri,inak aj ja rozmyslam nad tescom,ale uz dlho nic nove tam neni,tak ma to nebavi, budu mat ked nebudu peniaze😀 a tie obrusky su najlepsie tesco, ja ako blbec ked bol maly mimco take male so m kupovala len nivea a pampers take drahe 😒

ejusaaa
20. jún 2009

Neviem Ditus,my se skusali aj pampers,niveu a tie sa mi zdali suchsie,zvykli sme si na tescove..jaj uz aj poprchava,no nevadi,ajtak ideme,papa zatial 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre